Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YoungWolf

Pct deyim kendimi kötü hissetmem normal mi ?

Önerilen İletiler

YoungWolf    66

1 senedir sürekli olarak sustanon küründeydim blast cruise şeklinde devam ederek only sustanon ve sustanon+rimobolan şeklinde kürler yaptım. En son 2 aydir 125 mg kullanıp cruise donemindeyken ilacı kesme kararı aldım 30 gün sonra ovitrelle vurdum 6 gün sonra 50 mg klomen 20mg tomoxofien kullanımının ilk haftasındayım. İlk defa kendimi bukadar huzursuz hissediyorum. Çok gerginim. Aşırı derecede alınganım çok çabuk triplere giryorum etrafımdaki insanları üzüyorum ve çok agresif davranıyorum. Libido desen sıfır. Hayattan keyif alma sıfır. Kafam çok dalgın beyin sisi çok yüksek seviyede hicbirşeye konsantre olamıyorum.Bu pct ile alakalımı bitek ben mi yaşıyorum. Normal birşey mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.440
YoungWolf, 6 dakika önce yazdı:

1 senedir sürekli olarak sustanon küründeydim blast cruise şeklinde devam ederek only sustanon ve sustanon+rimobolan şeklinde kürler yaptım. En son 2 aydir 125 mg kullanıp cruise donemindeyken ilacı kesme kararı aldım 30 gün sonra ovitrelle vurdum 6 gün sonra 50 mg klomen 20mg tomoxofien kullanımının ilk haftasındayım. İlk defa kendimi bukadar huzursuz hissediyorum. Çok gerginim. Aşırı derecede alınganım çok çabuk triplere giryorum etrafımdaki insanları üzüyorum ve çok agresif davranıyorum. Libido desen sıfır. Hayattan keyif alma sıfır. Kafam çok dalgın beyin sisi çok yüksek seviyede hicbirşeye konsantre olamıyorum.Bu pct ile alakalımı bitek ben mi yaşıyorum. Normal birşey mi?

PCT boyunca ve sonrasındaki 2 hafta da çok normal. Bir kaç yere yazmıştım. Bilhassa 12. gün civarı dibin dibini görürsün. Sonra yavaş yavaş yükseliş başlar diye. Yani daha kötü olacak. 

Sabırlı ol. Disiplini bozma. Pumpa yönelik antrenman yap. Merak etme 1 aya canavar gibi olacaksın.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    66

Sağolun hocam. Bunun geçici bir durum olduğunu bununla alaklı olduğunu bilmek bile iyi geldi. Bir süre dayanıcaz artık bu duruma. İnşallah iyi olucaz. Sabır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    39

Yüksek testosteron demek yüksek dopamin demek. Uzun süredir kürdesiniz beyin alıştı yüksek dopamin seviyelerine. Hergün bir şeyler başarmış hissi geride kaldı. Maalesef yeni dopamin seviyesine yani normal insanların sahip olduğu seviyeye alışmanız biraz zaman alacak. Korkmayın dopamin reseptörleri duruma adapte olacak. Bu dönem geçicidir biraz sabretmek gerekiyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.440
backdoorman, 12 dakika önce yazdı:

Yüksek testosteron demek yüksek dopamin demek. Uzun süredir kürdesiniz beyin alıştı yüksek dopamin seviyelerine. Hergün bir şeyler başarmış hissi geride kaldı. Maalesef yeni dopamin seviyesine yani normal insanların sahip olduğu seviyeye alışmanız biraz zaman alacak. Korkmayın dopamin reseptörleri duruma adapte olacak. Bu dönem geçicidir biraz sabretmek gerekiyor. 

