Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İngilizkano

Boy uzaması için genotropin kullanacağım fakat yardımınıza ihtiyacım var!

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Beyler genotropin kullanacak bütçeyi ayarladım 18 ime gireli 5/6 ay oldu plaklarımda açık ama nasıl kullanacağımı ne yapacağımı hangi doktora gideceğimi hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum şuan spor salonuna da gidiyorum ama genoyu öyle fizik inşa etmek için değil de boyum için kullanmak istiyorum (boy 172) günde de ancak 4iu kullanacak bütçe ayarlayabildim ama ne yapacağım hakkında pek bir bilgim yok bana yol gösterirseniz çok memnun olurum yani genoyu kullanmadan önce mutlaka şu testi yap şu doktora git onla konuş o sana ne yapman gerekeni söyler gibi.  Şunu yapma yada hangi şu bölüme git doktorla konuş o sana yardımcı olur zaten derseniz ya kısaca bana ne yapacağımı söyleseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkürler 🙏🙏 :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.546

Dostum bir onkologa ve dahiliyeciye gidip durumu anlatıp tarama ve testler yaptırabilirsin. Ailende yakın akrabalarında kanser hastası varsa hiç bulaşma derim. Sabah aç karnına 2iu ve gece yatmadan önce 2iu yine aç karnına vurabilirsin. Uzun bir süre uygulaman lazım kısa sürede etki göstermez. 4 haftada bir kan tahlili yaptırırsan bir sorun olursa erken müdahale edilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyvallah kral ailemde kimsede yok diye biliyorum ama bir sorarım gene canımızı yolda bulmadık teşekkürler kral 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyumun uzaması için genotropin kullanırken bunun daha hızlı bir sonuç almak için hani destekleyici testosteronu kullanayım beyler bilgisi olan var mı dır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    138
İngilizkano, Bir saat önce yazdı:

Boyumun uzaması için genotropin kullanırken bunun daha hızlı bir sonuç almak için hani destekleyici testosteronu kullanayım beyler bilgisi olan var mı dır?

Testo ve boy uzamasının bağlantısı yok. Boş yere doğal hormon sistemini bozmanı önermem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    32

Genotropin bulabiliyor musun ? Ngenla önericekler yüksek ihtimalle. Bunun kullanımının güvenli olduğunu düşünmüyorum. Kanda hgh seviyelerini sürekli yüksek tutuyor. Ama hgh ile amaçladığımız şey dokulardaki igf1 seviyelerini arttırmak aslında. Hgh seviyeleri doğal olarak gece 10la 2 arasında yüksek olur. Bu dokulardaki igf 1(sadece kanda değil dokularda da lokal olarak artar) seviyelerini gün boyu yüksek olmasını sağlar ve bu şekilde etkiler elde edilir. Yani geno ile hgh biraz daha taklittir kanda yarilanma süresi biyolojik gh gibi 2-3 saattir. Ngenlada sürekli yüksek hghnin güvenli olup olmadığı büyük bir muamma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana, 3 saat önce yazdı:

Testo ve boy uzamasının bağlantısı yok. Boş yere doğal hormon sistemini bozmanı önermem

Emin misin kanka alakası olmadığını ben burda acayip bir eksiklik sezdim de neyse senlen bunu tartışmayscsm arsştır biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest, 2 saat önce yazdı:

Genotropin bulabiliyor musun ? Ngenla önericekler yüksek ihtimalle. Bunun kullanımının güvenli olduğunu düşünmüyorum. Kanda hgh seviyelerini sürekli yüksek tutuyor. Ama hgh ile amaçladığımız şey dokulardaki igf1 seviyelerini arttırmak aslında. Hgh seviyeleri doğal olarak gece 10la 2 arasında yüksek olur. Bu dokulardaki igf 1(sadece kanda değil dokularda da lokal olarak artar) seviyelerini gün boyu yüksek olmasını sağlar ve bu şekilde etkiler elde edilir. Yani geno ile hgh biraz daha taklittir kanda yarilanma süresi biyolojik gh gibi 2-3 saattir. Ngenlada sürekli yüksek hghnin güvenli olup olmadığı büyük bir muamma. 

