Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mero4646

Magnus pharma hk. ilaç dolumu ?

Önerilen İletiler

Mero4646    0

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

Ürünü instagram üzerinden bir satıcıdan aldım araştırdığımda sahte boş gibi sonuçlara vardım.

Haftalık kür detaylarım:

• 500 mg testo
  • 750 mg mesteron 

Olarak 2. Enjeksiyonunu yaptım ilk kürüm oluyor bu. Satıcı ilacın yerli olduğunu ama hammadesinin dolu olduğunu çalışacağını söylüyor artık parasını geçtim vücuduma hormon alıyorum sağlık için sorun yaratacaksa ilacı keseceğim bi yardımcı olur musunuz?

IMG_3424.thumb.jpeg.94d38a2b7587a339c01e2d77cde54c5b.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mero4646    0
onlytrenbolone, 1 dakika önce yazdı:

Bi instagram kurbanı daha. :) 

Hocam detaylı bi açıklama yaparmısınız canım sıkılıyor gerçekten kürede başladım orjinal ilaci nereden temin edebilirim bari tekrar alayım 10 haftalık kür aldım şuanda çöpe atıcam valla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    142
Mero4646, 1 dakika önce yazdı:

Hocam detaylı bi açıklama yaparmısınız canım sıkılıyor gerçekten kürede başladım orjinal ilaci nereden temin edebilirim bari tekrar alayım 10 haftalık kür aldım şuanda çöpe atıcam valla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    11

Kardeşim ayrıca ilk küre sana 500 mg gir diye kim söyledi merak ettim madem ilk kür 250mg ile baslasaydın masteron da cok fazla 750 mg nedir ya ilk kür ilaçlar zaten sıkıntılı çöp kullanan kişilerde bi fark görmedim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mero4646    0
Ferdikra, 17 dakika önce yazdı:

Kardeşim ayrıca ilk küre sana 500 mg gir diye kim söyledi merak ettim madem ilk kür 250mg ile baslasaydın masteron da cok fazla 750 mg nedir ya ilk kür ilaçlar zaten sıkıntılı çöp kullanan kişilerde bi fark görmedim 

Hocam pazartesi çarşama cuma 250 şerden 750 masteron

pazartesi cuma 250 den total 500 testo seklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    33
Mero4646, 4 dakika önce yazdı:

Hocam pazartesi çarşama cuma 250 şerden 750 masteron

pazartesi cuma 250 den total 500 testo seklinde

Testo bir şekilde o kadar sıkıntı yaratmaz ama masteronun dozu bence biraz fazla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    51

750 masteron alsan e2 nerdeyse sıfırlanır gibi bir şey olur hem libidon gider hemde depresyon başlangıcı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    11

Bence yarıya düşür dozları onu 2 ye böl derim zaten ilk defa hormon sokuyosun vucut tepki vericektir cok rahat 0,5 ml yanı 125mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    50
Ferdikra, 25 dakika önce yazdı:

Muhtemelen ürünler %25 civarı doludur adamda etki alması için normalde çok yüksek olan bir doz önermiştir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    11
Tarık34, Şimdi yazdı:

Muhtemelen ürünler %25 civarı doludur adamda etki alması için normalde çok yüksek olan bir doz önermiştir.

Katılıyorum hocam öneren satıcıysa iyi tespit 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    25
Mero4646, 3 saat önce yazdı:

Kullandığın ilaç çok büyük ihtimalle sahte. Çalıştığını ancak vücuduna hali hazırda sokmuşken kendin tespit edebilirsin. Veya 3.haftadan sınra Kan Testi yaparak netleştirebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    106

Dostum ilerleyen haftalarda konuyu günceller misin ? İnstagramda bi antrenör ürünün arkasında durduğunu iddia ediyor. Merak ediyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mero4646    0
6arrows, 3 saat önce yazdı:

hafta 3er defa 1 ml mi masteron al dedi yoksa hafta 3er 2.5 ml mi masteron al dedi yanlış anlamış olabilirsin

Pazartesi çarşamba cuma 1 ml masteron

pazartesi cuma 1 ml testo 

Tony Montana, 5 saat önce yazdı:

Dostum ilerleyen haftalarda konuyu günceller misin ? İnstagramda bi antrenör ürünün arkasında durduğunu iddia ediyor. Merak ediyorum...

benim çalıştığım kişide arkasında duruyor hammadesi dolu diyor arkasında duruyor  deniyorum 3. Hafta test vereceğim herhalde belli olur

Güz, 4 saat önce yazdı:

Masteron 300 mg kullanıyorsunuz, 750 mg değil. Prop esteri üzerinde yazıldığı gibi 100 mg/ml'dir.

prob kullanıyorum 2ml /200 mg yazıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67
Mero4646, 2 saat önce yazdı:

Pazartesi çarşamba cuma 1 ml masteron

pazartesi cuma 1 ml testo 

toplam 300 mg masteron oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mero4646    0
6arrows, 9 saat önce yazdı:

toplam 300 mg masteron oluyor

Fazlamı sizce hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    535
Mero4646, 41 dakika önce yazdı:

Fazlamı sizce hocam?

kardeşim magnusun orjinali zehirdir yerlisi çöp hiç aksiyona kalkışma wp butonundan burak hocaya ulaş paranı hazır et gerisini o halleder

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67
Mero4646, 5 saat önce yazdı:

Fazlamı sizce hocam?

dozunu ayarlayacak kadar hakkında bilgiye sahip değil kimse. magnusun sahtesi dolu piyasa ilacın doluluğunu da bilemeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.