Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metropol

Abdi ibrahim - eczane anapolon hk. kullanıp verim alan var mı?

Önerilen İletiler

metropol    135

Merhaba değerli arkadaşlar,

• Son zamanlarda eczane anapolon kullanmış olan var mı etkileri nasıldı ? 

anapolon-50-mg-tablet.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    290

şu an kullanıyorum yarısını bitirdim kilomda 1 kilo değişiklik oldu pek memnun kalmadım.

creatine al vücut daha fazla su tutar. aldığıma pişman oldum 574 tl verdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
Tr3n, 1 saat önce yazdı:

şu an kullanıyorum yarısını bitirdim kilomda 1 kilo değişiklik oldu pek memnun kalmadım.

creatine al vücut daha fazla su tutar. aldığıma pişman oldum 574 tl verdim.

kanka bazılarında bu etken madde etki etmiyor beni patlattı. yani ürün çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    295
Ritalin, 5 dakika önce yazdı:

kanka bazılarında bu etken madde etki etmiyor beni patlattı. yani ürün çalışıyor

Sen çıkarmadın mı hala anapolon’u doktor bile bırak demedi mi sana 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
AREN, 22 dakika önce yazdı:

Sen çıkarmadın mı hala anapolon’u doktor bile bırak demedi mi sana 😁

çıkardım çıkardım 8 adet daha gözümw batıyor belki atarım tek tek 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290
Ritalin, Bir saat önce yazdı:

ne kilo artışı ne su tutma bu hafta biter anapolon 10 tablet kaldı. üç beş kilo aldırmazsa zaten bir daha yanından geçmem anapolonun tartida oynamalar görürsem iki haftada kullanırım şimdilik birşey yok  😑 iran denemek lazım patlattı derken kilomu aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
gönderildi (düzenlendi)
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

ne kilo artışı ne su tutma bu hafta biter anapolon 10 tablet kaldı. üç beş kilo aldırmazsa zaten bir daha yanından geçmem anapolonun tartida oynamalar görürsem iki haftada kullanırım şimdilik birşey yok  😑 iran denemek lazım patlattı derken kilomu aldın

kg aldım sonradan da define yaptı ishal yaparak, irqn alma gerek yok bence hiç oksimetelon kullanma kanka sal gitsin yaramıyor sana demekki

tarihinde Ritalin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34

eczane anapolunun işe yaramadığı konusunda baya duyum almıştım bu forumdan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
ahmet377, 6 dakika önce yazdı:

eczane anapolunun işe yaramadığı konusunda baya duyum almıştım bu forumdan 

arkadaş sanki ben üretiyorum eczane anapolonu.. işe yarıyor yahu yarıyor. bal gibi de yarıyor. ya sizde oksimetelona karşı duyarlılık var ya da 2022de bir seri işe yaramıyor gibi olaylar döndü ona takılı kaldınız, underground ürün satmaya mı çalışıyorsunuz zorla çalışıyor işe ilaç yanlış bilgi vermeyin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    58
Ritalin, Bir saat önce yazdı:

arkadaş sanki ben üretiyorum eczane anapolonu.. işe yarıyor yahu yarıyor. bal gibi de yarıyor. ya sizde oksimetelona karşı duyarlılık var ya da 2022de bir seri işe yaramıyor gibi olaylar döndü ona takılı kaldınız, underground ürün satmaya mı çalışıyorsunuz zorla çalışıyor işe ilaç yanlış bilgi vermeyin 

:) valla bende o tayfadanim, çok eskiden iyiydi ama sanırım 2019 -2020 gibi tam tarih araligini hatirlamiyorum bende baya uğraştım, günlük 200 mg ya kadar çıktım olmadı, çiğne dediler çiğnedim olmadı her türlüsünü denedim yok gr oynamadı. Hem etki hem yan etki  hiç birsey olmadı, önceden anapolon alınca nar gibi kızarırdik :) sonrasında da birdaha denemedim son durum ne bilmiyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
gönderildi (düzenlendi)
Meeter, Bir saat önce yazdı:

:) valla bende o tayfadanim, çok eskiden iyiydi ama sanırım 2019 -2020 gibi tam tarih araligini hatirlamiyorum bende baya uğraştım, günlük 200 mg ya kadar çıktım olmadı, çiğne dediler çiğnedim olmadı her türlüsünü denedim yok gr oynamadı. Hem etki hem yan etki  hiç birsey olmadı, önceden anapolon alınca nar gibi kızarırdik :) sonrasında da birdaha denemedim son durum ne bilmiyorum açıkçası.

