Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

badibuilding06

Only testesteron kürüne gireceğim bazı sorularım var bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

6-10 ay arası only testesteron kürüne gireceğim.

Sorularım:

1. 250 mg ile başlayacağım bu dozları nasıl arttıracağım?
  2. Veya arttırmam gerektiği zamanı nasıl ayarlayacağım?
  3. Kendi başıma halledebilir miyim?
  4. Yoksa biriyle mi çalışmalıyım?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    292

Koç ile çalışırsan daha verimli olur yönetimi konusunda ancak neden sadece 10 ay only test ile devam etmeyi düşünüyorsun ?

Anabolizan neden düşünmüyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46

kendin ayarlarsın tolere edebildiğin kadar git dostum, nasıl yapacağını bilmiyorsan örnek veriyorum fazla testosteronun aromatize olmasını çözemeyecek kadar bile bilgi birikimi yapmadıysan bir hocadan destek al mutlaka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk kür sonrası kullanacak birşey kalsın diye ilk kürden hepsini kullanmak istemiyorum eklersem rimo eklerim belki bir kaç hocayla görüştüm hiç biri dediğimi yapmıyo only testo düşünüyorum diyorum yanına bolde npp cart curt hepsinin ağzında aynı şey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
badibuilding06, 37 dakika önce yazdı:

ilk kür sonrası kullanacak birşey kalsın diye ilk kürden hepsini kullanmak istemiyorum eklersem rimo eklerim belki bir kaç hocayla görüştüm hiç biri dediğimi yapmıyo only testo düşünüyorum diyorum yanına bolde npp cart curt hepsinin ağzında aynı şey

Only testo diye bir kür anlayışı sadece bizde var dünyada böyle bir şey yok zaten 😄 Ya trt için yada blast and cruise için only testo kullanıyor sporcular. Onda bile peptidler ghlara devam ediyorlar. Bu işe yeni başlayacaksan adaptasyon için 4-8 hafta only testo mantığını anlarım.

1. Yaş,boy kg ve yağ oranını söyler misin?
  2. Kaç yıldır bu sporu yapıyorsun? 
  3. Hedefin nedir? Zayıflamak mı büyümek mi istiyorsun?
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57
badibuilding06, 4 dakika önce yazdı:

aslında söyledikleri şey "cart curt" değil, tecrübe diyelim. ilk kür altın kür dür ve alabildiğin max verimi alman gerekir, ilk kürde senin istedıgın gibi olsun istiyorsan ve gerçekten bildigini düşünüyorsan o zaman kimseye birsey sormana gerek yok bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    31
Meeter, 3 saat önce yazdı:

aslında söyledikleri şey "cart curt" değil, tecrübe diyelim. ilk kür altın kür dür ve alabildiğin max verimi alman gerekir, ilk kürde senin istedıgın gibi olsun istiyorsan ve gerçekten bildigini düşünüyorsan o zaman kimseye birsey sormana gerek yok bence.

Hocam ilk kürün neden altın kür olması konusunu açıklar mısınız rica etsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57
Tarık34, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ilk kürün neden altın kür olması konusunu açıklar mısınız rica etsem.

Yaptığınız kür sayısı fazlalastikca vücudun kullandığınız ilaçlara karşı töleransi artar ve aldığınız verim sonraki kürlerde düşmeye başlar fakat ilk kürde, vücut ilk kez ilaçla tanistigi için verdiği tepki ve verim max düzeyde olur. Bundan sebep makul doz ve makul kombinasyonlarla ilk kürde olabildiğince yüksek verim almak hedeflenir. 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    21

Ben de yakında testoyu 1000 1200 ng/dl düzeylerine çıkarcak bir kullanıma başlayacağım. Ama hedefleri iyi belirlemek lazım. Benim amacım kas buyümesinden ziyade zihinsel fiziksel sağlık olucak. Yani trt. Bunun yanına suan kas büyümesi için hgh ve insulin düşünüyorum . Okuduğum kadarıyla en güvenli yollar bunlar.  Eğer amaç büyümekse gercekten only testo çok mantıklı mı emin değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292
Unrest, 4 dakika önce yazdı:

