Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burakedgn

Bulk kürüne gireceğim hangi vitaminleri almalıyım ne tür enjektör kullanmalıyım? bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

burakedgn    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kişisel özelliklerim:

Yaşım 20

boy/kg 185/80

Kür detaylarım:

• Testo E.
  • bolde
  • tbol

Kürüne giriyorum ilk enjeksiyonu cuma günü yapacam dozajlar 500/500 olacak tbol de 40 olacak. Küre başlar başlamaz kullanmam gereken vitamin takviyeleri nelerdir. Reçeteyle vit c d magnezyum ve çinko yazdırdım. Ayrıca omega 3 de alacağım tavsiye edilenler bu oldu sizlerin de fikirlerini almak isterim. Arimidex gibi koruyucuları şuan almadım vereceğim kan testine göre ilerlemek daha mantıklı gibi geldi.

Soracağım bi kaç soruda şunlar:

• İlk kan testini kaçıncı haftada yapmam iyi olur? (Laborantım istediğim sıklıkta kan değerlerimi kontrol edebilirim sorun olmaz)
  • Omuz enjeksiyonu için hangi enjektörü kullanayım kahverengi uçlu 23G önerenler olmuştu.
  • Enjeksiyona evigen karıştırmam şartmı yoksa ödem ve ağrı gibi durumlar olursa duruma göremi alayım?

Forumdaki ilk konum eksik ve hatalı bir yazı yazdıysam şimdiden kusura bakmayın. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

colw1n    18

1- Tavsiyem 5-6 haftada bir yaptırman ama ben şahsen yan etki görmedikçe yaptırmıyorum
2- Kahverengi insülin ucu kullanıyorum sorun yok
3- İlaçların steril ise ödem-ağrı yaşamazsın bölgeyi pamuk ve kolonya ile iyice steril et ve ilacı yavaşça it.

Evigene gerek yok sürdürülebilir bi yöntem değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
colw1n    18

Valla o kısmı çok takmıyorum arada bir multivitamin içiyorum ve omega 3 içiyorum.

Nac600 eksik etme oralde var milk thistle ve enginar suyuda kullansan yararına olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
burakedgn, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Vitamin takviyeleri hakkında önerileriniz var mı?

• Balık yağı tüketmelisin. Yemeklerde ve salatada sadece zeytinyağı kullan. Hayvansal yağlardan uzak dur.
  • 4 yada 8 hafta sonra kan tahlili yaptır eksik vitaminlere göre kullanım yaparsın. 
  • Karaciğer ve böbrekleri yoran bir ilaç nac600, kingsize on cycle yada black guardian tavsiye ederim. Böbrek için astralagus ekstresi kullanabilirsin ve bol su içmelisin.
  • Multivitamin olarak kingsize Monster pak çok güzel bende kullanıyorum. 
  • Boldenon kan yoğunluğunu artırabilir ve yüksek tansiyona sebep olabilir. Tansiyona dikkat et ihmal etme. 
  • D3k2 vitaminini sürekli kullanmalısın. Çinko, magnezyum kompleks, b kompleks ve c vitamini (500mg) kullanmanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakedgn    1

Teşekkür ederim tamda aradığım cevaplardı.

Boldenonun sebep olacağı tansiyona karşı yapabileceğim/kullanabileceğim şeyler nedir balık yağı kullanımı konusunda; Bolca kullanabileceğimi söyleyenler olmuştu her öğünün yanında almamı söyleyenler olmuştu. Sizin fikriniz nedir? Takviye için normal önerilen miktarlarda mı kullanayım? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425

