Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mamibolone

Vücut ölçümlerimi yorumlar mısınız ?

Önerilen İletiler

mamibolone    44

Arkadaşlar aktif olarak spor yapmaktayım 2025 de de yarışma hazırlığım olacak bugün ölçüm yaptım yorumlar mısınız ?

IMG_1254.thumb.png.89c146675e465fa885f14b7ddba8bc35.png IMG_1255.thumb.png.5464feee13aea64f47e245a18bc1ae22.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

colw1n    22

eğer doğru ölçtüyse gayet güzel güncel form atar mısın? yağ oranı cidden düşük çok iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68
gönderildi (düzenlendi)

Ölçümler çok iyi bi form atarmısın 

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    13

Bence bu değerler yanlış kardeşim

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    296
gönderildi (düzenlendi)
Ferdikra, 3 dakika önce yazdı:

Bence bu değerler yanlış kardeşim

Bir an bende öyle hissettim. ancak form fena değil dostum su atsan vucttan tam oturacak form. yağ oranı yuzde 10-12 gibi görünüyor.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68
gönderildi (düzenlendi)

form fena değilde yağ oranı %7 olmasına imkan yok, %12-13 falan muhtemelen, şuan değil ama 2025 e kadar yarışma yapacak kıvama gelir bu vücut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
CaqtainKaan, 3 saat önce yazdı:

form mukemmel basarılar yarısmada

Teşekkürler hocam 

ahmet377, 2 saat önce yazdı:

form fena değilde yağ oranı %7 olmasına imkan yok, %12-13 falan muhtemelen 

Hocam fotoğrafta detaylar belli değil yağ oranım %9-10 ama makinede böyle çıktı 

Bunlarda diğer fotolar burada daha detaylı

IMG_1271.thumb.jpeg.aa55aaed63cd557b0cf2a8c8f9b2fb68.jpeg IMG_9014.thumb.jpeg.08c19136be1239d081bf3dedeb1386a0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68
gönderildi (düzenlendi)
mamibolone, 3 dakika önce yazdı:

Hocam fotoğrafta detaylar belli değil yağ oranım %9-10 ama makinede böyle çıktı 

makineler hep yanlış ölçüyor genelde zaten, kendin evde mezura ile ölçebilirsin ve emin ol daha doğru bir sonuç çıkar, ben bu makinelerde seneler önce spora başladığım zamanlar nerdeyse 20 olan yağ oranımı 11-12 gösterdiğini çok net hatırlıyorum, ara ara gene bu makinelerde ölçtürdüğüm oluyor hep de çok absürt ve açma sonuçlar çıkıyor genelde hep bi %5-6 hata payı oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68

burda %7-8 vardır ama ilk attığın foto ile bu foto aynı zamanlarda mı çekildi ? yoksa arada tarih farkları varmı?

çünkü yukardaki form ile bu form çok farklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    13

Form cok güzel ama tebrikler yarısmaya da yetişir cok iyi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
ahmet377, 2 saat önce yazdı:

burda %7-8 vardır ama ilk attığın foto ile bu foto aynı zamanlarda mı çekildi ? yoksa arada tarih farkları varmı? çünkü yukardaki form ile bu form çok farklı 

Aynı zamanda çekildi hocam ışık ve açı farkları. İlk fotoğraf en sulu halimdir muhtemelen.

Ferdikra, 1 saat önce yazdı:

Form cok güzel ama tebrikler yarısmaya da yetişir cok iyi :) 

Teşekkürler hocam sizce 6 aylık bir kür planı yarışma için yeterli olur mu 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    137
mamibolone, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam sizce 6 aylık bir kür planı yarışma için yeterli olur mu 

Hocam fizik gerçekten çok sağlam, bana fikrimi sorarsan bence 6 ay sadece bulk yap temiz ama alabildiğin kadar kütle al sonra da duruma göre 8-10 hafta bi prep yapabilirsin. Tabii ki burada yarışacağın siklet ve bütçe de önemli ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
Tony Montana, 25 dakika önce yazdı:

Hocam fizik gerçekten çok sağlam, bana fikrimi sorarsan bence 6 ay sadece bulk yap temiz ama alabildiğin kadar kütle al sonra da duruma göre 8-10 hafta bi prep yapabilirsin. Tabii ki burada yarışacağın siklet ve bütçe de önemli ama 

Eyvallah hocam ailevi sıkıntılarım var 2-3 aydır ve daha da sürecek. Maddi olarak birikim yapmaya çalışıyorum. Malum bu devirde bu ekonomide zor her şey. Beni zorlayacak kısım maddiyat olacak. 4 ay bulk 2 ayda definasyon düşünüyorum. Atletik fizik girmeyi düşünüyorum yarışmaya nasip olursa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    13

Temiz ilerledikce cok güzel kütle koyabilirsin 6 ay da bence 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
the_escobar    1

form iyi duruyor hocam maşallahın var. Spor ve kür geçmişin ne kadar oldu? bu fiziğe ulaşmak için kaç ay kür yaptın merak ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
the_escobar, 8 dakika önce yazdı:

form iyi duruyor hocam maşallahın var. Spor ve kür geçmişin ne kadar oldu? bu fiziğe ulaşmak için kaç ay kür yaptın merak ettim.

Hocam 12 hafta only testo kullandım. Metabolizmam aşırı hızlı, kilo almakta çok zorlanıyordum. Yağlı şekerli ne yersem yiyeyim yağlanamıyorum. Her gün bir sürü çikolata ve yağlı şey yesem de bir türlü istediğim doygunluğa ulaşamadım. Yağlanmanın bir yolunu bulamadım maalesef. İlk kürümdü bakalım diğer kür için planlama yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    137
mamibolone, 58 dakika önce yazdı:

Eyvallah hocam ailevi sıkıntılarım var 2-3 aydır ve daha da sürecek. Maddi olarak birikim yapmaya çalışıyorum. Malum bu devirde bu ekonomide zor her şey. Beni zorlayacak kısım maddiyat olacak. 4 ay bulk 2 ayda definasyon düşünüyorum. Atletik fizik girmeyi düşünüyorum yarışmaya nasip olursa 

O zaman denemeye değer hocam zaten dediğim gibi şu anda da çok güzel proporsiyon var ortada. Bol şanslar diliyorum. Sürece başladığında mutlaka kür günlüğü gibi bi konu aç takip edelim seni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
Tony Montana, 23 dakika önce yazdı:

O zaman denemeye değer hocam zaten dediğim gibi şu anda da çok güzel proporsiyon var ortada. Bol şanslar diliyorum. Sürece başladığında mutlaka kür günlüğü gibi bi konu aç takip edelim seni

Öyle yapıcam hocam forumda konu açarım inşallah 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68
mamibolone, 12 saat önce yazdı:

Öyle yapıcam hocam forumda konu açarım inşallah 

kardeşim konu ile  alakası yok ta yüzün ve yüz hatların falan aynı ramon dino nun gençliğine benziyor xD vallaha saç sakal yüz hatları aynı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
ahmet377, 1 dakika önce yazdı:

kardeşim konu ile  alakası yok ta yüzün ve yüz hatların falan aynı ramon dino nun gençliğine benziyor xD vallaha saç sakal yüz hatları aynı

:D:D Valla bunu birkaç kişi daha söyledi. Vücudumuz da benzese tam olacak gibi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.