Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ZYZZMAN

İLK KÜRÜM !

Önerilen İletiler

ZYZZMAN    4

UZUN ESTERLİ BİR KÜR 3 HAFTA BİRAZ KÖTÜ GEÇTİ HAYAT ŞARTLARI YÜZÜNDEN AMA ÖNÜMDE 7 HAFTA VAR YOLA DEVAM

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Sana sadece su toplamışsın desem. Bana kızar mısın? Yoksa farkında misin.

Doğruyu söyledim ben . Neden fotoğrafı siliyorsun ? Moralin mi bozuldu. Sana dedik yapma etme diye kardeşim. Only testo gitsen de aynı olay olacaktı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Beslenemediğim için olabilir son 1 hafta içinde beslenmeyi düzene soktum aç kalıp sinir krizleri geçirdim bir aralar :D

Dostum sadece sen istedin fotoyu gördüysen tabiki kaldıracağım başkalarının görmesini istemem

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Özür dilerim tren yazmışım. Dozları silmişsin sadece :D keske bi only testo yapsaydın kademeli kademeli aslında hala şansın var. Bence kuru kes. Bi test yaptır pctni yap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Dostum gövde gösterisi olmasın da dünya şampiyonlarıyla beraber çalışıyorum ayrıca uzman doktor kontrolünde herşey testlerimde gayet temiz benim buraya

her yazdığımı sayma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Merak etme bana 2 güne ölürsün falan diyen çok oldu çünkü g**leri yemiyor dostum hayallerinin önüne korkuları geçiyor ve anca millete b*k atıyorlar :DDD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Kardeşim tek bir şey soracagim bu ilaçları kaça aldın sen toplam? Deca susta testo falan giriyorsun. Birde çok yuksek doz.Degerlerde hicbir şey yoksa büyük ihtimal ilaçların sahte. Testlerin temiz çıkabilir uzmanlar arasında kontrol ediliyor olabilirsin ama ortada görüntü olarak sadece su var . Kaç kalori aliyorsun makrolarini saydın mi ? Bunlardan bahset kardeşim dümdüz bi konu olmasın. Bize de yeni bir tecrübe olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Bu kürü herkes yapar ama insanlar bu kürü biraz düzelterek nirvanaya çıkar . Hatta adam tek testoyla senden iyi kütle koyabilir. Bu mantıkla ilerliyor herkes ve ortaya çok güzel şeyler çıkıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Önemli olan beslenme mantığını ilaçların mantığını oturtabilmen genetiğini taniman temel konular var bunları bileceksin bu ilaçları alıp koruyucu soruyorsan kardeşim bu temel mantiklardan en önemlisini bilmiyorsun demektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Bırak kirlensin başlık. Kilitlenebilirde . Burda biz bizeyiz madem anlat bana . Bu ilaçları sana kim önerdi . Nasıl güvendin bu kadar yuksek doza. Aklından ne kadar yüksek doz o kadar çok kas kutlesi mantığı mi yattı? Beslenmenden bahset bize kaç kalori alıyorsun neler yapıyorsun geçmişin ne amacın ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

LİMİTLERİ AŞMAYIN LİMİTLERİ LİMİTSİZ KALINCA ARTTIRIN ZAMANA BIRAKIN TERAZİDE Kİ DENGEYİ KORUYUN DİSİPLİNLİ OLUN PLANLI OLUN.

YAPAMAZSINCILARI ALDIRMAYIN

KENDİNİZE GÜVENİN

ASLA HAYALLERİNİZİN ÖNÜNE KORKULARINIZ GEÇMESİN HAYAT KISA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Kendine güveniyorsan neden özelden konuşuyoruz. Kimse senin hayallerini küçük görmez. Saçma da görmez buna hakki yok. Burda herkes birbirine yardim ediyor en iyisi için. Farklı olmak mi istiyorsun ? Oldun. Ama sadece farklı ilaçlar aldın. Görüntü olarak benim kürsüz halimden daha az hacimlisin. Senin bu girdigin kurde susta decayi çıkarıp testo bolde kürü yapsam gelip karşına form fotoğrafı atsam çok iyi bi formla seni 3 haftada bu ilaçları önerip 3 4 kg su toplatan hocalarına mi inanacaksin ticari amaç uğruna. Yoksa bu mantığı bilen sana kalpten yardımcı olmak isteyen bana mi. Hayallerine ulaşmak istiyorsun. Herkesin amacı o. Hadi kardeşim inat etme anlat uzun uzun muhabbet ediyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Bu kadar takılma dostum kendini geliştir çok çalış ve burdaki boş insanlara takılma herşeyi dene gör başar.

BİR SÜRE YOKUM GÖRÜŞMEK ÜZERE...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Psikolojin bozulmuş. Gerçekten. Neler yaşadın bilmiyorum. Ben herkese yardim etmeye çalışıyorum. 2 gündür konuştuğum insanin yanina gidiyorum muhabbet etmek için bilgi alışverişi yapıyorum. Eksikleri tamamlıyoruz. Anlayamadığımız çok konu oluyor foruma soruyoruz içtiğimiz suyun phsina kadar. Doğru bilgiye ulaşıyoruz. Hayata dar bi pencereden bakma. Sürüden ayrı yaşarsan bir daha dönüşü olmayabilir. Bol sans sana. İnşallah beni utandirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merhunes    0
Bu kadar takılma dostum kendini geliştir çok çalış ve burdaki boş insanlara takılma herşeyi dene gör başar.

