Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sinan06

Testesteron ve gh ile vücut geliştirebilir miyim?

Önerilen İletiler

Sinan06    1

Herkese hayırlı akşamlar

İran aburaihan testesteron enanteth ve iran eczane ürünü cinnatropin ile kür yapmayı düşünüyorum. 

Testesteronu haftada 500 mg veya 750 mg 1 seferde vurmayı düşünüyorum 

Cinnatropin i günde 6 iu  (kalemde 30 kademesi) vurmayı düşünüyorum.

Değerli hocalarım bu şekilde bir kürde ne gibi bir gelişme sağlaya bilirim sizce.

Boy  173

Kilo. 84

Yağ oranım %13,14  civarı

Güncel formum bu şekilde

Kıymetli yorumlarınızı beklemekteyim Teşekkürler 😊

Screenshot_20240822_224407_Gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    293
gönderildi (düzenlendi)

Olur neden olmasın ben sustanon ve genotropin ile kür yaptım. yanına boldenon yada deca eklersen daha verimli geçer. 750 mg yüksek bir doz gyno olma riskin var. 500 mg bir seferde değilde haftaya böl 250 salı 250 Perşembe yap.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinan06    1
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

Olur neden olmasın ben sustanon ve genotropin kür yaptım yanına boldenon yada deca eklersen daha verimli geçer 750 mg yüksek bir doz gyno olma riskin var. 500 mg bir seferde değilde haftaya böl 250 salı 250 Perşembe yap.

Hocam tek seferde 500 vursam olmaz mı acaba , birde gyno açılımı neydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    429

Planladığın kür, kas kütlesi artışı ve yağ kaybı için oldukça etkili olabilir. Ancak, yüksek testosteron dozu östrojen artışına yol açabilir, bu yüzden aromataz inhibitörü kullanman gerekebilir. GH kullanımın yağ kaybını destekleyecek, ancak eklem ağrısı ve su tutma gibi yan etkilerle karşılaşabilirsin. Kür boyunca düzenli olarak kan testi yaptırmanı ve karaciğer koruyucular gibi ek takviyeler kullanmanı öneririm. Antrenman ve beslenmeni de kürün etkilerini en üst düzeye çıkaracak şekilde ayarlaman iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinan06    1
AS1L, 6 dakika önce yazdı:

Planladığın kür, kas kütlesi artışı ve yağ kaybı için oldukça etkili olabilir. Ancak, yüksek testosteron dozu östrojen artışına yol açabilir, bu yüzden aromataz inhibitörü kullanman gerekebilir. GH kullanımın yağ kaybını destekleyecek, ancak eklem ağrısı ve su tutma gibi yan etkilerle karşılaşabilirsin. