Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

CaqtainKaan

Testosteron+rimobolan küründe arimidex almaya gerek var mı?

Önerilen İletiler

CaqtainKaan    6

Arkadaşlar merhabalar,

4 haftadır 250 only testo gidiyorum bu pazartesi 200 rimobolan ekliyicem pazartesi-perşembe 125 testo + 100 rimo kür içinde arimidex almaya gerek var mı? Çünkü 250 testoda bile prolaktinim üst sınırı (15.2) geçti (21.2) e2 değeri daha çıkmadı sanırım pazartesi çıkar öyle söylediler ama sanırım e2 yükselmeseydi prolaktinde bu kadar yükselmezdi diye tahmin ediyorum ve bu arada enjeksiyon günleri dostinexi yarıya bölüp yani haftada toplam 1 tablet almayı düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    606

Kan testi verirsin yan etkiler hayatını kötü etkiliyorsa eklersin etkilemiyorsa eklemezsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Kan testi verirsin yan etkiler hayatını kötü etkiliyorsa eklersin etkilemiyorsa eklemezsin.

rimo e2 yi düsürmede veya kontrol altında tutmada etkilimidir peki hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    606
CaqtainKaan, 1 dakika önce yazdı:

rimo e2 yi düsürmede veya kontrol altında tutmada etkilimidir peki hocam ?

Hayır ama sen bu bilgi birikimiyle hangi cesaret küre başladın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
GHOST, 4 dakika önce yazdı:

Bazı konularda rimobolan e2 yi kontrol altında tuttuğu yazıyordu emin olmak için size sormak istedim bilgi birikimimde bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    606
CaqtainKaan, Şimdi yazdı:

Bazı konularda rimobolan e2 yi kontrol altında tuttuğu yazıyordu emin olmak için size sormak istedim bilgi birikimimde bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Yazılarını inceledim geçmişe dönükte ben aynı fikirde değilim. Başarılar küründe.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
GHOST, Şimdi yazdı:

Yazılarını inceledim geçmişe dönükte ben aynı fikirde değilim. Başarılar küründe.

teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Rhapsody3132, 3 dakika önce yazdı:

Bu prolaktin değerine haftalık 1 dostinex çok fazla değil mi haftalık bir çeyrek dostinex bile ref aralığına çeker

dostinex kullanmıyorum zaten suanlık rimo ekleyecegim dönem için söyledim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akcadaa    6
CaqtainKaan, Bir saat önce yazdı:

Mayısta 500 test ent başladım (3. Hafta test verdiğimde E2 121 çıkmıştı) haftalık 1 tablet arimidex almaya başladım ve buna rağmen düzenli göğüs kaşıntım oluyordu. Ağustosta 300 mg rimo ekledim, rimoyla haftada bir arimidexe devam ettim baktım ki rimoyla kaşıntım geçti, kaşınana kadar kullanmayayım dedim Eylül ortasından beri kullanmıyorum ve kaşıntı da yok önümüzde ki hafta test vereceğim bakalım e2 ne durumdaymış. Vesselam bende rimo kaşıntıyı geçirdi. 

Screenshot_20241013_192025_Drive.jpg.9b4ce91d045379c8607a11a7802c58df.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
akcadaa, 14 dakika önce yazdı:

Mayısta 500 test ent başladım (3. Hafta test verdiğimde E2 121 çıkmıştı) haftalık 1 tablet arimidex almaya başladım ve buna rağmen düzenli göğüs kaşıntım oluyordu. Ağustosta 300 mg rimo ekledim, rimoyla haftada bir arimidexe devam ettim baktım ki rimoyla kaşıntım geçti, kaşınana kadar kullanmayayım dedim Eylül ortasından beri kullanmıyorum ve kaşıntı da yok önümüzde ki hafta test vereceğim bakalım e2 ne durumdaymış. Vesselam bende rimo kaşıntıyı geçirdi.

cevap için teşekkürler 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    21

500 test 200 rimo. kullanırken arimidex vs kullanmadan E2 seviyeleri 30 larda kalıyor  bende. Yani E2 düşürme etkisi var ama bu bendeki etkisi, sende kullanıp test yaptırmadan tam emin olamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
billythekid, 6 dakika önce yazdı:

500 test 200 rimo. kullanırken arimidex vs kullanmadan E2 seviyeleri 30 larda kalıyor  bende. Yani E2 düşürme etkisi var ama bu bendeki etkisi, sende kullanıp test yaptırmadan tam emin olamazsın.

test zaten her ay düzenli veriyorum cevabınız için teşekkürler 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nargsten    6
GHOST, 2 saat önce yazdı:

Rimobolan dht türevi bir ilaç dolayısıyla e2 yi kontrol altında tutmakta etkili. Neye dayanarak e2 yi kontrol altında tutmakta etkili olmadığını savunuyorsunuz öğrenmek isterim. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Nargsten, 7 dakika önce yazdı:

Rimobolan dht türevi bir ilaç dolayısıyla e2 yi kontrol altında tutmakta etkili. Neye dayanarak e2 yi kontrol altında tutmakta etkili olmadığını savunuyorsunuz öğrenmek isterim. 

Bende aynı şeyi sordum ama bilgi birikimime laf etti arkadaş:)

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    959
Nargsten, 38 dakika önce yazdı:

Adam haklı bilimsel veri paylaşır mısın bu konuda birden fazla. Blog yazısı veya kişisel veri değil bilimsel birden fazla kaynak paylaşmanı rica ediyorum bende. Dolayısıyla eki ekleyerek olmuyor prensipleri arasında böyle birşey yok ilacın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    56

Kan testi verirsin ona göre alırsın arimdexi ya da genetiğini az çok bilirsin e2 yükselince ne yaşadığını bilirsin duruma göre arimdex alırsın. Sorduğun soru göreceli bir soru olmuş.

tarihinde mustafaskh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
mustafaskh, Şimdi yazdı:

Kan testi verirsin ona göre alırsın arimdexi ya da genetiğini az çok bilirsin e2 yükselince ne yaşadığını bilirsin duruma göre arimdex alırsın 

e2 artınca otomatik olarak prolaktinde artarmı yoksa genetiğe bağlı birşey mi yine? cevap için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    56
CaqtainKaan, 28 dakika önce yazdı:

e2 artınca otomatik olarak prolaktinde artarmı yoksa genetiğe bağlı birşey mi yine? cevap için teşekkürler 

Benim bildiğim artmıyor. Ama emin değilim 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    7

rimobolan dht ilaç olduğu için aromatize olmaz yani testosteron enantat gibi bir kısmı östrojene dönüşmez. Fakat bu hem dönüşmez hem kontrol altına alır demek değildir. Düzenli yaptıracağın kan testleri ile rahatsız edici etkiler veya definasyon hedefi doğrultusunda forumdan destek alıp nokta atışı ilaçlar ile bloklayabilirsin. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Metmeto, Şimdi yazdı:

rimobolan dht ilaç olduğu için aromatize olmaz yani testosteron enantat gibi bir kısmı östrojene dönüşmez. Fakat bu hem dönüşmez hem kontrol altına alır demek değildir. Düzenli yaptıracağın kan testleri ile rahatsız edici etkiler veya definasyon hedefi doğrultusunda forumdan destek alıp nokta atışı ilaçlar ile bloklayabilirsin. 

teşekkürler🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    606
SPECTRE, 14 saat önce yazdı:

Adam haklı bilimsel veri paylaşır mısın bu konuda birden fazla. Blog yazısı veya kişisel veri değil bilimsel birden fazla kaynak paylaşmanı rica ediyorum bende. Dolayısıyla eki ekleyerek olmuyor prensipleri arasında böyle birşey yok ilacın.

Teşekkürler benim yazacaklarımı yazmışsınız.

Metmeto, 13 saat önce yazdı:

Nokta eksiksiz tespit ne yazık ki yaşları gereği bunlar instagram,youtube gibi alanlardaki saçma sapan tiplerin ağızlarına bakıp gelip burada saçma sapan önerimlerde bulunuyorlar sorsan nerede gördün orada burada diyecek veya hiç cevap veremeyecekler. Konu sahibini hiç tartışmıyorum o zaten acemi bile değil daha.

CaqtainKaan, 15 saat önce yazdı:

Bende aynı şeyi sordum ama bilgi birikimime laf etti arkadaş:)

Aynı fikirdeyim zerre bilgin yok.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
GHOST, Şimdi yazdı:

Aynı fikirdeyim zerre bilgin yok.

Eğer kan testi konum için böyle bi düşünceye ulaştıysanız değer referans içi ama 1500+ gösterdiği için sordum yinede sizin kendi fikirleriniz saygı duyarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    26

Tartışmaya gerek yok
Prolaktin E2 bloklayıcılar kan testine göre kullanılır kafamıza göre değil kürüne rimoyu ekle bir süre sonra kan tahlili ver e2 yüksekse prolaktin yüksekse o zaman bloklayıcıları ref içine çekecek kadar kullanırsın bu kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CaqtainKaan    6
Rhapsody3132, 1 dakika önce yazdı:

Tartışmaya gerek yok
Prolaktin E2 bloklayıcılar kan testine göre kullanılır kafamıza göre değil kürüne rimoyu ekle bir süre sonra kan tahlili ver e2 yüksekse prolaktin yüksekse o zaman bloklayıcıları ref içine çekecek kadar kullanırsın bu kadar.

teşekkürler🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emnakin1
      İlk kürüm haftada 500 testo, 400 bolde küründeyim, haftada yarım arimidex kullandım 3. haftadan itibaren. 6. hafta sonunda kan testi verdim. Total testosteron 16'ya çıkmasına rağmen östrojen hiç artmamış. Hatta kür öncesi de, kürde de referans aralığının en alt sınırlarında. Ben de arimidex'i tamamen kestim 7. hafta itibari ile. 13. haftama girdim kürdeki, hala hiç kullanmadım arimidex 7. haftadan beri ve daha kan testi de vermedim. Meme ucumda falan bir hassaslaşma yok veya aşırı duygusallık yok. Ama sulandığımı hissediyorum baya hatlarım kapandı. Yağlandım da ama sulanma da var gibi. Sizce yanlış mı yapıyorum. Hiç arimidex kullanmamak riskli bir durum mu? Haftada 1 ya da yarım arimidex almalı mıydım? Yoksa yakında kan testi vereceğim, ona göre mi hareket etmeliyim? Herhangi bir libido sorunu da yok.
    • Yazan: lolitakong
      Dostlarım merak ediyorum yüksek östrojenin ne gibi zararları olur veya etkileri çok terlemek östrojenin yüksek olduğuna kanıt mıdır test vermeden etkileri merak ediyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim halsizlikle alakası var mi örneğin merak ediyorum?
    • Yazan: Wgestelx
      Arkadaşlar Merhaba,
      Neredeyse 1.5 aydır kürdeyim ve 2.haftadan beri ailem başta olmak üzere sıkça görüştüğüm kişiler "senin yüzün şişmiş" gibi şeyler söylüyor. Bende aynaya baktığımda yüzümün su tuttuğunu görebiliyorum. Bunun için Ne gibi önlemler almalıyım bilen hocalarımız yardımcı olursa sevinirim.
       ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
    • Yazan: Mustafa Can Yılmaz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız.?
      4 hafta önce arkadaşım haftalık tek enjeksiyon 250mg testosterone enanthat kullanmaya başladı ve bugün test verdi test sonucunda östrojen 72 çıktı anti östrojen kullanmasına gerek var mı? Kendisi diyette yağ yakma amacı ile ilerliyor şuanda...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.