Sana dostça bir kaç şey söylemek istiyorum.

Öncelikle buraya bu konuyu açıyorsan insanların fikirlerini öğrenmek için yada yardım almak için açıyorsun değil mi ?

Buraya konu açıyorsan yorum yapan insanların yorumları ne kadar ters gelirse gelsin sana düzgün bi uslupla derdini anlatacaksın. Bende DNP ile ilgili konu açtım girmek istediğim kürü yazdım bana da daha iyi intihar yöntemleri var falan dediler ama kimseye ters bir laf etmedim.

Kusura bakma ama sen buradaki kimseye boş insan diyemezsin burada senin benim yaşım kadar spor tecrübesi olan, hayatını bu spora adamış insanlar var. Şuan on cycle olduğun için vücudunda dolanan o hormonlar sana kendini yenilmez gibi yada süper kahraman gibi hissettiriyor olabilir ama kürün bitiminde yaşayacağın psikolojik çöküntüden, bu kürden sonra toparlanmanın ne kadar zor olacağından falan haberin varmı ? istersen arkanda kai green olsun çevrende de bir doktor ordusu, bu işlerin mantığı çok basittir ve tecrübeler şaşmaz. kusura bakma dostum sen sadece sıradan bir sporcusun. Önce bunu kabullenmen gerek. Sporculuk sadece şişip büyümekle olmaz. Atatürk ünde dediği gibi sporcunun zeki çevik ve ahlaklısı makbuldur.

Ayrıca seni küçümsediğimi falan düşünme ama yaptığın kürün hiçbir mantığı yok. Buradaki insanlar salak yada korkak oldukları için değil hayal dünyasına kapılıp birkaç ayda herkül olmayacaklarını bildikleri için kendilerine zarar vermeden yapabilecekleri en temiz kürü yapmaya çalışıyorlar. Sağlıklarına dikkat ederek düzgün bir biçimde büyümek isteyen, hayal dünyasına kapılmayan insanlara salak ve korkak diyorsun. Peki sen ilk küründe proların on season da girdiği kadar ağır bir küre girerek zeki ve cesur olduğunu mu düşünüyorsun ?

Burada sana yardım etmeye çalışan diğer arkadaşlar gibi benide bir kaç hakaretle savuşturup kendi egonu şişirmektense bu yazdıklarımı sana dostça yaklaşan birinin endişeleri olarak görürsen sevinirim. Ayrıca bu forumu salaklar ve korkaklar sürüsü olarak görüyorsan burada bulunma dostum, bu hem senin için hem forum için daha iyi olur inan bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Zyzzman başkasının hayatini kendine ornek almışsın bu güzel bir şey. Bu isler böyle olmuyor ama emin ol. Çok fazla kapılmışsın sen ve bu kapılma olumsuz bir yönde. Bunca adam senin için sayfa sayfa yorum yazdı. Bizi boş olarak gör. Burda herkes birbirini tanıyor. Neyin yarışı bu ? Kim daha cesur yarışması mi? Kim daha fazla ilaç girebilir mi konu?

Bir an önce toparlan. Bir an önce. Bu da son yorumumdur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
Dostum gövde gösterisi olmasın da dünya şampiyonlarıyla beraber çalışıyorum ayrıca uzman doktor kontrolünde herşey testlerimde gayet temiz benim buraya

her yazdığımı sayma

Kardeş madem her şeyin var doktoruna kadar desteklisin neden buraya kürde hangi koruyucu ilaçları kullanacam diye konu açıyon. Şekil yapıyon prim yapmak içince 1000mg filanlar fişmanlar. Millette garibim inanmış bu 500 mg bile vurmuyodur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Burda üstünkörü ilaç kombinleri yapan kişi sayisi fazlaca oldu. Eski konulara bakınca görebilirsiniz. O konulara da kür dizaynini düzeltmek amaçlı yorumlar yapıldı. Forumun amacı bu. Çoğu kişi kürünü düzeltti. A kişisi dalga geçiyor b kişisi prim yapıyor amacı güdüp yorum yazmadı kimse. Doğruluk payı var fakat bu kadar basite alınması söylenenlerin çelişkili olması ve beslenme ilaç konusunda hicbir yorum yazmaması dikkatimi çekiyor. Dediğinizin doğruluğu yüzde 90 şu haliyle. Forumun burdan ders alacağı bir konu varsa sakin gaza gelip kamikaze kürler yapmayın. Mantıklı düşünmek gerek. Cesaret dediğimiz olay çizgiden şaşmamak beslenmeyi bozmamak antremanı aksatmamak oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZMAN    4

Kai son hafta bro bugün çarşamba cuma 2000mg'a yakın + günde 40mg danabol ile yükleyip ardırdan pct kilo 77 görüntü bayağı değişti vücut doldu kilo pek fark etmiyormuş anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.