Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vezuchiy

Optimum pharma yeni flakon kullanan var mı?

Önerilen İletiler

Vezuchiy    149

Arkadaşlar overdose seri diye temin ettiğim ürün. Çok sağlam olmadığını bilsemde normal kutu ürünlerinin bir kaçını deneyim etmişliğim var bu 2 flakon hakkında bilgi sahibi olan kullanmış olan var mı?

WhatsApp Image 2024-09-09 at 13.11.26.jpeg WhatsApp Image 2024-09-09 at 13.11.24.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAMOtrophin    22

Peptid Türkiye'de acı tecrübelerin yanında getirdiği bir optimum önyargısı var. Haklılar ama maduru çok. Bu noktada markadan ziyade sağlayıcının önemi var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    149
SAMOtrophin, 41 dakika önce yazdı:

Peptid Türkiye'de acı tecrübelerin yanında getirdiği bir optimum önyargısı var. Haklılar ama maduru çok. Bu noktada markadan ziyade sağlayıcının önemi var.

bazen kral yapıyor bazen mağdur bazende hastanelik, ama en tutulan yerli marka ve erişiminin kolay olmasından dolayı aşırı yaygın inanın bu forumda da yaygın ve genel olarakta.

• Kutu testo e. 500mg only ile 12 kilo aldığımı da biliyorum.
  • Overdose şişesinde ki minik op yazısı dışında birşey yazmayan üründen apse yapıp hastaneye gittiğimide.
  • Sağlayıcı farklıydı 2. bahsettiğim olayda ilk sağlayıcıma geri döndüm.
  • Yani optimum tartışmayacağız kesinlikle belli bir marka zaten kimse %100 ürün beklemesin.
  • Sormak istediğim bu yeni flakonları tecrübe eden varsa biraz bilgi almak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46

ben flakon değil de yeni seri ampülleri merak ediyorum ampül sonuçta daha uğraş istiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikra    2

Uzak durulması gerek ürünler bence 300 500 lira icin gerci bunları satan arkadasımda var bir süre once bende kullandım markayı kaliteli ürün den pahalıya satıyor bunları herif köşeyi döndü bilmeyen cok test yapan yok yanına bi danabol veriyor 10 kilo su tutuyo adam 2 ay sonra fıs 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

öyle ki bununla şampiyonluk alan da gördüm hafta da 750mg testo 750mg deca alıp döngüsü kapanmayan da. satıcıda bitiyor olay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
6arrows, Bir saat önce yazdı:

öyle ki bununla şampiyonluk alan da gördüm hafta da 750mg testo 750mg deca alıp döngüsü kapanmayan da. satıcıda bitiyor olay

aynen öyle. satıcı ve ref lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaLi    0
Ritalin, 5 dakika önce yazdı:

aynen öyle. satıcı ve ref lazım.

marka farketmeksizin dolu ürünlere nasıl ulaşabiliriz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
kaLi, 11 dakika önce yazdı:

onu söylersem benim kalemimi kırarlar 🖊️ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295
kaLi, 24 dakika önce yazdı:

Sol aşağıda WhatsApp butonu var iletişime geçebilirsin güzel kardeşim

Vezuchiy, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar overdose seri diye temin ettiğim ürün. Çok sağlam olmadığını bilsemde normal kutu ürünlerinin bir kaçını deneyim etmişliğim var bu 2 flakon hakkında bilgi sahibi olan kullanmış olan var mı?

WhatsApp Image 2024-09-09 at 13.11.26.jpeg WhatsApp Image 2024-09-09 at 13.11.24.jpeg