hocam doğrudur o tarihlerde ben daha bebeyken gerçi hâla küçüğüz ama,

yaşımızı yalandan büyük yazıp kür bilgisi almaya çalışırdık bu platformda.

bende hatırlıyorum o dönemler bir konu çıktı forumda " eczane anapolon çalışmıyor" yahu nasıl çalışmıyor? irandan gelen çalılıyor bizimki çalışmıyor öyle mi? aynı hammadde ile üretilen ve ikisi de eczaneden çıkan ilaçların çalışmama gibi bir durumu olabilir mi? hammadeyi biz ucuz alıyoruzdur diyicem o da mantıksız çünkü undeground ürün değil bu eczane ürünü, diyelim ki bizim hammadde o yıllar cacıktı, 2023den beri ben anapolon kullanıp etki almayan görmedim gördüklerim de kendileriyle alakalı olduğunu zaten çoğu zaman belirtti. gerek yok yani irandaki 10 tlij anapolona 1 k vermeye 500e bizim eczanede de var, ayrıca benim ilk anabolizanımdır kendisi çok ucuzdu ben 15li yaşlarımda bunu pre olarak kullanıyordum çok zayıftım o zamanlar kısa süre de olsa uçuruyordu beni mutlu ediyordu kereta 😂

tarihinde Ritalin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290
Ritalin, 12 saat önce yazdı:

kg aldım sonradan da define yaptı ishal yaparak, irqn alma gerek yok bence hiç oksimetelon kullanma kanka sal gitsin yaramıyor sana demekki

anapolon diye winstrol yada clen kullanmış olmayasın nasıl define patlak oldun anapolonla çok garip:D

senden başka kimseye yaramıyor 200 mg kullanmış adam bak verim yok diyor @Meeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
Tr3n, 6 saat önce yazdı:

anapolon diye winstrol yada clen kullanmış olmayasın nasıl define patlak oldun anapolonla çok garip:D

senden başka kimseye yaramıyor 200 mg kullanmış adam bak verim yok diyor @Meeter

2.5 kutu kullandım 100 mgye kadar çıktım karaciger değerlerim orda, son haftalar dozu abarttık ishal yaptı içten içe su attı vücudum hiç mi bilgin yok kanka bunu düşünemiyor musun? adam isterse 500 mg alsın işe yaramayabilir yasak olasa buraya link bırakacağım oksimetelon bazı kişilerde çalışmıyor ürüne kaka atma kendi vücudunu kaka at önce. ayrıca benden başka yarayan bir sürü kişi var da neden susuyorlar bilemedim😂 herhalde 10liralık iran anapolonu 10489183818 tlye aldıkları için susuyorlar ya da daha mühim işleri var

Tr3n, 6 saat önce yazdı:

+ neden anapolon sende çalışmıyor biliyor musu?  ilacın çalışacak bütün dallarını baskılamışsın. anapolon kullanırken sürekli arimidex tamoks almak nedir hacı? niye kullandın o zaman anapolon karaciğere zarar vermek için mi? ilaç çalışmıyor diyosun bir sende çalışıyor diyorsun ilacla beraber e2 blockluyosun + ilaç seni ishal yapıyor dokunuyor, sen bırak size almayı size kaybedersin böyle kullanırsan:)

IMG_3021.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    34
gönderildi (düzenlendi)
Ritalin, 09.09.2024 - 15:29 yazdı:

yanlış bilgi vermekle alakası yok eczane anapolonunun çalışmadığı konusun zaten uzun zamandır forumda konu dönüyor, profiline thailand yazmışsın ordanmı alıyorsun anapolonu bilmiyorum ama ben tr de kilerde çalışmıyor diye burda konu açan elli insan gördüm,  optimum,iran,zphc dahil çoğu markayı şahsen deneyip anapolondan  takır takır verim alırken insanların burda eczaneden anapolonu aldım çalışmıyor diye konu açmaları çok ironik değilmi sence ? yani bu kadar insan haksız hepimiz kafamızdan bir şeyler uyduruyoruz sen haklısın sadece  

tarihinde ahmet377 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
ahmet377, 3 saat önce yazdı:

yanlış bilgi vermekle alakası yok eczane anapolonunun çalışmadığı konusun zaten uzun zamandır forumda konu dönüyor, profiline thailand yazmışsın ordanmı alıyorsun anapolonu bilmiyorum ama ben tr de kilerde çalışmıyor diye burda konu açan elli insan gördüm,  optimum,iran,zphc dahil çoğu markayı şahsen deneyip anapolondan  takır takır verim alırken insanların burda eczaneden anapolonu aldım çalışmıyor diye konu açmaları çok ironik değilmi sence ? yani bu kadar insan haksız hepimiz kafamızdan bir şeyler uyduruyoruz sen haklısın sadece  