Ben de yakında testoyu 1000 1200 ng/dl düzeylerine çıkarcak bir kullanıma başlayacağım. Ama hedefleri iyi belirlemek lazım. Benim amacım kas buyümesinden ziyade zihinsel fiziksel sağlık olucak. Yani trt. Bunun yanına suan kas büyümesi için hgh ve insulin düşünüyorum . Okuduğum kadarıyla en güvenli yollar bunlar.  Eğer amaç büyümekse gercekten only testo çok mantıklı mı emin değilim 

Sen ilk defa mı kür’e gireceksin güzel kardeşim ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    95
Unrest, 26 dakika önce yazdı:

insülin. En güvenli yol ? 😂

Düşük testo olmadan trt için doğal üretimi bozmak 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wgestelx    11
Unrest, 28 dakika önce yazdı:

En güvenli yollar ve insulin. Ben insulin dedim diye linçlenmiştim:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    57
Unrest, 41 dakika önce yazdı:

bana göre steroid kullanımı ile insulin-hgh kullanımı tamamen birbirinden ayrı şeyler, hgh hiç kullanmadım fakat yeterince insulin tecrubem var. ayrıca ben illakı insulin ile hgh birlikte olmazsa olmazlarada katılmıyorum. şu an yaptıgım steroid kürü muhtemelen son kürüm olacak ve bundan sonra belirli dönemlerde sadece testo ve insülin kürü yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    21
gönderildi (düzenlendi)

Ilk defa küre gireceğim evet. Benim araştırdığım kadarıyla insulin, insuline duyarlı vücutlarda doğru protokol uygulanırsa oldukça güvenli bir peptid. Ama doğru protokol kısmının gerçekten çok karmaşık olduğuna lafım yok. Genetik olarak insuline aşırı duyarlı biriyim HOMO IR değerim son 5 yıldır (buna agirlik kaldirmadigim zamanlarda dahil ) hep 0.4 ila 0.8 arasındaydı. Tabi ki bu konuda bilgilerim net değil ama insulin gibi bir peptidin öcü ilan edilmesini de anlayamadim.

Bildiğim şu , eğer insulin kullanılacaksa

1.si insuline duyarli olduğunuzu bilmelisiniz

2.si kan şekerine göre dozaj ayarlanmalı

3.sü her öğünün saatleri net olmalı alacağın karb miktarı vb . Yani vücut gelistirmeye adanmalı bunu yapan kişi.

Tabi bunu kullanmaya karar verirsem bu konuda bilgili birilerinede danışacağım. En güvenli yol biraz gaf olmuş ama sentetik ürünlere kıyasla doğru yapılırsa en azında vücutta doğal olarak bulunan bir peptid. Hatalarım varsa da k.bakmayın.

Doğal testo 550-650 ng/dl bu düşük görünmüyor ama optimal seviye mi ? Ve bu sabah ac karnina verilen kan testi , gece ye kadar total testo %15-30 oraninda düşüyor. Bunu sadece optimal saglık , fiziksel zihinsel enerji için 1000 li 1200 lü seviyelere cekmek çok yanlış bir uygulama mı? 

tarihinde Unrest tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustfj    3
gönderildi (düzenlendi)
badibuilding06, 8 saat önce yazdı:

6-10 ay arası only testesteron kürüne gireceğim.

Sorularım:

1. 250 mg ile başlayacağım bu dozları nasıl arttıracağım?
  2. Veya arttırmam gerektiği zamanı nasıl ayarlayacağım?
  3. Kendi başıma halledebilir miyim?
  4. Yoksa biriyle mi çalışmalıyım?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

