Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hakansteo

Vücuttaki yağ ve suyu hangi kür ile atabilirim?

Önerilen İletiler

Hakansteo    3

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Arkadaşlar en hızlı şekilde vücutta olan yağı ve suyu sağlam kardiyo ile hangi kürle atabilirim?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    163

Winstrol ve clen deneyebilirsin yağ oranın kaç ? Vücudunu formunu eklersen net mg hafta belirtebilirim böyle ezbere oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    297
gönderildi (düzenlendi)

testestoron p - masteron - son 2 ay tren a+ HGH Fragment 176 191+yohimbe+ clenbuterol

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
Tr3n, 7 dakika önce yazdı:

testestoron p - masteron - son 2 ay tren a+ HGH Fragment 176 191+yohimbe+ clenbuterol

hocam kime göre neye göre belirlendi, arkadaşın yaşı boyu kaç. Kim bilir ilk kürüdür ve trenbolone önerisi alıyo

• Beğen 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    65

En iyisi kalori açığı bol su, bol yeşillik ve belki cila olsun diye yohimbine.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    52
`Tesron, 23 dakika önce yazdı:

hocam kime göre neye göre belirlendi, arkadaşın yaşı boyu kaç. Kim bilir ilk kürüdür ve trenbolone önerisi alıyo

Adamın profilinde trenbolone var :D Sence önerisi doğal değil mi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    28
gönderildi (düzenlendi)

Benimde konuyla bağlantılı bir sorum olucak üst vücudum derisi ince damarlar belirgin ama bacaklarım deri çok kalın üste göre nispeten yağsız bir vücudum var bunun sebebi neden olabilir

tarihinde Emin982 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakansteo    3
`Tesron, Bir saat önce yazdı:

boy 190, kilo 90. yaş 23. vücut yağ oranı %17 civarlarında. 2 senedir bu sporla ilgileniyorum. ilk kürüm değil. 1 defa trenli 2 defada boldeli küre girdim.Anlıcağın kür geçmişim var. Ama definasyon tarzı yağ su atımı için hiç kür yapmadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    297
`Tesron, 2 saat önce yazdı:

sorduğu soruya göre belirlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
Tr3n, 17 saat önce yazdı:

sorduğu soruya göre belirlendi

sorduğu soruyla direk vücut yapısı belirlenemez .

mamibolone, 20 saat önce yazdı:

Adamın profilinde trenbolone var :D Sence önerisi doğal değil mi :) 

ben size s1lah önerisi yapıyo muyum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    140
gönderildi (düzenlendi)

ben kendi üstümde denediğimi söyliyeyim

ben definasyonda testo kullanmıyorum bazen bazılarınıza garip gelebilir ama maksimum haftalık 100-150mg alırım o da enanthate olur uzun masteron tren yanına yohimbin eklerim uzun seçmemin sebebi enjeksiyonla uğraşamıyorum artık. kısa uzun esterler için bir fark yok zaten çok kez denedim (mix ilaçlar hariç)  hatta uzun esterler daha kuvvetli clen hiç ama hiç sevmiyorum belki levotiron olabilir ve estradiol seviyelerini en düşüklerde tutuyorum 

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612

İyi ayarlanmış kalori açığı ve hgh Fragment + yohimbine + hergün kardiyo 30 dk eğimli yürüyüş yağı temizler. Kardiyoyu sabah aç karnına yaparsan su atımına faydası olur.

Su atımı için bitkisel çay tarifi;

• Mısır püskülü

• Hubiskus 

• Hindiba

• Devedikeni 

• Kiraz sapı 

• Isırgan otu

• Yarım limon

• Maydanoz

Birer tutam atıyoruz kaynamış suya atıp 15 dk demlenmesini bekliyoruz. Günde bir kupa yeterli olur. 

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.