benimle aynı düşüncede olanlar yazmıyor,veya yazamıyor banlı. ben bu forumda 22den beri varım. çalışmadığını duydum kullandım evet sanki bi dönem eksik bi şeyler vardı ama yine de çalışıyordu, şuan sana test atabilirim veya kendin git kullan dostum çalışıp çalışmadığını gör, ara sıra thailand'a gidiyorum o yüzden konum thailand yoksa Türküm Türkiye de yaşıyorum ve bu ilaç çalışıyor. bak bu ilaç çalışmıyorsa mantıken  underground olanlar çalışır da, iran anapolon'a ne oluyor ?? kendini superman falan mı sanıyor da çalışıyor bu iran anapolon. ikiside eczaneden çıkan belli standartlar altında üretilen "oksimetelon" hammadesini içeren dandik ilaçlar, yahu, iran hammaddeyi amerikada %99 pure alıp iranda mı üretiyor da bizim anapolondan iyi çalışıyor, biz galiba hammafeyi Prf.Dr Abuzer kömürcüye merdiven altında yaptırıp kullanıyoruz. eczaneden çıkan ilacın çalışmama imkanı yok çünkü belli bir standartı var. ben bu konuya daha fazla yorum yapmıyorum çalışmıyorsa da size çalışmıyor bende takır takır işliyor. o zaman bana göre de senin bünye bozuk hacı + fsh baskılayan ve kanımın o kadar fazla olması  bende abdi ibrahim anapolondur yalanım varsa da öleyim kanka ne diyim. bu testi 1.5 ay eczane anapolonu kestiğim gün verdim, ilk testo enant bolde e tren e vurumu yaptıktan bir hafta sonra yani

IMG_3034.jpeg IMG_3031.jpeg IMG_3023.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290

kullanacak olanlara rehber olayım deneyimlerimle aç karnına tartıda 75 kg ile başladım 78 kg ile bitirdim 3 kg aldım 2 hafta gibi sürede bir nevi anabolik creatine niyetine kullanılır kullanmaya değermi derseniz kısa süreli değer enjeksiyon kürlerde yaşamadım akneleri yaşadım karaciğeri yoruyor kullanacak olanda 3 haftayı sakın aşmasın içinden geçiyor karaciğerin tablet sonuna gelmedende etki beklemeyin sabırsız olmayın ben gibi. bazen günlük 75 mg kullandım bazende 50 mg çok büyük beklentilerede girmeyin 

InShot_20240914_235910952.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290
metropol, 19 dakika önce yazdı:

iran aldım 4.günden başladı keşke sende alsaydın.

bidakine iran denerim sende günlük tut iranla kaç kg ile başladı kaç kg bitiricen ben foto almıştım tartıya çıkınca sildim sinir olup etki göremeyince 3 kg aldım oda su zaten :D