Ngenlada testosteronun ismimi kral buldum bile kral 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    32
İngilizkano, 7 saat önce yazdı:

Ngenlada testosteronun ismimi kral buldum bile kral 

Bulduysan iyi. Ngenla yeni piyasaya sürülen buyume hormonu ilaci. Genotropin yüksek ihtimalle daha üretilmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    138
İngilizkano, 9 saat önce yazdı:

Emin misin kanka alakası olmadığını ben burda acayip bir eksiklik sezdim de neyse senlen bunu tartışmayscsm arsştır biraz

Ben testo vurup boyu uzayanı görmedim, kendin dene gör. Varsa bilimsel araştırma at yoksa boş yapma kardeşim 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest, 1 saat önce yazdı:

Bulduysan iyi. Ngenla yeni piyasaya sürülen buyume hormonu ilaci. Genotropin yüksek ihtimalle daha üretilmiyor

He tamam birader eyvallah 

Tony Montana, 30 dakika önce yazdı:

Ben testo vurup boyu uzayanı görmedim, kendin dene gör. Varsa bilimsel araştırma at yoksa boş yapma kardeşim 

Sadece testosteron değil birader growth basacam yanında da testosteron çimento tuğla mantığı gibi düşün 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    138
İngilizkano, 7 dakika önce yazdı:

Sadece testosteron değil birader growth basacam yanında da testosteron çimento tuğla mantığı gibi düşün 

Eğer doğal döngünde kalsaydın (gh ve diğer hormonlar için konuşuyorum) ergenlik döneminde artan testosteron seviyesi growth seviyelerini etkiler ve dolaylı yoldan boy uzamasına sebep olurdu. Dışarıdan gh alırken aldığın testo sence gh üretimini mi tetikleyecek de faydası olacak. Bilimden alakasız bi tez atmışsın savunuyorsun. Tanımadığın birine birader diye hitap etmek de ayrı mesele zaten, önce saygıyı öğren sonra gel bu forumdan faydalan 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İngilizkano, 2 saat önce yazdı:

Kanka tam tersi boy uzamanı engelleyebilir. Vücudunda artan östrojen kemiklerini sertleştirecek ve boy uzamanın önüne geçebilir. Östrojen kemikleri sertleştiren bir hormon.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    138
KaderdenBekir, 19 dakika önce yazdı:

Kanka tam tersi boy uzamanı engelleyebilir. Vücudunda artan östrojen kemiklerini sertleştirecek ve boy uzamanın önüne geçebilir. Östrojen kemikleri sertleştiren bir hormon.

Hocam boş ver anlatamazsın, denedim. Çimento tuğla mantığı yapacakmış o hahahaahahah

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
KaderdenBekir, 2 saat önce yazdı:

Ne önerirsiniz peki bende bana kür planı yapan adamdan duyduğum şeyleri söyledim ne yapmalıyım peki growth kullanırken süreci daha hızlandırmak ve erken sonuç almak için bide östrojen nasıl artıcak ki ben onu bilmiyorum 

Tony Montana, 4 saat önce yazdı:

Eğer doğal döngünde kalsaydın (gh ve diğer hormonlar için konuşuyorum) ergenlik döneminde artan testosteron seviyesi growth seviyelerini etkiler ve dolaylı yoldan boy uzamasına sebep olurdu. Dışarıdan gh alırken aldığın testo sence gh üretimini mi tetikleyecek de faydası olacak. Bilimden alakasız bi tez atmışsın savunuyorsun. Tanımadığın birine birader diye hitap etmek de ayrı mesele zaten, önce saygıyı öğren sonra gel bu forumdan faydalan 

Vallaha kürü hazırlayan hocanın dediğini söyledim herkes de bir şey diyor söylüyor kafam karıştı birader kusura bakma ne yapayım peki ne yapsam iyi olur bana şey dedi bide 6 ay düzenli olarak 3 kalem kullansam 10 cm uzarmışım o testoyla beraber kullansam 1 ayda 10 cm dedi o ne öyle o doğru mudur var mı öyle bir şey 

tarihinde İngilizkano tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron    34
gönderildi (düzenlendi)
İngilizkano, 2 dakika önce yazdı:

Vallaha kürü hazırlayan hocanın dediğini söyledim herkes de bir şey diyor söylüyor kafam karıştı birader kusura bakma ne yapayım peki ne yapsam iyi olur bana şey dedi bide 6 ay düzenli olarak 3 kalem kullansam 10 cm uzarmışım o testoyla beraber kullansam 1 ayda 10 cm dedi o ne öyle o doğru mudur var mı öyle bir şey 

1 ayda 10 cm mi. Maşallah o nası bi ilaçmış. :D ?