Hocam bence ilk kürünüz için bu kadar uzun bir süre olmasın yukarıdada söylendiği gibi altın kür iyi bir sonuç için iyi idman disiplini ve iyi beslenme planı uygulanmalı 6-10 ay bu disiplini sürdürmek çok zor olacağı için, ilk kürde 12 hafta yapmanız makul olur, testosteron mg eğer aldığınız ilaç %100 orijinalse başlangıç için iyi, yoksa 300-350 mg ile başlayabilirsiniz, 12 hafta boyunca sabit dozaj ile gidebilirsiniz, ilk 6 hafta 30 mg dianabol kullanılabilir kick start için, Dianabol Testosteron Türevi olduğu için birazda olsa kas kazanımına yardımcı olur sadece biraz fazla aromatize oluyor su tutuyor o da kan degerine bakıp kontrol altına alınabilir östrojen kontrol halinde olduğu sürece kürde biraz artması iyidir eğer normalde bile östrojen yatkınlığınız varsa yerine turinabol kullanabilirsiniz. (aynı ilaç sadece daha az aromatize olur) Bu şekilde only testosteron kürü oluyor neredeyse, hem 10 aylık bir süreç sonunda testislerde ki atrofi miktarını ben düşünemiyorum, 12 haftayı bitirir pct yaparsınız 2 ay dinlenme sonunda 2. kürünüze girersiniz.

tarihinde mustfj tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292
Unrest, 48 dakika önce yazdı:

Ilk defa küre gireceğim evet. Benim araştırdığım kadarıyla insulin, insuline duyarlı vücutlarda doğru protokol uygulanırsa oldukça güvenli bir peptid. Ama doğru protokol kısmının gerçekten çok karmaşık olduğuna lafım yok. Genetik olarak insuline aşırı duyarlı biriyim HOMO IR değerim son 5 yıldır (buna agirlik kaldirmadigim zamanlarda dahil ) hep 0.4 ila 0.8 arasındaydı. Tabi ki bu konuda bilgilerim net değil ama insulin gibi bir peptidin öcü ilan edilmesini de anlayamadim.

3.sü her öğünün saatleri net olmalı alacağın karb miktarı vb . Yani vücut gelistirmeye adanmalı bunu yapan kişi.

Tabi bunu kullanmaya karar verirsem bu konuda bilgili birilerinede danışacağım. En güvenli yol biraz gaf olmuş ama sentetik ürünlere kıyasla doğru yapılırsa en azında vücutta doğal olarak bulunan bir peptid. Hatalarım varsa da k.bakmayın.

Doğal testo 550-650 ng/dl bu düşük görünmüyor ama optimal seviye mi ? Ve bu sabah ac karnina verilen kan testi , gece ye kadar total testo %15-30 oraninda düşüyor. Bunu sadece optimal saglık , fiziksel zihinsel enerji için 1000 li 1200 lü seviyelere cekmek çok yanlış bir uygulama mı? 

1. Ne kadar insüline duyarlı olursan ol çok klişe gelebilir 0.4 - 0.8 arası da olsan güzel kardeşim çok klişe gelebilir ancak sen şeker hastası değilsin. Burada seninle istersen 24 saat insülin hakkında konuşabilirim hiç farketmez ama şunu bil sen şeker hastası değilsin ve önünde 10 hafta sonra Olympia podyumu yok. Özellikle ilk kür’e gireceğinden bahsediyoruz. Ölmeyi bayılmak sanıyorsanız gidin kullanın ve hatta antrenmanlarınıza buz aküleriyle gezin güzel kardeşim. 

2. 550-650ng total testosteron gayette optimal hatta Türkiye şartlarında yaşayan bir erkeğe göre gayet optimal. Sirkadiyen döngü de %15-30 artması azalması gayet doğal ve sonuçta biyolojimizde olan bir durum. Optimal sağlık dediğimiz kavram testesteron ile bağlantılı değil maalesef güzel kardeşim. Özellikle fiziksel ve zihinsel enerji de sadece testosteron’dan ibarette değil. Bi cycle yapmak istersin anlarım, sen cycle planını haftalarca konuşup gerektiği yerde yönlendirme de yapabilirim ancak zihinsel veya fiziksel enerji için dışarıdan alacağın testosteron’a gelmeden evvel uygulayabileceğin milyon tane protokol ve psikoloji var. Bak tekrar söylüyorum kür yapıcam dersen gerektiği yerde arkandayım ancak dediğin gibiyse asrın hatasını yaparsın, yapma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    21
AREN, 1 dakika önce yazdı:

1. Ne kadar insüline duyarlı olursan ol çok klişe gelebilir 0.4 - 0.8 arası da olsan güzel kardeşim çok klişe gelebilir ancak sen şeker hastası değilsin. Burada seninle istersen 24 saat insülin hakkında konuşabilirim hiç farketmez ama şunu bil sen şeker hastası değilsin ve önünde 10 hafta sonra Olympia podyumu yok. Özellikle ilk kür’e gireceğinden bahsediyoruz. Ölmeyi bayılmak sanıyorsanız gidin kullanın ve hatta antrenmanlarınıza buz aküleriyle gezin güzel kardeşim. 

2. 550-650ng total testosteron gayette optimal hatta Türkiye şartlarında yaşayan bir erkeğe göre gayet optimal. Sirkadiyen döngü de %15-30 artması azalması gayet doğal ve sonuçta biyolojimizde olan bir durum. Optimal sağlık dediğimiz kavram testesteron ile bağlantılı değil maalesef güzel kardeşim. Özellikle fiziksel ve zihinsel enerji de sadece testosteron’dan ibarette değil. Bi cycle yapmak istersin anlarım, sen cycle planını haftalarca konuşup gerektiği yerde yönlendirme de yapabilirim ancak zihinsel veya fiziksel enerji için dışarıdan alacağın testosteron’a gelmeden evvel uygulayabileceğin milyon tane protokol ve psikoloji var. Bak tekrar söylüyorum kür yapıcam dersen gerektiği yerde arkandayım ancak dediğin gibiyse asrın hatasını yaparsın, yapma.

Son 3 yıldır bir çok şey uyguluyorum sağlığımı iyileştirmek anlamında. Ama asrın hatası dediğin seyi anlamadım. Burda testosterone kullanıp pişman olan kişi sayısı % kaçtır? Bir yerde gençliği taklit değil mi bu ? Bilinçli kullanıldığında faydaları kanıtlanmış bir olay değll mi ? Riskleri yok demiyorum ama yönetilebilir değil mi ? Ki haftalık 150-250 mg gibi dozlar bunu daha fazla yönetilebilir kılacaktır.Baz aldığımız şey türkiye şartları olmamalı bence. Son 30 40 yılda değişen testo seviyeleri varken özellikle. 

Tecrübenize ve bilginize saygı.duyuyorum ki hiç bir okuma bunun ötesine geçemez. Ama bunu anlattığım.şekilde uygulayan yabancı bir çok arkadaşım var 30-35 li yaşlarda. Çoğuna pismanmisin diye sorduğumda hayir diyor. Bazılari keşke daha gençken başlasaydım diyor. Bilinçsiz kullanım tabiki sakıncalı ama sarkacın başka bir tarafında zaten doğallık diye birşey kaldığinı düşünmüyorum .Endokrin bozucu bir çok kimyasalla karşı karşıyayız.

Insulin kullanımı endişelerini anlıyorum. Sadece trenbolone gibi sentetik ürünlere kıyasla bana doğru uygulanırsa daha güvenli geldi. Ama yanlis uygulanirsa korkunç sonuçlar olabilir haklısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292
Unrest, 5 dakika önce yazdı:

Son 3 yıldır bir çok şey uyguluyorum sağlığımı iyileştirmek anlamında. Ama asrın hatası dediğin seyi anlamadım. Burda testosterone kullanıp pişman olan kişi sayısı % kaçtır? Bir yerde gençliği taklit değil mi bu ? Bilinçli kullanıldığında faydaları kanıtlanmış bir olay değll mi ? Riskleri yok demiyorum ama yönetilebilir değil mi ? Ki haftalık 150-250 mg gibi dozlar bunu daha fazla yönetilebilir kılacaktır.Baz aldığımız şey türkiye şartları olmamalı bence. Son 30 40 yılda değişen testo seviyeleri varken özellikle. 

