Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bahadirerengib

Oral testo kullanan var mı? (test. undecanoate )

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

8 haftadır kürdeyim. Oral testo+dbol olarak başladım fakat karaciğer problemim çıktığı için 4. Haftada dbolü kestim. 8 haftadır gelişim sıfır. Yan etkiler görmeye başladım, o yüzden ilaca güveniyorum, zaten bi arkadaşımın tavsiye ettiği yerden almıştım. İlk kürüm olduğu için oral tercih ettim ama en ufak bir değişim göremiyorum çevrem de aynı şeyi söylüyor. Siz olsanız ne yaparsınız? Enjeksiyona geçmeyi düşünüyorum ama başlarken 8 hafta yapacağım diye başlamıştım, uzatmaktan korkuyorum, uzatsam ne kadar uzatabilirim?

Edit: yazmayı unutmuşum haftada 600mg kullanıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mustafaskh    56
Bahadirerengib, 19 dakika önce yazdı:

...

Kabından anladığım kadarı ile benelux pharma, büyük ihtimalle steroid satın al yazıp aldın, bu tür boş beleş şeyler kullanmayın içinde ne olduğu belli değil. Büyük ihtimalle enjeksiyondan korkuyorsun. Sarms kürü dene ya da maalesef ki yeşil uçlu iğneyi kıçına batırmak zorundasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh, 2 dakika önce yazdı:

Kabından anladığım kadarı ile benelux pharma, büyük ihtimalle steroid satın al yazıp aldın, bu tür boş beleş şeyler kullanmayın içinde ne olduğu belli değil. Büyük ihtimalle enjeksiyondan korkuyorsun. Sarms kürü dene ya da maalesef ki yeşil uçlu iğneyi kıçına batırmak zorundasın.

Doğru Benelux, bir arkadaşım var 5 kür yapmış ve bu siteden aldığını söylediği bir yerden aldım, tecrübesine güveniyorum. Enjeksiyondan korkmuyorum, sadece yan etkiler düşürmek ve herhangi bir problemle karşılaşırsam anında kesebilmek için oral tercih ettim. Korkma sebebim uzatmak, uzatırsam kür sonrası hormon seviyelerimin eski haline gelmemesinden ve kel kalmaktan çekiniyorum zaten saç problemim var :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    20
Bahadirerengib, 34 dakika önce yazdı:

...

aldigin urün boş olabilir genelde boyle seylere insanlar buyusun kilo alsin kas yaptim sansin diye dbol koyuyolar hem oral hem tablet dbol aliyor olabilirsin karacigerini dinle bence çok kurcalama iran metiltestosteron tablet olarak var baska oral testo bilmiyorum bu urunde testo degildir zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3, 1 dakika önce yazdı:

aldigin urün boş olabilir genelde boyle seylere insanlar buyusun kilo alsin kas yaptim sansin diye dbol koyuyolar hem oral hem tablet dbol aliyor olabilirsin karacigerini dinle bence çok kurcalama iran metiltestosteron tablet olarak var baska oral testo bilmiyorum bu urunde testo degildir zaten

İyi güzel de hiç büyümedim :D enjeksiyona geçsem problem olur mu? Geçişi nasıl yapmalıyım? Dediğim gibi 8. Haftadayım ne kadar uzatabilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    56
Bahadirerengib, 8 dakika önce yazdı:

İyi güzel de hiç büyümedim :D enjeksiyona geçsem problem olur mu? Geçişi nasıl yapmalıyım? Dediğim gibi 8. Haftadayım ne kadar uzatabilirim?

Bak sana şimdi diyorum :D enjeksiyona geçersen küre yeni girmiş olacaksın, klasik küre girebilirsin, İran Testo rima ya da boldenon teeto ya da only Testo, hepsinin ayrı ayrı riski var kendi kafanda ölç biç kes yapıştır, hangisine gireceğine karar ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
mustafaskh, Bir saat önce yazdı:

Bak sana şimdi diyorum :D enjeksiyona geçersen küre yeni girmiş olacaksın, klasik küre girebilirsin, İran Testo rima ya da boldenon teeto ya da only Testo, hepsinin ayrı ayrı riski var kendi kafanda ölç biç kes yapıştır, hangisine gireceğine karar ver.

Yanına birşey ekleyemem, son kan tahlilim alt 255 ast 75 çıktı 2 hafta önce, o yüzden dbol kullanmayı bıraktım. Teşekkür ederim cevabınız için. Artık midem bulanmaya başladı bu kadar sıkıntı yaşayınca pişman oldum bulaştığıma :D

tarihinde Bahadirerengib tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    13

Oral hersey karaciger den gectigi icin karaciger yorulur cok dandik bi marka zaten illa yapcaksan enjeksiyon yapcaksın sahsen önümüzdeki tüm zamanlar da kür yaptıgım zaman asla oral bişey kullanmıcam sadece enj

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    26
Bahadirerengib, Bir saat önce yazdı:

Evet alınabilir.

Alınır ama bir yerine beşe mağal olur dimi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982, 1 saat önce yazdı:

Alınır ama bir yerine beşe mağal olur dimi 

Hayır hocam, ben zaten 5 yerine bire malolsun diye oral seçtim ilk kürüm olarak. 5e malolduğunu nerden çıkardınız anlayamadım? Fayda da görmedim zarar da.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    73

bir kan testi vermeni öneririm. az da olsa dbol kullanmış olabilirsin sadece. testonu dibe çekip östrojeni fırlatmış da olabilirsin. kan testine göre kür planlamana yardımcı olunur burda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    26
Bahadirerengib, 16 saat önce yazdı:

Hayır hocam, ben zaten 5 yerine bire malolsun diye oral seçtim ilk kürüm olarak. 5e malolduğunu nerden çıkardınız anlayamadım? Fayda da görmedim zarar da.

