Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MiThRiL

Yurt dışından kargo ile steroid getirmek mümkün mü?

Önerilen İletiler

MiThRiL    0

Merhabalar, yurt dışından kargo ile steroid almak mümkün mü, ticari amaç ile değil, sadece 1 adet olacak şekilde, deneyen oldu mu? olduysa hs codu ne kullandı gönderici, nasıl bir yol izlemeliyiz, denetime tabi oluyor mu ,  eğer yasal değil ve şahıs olarak alamıyor isek nasıl beyan edip nasıl getirtilmeli, bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. 

Not: Neden Türkiye'den almıyorsun sorusunu sormamanızı rica ediyorum,sadece soruma cevap arıyorum. teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onlytrenbolone    134
MiThRiL, 31 dakika önce yazdı:

Merhabalar, yurt dışından kargo ile steroid almak mümkün mü, ticari amaç ile değil, sadece 1 adet olacak şekilde, deneyen oldu mu? olduysa hs codu ne kullandı gönderici, nasıl bir yol izlemeliyiz, denetime tabi oluyor mu ,  eğer yasal değil ve şahıs olarak alamıyor isek nasıl beyan edip nasıl getirtilmeli, bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. 

Not: Neden Türkiye'den almıyorsun sorusunu sormamanızı rica ediyorum,sadece soruma cevap arıyorum. teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    24
MiThRiL, Bir saat önce yazdı:

Dostum ben ingilterede yaşıyorum burda herkes çok rahatlıkla ilaç kullanıyor ve satan insan sayısı çok fazla. Sadece tahminimi söylüyorum hepsi merdivenaltı 😁 Yada orjinal olanlar çakma adibas ayakkabıcılar gibi kendi markası. Yurtdışı derken hangi ülkeden bahsediyorsun? Hangi markayı kullanmak istiyorsun? Alacağın kişiyi tanıyormusun? Bu sorularıma bi cevap verirsen sana bi kaç tavsiyede bulunabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MiThRiL    0

merhaba yanıt için teşekkür ederim. alıcı veya markadan bağımsız olarak sadece kargonun gümrükten sorunsuz geçmesini istiyorum, tek önemli nokta bu. gümrükde sorun yasamadan uygun sekilde, bazı arastırmalarım dry ice kullanımı ile gönderilerde gümrükte fazla detaya takılmadan geçtiğini söylüyor ama emin olamıyorum, eğer bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    381
MiThRiL, 3 dakika önce yazdı:

merhaba yanıt için teşekkür ederim. alıcı veya markadan bağımsız olarak sadece kargonun gümrükten sorunsuz geçmesini istiyorum, tek önemli nokta bu. gümrükde sorun yasamadan uygun sekilde, bazı arastırmalarım dry ice kullanımı ile gönderilerde gümrükte fazla detaya takılmadan geçtiğini söylüyor ama emin olamıyorum, eğer bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim. 

Supplementleri bile yazdırmak gerekiyor doktora geçirmek için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    25

Hergün yurtdışından binlerce kargo geliyor. Hepsini tek tek açıp bakamazlar. Ama bu riski almaya değer mi emin değilim. Yöntem şu oluyor genelde, ilaçları folyoya sarıp onuda bir ambalajli urune koyup(çay vb gibi.) Onu da karton kutuda gönderiyolar. Bu folyolar xrayde görünmesini engelliyor. Etikete hediyelik , eşya makyaj malzemesi , creatine vb yazıyorlar. Eğer icini açıp bakmazlarsa görme şansları yok. Yurtdışında batı ülkelerinde sana beyan etmeden kutunu açamazlar ama Türkiye de bu konuya hassasiyetle yaklaşılır mı emin değilim. Yani küçük bir risk var bu risk de yurt dışında seni arayip gel kutunu al diyolar gelmessen , benim.haberim yok dersen başına bişey gelmiyor. Ama bu senaryoda Türkiyede ne olur orasını bilmiyorum .

Benjm.yurtdışı forumlarda okuduklarımdan öğrendiklerim bunlar.

tarihinde Unrest tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    49

Forumda geçiren insanlar var şans işi, dragon geçitten de vardı farklı siteden alıp geçiren de şansına bağlı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Clay    3

Yakın zamanda yurtdışından elektronik bir eşya aldım gümrük vergisine tabi olduğu icin eve kağıt gönderiyorlar kargon elimizde gelip al diye ürünün açılıp açılmaması tamamiyle şans ve memurun ruh haline bağlı ben flashdisk dememe ve kutunun üzerinde ürün sekli olmasına rağmen kutuyu açıp baktılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    25
Clay, 1 saat önce yazdı:

Yakın zamanda yurtdışından elektronik bir eşya aldım gümrük vergisine tabi olduğu icin eve kağıt gönderiyorlar kargon elimizde gelip al diye ürünün açılıp açılmaması tamamiyle şans ve memurun ruh haline bağlı ben flashdisk dememe ve kutunun üzerinde ürün sekli olmasına rağmen kutuyu açıp baktılar

Bu şanssızlık mesela. Benimde bu bugüne kadar bir kere başıma geldi. Oda direkt arnavutköyde ürün gitardı. Normalde vergi direkt paket teslim edilirken Alınır.  Bildigim kadariyla ürünü almaya gitmesseniz böyle bir durumda paket geri gönderiliyor. Siz olmadan mahkeme kararı vs uoksa paketinizi açamazlar ama Türkiye de bende açıldığını çok duydum

tarihinde Unrest tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.466
Unrest, Bir saat önce yazdı:

Bu şanssızlık mesela. Benimde bu bugüne kadar bir kere başıma geldi. Oda direkt arnavutköyde ürün gitardı. Normalde vergi direkt paket teslim edilirken Alınır.  Bildigim kadariyla ürünü almaya gitmesseniz böyle bir durumda paket geri gönderiliyor. Siz olmadan mahkeme kararı vs uoksa paketinizi açamazlar ama Türkiye de bende açıldığını çok duydum

Bu zamana kadar ne aldıysam açıp baktı gümrük. Reçete yoksa hiç girmem o toplara 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    25
Diver, 2 saat önce yazdı:

Bu zamana kadar ne aldıysam açıp baktı gümrük. Reçete yoksa hiç girmem o toplara 😄

Abi biz de bir korku iklimi varya o yüzden bu forumda veya bağımsız bir forumda homebrew diye bir bölüm açılmıyor 😀.  hukuken sana beyan etmeden açtıkları bir ürün için seni yargılayamazlar. Böyle bir hukuki dava emsali de görmedim henüz. Benimde asla gireceğim mevzular değil ama yabancı forumlarda ki gelişmişliği burdada isterdim. Yazık yani steroidin 10 mlini 10 dolara en kalitelisini yapabilecek yollar varken yada 12 dolara en kalitelisini alabilecekken herseyde oldugu gibi bundada iç pazara bağımlıyız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Rogue
      Merhabalar arkadaşlar.Nette uzun süredir araştırıyorum fakat tatmin edici bir cevap bulamadım.
      Yurt dışına yılda 3-4 kez seyehat ediyorum.Ve tırcı tanıdıklarım da var.Yurt dışından koli koli getirilemeyeceğinin farkındayım.İlk baş kendim için sonra eş dost için getirmeyi düşünüyorum.Gümrükte ne gibi sıkıntılar yaşanıyor ? Gümrükten geçirme taktikleri nelerdir? Veya yurt dışından kargo ile getirilebiliyor mu ? Bu aralar önüne gelen steroid satmaya başladı.Bunlar bu kanalı nerden buluyor? Birileri beni aydınlatırsa sevirim.
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.