Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arifkarakaya

Testo-bolde-tren kürü öneri

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar 19 yaşındayım daha önce 3 kür tecrübem oldu 1.bolde testo /2.bolde testo\3.Prop,mast,trena,wins 3. kürümle birlikte 2 yarış yapıp sezonu kapadım 

şuan pct yapıyorum ekim ortası gibi biticek 

kasım sonuna kadar dinlenip  yeni bir küre giricem (bulk)

1-20 hafta testo 500 mg 

1-16 hafta bolde 400mg

4-14 hafta tren e 200 mg

(Yan etki bakımından tren a (noxy)150 mg 12 haftalık kullanımda gece terlemesi harici yan etki yapmadı o yüzden bulka tren eklemek istedim )

fotoğraflar aktif formum 184 boy 85 kilo

Şunu ekle şunu çıkar şu iyi olur tarzı yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler 

D15DC75E-8415-413D-AE58-E69B6C08E18A.jpeg

E0C4BC7E-B465-4AD3-8F22-754DC3173FEB.jpeg

372D89EC-980A-4B08-B513-FEBE58FA009F.jpeg

E788006C-7F47-4832-938D-24574357E03E.jpeg

tarihinde arifkarakaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ritalin    46
gönderildi (düzenlendi)

dümenden soru soruyorsun kanka kqdnkqnxka şaka bir yana sen ne yapman gerektiğini biliyorsun zaten böyle devam😮‍💨 + masteron ekle bence ( çalışan bi masteron)

tarihinde Ritalin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin, 10 dakika önce yazdı:

dümenden soru soruyorsun kanka kqdnkqnxka şaka bir yana sen ne yapman gerektiğini biliyorsun zaten böyle devam😮‍💨 + masteron ekle bence ( çalışan bi masteron)

Yok hocam valla Öğrenmekten zarar gelmez 

tavsiye herzaman iyidir 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
arifkarakaya, 4 dakika önce yazdı:

Yok hocam valla Öğrenmekten zarar gelmez 

tavsiye herzaman iyidir 🙏

bazen zarar gelebilir hocam 😁 şahsen ben bu vücuda halotestin kullandırmak istiyorum mükemmel şeyler olabilir 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    67
arifkarakaya, 17 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 19 yaşındayım daha önce 3 kür tecrübem oldu 1.bolde testo /2.bolde testo\3.Prop,mast,trena,wins 3. kürümle birlikte 2 yarış yapıp sezonu kapadım 

1-20 hafta testo 500 mg 

1-16 hafta bolde 400mg

4-14 hafta tren e 200 mg

(Yan etki bakımından tren a (noxy)150 mg 12 haftalık kullanımda gece terlemesi harici yan etki yapmadı o yüzden bulka tren eklemek istedim )

Kardeşim öncelikle maşAllah diyelim güzel çalışma, 4. kür için sanki tren ve bolde dozları bir tık daha artırılabilir diye düşündüm ama, yaş 19 olunca tamda bilemedim açıkcası, onlar artınca testoyada dokunmak gerekir, bu spor için 1.85 boy en ideal boy diyorlar, formu görünce bencede doğru bir tespit, bizde boy 1.70 olunca beton mixeri gibi enine gidiyor, bir süre sonrada boyun iptal olup trapezden sonra kafa başlıyor hemen :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
arifkarakaya, 18 dakika önce yazdı:

1-20 hafta testo 500 mg 

1-16 hafta bolde 400mg

4-14 hafta tren e 200 mg

Maşallah form mermi kardeşim tebrik ederim. Tren ve bolde aynı kürde kullanılmasını önermiyorum böbrekleri aşırı yoracaktır. Tren yerine deca ekleyebilirsin. 

• 500 Testo 24 hafta

• 500 Bolde 16 hafta

• 400 Deca 12 hafta

Bende şuan bu kürün son aşamasına geldim çok güzel büyütüyor.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Maşallah form mermi kardeşim tebrik ederim. Tren ve bolde aynı kürde kullanılmasını önermiyorum böbrekleri aşırı yoracaktır. Tren yerine deca ekleyebilirsin. 

• 500 Testo 24 hafta

• 500 Bolde 16 hafta

• 400 Deca 12 hafta

abi halotestin nerde yaniltmasana insanları😁

Meeter, 5 dakika önce yazdı:

Kardeşim öncelikle maşAllah diyelim güzel çalışma, 4. kür için sanki tren ve bolde dozları bir tık daha artırılabilir diye düşündüm ama, yaş 19 olunca tamda bilemedim açıkcası, onlar artınca testoyada dokunmak gerekir, bu spor için 1.85 boy en ideal boy diyorlar, formu görünce bencede doğru bir tespit, bizde boy 1.70 olunca beton mixeri gibi enine gidiyor, bir süre sonrada boyun iptal olup trapezden sonra kafa başlıyor hemen :) 

kral sen niye öyle dedin şimdi boy 173 kendimi beton mixeri gibi hissettim 😁

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter, 12 dakika önce yazdı:

teşekkürler hocam 2025 te 2 bulk yapıp 2026 da yarış düşünüyorum o yüzden dozajları çok abartmadım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 12 dakika önce yazdı:

• 500 Testo 24 hafta

• 500 Bolde 16 hafta

• 400 Deca 12 hafta

hocam Deca biraz korkutuyor hem kandan çıkması uzun hemde decadick çok duyuyorum npp önerirmisiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
arifkarakaya, Şimdi yazdı:

hocam Deca biraz korkutuyor hem kandan çıkması uzun hemde decadick çok duyuyorum npp önerirmisiniz 

Tabi ki olur sadece sık enjeksiyon yapacaksın. İmkanın varsa sık sık kan tahlili yaptır. Haftalık yarım tablet dostinex yada 2 haftada bir tam kullan. Temiz beslenmelisin. Buğday ve süt ürünlerinden uzak dur. Bol su iç. Boldenon tansiyonu yükseltebilir dikkatli ol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Tabi ki olur sadece sık enjeksiyon yapacaksın. İmkanın varsa sık sık kan tahlili yaptır. Haftalık yarım tablet dostinex yada 2 haftada bir tam kullan. Temiz beslenmelisin. Buğday ve süt ürünlerinden uzak dur. Bol su iç. Boldenon tansiyonu yükseltebilir dikkatli ol.

teşekküler hocam 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    55

Bolde sebepli östrojenin çok düşecek 500 testoya vücudunun verdiği tepki sebepli östrojen dengesini nasıl kuracağını sen bilirsin ama üzerinede birde tren ekleyince prolaktin de şaşacak işin zor olacak ayrıca bulk sonrası planlaman iyice şaşacak bu kürün hakkını herkes söylemiş ama bence de deca verir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.