Enjeksiyonlar tabletlere göre çok daha az zararlıdır bundan ötürü o yorumu yaptım bir bardak suyla yutularak olsaydı kimse iğnelerle ödemlerle uğraşmazdı bence bir kan testi sonuçlarınızı paylaşın burda hep birlikte görelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    65
Emin982, 14 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonlar tabletlere göre çok daha az zararlıdır bundan ötürü o yorumu yaptım bir bardak suyla yutularak olsaydı kimse iğnelerle ödemlerle uğraşmazdı bence bir kan testi sonuçlarınızı paylaşın burda hep birlikte görelim

Testosteron undekonant 17 Alfa alkali ailesi ile metillenmiş değildir dostum bahsettiği testosteron undekonant gerçek ise enjeksiyon steroid kadar karaciğere yük bindirir. Faz bir metabolizmayı atlatır bu şekilde tıpkı enjeksiyonlu steroidler gibi kulağa ne kadar hoş gelse de etki mekanizması çok yavaştır ve metillenmiş steroidler kadar bkz dianabol hızlı etki mekanizmasına sahip değildir ve etkili değildir. Çünkü özellikle metillenmediği için lenfatif sistem üzerinde emilir. Tabii, eğer ki kullandığı bileşik gerçekten testosteron undekonant ise. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    71
mustafaskh, 22 saat önce yazdı:

aslında turuncu uçlu iğne ile bacaktanda yapabilir çok daha az acıyor :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    56
ahmet377, 15 dakika önce yazdı:

aslında turuncu uçlu iğne ile bacaktanda yapabilir çok daha az acıyor :D:D

Bacak da yürünmüyor ki hele ayak işi yapıyorsan geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    71
mustafaskh, Bir saat önce yazdı:

Bacak da yürünmüyor ki hele ayak işi yapıyorsan geçmiş olsun 

benim vücut artık alıştı uzun zamandır bacaktan yaptığım için, artık ağrımıyor bile nerdeyse, dün damara denk geldim hemen sonra şırıngayı çıkarttım, aynı bacaktan hemen tekrar enjeksiyon yaptım ona rağmen çok bir ağrı yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    312
gönderildi (düzenlendi)

Oral testosteron sence alınır mı ? Eğer kullanmak istiyorsan da bol şans

tarihinde AREN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    164
Bahadirerengib, 11.10.2024 - 19:53 yazdı:

Yanına birşey ekleyemem, son kan tahlilim alt 255 ast 75 çıktı 2 hafta önce, o yüzden dbol kullanmayı bıraktım. Teşekkür ederim cevabınız için. Artık midem bulanmaya başladı bu kadar sıkıntı yaşayınca pişman oldum bulaştığıma :D

Korkacağın birşey yok 1 hafta tableti kestiğin gibi referansa oturacaktır 1 hafta ne yapacağını düşünürsün işte kafa rahat bi işe başlarsın veya direkt vazgeçersin zaman ver kendine boş ilaçlara denk gelmişsin keyfin sıfırdır şimdi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    65
AREN, 2 saat önce yazdı:

Oral testosteron sence alınır mı ? Eğer kullanmak istiyorsan da bol şans

Undekonant oral testosteron almak neden mantıksız olsun düzenli şekilde dozu regüle ettiğin sürece ? Sadece peak noktasına geç erişip salınımı yavaş olduğu için etkileri daha az hisseder aynı zamanda karaciğerde toksik etkisi yoktur enjeksiyon ile uğraştırmaz metillenmemiştir lenfafif sistemde emilim yapılır. Yeteri kadar sabırlıysan enjeksiyona güzel bir alternatiftir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: master
      merhaba,
      Yeni bir kür yapmak istiyorum ve kür hakkında bilgileriniz ve tecrübelerinizden faydalanmam gerekiyor, çünkü çok fazla bir bilgim yok.
      Daha önce 2 defa Sarms kürü yapmıştım ve oral kür bunlar. Enjeksiyon ve çok ağır ilaçlar kullanma taraftarı değilim, sonuç olarak yarışma gibi bir niyetim olmadığından vücuduma mümkün olduğunca az zarar vermek istiyorum, bu nedenle 3. kürüm hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
      3. küre geçmeden önce 1. ve 2. kürlerim şu şekilde;
      1.KÜR RAD140+TESTOSTERON Undecanoate+TURINABOL (pct yapmadım)
      2.KÜR LGD-4033+MK-677+YK-11 (kür sonrası klomen ve tamoksifen ile PCT yapmam gerekti testosteron baskıladı ve cinsel isteksizlik oldu sperm kalitesi de düştü 2 ay sonra normale döndüm)
      Not:1. kürü yaptıkdan sonra 2. küre 2 ay sonra başladım.
      şimdi 3. kürüm için aşağıdaki ilaçları kullanmak istiyorum. MG olarak düşük tuttum çok fazla zarar görmemek için öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.
      kür sonrası yan etgi görürsem PCT için  hangi ilaçları kullanmalıyım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.