Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Seltarno

Testosteron+boldenon kür içi kan testi sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Önerilen İletiler

Seltarno    3

Öncelikle herkese merhaba,

Ben 6 haftadır Boldenon (haftada 2ml) ve testesteron (haftada 2ml) küründeyim kan testi vermek için devlet hastanesine gittim ama hiçbir türden istediğim şekilde test çıkarttıramıyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim?

Özel hastane ve laboratuvarlara fiyat bilgisi sordum 3000 ile 5000 tl arası ücret istediler.

Bana yaptıkları testler bu şekilde.

Not: Mersinde olup yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum.

test1.jpg test2.jpg test3.jpg test4.jpg test5.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shinso    52

Testo E2 prolaktin istiyorsan ürolojiyeden randevu al hocam testisimde küçülme var ve meme ucumde batma var soru soracak hormon kullandım önceden PCT yaptim doğru şekilde ama ne olduysa şimdi tekrar oldu cinsel isteksizlik var de kesin veriyor ben öyle alıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8

Hastaneden aile hekiminede gidebilirsin. Direkt streoid kullandığını kanlarına baktırmak istediğini söyle kan istemi yapıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Milli takıma hazırlanıyorum koçum istedi dediğim zaman sorun olmuyor 😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3
Dağaslanı, 40 dakika önce yazdı:

Hastaneden aile hekiminede gidebilirsin. Direkt streoid kullandığını kanlarına baktırmak istediğini söyle kan istemi yapıyorlar.

Teşekkür ederim yarın dediğinizi deneyeceğim

Diver, 38 dakika önce yazdı:

Milli takıma hazırlanıyorum koçum istedi dediğim zaman sorun olmuyor 😁

CK biraz yüksek çıkmış nedeni nedir acaba bir tahmininiz var mı ?

Shinso, 42 dakika önce yazdı:

Testo E2 prolaktin istiyorsan ürolojiyeden randevu al hocam testisimde küçülme var ve meme ucumde batma var soru soracak hormon kullandım önceden PCT yaptim doğru şekilde ama ne olduysa şimdi tekrar oldu cinsel isteksizlik var de kesin veriyor ben öyle alıyorum 

Dediğinizin benzerini söyledim, biraz araştırdım sanırım bu hormonlarıma baktırmam gerekiyormuş dedim. Sen bana bırak diyip bu testleri yaptı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
Seltarno, 22 dakika önce yazdı:

CK biraz yüksek çıkmış nedeni nedir acaba bir tahmininiz var mı ?

Antrenman yapan bireylerde normal bu değerler :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3
Diver, 19 dakika önce yazdı:

Antrenman yapan bireylerde normal bu değerler :)

Çok Teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
Seltarno, 18 dakika önce yazdı:

Çok Teşekkür ederim

Bir dahaki kan tahlilinden 3/4 gün önce antrenmanı kes daha sağlıklı sonuç çıkar👍🏻 Hem kardiyo hemde ağırlık antrenmanı ck değerini yükseltiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

Kan testlerinde trigliserid, LDL kolesterol ve potasyum seviyeleri normal aralıkta, ancak LDH seviyesi yüksek, bu hücresel hasara işaret eder. Testosteron ve Boldenon küründeyken daha kapsamlı testlere ihtiyaç duyulur (karaciğer, böbrek fonksiyon testleri, hormon seviyeleri vb.)

+

Hastanede tanıdığın biri varsa, örneğin benim araştırma hastanesinde aile dostu olan bir hemşire tanıdığım var. Bazen ondan rica ediyorum, o da müsait bir poliklinik sekreterinden doktor adına gerekli tahlilleri istiyor. Ben de bu sayede sanki o doktorda muayene olmuşum gibi tahlil yaptırıp, sonuçları e-Devlet üzerinden ücretsiz olarak alabiliyorum. Bu yöntemle sen de masraf yapmadan işlemlerini halledebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3

Öncelikle herkese merhaba,

Boldenon (haftada 2ml) ve testesteron (haftada 2ml) küründeyim ve 6. haftamı bitirdim, kan testi vermek için devlet hastanesine gittim tam kapsamlı bir şekilde test oldum.

Yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Eksik bir test var ise belirtirseniz çok memnun olurum.

image.png.3dcd1bb0464304b9aa237f85a071a88a.png image.png.acd964b34c38d43931f6fa140428f780.png image.png.9a3889c5f9fe4b581cc9c712a200ad70.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399

Suyu az içiyorsun su tüketimini artırmalısın dostum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425

✓ Testosteron: Kür nedeniyle oldukça yüksek.

✓ LH ve FSH: Doğal testosteron üretimin baskılanmış durumda.

✓ Estradiol: Östrojen seviyen düşük, aromataz inhibitörü kullanıyorsan dozajı gözden geçirmende fayda var.

