Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ritalin

Saat başı uyanıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Önerilen İletiler

Ritalin    46

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

kafayı yedim ya da yiyeceğimi galiba 4-5 yıllık uy*/*/* geçmişim var, şuan temizim. tek kullandığım ilaç doktor kontrolünde rivoclon. sakinleştiricilerin babası diyebiliriz. kürüm şöyle testo tren bolde, saat başı uyanıyorum çok fazla zaman geçti sanıyorum geçen zaman max 1 saat veya 30 dk. 3d rüyalar cabası uyku sorununa önerin lazım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    997

Kardeşim yanlış hatırlamıyorsam seni instada gördüm.Doktor bir hocamıza danışmıştın.Dövmelerden tanıdım.Tren uyku problemi yaşatır,uyutmaz.Hele bir de uyuşturucu öykün varmış.Kesinlikle treni kesmeni öneririm.Sağlıklı bir kafayı bile bozuyor çünkü.Kontrolünde bilincinde olmazsan yarardan çok zarar 🤦🏻‍♂️

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Kardeşim yanlış hatırlamıyorsam seni instada gördüm.Doktor bir hocamıza danışmıştın.Dövmelerden tanıdım.Tren uyku problemi yaşatır,uyutmaz.Hele bir de uyuşturucu öykün varmış.Kesinlikle treni kesmeni öneririm.Sağlıklı bir kafayı bile bozuyor çünkü.Kontrolünde bilincinde olmazsan yarardan çok zarar 🤦🏻‍♂️

evet o doktora danışan benim hocam, treni kesmem max doz düşürürüm, ama illaki bir çözümü vardır bu uyku sorunun. en kötü 2 tane alerji ilacı içip yatıcam artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67
Ritalin, 30 dakika önce yazdı:

kafayı yedim ya da yiyeceğimi galiba 4-5 yıllık uyuşturucu geçmişim var, şuan temizim. tek kullandığım ilaç doktor kontrolünde rivoclon. sakinleştiricilerin babası diyebiliriz. kürüm şöyle testo tren bolde, saat başı uyanıyorum çok fazla zaman geçti sanıyorum geçen zaman max 1 saat veya 30 dk. 3d rüyalar cabası uyku sorununa önerin lazım

Ben citoles 5 mg kullanıyorum, çoğu antidepresan ve sakinleştirici gibi ilaçlar tren ve deca ile etkilesiyor ama citoleste öyle bir sorun olmuyor bende tek olan şey 3d rüya ve tuhaf bir şekilde ertesi gece kaldığı yerden devam ediyor :) birde çok fazla umursamazlık yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
Meeter, 6 dakika önce yazdı:

Ben citoles 5 mg kullanıyorum, çoğu antidepresan ve sakinleştirici gibi ilaçlar tren ve deca ile etkilesiyor ama citoleste öyle bir sorun olmuyor bende tek olan şey 3d rüya ve tuhaf bir şekilde ertesi gece kaldığı yerden devam ediyor :) birde çok fazla umursamazlık yapıyor.

citolesi doktora danışarak rivoclonun yanına ekleyebilirim sağol abi

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
Ritalin, Bir saat önce yazdı:

kafayı yedim ya da yiyeceğimi galiba 4-5 yıllık uyuşturucu geçmişim var, şuan temizim. tek kullandığım ilaç doktor kontrolünde rivoclon. sakinleştiricilerin babası diyebiliriz. kürüm şöyle testo tren bolde, saat başı uyanıyorum çok fazla zaman geçti sanıyorum geçen zaman max 1 saat veya 30 dk. 3d rüyalar cabası uyku sorununa önerin lazım

Sabun üreticisi biriyle tanışırsan sakın evin patladığında onu arama.

İşin şakası tabiki haddimi aştıysam özür dilerim.

Saygılar.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
Tarık34, 1 dakika önce yazdı:

Sabun üreticisi biriyle tanışırsan sakın evin patladığında onu arama.

İşin şakası tabiki haddimi aştıysam özür dilerim.