Tecrübenize ve bilginize saygı.duyuyorum ki hiç bir okuma bunun ötesine geçemez. Ama bunu anlattığım.şekilde uygulayan yabancı bir çok arkadaşım var 30-35 li yaşlarda. Çoğuna pismanmisin diye sorduğumda hayir diyor. Bazılari keşke daha gençken başlasaydım diyor. Bilinçsiz kullanım tabiki sakıncalı ama sarkacın başka bir tarafında zaten doğallık diye birşey kaldığinı düşünmüyorum .Endokrin bozucu bir çok kimyasalla karşı karşıyayız.

Insulin kullanımı endişelerini anlıyorum. Sadece trenbolone gibi sentetik ürünlere kıyasla bana doğru uygulanırsa daha güvenli geldi. Ama yanlis uygulanirsa korkunç sonuçlar olabilir haklısın

Kaç yaşındasın güzel kardeşim ?

Bak şimdi yazdıklarımı yeteri kadar anladığını sanmıyorum. Ancak haklı olduğun yerler var. Şimdi 1. Hayat kalitemi ve zihinsel sağlığımı arttırmak için en son kullanacağın şey testosteron olmalı ama şunu anlıyorum ki bu 3 yıl’da yaptıkların dışarıdan bana göre yeterli değil hala atladıkların var 🙂 Elbette bilinçli kullanımında faydaları çok yüksek, elbette testosteronu’u yönetip kullandırmak anabolizanlara nazaran en basiti hatta. 250mg kürdür 75-125 arası trt’dir bunu da bildiğini düşünüyorum. Türkiye şartları bir örnek ancak çok büyükte bir etkisi var ülke şartlarının ve testosteron dalgalanmasının çok ciddiyim. Hatta bak benim fikirim bile ömür boyu trt yapılması kanaatindeyim bir erkeğin ancak 550-650ng arası total testesteron bu ülkede yaşayan bir erkeğin referansına göre çok optimal bir değer. Benim tek karşı olduğum sana karşı olan şu, otur sakin kafayla şunu düşün 3 yıl eyvallah tamama da ama bu nasıl 3 yıl ? Kas için bile yıllardır naturalliğini bozmayan adamlar var. 400ng bile güzel fizikler bile çıkaran adamlar var. Kendine şunu sor, enjeksiyon yapmak basit iş ancak ben bu 3 yıl’da neler yaptım diye ne eksik ne fazla diye hatta gerekirse kendime daha ne katabilirim diye sor. Bütün döngüyü bozmaya gerçekten değecek mi diye sor. Bak sana karşı koymaya çalışmıyorum ancak testesteron’a gelmeden evvel yapman gereken (hem psikolojik hem vücut protokolleri çok var bak bunu bir daha düşün)

İnsulin çok ayrı konu ama şunu söyleyebilirim önüme insülin ve tren’i koy. Gözüm kapalı tren’i seçerim. İstisnasız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    21
gönderildi (düzenlendi)
AREN, 29 dakika önce yazdı:

Kaç yaşındasın güzel kardeşim ?

Bak şimdi yazdıklarımı yeteri kadar anladığını sanmıyorum. Ancak haklı olduğun yerler var. Şimdi 1. Hayat kalitemi ve zihinsel sağlığımı arttırmak için en son kullanacağın şey testosteron olmalı ama şunu anlıyorum ki bu 3 yıl’da yaptıkların dışarıdan bana göre yeterli değil hala atladıkların var 🙂 Elbette bilinçli kullanımında faydaları çok yüksek, elbette testosteronu’u yönetip kullandırmak anabolizanlara nazaran en basiti hatta. 250mg kürdür 75-125 arası trt’dir bunu da bildiğini düşünüyorum. Türkiye şartları bir örnek ancak çok büyükte bir etkisi var ülke şartlarının ve testosteron dalgalanmasının çok ciddiyim. Hatta bak benim fikirim bile ömür boyu trt yapılması kanaatindeyim bir erkeğin ancak 550-650ng arası total testesteron bu ülkede yaşayan bir erkeğin referansına göre çok optimal bir değer. Benim tek karşı olduğum sana karşı olan şu, otur sakin kafayla şunu düşün 3 yıl eyvallah tamama da ama bu nasıl 3 yıl ? Kas için bile yıllardır naturalliğini bozmayan adamlar var. 400ng bile güzel fizikler bile çıkaran adamlar var. Kendine şunu sor, enjeksiyon yapmak basit iş ancak ben bu 3 yıl’da neler yaptım diye ne eksik ne fazla diye hatta gerekirse kendime daha ne katabilirim diye sor. Bütün döngüyü bozmaya gerçekten değecek mi diye sor. Bak sana karşı koymaya çalışmıyorum ancak testesteron’a gelmeden evvel yapman gereken (hem psikolojik hem vücut protokolleri çok var bak bunu bir daha düşün)