✓ CK ve LDH: Kas hasarı belirtileri yüksek, yoğun antrenmandan kaynaklanıyor.

✓ Kreatinin: Böbrek fonksiyonların sınırda, su tüketimine dikkat et.

✓ Karaciğer enzimleri: Hafif yükselmiş, karaciğer desteklerine devam etmelisin.

✓ Kolesterol: HDL (iyi kolesterol) düşük, kardiyovasküler sağlığın korumak için dikkat etmen gerekir.

Özetle, değerlerin kürde olmanın normal yan etkileri yansıtıyor. Su tüketimine ve karaciğer-böbrek desteklerine özen göstermelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3

Çok teşekkür ederim hocam. 

Herhangi bir aromataz inhibitörü kullanmadım ve şu anda düşük seviyelerde bu sorun mudur ?

"LH ve FSH: Doğal testosteron üretimin baskılanmış durumda." Yazmışsınız bunu biraz daha açıklama sanısınız var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
Seltarno, 6 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam. 

Herhangi bir aromataz inhibitörü kullanmadım ve şu anda düşük seviyelerde bu sorun mudur ?

"LH ve FSH: Doğal testosteron üretimin baskılanmış durumda." Yazmışsınız bunu biraz daha açıklama sanısınız var mı ?

Eğer aromataz inhibitörü kullanmadıysan ve östrojen seviyen düşükse, bu normal olabilir. Ancak, çok düşük seviyeler bazı yan etkilere yol açar, bu yüzden östrojen seviyesini düzenli olarak takip etmek önemli.

LH ve FSH hormonları, dışarıdan testosteron alımı nedeniyle baskılanır, bu da doğal testosteron üretimini azaldığı veya durduğu anlamına gelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3
AS1L, 40 dakika önce yazdı:

Eğer aromataz inhibitörü kullanmadıysan ve östrojen seviyen düşükse, bu normal olabilir. Ancak, çok düşük seviyeler bazı yan etkilere yol açar, bu yüzden östrojen seviyesini düzenli olarak takip etmek önemli.

LH ve FSH hormonları, dışarıdan testosteron alımı nedeniyle baskılanır, bu da doğal testosteron üretimini azaldığı veya durduğu anlamına gelir.

Anladım hocam çok teşekkür ederim peki bir soru daha sormak istiyorum ben kür planımı yaparken PCT içinde kaba bir plan yapmıştım (ama tabi ki En sağlıklı PCT kür sonunda yapılan kan testi sonucuna göre yapılandır) değerlendirme şansın var mı acaba ?

TAMOXIFEN 20 mg 30 tablet 2 kutu alacağım

1.hafta 40mg hergün yani günde 2 tane

2.hafta 40mg hergün yani günde 2 tane

3.hafta 20mg hergün yani günde 1 tane

ayriyeten vitamin ve desteklere devam edeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366
gönderildi (düzenlendi)
Seltarno, 38 dakika önce yazdı:

Anladım hocam çok teşekkür ederim peki bir soru daha sormak istiyorum ben kür planımı yaparken PCT içinde kaba bir plan yapmıştım (ama tabi ki En sağlıklı PCT kür sonunda yapılan kan testi sonucuna göre yapılandır) değerlendirme şansın var mı acaba ?

TAMOXIFEN 20 mg 30 tablet 2 kutu alacağım

1.hafta 40mg hergün yani günde 2 tane

2.hafta 40mg hergün yani günde 2 tane

3.hafta 20mg hergün yani günde 1 tane

ayriyeten vitamin ve desteklere devam edeceğim

Tamoksifen 40mg fazla bence 10mg sabah 10mg akşam klomenle birlikte içersin kürü uzun tutucaksan hcg de gerekebilir ovitrelle bulunaun elinin altında onun dışında pct yi 1 aya tamamla mutlaka. (kan testi sonucuna göre daha da net belli olur tabi)

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3
ardas, 6 saat önce yazdı:

Tamoksifen 40mg fazla bence 10mg sabah 10mg akşam klomenle birlikte içersin kürü uzun tutucaksan hcg de gerekebilir ovitrelle bulunaun elinin altında onun dışında pct yi 1 aya tamamla mutlaka. (kan testi sonucuna göre daha da net belli olur tabi)

kür planımı yaparken 12 hafta(haftalık 2ml testo 2ml bolde) olarak düşünmüştüm ama kür sonu elimde 1 tane 10 ml lik testesteron kalıyor bende 12 hafta bittikten sonra 6 hafta yavaş yavaş azalan şekilde only testesteron kullanayım dedim (tabiki bu konuyu daha kesinleşirmedim) ve ardından PCT ye başlayayım dedim fikriniz nedir ?

• 1. hafta 2ml
  • 2. hafta 2ml
  • 3. hafta 1.75ml
  • 4. hafta 1.50ml
  • 5. hafta 1.50ml
  • 6. hafta 1.25ml
AS1L, 7 saat önce yazdı:

✓ Testosteron: Kür nedeniyle oldukça yüksek.

