Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Iyi maaşı olan ne iş yapabilirim, geçiçi olarak ?

Önerilen İletiler

Selam dostlar askerlik işlemlerini başlatıcam  en az 5 ay var ama gitmeme (celp dönemi vs.)

Bana maaşı güzel bir iş lazım, askerdeyken harçlık olur +aileme para bırakmam gerekiyor.

*Ben yazları deri ceket dikerim, kışın satış ve tamir-bakım.Deriden bıktım görmek istemiyorum, ama 45-50 bin TL kazancı var.

Kasiyerlik-garsonluk-tezgahtarlık yapsam asgari veriyorlar aklıma sadece kuryelik geliyor, KURYELİK HARİCİN DE kendi mesleğim haricin de geçici süre maaşı güzel bir iş bulamam mı ?

-Çok düşündüm ama maaşı güzel olan 3. Yapabileceğim bir iş bulamadım, belki sizin aklınıza gelir 3.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    61
gönderildi (düzenlendi)

Herhangi dalda usta olmadan, geçici yapılabilen ve maaşı iyi olan bir meslek olduğunu düşünmüyorum. Olsa herkes onu yapardı muhtemelen.

tarihinde Tarık34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 6 dakika önce yazdı:

Herhangi dalda usta olmadan, geçici yapılabilen ve maaşı iyi olan bir meslek olduğunu düşünmüyorum. Olsa herkes onu yapardı muhtemelen.

Kuryelik harici yok işte 🤣 birde bahşişi bol özellikle döviz ile bahşiş alan garsonluk valelik vs. Onada tanıdık lazım

Bende bulmaya çalışıyorum askerden önce sonrası için zaten planım var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    38

Pazara çıkabilirsin. Lisede cok para lazim olduğunda bi tezgah kiralar corap satardim. Insana cok kolay görünmüyor ama gözün kapalı girebileceğin çok basit bir iş. Bugün yolsuz kalsam aklıma ilk gelen iş ya pazara çıkmak ya işporta 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    56

abi sadece kuryelik var gibi antalya da yaşıyorsan paket taksi var 50 bin tl maaş eğer motorun yoksa 42 bin tl maaş altına motor veriyorlar. 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    25
bunuyazanTosun, Bir saat önce yazdı:

Kuryelik harici yok işte 🤣 birde bahşişi bol özellikle döviz ile bahşiş alan garsonluk valelik vs. Onada tanıdık lazım

Bende bulmaya çalışıyorum askerden önce sonrası için zaten planım var 

İnşaatta çalışabilirsin ortalama günlük 1500 tl, fiyat şehirden şehre değişir tabi . Zordur ama vasıf gerekmez geçici olarak çalışırsın

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    38

inşaat işi yapabilirsin ama zor şartları ve çalıştığın insanlarda çok önemli kendinide sakatlayabilirsin yövmiye 1500 1700 hamallık

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@sp371 @gokhangrsys inşaat 🤔 hiç girmediğim bilmediğim bir sektör biraz bilgi verirmisiniz ?  Yövmiye iyiymiş günlük yada haftalık oluyorsa  bir süre deneyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Senpiyer    1

Deri dikebiliyorsan ayakkabı sayası da dikebilirsin. Bence kazancı güzel ama deri görmek istemiyorum demişsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Senpiyer, 11 dakika önce yazdı:

Deri dikebiliyorsan ayakkabı sayası da dikebilirsin. Bence kazancı güzel ama deri görmek istemiyorum demişsin 

Çok farklı sektör  ama çalışan tipler maaşler hemen hemen aynı 🤣 kendi işime devam ederim daha iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    61
bunuyazanTosun, Bir saat önce yazdı:

Çok farklı sektör  ama çalışan tipler maaşler hemen hemen aynı 🤣 kendi işime devam ederim daha iyi 

Bence az bişey daha dişini sık devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178    22

A2 ehliyet sahibiysen geçici olarak kuryelik yapabilirsin. Güzel kazanç sağlar biraz riskli ama iyidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    25
bunuyazanTosun, 16 saat önce yazdı:

@sp371 @gokhangrsys inşaat 🤔 hiç girmediğim bilmediğim bir sektör biraz bilgi verirmisiniz ?  Yövmiye iyiymiş günlük yada haftalık oluyorsa  bir süre deneyebilirim

Haftalık alıyorum malzeme taşıyorsun, harç yapıyorsun, tuğla kereste çekiyorsun mesela sıvacı farklı iş yapar mermer fayans farklı kalıp duvar farklı işçisin yani usta ne derse onu yapıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178, 8 saat önce yazdı:

A2 ehliyet sahibiysen geçici olarak kuryelik yapabilirsin. Güzel kazanç sağlar biraz riskli ama iyidir.

A var direk  yemek sepeti getir vs. Diyorsun dimi esnaf kurye modeli

sp371, 5 saat önce yazdı:

Haftalık alıyorum malzeme taşıyorsun, harç yapıyorsun, tuğla kereste çekiyorsun mesela sıvacı farklı iş yapar mermer fayans farklı kalıp duvar farklı işçisin yani usta ne derse onu yapıyorsun

Kanka iş başvurusu nasıl oluyor 🤣 aslında dayımın takıldığı kahvede inşaatcilar var söylesem direk götürürler herhalde cv yollamak vs. Olmaz sigorta da yoktur herhalde..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    61
bunuyazanTosun, 21 dakika önce yazdı:

Kanka iş başvurusu nasıl oluyor 🤣 aslında dayımın takıldığı kahvede inşaatcilar var söylesem direk götürürler herhalde cv yollamak vs. Olmaz sigorta da yoktur herhalde..

Sigortalı amele 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    297

garsonluk yapıp Asgari alan görmedim Antalya'da 25 bin maaşla bahşiş ile 30 bini bulursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sp371    25
bunuyazanTosun, 4 saat önce yazdı:

A var direk  yemek sepeti getir vs. Diyorsun dimi esnaf kurye modeli

Aynen o şekilde kahvede bulursun cv falan yok  😂😂 Sigorta yapan nadir, büyük şirketler falan yapıyor 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.