Tansiyon için öncelikle sık sık kontrol gerekiyor tek bir ölçüme göre hareket etmek doğru değil. Kan tahliline göre kan verebilirsin yada hacamat yaptırabilirsin. Bende boldenon kullanıyorum hacamat bana çok iyi geliyor. Gün aşırı 100 mg coraspin kullanabilirsin. Balık yağı günde 1000 mg ile başla 4 hafta sonra lipid değerlerine göre artırırsın. Kullanılan markaya göre etkisi değişebiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakedgn    1
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Tansiyon için öncelikle sık sık kontrol gerekiyor tek bir ölçüme göre hareket etmek doğru değil. Kan tahliline göre kan verebilirsin yada hacamat yaptırabilirsin. Bende boldenon kullanıyorum hacamat bana çok iyi geliyor. Gün aşırı 100 mg coraspin kullanabilirsin. Balık yağı günde 1000 mg ile başla 4 hafta sonra lipid değerlerine göre artırırsın. Kullanılan markaya göre etkisi değişebiliyor.

Değerli bilgileriniz ve yardımınız için teşekkür ederim son olarak balık yağı için önerdiğiniz marka var mı

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
burakedgn, 15 dakika önce yazdı:

Değerli bilgileriniz ve yardımınız için teşekkür ederim son olarak balık yağı için önerdiğiniz marka var mı

• Nordic Naturals
  • Carlson Labs
  • Thorne Research
  • Life Extension

Bunlar 1. Sınıf markalar. Bulamazsan solgar olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasar
      İçeriğinde;
      Anavar Winstrol Metil testesteron Var salondaki hoca önerdi grimlabz diye bir marka ve fiyatı 2100 TL Anavar ve Winstrol kas kazanımı için midir ?

• Yazan: colw1n
      Arkadaşlar merhaba,
      Şuanda hali hazırda:
      500 mg - testo enanthate 400 mg - boldenon Vuruyorum ve yanına bir ürün ekleyip süreci hızlandırmak istiyorum. Npp eklemeyi düşündüm ama libido ve psikolojik sorunlarını hesaba katınca ister istemez vazgeçer gibi oluyorum. Önerebilceğiniz anabolizan var mıdır?
      Kişisel özelliklerim:
      Boy 185 Kg 86 Yağ oranı %12-13 Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ktpx
      Yaklaşık 3, 4 haftaya bulk a gireceğim yaklaşık 6 hafta bulk yapmayı düşünüyorum fakat steroid kullanmak istemiyorum.
      Sorularım:
      Sadece gh'ın bana + sı olur mu olursa ne olur? Önerebileceğiniz hormon yapısını bozmayan peptid sarms var mıdır ?  Kişisel özellikler:
      4 yıllık bir spor geçmişi boy 186 kilo 83 %12-11 yağ oranı Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yasar
      2, 3 yılı aşkındır fitness yapıyorum daha önce rad 140 ve yk 11 kullandım çok sivilce yapmıştı sırtımda 5, 6 ayda geçti gitti şimdi tekrardan spora başladım ve iştah konusunda çok iyiyken aşk meşk işlerinden dolayı tam tersi oldu yemek yiyemiyorum 1 ayda 8 kilo vermişim sizden yardımcı olmanızı istediğim konu benim için bir bulk kürü hazırlamanız enjeksiyon bir tık korkutucu geliyor bana onun dışında oral stereoidler yada sarms olabilir haftada 4 gün spor salonundayım ona göre bir program önerebilecek abilerim kardeşlerim varsa çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden. 
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar,
      Özelliklerim:
      32 yaşında 174 boy 72 kilo 2019-2020 arası 20 hafta:
      testo bolde danabol 6 hafta kullandım ilk 10 hafta 250mg sonra sı 500 mg o zaman için ilaçlar optimum du yani sahteymiş ilk olduğu için fark etmedik 10 kilo su tutmuşum nerdeyse kürden sonra her şey gitti zaten o günden sonra daha kür yapmadım 4 yıldır simdi ise 250 testo boldeyle tablet kullanmadan sağlık şartlarında gidebildiğim yere kadar gidicem sorum şu göbek altında ve göğüslerde yağlanma mevcut iyi bi diyetle antrenmanla testo bolde küründe bu yağlanmalar gider mi acaba cevaplar için şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.