İnsulin çok ayrı konu ama şunu söyleyebilirim önüme insülin ve tren’i koy. Gözüm kapalı tren’i seçerim. İstisnasız

Bir çok konuda bir çok şey denedim.diyebilirim. Sağlığı iyileştirmeye olan ilgim 2020.sonlarında kalbimde başlayan ektopik.atımlarla.oldu. Hiç bir.doktor.nedenini bulamadı..ekg eko cardiac mri . Görünen bir sorun.yok.ama.her 2 ila.7 atıma.eklenen ve rahatsiz eden ektopik.atımlar. ektopik atımlar %10 u geçtiğinde uzun vadede kalbi yoruyor. Bende %30lara .kadar çıkıyordu.  Dinlenme.nabzim 110 lardaydi. bazen durduk yerde 160.ları göruyordu.

Bunları iyi.beslenme, sirkadiyen ritime diklat etme, kardiyo , ağırlık kaldırma , takviyeler , peptidler ve birazda pharma ile neredeyse tamamen gecirdim. Suan dinlenme nabzim 55-60 . Ektopok atımlarda daha küçük yüzdelerde yoğun bacak antremanları veya uzun hiitlerden sonra oluyor. 650 ng/dl.iyi bir oran belki ama aromatize olma durumum yüksek. E2 seviyelerim 62.pg /ml.civarında shbg yüksek ve dheas düşük serbest testosteroneda otomatikmen düşük oluyor böyle olunca. Dim , calcium d glucarate gibi takviyeler e2 yi düşürmedi. Bunun nedenini bilmiyorum ama vücut yağım %15 in  altında olmasına rağmen e2 oranım.total.testoya göre yüksek . Aromotize olmaya ystkınım.sanırm. Bu yüzden bir ai ve testo ile.nasıl.hissedeceğimi merak ediyorum. Yanında düşük doz hcg ile.  Eğer iznin.varsa  😀. bu arada 9 aydır bu konuları araştırıyorum. Yani 9 aydır buna başlayıp başlamama konusunu düşünüyorum. 

tarihinde Unrest tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

170 65 kgyim şuan 75 den düştüm bulkda baya yağlandım spor hayatımda uzun süredir var sürekli bırakıp geri başlıyordum şuan 1 yıl olacak düzenli.Only testo kür sürecinde yaşayabileceğim yan etkiler nedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testo e yerine sustanon kürüne girmeye karar verdim.

Stok sorunum yok tanıdık eczacı vsr gelişinden yardımcı olacak 6 ay yapmayı düşünüyorum doz ayarlamalarını nasıl yapmam gerekiyor pzt günü başlıyorum ve kür içinde ne kullanmam gerekiyor kan testi verdim hiç bir sıkıntı yok kan testlerimde prolaktin yüksek biraz 5-15 ref aralığı 22 çıktı.Kür içinde ne kullanmam gerektiği ve doz ayarlamaları konusunda yardım istiyorum.

teşekkürler şimdiden :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk kürüm olacağı için baya didikliyorum.Bir kaç sorum olacak only testo gitmeyi düşüniyorum 6 ay kadar dozları nasıl ayarlamalıyım.Diğer sorum kür bittikten sonra pct yapmalımıyım zırt pırt pctye gerek yok dedi bir kaç kişi.

