Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wappeN

Only testosteron küründe vitamin ve supplement olarak neler kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

wappeN    11

Dostlar selamlar,

Sustanon kürüne gireceğim önümüzde ki hafta fakat vitamin ve supplement olarak nereden ne alacağıma karar veremedim. NAC 600 - Ester C mevcut başka kullanmam gereken vitamin, mineral nedir? Supplement kısmında da gerçekten işe yarayan lazım olan ne var bilmiyorum onu da önerirseniz eğer çok sevinirim. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CaqtainKaan    6

KORUYUCU

• kingsize blackguardian
  • nac600
  • liv52
  • speman 
  • cystone
  • bol yeşillik
  • bol su

SUPPLEMENT

• protein ihtiyacını karşılayamıyorsan protein tozu
  • glutamine

Bunlar işini görecektir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11

Teşekkür ederim hocam fakat liv52 - speman - cystone gibi ürünlerin orjinallerini bulmak çok zor ek olarak nac600 zaten var konu da belirtmiştim vitamin önermemişsiniz fakat yine de teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    11
6arrows, 27 dakika önce yazdı:

kan tahlilinde düşük çıkan vitaminleri temin edip kullanabilirsin

Fix magnezyum çinko tarzı vitaminler var ya hocam ondan sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
wappeN, 4 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam fakat liv52 - speman - cystone gibi ürünlerin orjinallerini bulmak çok zor ek olarak nac600 zaten var konu da belirtmiştim vitamin önermemişsiniz fakat yine de teşekkürler.

vitamin olarak omega 3 - zma - d - b complex - c - yeşillik çok tüketmiyorsan folik asit bu kadar fazlasına gerek yok 

tarihinde CaqtainKaan tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    73
wappeN, 3 saat önce yazdı:

Fix magnezyum çinko tarzı vitaminler var ya hocam ondan sordum

omega3 ve b complex alabilirsin. onun dışında magnezyum da belki alabilirsin. eğer eksikse d3 ekle mutlaka. böbrek koruyucu sudur bol su içmeye özen göster. karaciğer koruyucu kolin, milk thistle, nac, aktardan deve dikeni tohumu ve enginar suyu alabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    608
wappeN, 14 saat önce yazdı:

multivitamin ( gerekli vitaminler içersinde var fazlası karaciğer ve böbreklere fazladan yük bindirir )

balık yağı hersabah hiç kesmeden alınmalı

zma yeterli olur akşam yatmadan önce haftada iki gün ara verilmeli

karaciğerlerin için black guardian ve nac 600 kafi

böbreklerin için minimum günlük 3 litre su 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.