Çok bilindik bi koç’tan optimum aldım kullandım, asla bir daha yanından geçmem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Bir salon satıcısının sözde "Overdose" diye sattığı yerli markalara laf atmasına rağmen gönderdiği ilaçların (o.p) çıkması
      Ve benim bu steril olmayan sözde overdose ürünleri omzuma vurmamdan dolayı ciddi derecede iltihap kaptım.
      Omuzlarım şişik ve içinde bir kütle tarzı birşey vardı ödemdir diye pek takmadım.
      Enjeksiyon yaparken kardeşim şırıngayı kan kontrölü içi geri çekti ve içinden kan değil irin şeklinde sarı iltihap çıktı. 
      Aylardır bu iltihapın yan etkilerini fark etmedim yorgunluk aşşşırı fazla terleme baş ağrısı güçten düşmem ve kürde (tren testo) olmasına rağmen kütle koyacağıma kas kaybettim.
      ne iştahım kaldı nede enerjim spor isteğim bile yok. ilk kür ki halimden bile çok gerilere gittim aynı antreman ve beslenmeye rağmen.
      şuan ne yapacağımı bilmiyorum ilaçlarında dolu olduğunu zannetmiyorum basit bir anavarın bile etkisini aynı gün hissedebilirken kendimi hiç ama hiç ilaçlı hissetmiyorum daha yeni kürün 2. ayı olmasına rağmen.
      Ki salaklık da bende ki güvenip 900-800 tl bandına testestoron ve trenbolone alabileceğime inanmış olmam.
      Not: Bu satıcı durmadan optimum şöyle bok gibi swiss şöyle boş önüne gelen her ilaca bi bok bulup kötülüyordu
      ama son gönderdiği flakonlardan "OP" yazısını silmeyi unutmuş olmalı ki gönderdiği ürünlerde bok attığı aynı firmadan op'da üretiliyormuş.

• Yazan: xendroov
      Merhaba yine ben, yine ben.
      Dragon Pharma Tren Acetate(400mg) & Testo Prop (500mg) küründeyim ve bu kürün öncesinde de sustanon, rimobolan küründeyken yanaklarım baya şişti ve tren kürüne geçmeme rağmen halen daha bu şişlik gitmedi, vücudum da keza öyle sulu gözüküyor, aktif kürümün 14. günündeyim.
      İki hafta olduğu için henüz test yaptırmadım ve herhangi bir belirti olmadığı için prolaktin ve östrojene müdahale etmedim fakat elimin altında dostinex, arimidex bulunuyor.
      Östrojenimin arttığını da su tutumum ve duygusal ruh halimin değişikliği nedeniyle düşünüyorum.
      Ezbere kullanmayı elbette kimse önermeyecektir fakat tam 10 gün sonra test vereceğim.
      Velhasıl kelam arimidex kullanayım mı?
      Teşekkür ederim, iyi forumlar.
    • Yazan: xendroov
      Merhaba
      Aktif olarak;
      600 mg rimobolan 500 mg sustanon ilaçlarıyla birlikte bulk küründeydim ve labaratuvar da kan testi yaptırdıktan sonra ALT, AST (LH, FSH kapalı - PSA yaptırmayı unuttum) değerlerim dışında hepsi referans aralığında olduğunu gördüm. PCT protokolü uygulamadan kısa ester, definasyon kürüne girip yazı define bir şekilde bitirmek istiyorum.
      400 mg tren ace 300 mg testo prop Belki 600mg rimobolan kullanmaya hali hazırda bu kür içerisinde devam ederim fakat uzun ester olduğu için saçma çalışma prensibi olmaz mı? İlaçların doluluğu hakkında herhangi bir fikrim yok, deneyimleyip göreceğiz. Bu kür esnasında mct yani koruyucu olarak hangi ilaçları kullanmalıyım, ne sıklıkla?
      İlaç etkileri, yan etkileri hakkında her şeye sahibim fakat tekrardan teyit almak mahiyetinde bilgi almak isterim.

Prolaktin kontrolünü sağlamak için bu kür içerisinde cabaser nasıl kullanıyorsak bu tarz kullanmamız gereken bir ilaç var mı?
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: Yavuz
      Arkadaşlar selam tren acetatta bugun 9. Gündeyim 4 enjeksiyon oldum haftada 375 alıyorum duygu değişimi filan oluyor ruhsal çöküntü gibi hiç bir şey yapmama isteği bu çalıştığını gösteriyor? Bir de 2. Haftanın sonunda bu etkiler oluyormuş bende erken başladı sanırım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.