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ritalin
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bu ürünü kullanıp yakın zamanda verim alan / almayan oldu mu? forumda herkes underground ya da kara düzen irandan gelen anapolonu övme peşinde üstüme geliniyor, ya Abdi ibrahim anapolonu ben üretiyorum ya da underground anapolondan cebinize para kalıyor başka açıklaması yok bu konunun. ya da siz 120 kilo yağlı bir vücutla anapolon çalıştırmayı falan deniyor olabilirsiniz , yüz kere dedim evet bi araa böyle konu döndü ben forumda 2022 de kendim şahit oldum. fakat şuan herhangi bir eczane anapolonu irandan getirilip 10 tl maliyeti olan 1kdan fazlaya satılan anapolonla aynı çalışıyor, sonuçta ikisi de ECZANE ürünü BELLİ BİR STANDARTLA ÜRETİLİYORLAR. undergroundları konuya dahil etmeyin, Örnek bir arkadaşımız anapolonu aşağıaki gibi kullanmış, olabilir insanız. fakat böyle kullanıp anapolondan ne alabilirsiniz, ve bu konunun altına ZEKİ kişiler ABDİ İBRAHİM YAPAMIYOR YAV EJEJEJ yazıyor. Ulan Abdi yapamıyor İran nasıl yapıyor? ikisinde de "OKSİMETELON" var???? aynı şey...
      ha diyelim ki bizimkiler hammaddeyi tuvallette 2 bilim adamı bi de benimle üretti ondan çalışmıyor. iran naptı? amerikadan 99 saflıkta hammade mi getirtti? getirttseydi o kadar ucuz mu olurdu ZEKİ arkadaşlar.. anapolon bazı insanlarda çalışmıyor istersen git amerikadan al hacı çalışmıyor yemin ederim çalışmıyor gözümle gördüm, Anapolon hakkındaki son konu budur benim için daha da cevap vermiyorum, Ayrıca görmek isteyen eczaneden 2 kutu anapolon alsın gelsin yanıma günlük 200 mg  yutucam beraber teste gidicez okey?
      aşağıya herşeyin başlama sebebini atıyorum, arkadaş anapolonu "kullanamamış ki kendisi de bunu kabul eder sorun değil hepimiz hata yapıyoruz" arkadaşın durumda iken en mantıkı hareket anapolonu kesmek kendisine de bunu demiştim zaten 
    • Yazan: Ritalin
      Selamlar,
      Bu güne kadar Anapolonu hep sabah 1 adet şeklinde kullandım. Son bir haftadır sabah yarım tablet, akşam yemeğinden sonra da yarım tablet şeklinde alıyorum. Bu şekilde daha işlevsel olduğunu düşünmeye başladım.
      Sizce mantıklı olan nedir?
    • Yazan: pechkoo
      Herkese merhabalar,
      2 gündür 25mg ANAPOLON  kullanmaya başladım (25mg hepsini bi seferde almıyorum yarı yarıya seklinde) yaklaşık 1 gün sonra böbreklerim ağrımaya başladı bu normal mi yoksa acilen test yaptırmam mi gerekiyor? Bu arada böbrek ve karaciğer konusunda hangi testleri yapmam gerektiğini anlatırsanız çok mutlu olurum.
    • Yazan: kanofit
      Selamlar. Bulk kürüm devam ederken çalıştığım hocamdan anapolon temin ettim ancak markası ile ilgili internette hiçbir yorum vs. bulamadım. Şuan 3.günümdeyim ve etkilerini görüyorum baş ağrısı gibi ancak yinede emin olamadım doluluk oranları vs nasıldır daha önce aranızda kullanan varsa bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
      https://en.iranhormone.ir/ markanın sitesi bu iran markası ayrıca ürün orijinal sitedeki görselle elimdeki birebir aynı. Genelde irana sağlam diyorlar ancak dediğim gibi hakkında internette yorum bulamamam biraz şaşırttı beni.
    • Yazan: napervaq
      Arkadaşlar merhabalar herkese iyi forumlar.
      İlk kürümde
      1-20 hafta
      Testo Bolde 400er mg Araya 6-8 hafta
      200mg tren enanthate  Şeklinde kullanım yapıp 20 hafta sonrası düşük doz testo kullanıp 23-24 haftalık bir kür bitirmiştim. İnanılmaz güzel verim aldım yıllardır spor yapmanın vermiş olduğu altyapıyla resmen bağımlı oldum  .
      O dönem boyunca ciddi anlamda östrojen sorunu yaşadım, herhangi bir kitle vs hissetmedim, jino olmadım. Bu süreçte düzenli aromasin ve tamoksifen kullanımı yaptım işin ilginç yanı kür bitiminden 1.5 ay sonra PCT yapmak amaçlı test verdiğimde döngüm yerine gelmişti inanamayıp 3 hafta sonra tekrar test verdim ve durumda gözle görülür bir değişiklik yoktu, libido veya sertleşme problemi de yaşamadım hatta bununla ilgili konu açtım ve @rastlantisal hocam yardmcı olmuştu. O dönem ailevi kayıplar yaşamam sebebiyle araya giren bu dönemde sporu çok aksattım düzenim değişti hatta martta bu küre girecektim ancak yine @rastlantisal hocam doğru olmadığını kendimi toplarlayıp kullanmam gerektiğini söylediği için tavsiyelerine uydum. Geçmişi şöyle bir özetledikten sonra şimdi 2. kürüme geçmeyi düşünüyorum. Şuan 81-82 Kg civarında üst çatım her ne kadar iyi durumda olsa da belimde yağlanma var ve üst karın kaslarım hafif görünür şekilde.
      Yeni serüvende ise:
      500 Testo 250 Deca 1-12 hafta ve günlük 25 ila 50 Mg Anapolon Kullanmayı düşünüyorum. Yanına başka bir ilaç eklemek istemiyorum. Bu süreçte geçmiş dönemi göz önüne alarak düzenli tamoksifen veya aromasin kullanımı yapmam ne kadar doğru olur? Anapolonu kaç mg almalıyım ve günün hangi saatlerinde kullanmam verimi arttır?. Tavsiyeleriniz benim için altın değerindedir, şimdiden teşekkür ediyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.