Yukarıda yapman gerekeni @DiverÜstadımız yazmış. Onun dediklerini uygulayabilirsin.

Ki 18ine yeni girmiş birisi için ilaçlar için çok erken ? Bunları uygulamadan önce doktora kesinlikle gitmelisin. Ergenliğin başlarında içlerindesin. İlaçlar seni geri bile düşürebilir. Sonuçta hormon kullanıyosun ?

tarihinde `Tesron tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
`Tesron, 1 dakika önce yazdı:

1 ayda 10 cm mi. Maşallah o nası bi ilaçmış. :D ?

Yukarıda yapman gerekeni @DiverÜstadımız yazmış. Onun dediklerini uygulayabilirsin.

Eyvallah kral  bende dedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İngilizkano, 10 dakika önce yazdı:

Eyvallah kral  bende dedim 

Dostum yapacağın en mantıklı şey ilk olarak bi kanser taraması yaptırmak çünkü gh çok tetikler kanseri. Hatta durumun varsa checkup daha iyi olur. Eğer vücudunda bir sorun yoksa Gh kullanmaya başlayabilirsin günde 2 ya da 4 ünite işini görecektir bu ilaç öyle 1 2 ayda etki gösterecek bir ilaç değil en az  5 6 ay kullanman lazım. Boy uzamanı etkileyecek başka bir ilaç yok. Bunun yanına bir şey eklemene gerek yok eğer tek amacın boy uzamasıysa. Testlerini yaptır gh başla kullanırken de düzenli test ver. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaderdenBekir, 27 dakika önce yazdı:

Dostum yapacağın en mantıklı şey ilk olarak bi kanser taraması yaptırmak çünkü gh çok tetikler kanseri. Hatta durumun varsa checkup daha iyi olur. Eğer vücudunda bir sorun yoksa Gh kullanmaya başlayabilirsin günde 2 ya da 4 ünite işini görecektir bu ilaç öyle 1 2 ayda etki gösterecek bir ilaç değil en az  5 6 ay kullanman lazım. Boy uzamanı etkileyecek başka bir ilaç yok. Bunun yanına bir şey eklemene gerek yok eğer tek amacın boy uzamasıysa. Testlerini yaptır gh başla kullanırken de düzenli test ver. 

Tamam abi eyvallah teşekkürler 

Tony Montana, 2 saat önce yazdı:

Hocam boş ver anlatamazsın, denedim. Çimento tuğla mantığı yapacakmış o hahahaahahah

Birader bi tık sana patladım kusura bakma herkes bir şey diyince sinirlendim sana patladım hakkın helal et benim cahilliği miş eyvallah teşşekür ederim sanada 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    15
Tony Montana, 11.10.2024 - 10:34 yazdı:

Hocam dışardan aldığımız testo gh üretimini tetiklemezmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    32

Ghnin dışardan alınan testoyla bir alakası yok. Ghyi eksojen gh dışında arttıracak tek şey 10ila 2 arasında uyumak. Ve birde kendinizi zorlayacak güç antremanları ve sprintler. Ama ekzojen gh almıyorsanız uykunun yerine ikame edilebilecek hiç birşey yok. Alsanız bile uyku yine çok önemli. Aşağıda ghnin salınım grafiği var . Uykuda ilk 90 dakka yada iki saat çok önemli.

Bunu dışardan gh alsanız bile uykuda geçirmeniz büyüme açısından yine çok çok önemli. Uykusuz olan kişilerde küçük zirveler oluşuyor. Ama uykudaki büyük zirvenin yerini tutabilecek hiç birşey yok. O yüzden gh kullansanız bile yapacağınız en iyi şey gece yine iyi uyumak.

Çünkü Sadece ghnin artması önemli değil ghnin dokularda ve karaciğerde igf1 üretimini ne kadar arttırdığı daha önemli. Bu da uykuyla ve kendini zorlayacak antremanlarla daha iyi oluyor. 

