Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Revengew

Hangi markayı kullanmalıyım sp, htp, evogen, spectrum, vortex?

Önerilen İletiler

Revengew    2

Selamun aleyküm abiler kardeşler, 

Sizden marka önerisi istiyorum. Hangi marka kullanmalıyım:

• sp
  • htp
  • evogen
  • spectrum
  • vortex

Şuan ulaşabileceğim markalar bu markalardan hangisi iyidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    601

Sp alın eski şaşalı dönemlerinde değil performans olarak artık ama yine listede en tercih edilir olan o gibi duruyor.

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
GHOST, 16 dakika önce yazdı:

Sp alın eski şaşalı dönemlerinde değil performans olarak artık ama yine listede en tercih edilir olan o gibi duruyor.

Eskisinden ne farkı tam olarak teşekkür ederim yorumunuz için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601
Revengew, 2 dakika önce yazdı:

Eskisinden ne farkı tam olarak teşekkür ederim yorumunuz için 

Balkan pharma arkasındaydı bp kapandı artık. Tedarik sorunları yaşadığını çoğu kullanıcı bilir kalitesinde son 1,2 yıldır cidddi gerileme var. Steril mi evet bilinen marka mı evet ama eski günlerinden uzak. Her hâlükârda listedeki en iyisi yine o yazdıkların arasında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
GHOST, 11 dakika önce yazdı:

Balkan pharma arkasındaydı bp kapandı artık. Tedarik sorunları yaşadığını çoğu kullanıcı bilir kalitesinde son 1,2 yıldır cidddi gerileme var. Steril mi evet bilinen marka mı evet ama eski günlerinden uzak. Her hâlükârda listedeki en iyisi yine o yazdıkların arasında.

Sizin önerebileceğiniz bi marka varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67

listedeki tek güvenilir ürün Sp, bunun dışında bu forumdan temin edebilirsiniz, ayrıca ben su an Body Pharm kullanıyorum bu markada Sp nin alt markası diye biliyorum, gayet memnunum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    0
Meeter, Şimdi yazdı:

listedeki tek güvenilir ürün Sp, bunun dışında bu forumdan temin edebilirsiniz, ayrıca ben su an Body Pharm kullanıyorum bu markada Sp nin alt markası diye biliyorum, gayet memnunum. 

Body pharm ın hangi ürününü kullanıyorsunuz?. Aldığınız etkiler nelerdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67
Titpep, 13 dakika önce yazdı:

Body pharm ın hangi ürününü kullanıyorsunuz?. Aldığınız etkiler nelerdir?

boldenon kullandım, su an da tren e kullanıyorum aldıgım etkıler, bekledığım etkiler, underground ürün degil sp, balkan gibi laboratuvar ürünü.

@Bay-T hocamında ürünle ilgili bir yorumu vardı su an buraya ekleyemedim, forumdan bulabılırsınız, zaten benımde urunu tercıh etmeme bu yorum buyuk etkı ettı, gayet memnunum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
Meeter, 6 dakika önce yazdı:

@Bay-T hocamında ürünle ilgili bir yorumu vardı su an buraya ekleyemedim, forumdan bulabılırsınız, zaten benımde urunu tercıh etmeme bu yorum buyuk etkı ettı, gayet memnunum.

Body pharm ulaşabileceğim biyer yok malesef sp nin de artık iyi olmadığını söyledikleri için çok kararsız kaldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67
Revengew, 14 dakika önce yazdı:

Body pharm ulaşabileceğim biyer yok malesef sp nin de artık iyi olmadığını söyledikleri için çok kararsız kaldım 

evet Sp nın decasını kullandım kısa bır sure önce, önceden de çok kullanmıslıgım var ama soyledıklerı gıbı yenı dönemde bıraz daha zayıf geldı bana.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2

evet Sp nın decasını kullandım kısa bır sure önce, önceden de çok kullanmıslıgım var ama soyledıklerı gıbı yenı dönemde bıraz daha zayıf geldı bana.  

Anladığım kadarıyla boş değil ama eskisi kadar dolu değil idare eder denebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67
Revengew, 22 dakika önce yazdı:

Anladığım kadarıyla boş değil ama eskisi kadar dolu değil idare eder denebilir 

ürün boş değil, zaten merdivenaltı ürün değil sonuçta ilaç firması üretiyor, sadece bir tık kalitesi düşük gibi geldi ama yinede içinde ne oldugu belli olmayan merdivenaltı ürünlerden çok çok daha iyidir. mesela salonda evogen almışlar ve evogen duydugum üzere ankarada üretilen underground bir ürün, eleman 1 ayda 12 kg aldım diye geziyor, yüzüne bakıyorsun balon gibi şişmiş kortizonu basmışlar içine, resmen su balonu olmuş ama anlatamıyorsun işte. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2

ürün boş değil, zaten merdivenaltı ürün değil sonuçta ilaç firması üretiyor, sadece bir tık kalitesi düşük gibi geldi ama yinede içinde ne oldugu belli olmayan merdivenaltı ürünlerden çok çok daha iyidir. mesela salonda evogen almışlar ve evogen duydugum üzere ankarada üretilen underground bir ürün, eleman 1 ayda 12 kg aldım diye geziyor, yüzüne bakıyorsun balon gibi şişmiş kortizonu basmışlar içine, resmen su balonu olmuş ama anlatamıyorsun işte. 