Saygılar.

sabun ürettiğimi nereden biliyorsunuz hocam

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    131

UYŞ**** MU O.o ABİ SENİN NE İŞİN VAR BURADA? REHABİLİTE OLSANA ZATEN YAZDIĞIN ŞEYLERDE PEK NORMAL GELMİYOR BANA FORUMDA. :/ İSMİN BİLE UYŞ*** LA ALAKALI. @Loving

• Beğen 7
  • Alkış 2
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    56

merhaba,

maalesef vücüda anabolizan madde soktuğunda uykular paramparça oluyor. bende de aynı sorun var sadece yatağa uzanıp normal insanlar gibi sabah gün ışıyınca kalkıp yemeğe başlıyorum. düşünsene sabah 6 dan akşam 19:30 a kadar fındık bahçesinde aralıksız 2 gün çalışıp pazartesi en ağır idmanı yapsam da uyku olmuyor ama vücut dipçik gibi ne esneme uykusuzlukta yok u da bendeki ilginç bir durum.

umarım sorunlarını çözersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5am5unlu    6
gönderildi (düzenlendi)
Ritalin, 7 saat önce yazdı:

kafayı yedim ya da yiyeceğimi galiba 4-5 yıllık uy*/*/* geçmişim var, şuan temizim. tek kullandığım ilaç doktor kontrolünde rivoclon. sakinleştiricilerin babası diyebiliriz. kürüm şöyle testo tren bolde, saat başı uyanıyorum çok fazla zaman geçti sanıyorum geçen zaman max 1 saat veya 30 dk. 3d rüyalar cabası uyku sorununa önerin lazım?

Dostum rivoclon ben de kullanıyodum sonra xanaxa geçtim aslında rivoclon iyi uyutuyodu uyku problemine biraz şaştım açıkçası ama eğer uyumak istiyorum diyorsan risperdal adlı antipsikotik ilacı öneririm doktoruna danış tabiki risperdalı zamanında 2 mg içmişliğim vardır resmen bayılıyodum uykumda arkadaşlarımla mesajlaşıyodum ama hiçbirini hatırlamıyodum ayrıca kafamı çok rahatlatıyodu biraz mala dönüyon ama sıkıntı etme ancak bi handikapı prolaktini artırıyor trenle biraz sıkıntı olabilir 0.5 risperdal işini görecektir. Psikiyatrik ilaç deneyimim geçmişim çoktur ama tekrar söylüyorum doktoruna danışmadan dediklerimi uygulama(ayrıca ismin ritalin 😅 umarım ritalini rivoclonla beraber kullanmıyosundur)

tarihinde 5am5unlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
onlytrenbolone, 34 dakika önce yazdı:

UYŞ**** MU O.o ABİ SENİN NE İŞİN VAR BURADA? REHABİLİTE OLSANA ZATEN YAZDIĞIN ŞEYLERDE PEK NORMAL GELMİYOR BANA FORUMDA. :/ İSMİN BİLE UYŞ*** LA ALAKALI. @Loving

hayatta bazı bağımlılıklardan kurtulmak için başka bir bağımlılığın olamlı, insa beyni böyle işler dopamin diye bir gerçek var. hayatımda 3 bağımlılık vardı, motosikletim,uys*c,spor. ikisinden de vazgeçtim kanka kaldı spor😉

5am5unlu, 23 dakika önce yazdı:

Dostum rivoclon ben de kullanıyodum sonra xanaxa geçtim aslında rivoclon iyi uyutuyodu uyku problemine biraz şaştım açıkçası ama eğer uyumak istiyorum diyorsan risperdal adlı antipsikotik ilacı öneririm doktoruna danış tabiki risperdalı zamanında 2 mg içmişliğim vardır resmen bayılıyodum uykumda arkadaşlarımla mesajlaşıyodum ama hiçbirini hatırlamıyodum ayrıca kafamı çok rahatlatıyodu biraz mala dönüyon ama sıkıntı etme ancak bi handikapı prolaktini artırıyor trenle biraz sıkıntı olabilir 0.5 risperdal işini görecektir. Psikiyatrik ilaç deneyimim geçmişim çoktur ama tekrar söylüyorum doktoruna danışmadan dediklerimi uygulama(ayrıca ismin ritalin 😅 umarım ritalini rivoclonla beraber kullanmıyosundur)

ajahja hayır dostum ritalin falan kullanmıyorum nick bulamdım😂 dediğin için doktorumla görüşeceğim 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
onur41_38, 24 dakika önce yazdı:

merhaba,

maalesef vücüda anabolizan madde soktuğunda uykular paramparça oluyor. bende de aynı sorun var sadece yatağa uzanıp normal insanlar gibi sabah gün ışıyınca kalkıp yemeğe başlıyorum. düşünsene sabah 6 dan akşam 19:30 a kadar fındık bahçesinde aralıksız 2 gün çalışıp pazartesi en ağır idmanı yapsam da uyku olmuyor ama vücut dipçik gibi ne esneme uykusuzlukta yok u da bendeki ilginç bir durum.

umarım sorunlarını çözersin.

teşekkür ederim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
Ritalin, 8 saat önce yazdı:

Bence senin kürde olmanın sebebi zaten yaşadığın psikolojik sorunlardan ötürü kendini bununla ayakta tutabileceğini düşünmen buna sığınman yetersizlik hissini bastırman gibi geliyor bana yanlışta olabilirim. Bence ilk iş psikolojiyi düzeltmek olsun ve her zaman her yerde her şey söylenmez ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Uyku problemi yaşıyorum bazı geceler başımı yastığa koyduğumda saatlerce uyuyamıyorum. Önceden sabah uyanma gibi bir mecburiyetim yoktu uyku tutmayınca 2-3 saat film izler veya kitap okurdum ama şimdi net olarak gece 12-1 gibi uyumam gerekiyor.
      Şimdiye kadar bu problemi antidepresan kategorisinde olmayan reçetesiz unisom25 mg ile çözdüm ama kimyasal çözümle uyku problemimi çözmek istemiyorum. Depresyonda değilim, çok kafaya takan biride değilim tamamen biyolojik bir engel olduğu için uyuyamıyorum. Bu konuyla ilgili tecrübelerinizi, bitkisel kürlerinizi veya ilaç kategorisine girmeyen farklı önerilerinizi dinlemek isterim.
    • Yazan: Draqul Org
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      yaklaşık 1 aydır uzanıyorum ve telefona bile bakmıyorum en son artık rahatsız olup bakıyorum ne kadar geçmiş diye 1 saat 1.5 saat geçmiş ama uyuyamıyorum.
      sabahları da erken uyanırsam daha uyuyamıyorum örnek sabah 4 gibi. 
      ne yapmam lazım?
      sarm küründeyim onunla alakalı olabilir mi?
    • Yazan: BlaBla
      Bazı insanların aksine dönemsel olarak çok ağır uyku problemi yaşıyorum. Acaba kullanmış olup önereceğiniz bir ilaç var mı eczaneden alıp içsem uyusam ? 
      Papatya çayı, lavanta , melatonin günlük düzenli kullandığım şeyler onlardan pek fayda göremedim.
    • Yazan: Emir32
      Merhaba arkadaşlar, kürün son 5 haftası anlık olarak:
      testosteron rimobolone Kullanıyorum son iki haftadır uykulu halsiz enerjisizim antremanlarda bu yüzden sorun yaşıyorum.
      Uyku düzenim:
      02:00 08:30 Her gün bu düzendeyim beslenmem normal. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
      @rastlantisal @SPECTRE @GHOST @Diver @otopsicikedi
    • Yazan: Greblan
      Forum içerisinde melatonin kullanan var mı? Uyku konusunda sorun yaşayan birisiyim. Uykuya dalmam cidden uzayabiliyor. Bunun da spora etki ettiğini düşünüyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.