✓ LH ve FSH: Doğal testosteron üretimin baskılanmış durumda.

✓ Estradiol: Östrojen seviyen düşük, aromataz inhibitörü kullanıyorsan dozajı gözden geçirmende fayda var.

✓ CK ve LDH: Kas hasarı belirtileri yüksek, yoğun antrenmandan kaynaklanıyor.

✓ Kreatinin: Böbrek fonksiyonların sınırda, su tüketimine dikkat et.

✓ Karaciğer enzimleri: Hafif yükselmiş, karaciğer desteklerine devam etmelisin.

✓ Kolesterol: HDL (iyi kolesterol) düşük, kardiyovasküler sağlığın korumak için dikkat etmen gerekir.

Özetle, değerlerin kürde olmanın normal yan etkileri yansıtıyor. Su tüketimine ve karaciğer-böbrek desteklerine özen göstermelisin.

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum ama bir şey daha aklıma takıldı Progesteron 1.63 çıkmış araştırmalarıma göre bu yüksek bir değer bir sorun oluşturur mu ?
göğüs uçlarımda ağrı veya hassasiyet vs yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    366
Seltarno, 11 saat önce yazdı:

kür planımı yaparken 12 hafta(haftalık 2ml testo 2ml bolde) olarak düşünmüştüm ama kür sonu elimde 1 tane 10 ml lik testesteron kalıyor bende 12 hafta bittikten sonra 6 hafta yavaş yavaş azalan şekilde only testesteron kullanayım dedim (tabiki bu konuyu daha kesinleşirmedim) ve ardından PCT ye başlayayım dedim fikriniz nedir ?

• 1. hafta 2ml
  • 2. hafta 2ml
  • 3. hafta 1.75ml
  • 4. hafta 1.50ml
  • 5. hafta 1.50ml
  • 6. hafta 1.25ml

Hocam tekrardan rahatsız ediyorum ama bir şey daha aklıma takıldı Progesteron 1.63 çıkmış araştırmalarıma göre bu yüksek bir değer bir sorun oluşturur mu ?
göğüs uçlarımda ağrı veya hassasiyet vs yok.

Boldenondan sonra belli bir süre daha devam et testoya zaten piramit şeklinde testoyu azaltarak bitirebilirsin sorun olmaz.

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Seltarno    3
ardas, 6.09.2024 - 12:25 yazdı:

Boldenondan sonra belli bir süre daha devam et testoya zaten piramit şeklinde testoyu azaltarak bitirebilirsin sorun olmaz.

Tamamdır çok teşekkür ederim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce de bahsetmiştim 4 yıl önce bir kür yapmıştım şuan tekrar bir küre hazırlanacağım tahlillerimi yaptırdım bilgisi olan hocalarım yorumlarsa sevinirim herkese teşekkürler.

• Yazan: SAMOtrophin
      Selamlar,
      Kür içeriği:
      testosteron rimobolan 4. hafta kür sonuçlarım ektedir. Böbrek ve karaciğer değerlerim normal, sadece kritik olan değerleri ekledim. LH-FSH'ı doktor istemedi galiba onları görüntüleyemiyorum.
      Sorularım:
      İlaçlarım sizce çalışıyor mu? Underdose olma durumu var mı? Bunu sormamın sebebi şu bazı hastanelerde >15 üzeri değer verdiği için.
      Son enjeksiyonu 12.09.2024 tarihinde yaptım. @metinav
      Kür öncesi testo değerim 6.2 idi (aşağıdaki sonuç yeni veridir.) 

• Yazan: Kubito
      Herkese iyi forumlar, zamanında merdiven altı spor salonunda bilinçsiz yönlendirilmeyle anapolon, dianabol kullanmıştım. 3 er ay ve dozaj arttırarak. Çok şükür herhangi bir problem yada yan etki yaşamadım. Kullandığım dönemlerde herhangi bir vitamin takviye koruyucuda kullanmadım. O dönemlerde cahillikten ne kan tahlili yaptırdım nede başka bir şey. Yakın zamanda @Loving hocam ile bir planlama yapıp sarms kürüne başlayacağım yağ oranım biraz yüksek.  Şuan ki durumda sizde değerlerim nasıl? Bilgilendirme için herkese teşekkürler. @Diver @rastlantisal
    • Yazan: Çılgıntavacı
      Haftalık 500mg testesteron enanthet kullanıyorum 30. Gün kan değerlerim tecrübeli abilerim yorumlama yönledirme şansınız olursa sevinirim. Sivilcelenme çok artmaya başladı ama iyi hissediyorum genel anlamda.magnezyum multivitamin  c vitamini milk thistle ve d viramini takviyesi alıyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.