Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferdikra

Yeni küre başlamayı planlıyorum kür öncesi kan değerlerime bakıp bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Ferdikra    3

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler. :)

IMG_2230.png IMG_2233.png IMG_2232.png IMG_2231.png IMG_2234.png IMG_2235.png IMG_2236.png IMG_2229.thumb.png.b6f0b6930cbfb2e5f7f831cf06ae7b87.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.425

Suyu az içiyorsun ve üstüne kötü besleniyorsun yada aileden gelen kolesterol sorunun var.

1. Balık yağı tüketmelisin yada artırmalısın.
  2. Yemeklerde ve salatada sadece zeytinyağı kullan.
  3. Kötü besleniyorsan beslenmeni düzelt. Beslenmiyorsan dahiliyeciye görün kolesterol düşürücü ilaç yazmalı.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3

Hocam degerli yorumun icin tesekkürler dahiliye d vitamını eksik dedi dvitamini yazdı kolestrol icin de önemsiz dedi düzelir ilaca gerek yok dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
Ferdikra, 1 dakika önce yazdı:

Hocam degerli yorumun icin tesekkürler dahiliye d vitamını eksik dedi dvitamini yazdı kolestrol icin de önemsiz dedi düzelir ilaca gerek yok dedi

Ailende sorun yoksa doğru söylüyor. Beslenmeni düzeltmezsen kürde kolesterol değerleri daha kötü hale gelecek en basit testosteron bile kolesterol değerlerini bozar. Ayrıca kürden alacağın verim düşecektir. Kürde beslenme ilaçtan daha önemli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3

Hocam kolesterol ü kürde denge de tutmak için tam olarak neye dikkat etmem gerek çalışma ortamından kaynaklı kötü beslenme mevcut düzeltmeye başlıyorum 1 ay içinde küre başlamayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
Ferdikra, 29 dakika önce yazdı:

Hocam kolesterol ü kürde denge de tutmak için tam olarak neye dikkat etmem gerek çalışma ortamından kaynaklı kötü beslenme mevcut düzeltmeye başlıyorum 1 ay içinde küre başlamayı düşünüyorum.

Bende aynı durumdayım. Kendi yemeğini taşıyacaksın. Akşamdan yemeğini yapıp götüreceksin yapacak bir şey yok :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3

Bundan sonra öyle yapıcam kendi ögünlerimi hazırlayıp götürücem sadece zeytin yagı kullanayım ayrıca yumurta sarısıda tüketmem artık o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
Ferdikra, 7 dakika önce yazdı:

Bundan sonra öyle yapıcam kendi ögünlerimi hazırlayıp götürücem sadece zeytin yagı kullanayım ayrıca yumurta sarısıda tüketmem artık o zaman

Kaç yumurta tüketiyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3
Diver, 10 dakika önce yazdı:

Kaç yumurta tüketiyorsun?

3 4 bu aralar  fix

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
Ferdikra, 5 dakika önce yazdı:

3 4 bu aralar  fix

Sorun olmaz sarısıyla tüketebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    3

Otel yemekleri saglıksız yaglar la yapılan muhtemeln sebebi cünkü bu zamana kadar kolesterol sorunum olmamıstı bu sekilde kalırsa kurde cok sorun yasarmıyım acaba ciddi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.425
Ferdikra, 15 dakika önce yazdı:

Otel yemekleri saglıksız yaglar la yapılan muhtemeln sebebi cünkü bu zamana kadar kolesterol sorunum olmamıstı bu sekilde kalırsa kurde cok sorun yasarmıyım acaba ciddi

Kürde kolesterol değerlerin daha kötü olacak. Kolesterol yüksekliği hangi hastalıklara sebep olur internetten araştır dostum.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikra
      Arkadaşlar 12.09.2024 tarihinde hem dahiliye hem ürolojiye kan verdim üroloji sonuçları hala e nabıza düşmedi doktora da gidemedim işten dolayı 5 günde çıkmaması normal mi sizce ?
    • Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.