Haklısınız hocam sp mantıklı olacaktır teşekkür ederim değerli yorumlarınız için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
Revengew, 3 saat önce yazdı:

• sp
  • htp
  • evogen
  • spectrum
  • vortex

Sp testo kullanıyorum alınır vortexten kesinlikle uzak dur ilacı bir dönem kullandım asla ödem yapmıyor ne güzel ilaç diyorsun ama asla beklentiyi karşılamıyor içeriği %20 dolu gibi hissettiriyor satan bir kişi var zaten sürekli sattığı insanların formunu paylaşıyor bir taneside makina gibi değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
Emin982, 28 dakika önce yazdı:

Sp testo kullanıyorum alınır vortexten kesinlikle uzak dur ilacı bir dönem kullandım asla ödem yapmıyor ne güzel ilaç diyorsun ama asla beklentiyi karşılamıyor içeriği %20 dolu gibi hissettiriyor satan bir kişi var zaten sürekli sattığı insanların formunu paylaşıyor bir taneside makina gibi değil 

Testodan ziyade anaboliklerinin durumu nasıl acaba kullandınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
Revengew, 13 dakika önce yazdı:

Testodan ziyade anaboliklerinin durumu nasıl acaba kullandınız mı?

Bolde ve tren kullandım tren asla bir tren değil hocam kürüme ne koyayım dediğinde ilk önerdiği ilaç tren oluyor zaten aklı başında bir hoca kolay kolay önermez treni ilaç boş çünkü oda biliyor kullandığında sorun yaşamayacağını ayrıca en basiti o şahıstan fiyat listesi iste trenin fiyatından anlarsın zaten nasıl bir tren olduğunu oxandrolone içinde geçerli aynı şey boldeyle neredeyse aynı fiyatlar buda mümkün değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Revengew    2
Emin982, 3 dakika önce yazdı:

Bolde ve tren kullandım tren asla bir tren değil hocam kürüme ne koyayım dediğinde ilk önerdiği ilaç tren oluyor zaten aklı başında bir hoca kolay kolay önermez treni ilaç boş çünkü oda biliyor kullandığında sorun yaşamayacağını ayrıca en basiti o şahıstan fiyat listesi iste trenin fiyatından anlarsın zaten nasıl bir tren olduğunu oxandrolone içinde geçerli aynı şey boldeyle neredeyse aynı fiyatlar buda mümkün değil 

Hocam sp nin anaboliklerinin güncel durumunu sormuştum aslında 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Titpep    0
Emin982, 3 dakika önce yazdı:

Sp nin treni mi boş dediniz? Bi 6 ay önce kullanmıştım gayet etkiliydi şuan boldesine başladım 3. Haftamdayım açıkcası ben de onu merak ediyorum bi tecrübeniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    373
Revengew, 2 saat önce yazdı:

Hocam sp nin anaboliklerinin güncel durumunu sormuştum aslında 😂

sp nin iyi evogende iyidir ama satıcıya bağlı biraz htp yide öneriyor baya kişi çevremden diğerlerini bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Revengew, 7 saat önce yazdı:

• sp
  • htp
  • evogen
  • spectrum
  • vortex

Benim tercihim sp ve htp olur bu markalar arasından

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SP hariç Şu markaların hiçbirini duymadım kutusunu görmedim ama Eminim hepsini aynı kişi üretiyor 😂

Eczane ürününe ulaşabiliyorsan en iyisi en temizi en sağlıksı o onu kullan. SP galiba eczane diğerleri değildir yüksek ihtimal.

Yok ulaşamam eczane ürününe dersen güvenilir yerden al kullan markaya çok takılma çok bir şey fark edeceğini sanmam kadir hocanin bile meşhur videosu var hepsini aynı adam üretip 10 tanesi X marka 10 tanesi y marka basıyor diye doğru söylüyor bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösteriyor işte.

tarihinde bunuyazanTosun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Revengew
      Sp ve noxy arasında kaldım güncel olarak hangisi iyi.
      Sp eskisi gibi değil diyorlar şuan sp kullanan var mı?
    • Yazan: smthncl
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Sorularım:
      Htp marka ilaçları daha önce kullanan var mı? Yurt dışı dendi bana doğru mudur?
    • Yazan: 70cmli
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Definasyon kürüne gireceğim için ilaçları testo p ve tren a seçtim marka olarakta sp labs ama fiyatları bana ucuz geldi testo p 25 dolar tren a 35 dolara aldım sp labsın sitesinden kodları test ettim orijinal çıktı ama fiyatlarından dolayı şüphelendim sizce ürünler çalışır mı ?

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selam arkadaşlar, nasılsınız?
      Sp'nin yeni serilerileri yani daha tombik duran serilerinden resimdekiyle aynı kullananlar oldu mu? Fiyatları da abartı değil ona göre alacağım? Fiyat listesi bu şekilde;
      Test p 33$ Sustanon 35$ Boldenon 37$ Tren a 52 $ Test e 37$ Test c 35$ Masteron 43$ Deca 43$ Fenandralone 39$ Parabolan 55$ tren enantat 55$ Tren mix 58$ Rimobolon 55$ Tren 200 55$ Anapolon 37$ Turanabol 35$ Strombaford 50$ sp clen 27$ Danabol 30$ Oxandralone 50$    
    • Yazan: Eren aksoy
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim marka ismi HTP.
      Bu marka nasıl?
      Memnun kalır mıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.