Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Whats Your Purpose

Büyük abdest esnasında meni gelmesinin sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar selam kafayı yemek üzereyim

Zorlayacak seviyede büyük abdestim geldiğinde penisten meni akıyor.. 

Sadece bu şikayetim var kas geliştirmeye bir zararı olurmu lütfen yardım edin çok kötü durumdayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarık34    32
gönderildi (düzenlendi)
Whats Your Purpose, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam kafayı yemek üzereyim

Zorlayacak seviyede büyük abdestim geldiğinde penisten meni akıyor.. 

Sadece bu şikayetim var kas geliştirmeye bir zararı olurmu lütfen yardım edin çok kötü durumdayım.

Bence prostat sorunu olabilir.

Sporda ağır kaldırırkende aynı şey oluyor mu ?

tarihinde Tarık34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    149

Zorlamanın şiddetine bağlı olarak olabilir normal diye biliyorum ... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Testocu, Şimdi yazdı:

Zorlamanın şiddetine bağlı olarak olabilir normal diye biliyorum ... 

Bence pek normal değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 3 dakika önce yazdı:

Bence prostat sorunu olabilir.

Sporda ağır kaldırırkende aynı şey oluyor mu ?

Hayır sadece zorlayan dışkılama esnasında yaş 18 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Whats Your Purpose, 1 dakika önce yazdı:

Hayır sadece zorlayan dışkılama esnasında yaş 18 

Bence kontrole gitmekte fayda var kafanızda şüphe kalmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34, 2 dakika önce yazdı:

Bence kontrole gitmekte fayda var kafanızda şüphe kalmaz.

Hocam aile evinde yaşıyoruz malum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Whats Your Purpose, 1 dakika önce yazdı:

Hocam aile evinde yaşıyoruz malum 

Ailenize açmanız konusunda sıkıntılarınız varsa, yaşınız tek başına hastaneye gitmeye tutuyor. Randevu oluşturup devlet hastanesine gidebilirsiniz.

Ayrıyeten şöyle bi yazı buldum sizinde araştırmanız daha iyi olur tabi.

https://www.tavilogluproktoloji.com/diger/182-buyuk-abdest-yaparken-meni-akiyor.html

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    88
gönderildi (düzenlendi)

Yüksek ihtimal ile prostat büyümesi. Ağırlık ile beraberinde vücuttaki basınçla meni kıvamında beyaz sıvı akması normal. Acı ve ağrı gibi problemler henüz gelişmemiş ise üroloji randevusu almanda çok büyük fayda var. Dert etme yaşın reşit, MHRS üzerinden randevu al ve doktora bu konuyu hangi şikayetinle açtıysan aynı şekilde belirt.

tarihinde anabolikadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam, Bir saat önce yazdı:

Yüksek ihtimal ile prostat büyümesi. Ağırlık ile beraberinde vücuttaki basınçla meni kıvamında beyaz sıvı akması normal. Acı ve ağrı gibi problemler henüz gelişmemiş ise üroloji randevusu almanda çok büyük fayda var. Dert etme yaşın reşit, MHRS üzerinden randevu al ve doktora bu konuyu hangi şikayetinle açtıysan aynı şekilde belirt.

Kas konusunda zararı olurmu peki hocam

Bir konuda günde 10 posta atsan bile sorun olmaz yazıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
gönderildi (düzenlendi)
Whats Your Purpose, 10 dakika önce yazdı:

Kas konusunda zararı olurmu peki hocam

Bir konuda günde 10 posta atsan bile sorun olmaz yazıyordu.

Antreman performansını düşürur spor öncesi yaparsan.(kötü antreman daha az kas hasarı daha az gelişim denilebilir)

Günde 10 kez yaparsan hormonlarada etkir.  (Testo düşerse malumun kas onarımı aksar)

Abartmamakta fayda var.( En yüzeysel böyle açıklanabilir ekstra çok yapımda zararları kat kat fazla)

tarihinde Tarık34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

İlk kurumde olmuştu hocamla vücuttaki yüksek ve stabil testo dozuna baglamistik enant 500mg herhangi bi parablom yaşamadım kısa bindonem sol testisimde duruk yere hafif agrilwr dışında şuan oda yok  tabi yinede doktora görünmek çok daha sağlıklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    65

Hocam dağa geçen bende aynı şeyi yaşadım dışkılama esnasında kendimi fazla sıktım herhalde ve uzun suredir ejeküle olmamıştım . Sorun olacağını pek düşünmüyorum ara sıra böyle şeyler olabilir ama genel olarak yaşıyorsan o zaman doktora felan görünmen gerekebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Metin O.
      Merhabalar. Pct yapalı birkaç ay oluyor. Meni miktarı eskisine oranla fazla fakat libido için ayni şeyi diyemeyeceğim. İnternette araştırdığım kadarıyla meni miktarı lh fsh’a bağlıymış ve meni miktarım fazla olduğuna göre lh fsh çalışıyor diye düşünüyorum. Ama libidonun da düşük olmasından dolayı testonun düşük olduğu kanaatine vardım. Zamanla yerine gelir diye düşünüyorum. Kan testi vermeden önce sizlere danışmak istedim. Mantıklı mı mantıksız mı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim. @metinav
    • Yazan: deeph29
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürün ortalarında boşalmadan sonra meni azlığı yaşamaya başladım. Normal seviyesinin çok çok altında sıvı gelmeye başladı. 2,3 gün sonunda da sıvı miktarı değişmedi.
      Bu konu ile ilgili daha önce tecrübesi olan veya yakınlarında bunu yaşamış olan arkadaşımız varsa, kür bitiminde PCT sonrasında durum normale döndü mü? 
      Teşekkürler..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.