Only testoda kür içinde birşeyler kullanmam gerekiyor mu ilacı aldım iran test.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135
Unrest, 03.09.2024 - 20:31 yazdı:

ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unrest    21
Unrest, 04.09.2024 - 00:15 yazdı:

metropol, 31 dakika önce yazdı:

ne?

Burda daha düzgün anlattım derdimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mert0735
      Bireysel özellikler:
      Kilo 87 Boy 1.93 Yaş 24 8 hafta boyunca sadece 500 mg testosteron kullandım. Kür öncesi 90 kg idim; şu anda da 90 kg’yım. Bir yıldır sporu yapıyorum ve gelişimim şu şekilde oldu. Bu süre zarfında sürekli olarak farklı antrenman programları denedim; PPL, split, çift adele gibi. En iyi sistem ne olduğunu hala bilmiyorum tek adele iyi hissetiriyor ama herkes ppl yapıyor diye ppl yapıyorum şu an yorumlarınız değerli
      1.AY SPORUN İLK GÜNÜ 90kg

8. AY KÜR ÖNCESİ 90kg

11. KÜR SONRASI 87kg

• Yazan: Ynym
      Üç hafta önce enanthat kürüne başladım. İnstdan tanıştığım birinden aldım gönderdi. Başlangıç olarak haftada 300 mg yapacaktım. Ben onu pazartesi ve perşembe 150 150 olarak böldüm. Vurum günleri de yarım 0.5 mg arimideks alıyordum. 2. Haftadan itibaren bir enerji düşüşü ağırlıklarda azalma oldu. Üçüncü hafta başında bu daha da şiddetlendi aşırı yorgun hissediyorum. Spora gidecek halim de olmuyordu. Gittim tahlil verdim. 
      Kan testi sonuçlarıma göre:
      testo 3.7 n/dl fsh 1.47 lh 1.47 estradiol <15 ( sonuç 15 altıda olduğu için ölçülmemiş) Testonun sorunlu olduğu ortada beni mahvetti. Hala daha iki hafta kullan sonra tekrar test ver diyor. Ben ısrar edince yeni ilaç göndereyim onu dene diyor. Diyelim bir haftaya geldi o arada ne olacak kür zaten bk olmuş. Pct ye karar verdim. Bir normale döneyim iyice sonra tekrar değerlendireceğim de şimdi bu elemanda  benim paramı geri istemem hak mı değil mi? 
      Kürle ilgili siz ne yapmamı önerirsiniz  zamanım çöp oldu resmen. Doğal testo oranım bunun iki katı neredeyse.
    • Yazan: egeerdogdu_
      Merhabalar,
      Yaşım 18 lise sonum ünide ztn besyo okumak istiyorum bi işten para kazanıcam yani kısacası o yüzden size giricem girmiycem tarzı birşey sormuyorum sadece bilgi almak istiyorum buradaki abilerimden only testo kullanmayı planlıyorum 1 yıl boyunca haftalık 500 mg kesmeden kullansam bir sıkıntı olur mu?
      Yardımcı olur musunuz?:)
    • Yazan: gazomika
      ilk kürüme gireceğim ve only testo düşünüyorum. 1-2 only testo sonrasında yanına bişe eklemeyi düşünüyorum. Birden çok yüklenmeyeyim diye ilk only testo kürümde 3. ayda ne gibi kazanımlar elde edebilirim 24 yaşındayım 170 68 kilo.

• Yazan: Mert0735
      Kür detayları:
      Pazartesi / 250 mg / Testosteron Perşembe / 250 mg / testosteron Testo kürümün 2. haftasına girdim ve üstümde bir sakinlik hissediyorum önümde adam vursalar umursamam.
      Sorularım:
      Bu ilaçtan mı, yoksa psikolojik mi, anlamadım? Ne yapmam gerekiyor, 4. hafta testini beklemeli miyim? Herhangi bir bloker almama gerek var mı, yoksa tamamen psikolojik mi?" Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.