20241013_131251.jpg.530ea6bd418d9be2208dc8997fec5894.jpg

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    138
Unrest, 33 dakika önce yazdı:

Ghnin dışardan alınan testoyla bir alakası yok. Ghyi eksojen gh dışında arttıracak tek şey 10ila 2 arasında uyumak. Ve birde kendinizi zorlayacak güç antremanları ve sprintler. Ama ekzojen gh almıyorsanız uykunun yerine ikame edilebilecek hiç birşey yok. Alsanız bile uyku yine çok önemli. Aşağıda ghnin salınım grafiği var . Uykuda ilk 90 dakka yada iki saat çok önemli.

Bunu dışardan gh alsanız bile uykuda geçirmeniz büyüme açısından yine çok çok önemli. Uykusuz olan kişilerde küçük zirveler oluşuyor. Ama uykudaki büyük zirvenin yerini tutabilecek hiç birşey yok. O yüzden gh kullansanız bile yapacağınız en iyi şey gece yine iyi uyumak.

Çünkü Sadece ghnin artması önemli değil ghnin dokularda ve karaciğerde igf1 üretimini ne kadar arttırdığı daha önemli. Bu da uykuyla ve kendini zorlayacak antremanlarla daha iyi oluyor. 

Eline sağlık üstad

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mawsqa
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Hocalarım 18 yaşındayım aşağıya bırakacağım resimde plakalarım kapalı mıdır?
      Genotropin kullansam veya 30 mg mk677'yi 6 ay Aralıksız kullansam uzama yaşar mıyım? @metinav

Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: arnoldşıngırmıngır
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Çevremde yağ ve su oranını azaltmanın yani ciddi diyetlerin bir kaç santim boy kısaltma yapabileceğini duydum.
      Bu doğru mu sizce? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: KA21
      Merhaba,
      Ben 41 yaşında olan son 4-5 sene hariç sporu sürekli hayatımda tutan bir kişiydim. Vücut geliştirme sporunu da uzunca bir süre naturel olarak yaptım. Şuanda tabi ki çok yağlı ve eski halimden çok uzağım. Şimdi tekrar uzun koşular ve yürüyüşlerle kendimi hazırlıyorum. Bu sürece başlarken 91 kiloydum. Şuanda güzel beslenme, spor ve GH ( 2Iu / gün ) ile 83,5 kiloya düştüm. GH' ı yağ yakımım hızlansın ve kas kaybını minimize etmek için kullanıyorum.
      Şimdi forumda bunun cevabı var diyebilirsiniz ancak ben sporu sabah erken saatte yapıyorum. Spordan sonra tabi besleniyorum. Yatmadan önce alırsam sabah kas ağrısından spor yapamıyorum.
      Sorularım:
      GH' ı ne zaman almalıyım? Sizin farklı öneriniz var mı ? GH' ı biraz daha arttırsam fayda sağlar mı? Yada arttırmalı mıyım? Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar.
      Forumda çoğu konuda gördüğüm üzere MK-677'yi boy uzaması için kullanacak olan arkadaşlara GH ve igf-1 gibi yanıtlar verilmiş ama MK-677 büyüme hormonunu artırdığı için dolaylı olarak boy uzamasına da katkı sağlamaz mı? 
    • Yazan: Hikmett
      Merhaba dostlar umarım iyisinizdir. Öncelikle geçen açmış olduğum başlıkta durumu belirtmiştim konuyu uzatmamak için tekrar anlatmıyorum. Geçen zamandan bu yana gerekli tüm kontrollerimi verdim ve ilacı kullanmamda bir sorun olmadığını gördüm. Başlığı açtıktan kısa süre sonra sustanonu kestim kan değerlerim ve mental fiziksel anlamda çok bir değişiklik yaşamadım ancak garantiye almak için Pct’ye başladım.
      Şimdi gelelim en güzel kısma 2 hafta sonra ilacı kullanmaya başlıyorum. Daha önce çeşitli anabolikler kullandım ancak gh tecrübem hiç olmadı. Şuanlık planım 4-5 ay kullanıp duruma göre süreyi uzatmak 2iu ile başlayacağım şuan durumum ancak bu kadar el verişli. Qalyviz ile kullanacağım @metinav hocamında dediği gibi araştırıyordum bayadır kendisi detaylıca anlattı sağolsun. Bu başlığı hem bir günlük olarak açıyorum daha önce forumda deneyen olmadığı, ve mutlaka merak edenler olduğu için. Kullanmaya başladığımda düzenleme yapacağım. Bilgili hocalarım ve değerli kardeşleriminde ufak tavsiyelerine her zaman açığım.
      Görüşmek üzere.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.