Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anubis666

5. hafta kan değerlerime bakıldığında ilaçlarım çalışıyor mu?

Önerilen İletiler

Anubis666    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Dostlar bugün test yaptırdım 5. Haftamdayım fakat testosteron seviyesi bana düşük geldi.

Şuan kullandığım ilaçları baz aldığımda sonuçlarımı bi değerlendirir misiniz?

• 300 mg testo p
  • 300 mg tren ace
  • 300 mg masteron 
  • 30 mg wins
  • 30 mg anavar
  • 60 mg clen 

5. haftamda doz yükselttim :

• 700 mg testo p
  • 700 mg tren ace
  • 700 mg masteron 
  • 80 mg wins
  • 80 mg anavar
  • 120 mg clen 

IMG_4260.png IMG_4261.png IMG_4262.png IMG_4263.png IMG_4264.png IMG_4265.png IMG_4266.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anubis666    1
onlytrenbolone, 7 dakika önce yazdı:

Kür öncesi değerlerin nerede? Nasıl kıyas yapıp da yorum yapacağız dostum?

E nabımızda gözükmüyor bende anlamadım hocam o yüzden paylaşamadım 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    129
Anubis666, Şimdi yazdı:

E nabımızda gözükmüyor bende anlamadım hocam o yüzden paylaşamadım 

O sonuçlar görmeden ilaçlara hiç bişey deme hakkın yok dostum o testler olsa direk sonuca gidilirdi.

total testonda sorun olabilir burak abinin konusu vardı onu oku anlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anubis666    1
onlytrenbolone, 14 dakika önce yazdı:

O sonuçlar görmeden ilaçlara hiç bişey deme hakkın yok dostum o testler olsa direk sonuca gidilirdi.

total testonda sorun olabilir burak abinin konusu vardı onu oku anlarsın.

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142

Hangi marka ilaç alıyorsun bilmem ama tam dolu ilaçlarla bu mgları kaldırman için podyum görüp çok deneyimli biri olman lazım üzerine 100-120+ kg filan . Bazen iyiki tam dolu ilaç verilmiyor diyorum Türkiyede... 

• Alkış 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

80mg wins, 700mg tren 80mg ox alıp, alt ast o değerler de olması imkansıııızzz

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    15

Valla kardeşim senle reel hayatta tanışmak isterim. 700 mg tren acetat almak nasıl birşey seni yakından tanımak istiyorum yiğidim 😂

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    17

Hocam iyi hoş da mg'lar fazla yüksek değil mi ? Vücut iyi kaldırıyor valla (şuanlık) .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anubis666    1
SantoR, 11 saat önce yazdı:

Hangi marka ilaç alıyorsun bilmem ama tam dolu ilaçlarla bu mgları kaldırman için podyum görüp çok deneyimli biri olman lazım üzerine 100-120+ kg filan . Bazen iyiki tam dolu ilaç verilmiyor diyorum Türkiyede... 

Tam dolu ilaçlar olsaydı bu mglara çıkmaya gerek kalmazdı zaten hocam :)

Binousgym, 3 saat önce yazdı:

Valla kardeşim senle reel hayatta tanışmak isterim. 700 mg tren acetat almak nasıl birşey seni yakından tanımak istiyorum yiğidim 😂

Valla şuanlık güzel gibi 😂 ilaçların tam dolu olduğunu düşünmüyorum 700 mg takılma vücuda verdiği 350-400 arası birşeydir benim fikrimce.

mamibolone, 42 dakika önce yazdı:

Hocam iyi hoş da mg'lar fazla yüksek değil mi ? Vücut iyi kaldırıyor valla (şuanlık) .

Hocam tam dolu değil muhtemelen bu yüzden mg takılma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sabenmusti
      En son enjeksiyonu 26 gün önce yaptım ve 6 hafta sadece testosteron kullandığım için pct yapmadım.
      2 gün önce değerlerime baktırmaya gittim ama söylememe rağmen sadece böbrek değerlerim falan vardı ve gayet normaldi hayatımda da enerji güç bakımından bir değişiklik olmadı!
      Sorularım:
      Değerlere yine de baktırmalı mıyım?  PCT yapmalı mıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ferdikra
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.