İlaveten vücudunda şuan testosteron yok ve Klomen de tam zıttı yönde bir ilaç. O yüzden dibin dibine doğru gidiyor. Vücudu testosteron üretmeye başladığında modu yükselecek. Klomen de bitip kandan çıktığında normale doğru gidecek. Sonrada dopamin reseptörleri, androjenik reseptörler gibi vücudun kimyasal algı sistemleri de yeni duruma adapte olup durumu normalleştirecek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    21
YoungWolf, Bir saat önce yazdı:

Pct sürecimin 12. günündeyim hocamında söylediği gibi dibi görmek tabiri bu olmalı. Kür öncesinde dahi libidom muazzamdı. Şuan libidodan eser yok. Depresif ve huysuz biri oldum son 1 hafta. Her şeye alınıyorum, sinirleniyorum, tahammülüm çok aza indi. Geçici olduğunu düşünüyorum. Sonuçta küre giren pct'sine katlanır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.440
mamibolone, 2 dakika önce yazdı:

Pct sürecimin 12. günündeyim hocamında söylediği gibi dibi görmek tabiri bu olmalı. Kür öncesinde dahi libidom muazzamdı. Şuan libidodan eser yok. Depresif ve huysuz biri oldum son 1 hafta. Her şeye alınıyorum, sinirleniyorum, tahammülüm çok aza indi. Geçici olduğunu düşünüyorum. Sonuçta küre giren pct'sine katlanır.

Çukurun dibindesin. Bundan sonrası yukarı doğru. İnsanlarla olabildiğince polemiğe girme. Aşk dahil tüm iyi duygularından uzaklaşmış dönemdesin. Şuan dünyayı üreme baskısı olmadığı için mantık çerçevesinde ele alıyorsun. Darlandığında "PCT yapıyorum bu durum normal" diye telkinde bulun kendine.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    21
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Çukurun dibindesin. Bundan sonrası yukarı doğru. İnsanlarla olabildiğince polemiğe girme. Aşk dahil tüm iyi duygularından uzaklaşmış dönemdesin. Şuan dünyayı üreme baskısı olmadığı için mantık çerçevesinde ele alıyorsun. Darlandığında "PCT yapıyorum bu durum normal" diye telkinde bulun kendine.

Teşekkür ederim hocam konu başlığını görüp okuyunca bir nebze rahatladım. Bir de tam bu sürece ailevi sorunlar girince daha da çekilmez oluyor ama geçecek sonuçta.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    24
YoungWolf, 1 saat önce yazdı:

extra bilgilerim yanına bir şey söylemek bana düşmez ama bu sorunlar her türlü oluyor aşk hayatın gidecek noktasına geliyor kafada kurmalar depresip olman gibi durumlar sadece sabretmen lazım iyisiyle kötüsüyle atlatırsın dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    66
supzero, 10 dakika önce yazdı:

extra bilgilerim yanına bir şey söylemek bana düşmez ama bu sorunlar her türlü oluyor aşk hayatın gidecek noktasına geliyor kafada kurmalar depresip olman gibi durumlar sadece sabretmen lazım iyisiyle kötüsüyle atlatırsın dostum

Asıl sıkıntı yaptığımda aslında bu durum nişanlımla sıkıntıya giryorum. Yakında düğün var. Ve böyle devam edersem gerçekten mahvedicem bazı şeyleri. Kendimi iyice telkin edip dizginlemem lazım. En ufak birşeyde bu durum geçici şuan pct deyim o yüzden böyle hissediyorum gayet normal birşey gecicek diyerek kontrol altına almam lazım kendimi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    24
YoungWolf, 4 dakika önce yazdı:

Asıl sıkıntı yaptığımda aslında bu durum nişanlımla sıkıntıya giryorum. Yakında düğün var. Ve böyle devam edersem gerçekten mahvedicem bazı şeyleri. Kendimi iyice telkin edip dizginlemem lazım. En ufak birşeyde bu durum geçici şuan pct deyim o yüzden böyle hissediyorum gayet normal birşey gecicek diyerek kontrol altına almam lazım kendimi.

hocam aynı sıkıntılar bende de oluyor düşüncelerini dizginlemen lazım aldatıyor diye düşündüğünde o şey olmuyor aslında sadece sen kendini üzmüş oluyorsun. yapabilirsen eğer düşünmemeye çalış hem kendini eşini üzmemiş olursun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
YoungWolf, 3 saat önce yazdı:

Gayet normal, güncel kan değerlerin var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YoungWolf    66
AREN, 3 saat önce yazdı:

Gayet normal, güncel kan değerlerin var mı ?

Güncel değerlerim şuan yok. Pct ten 2 hafta sonra kan vericem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.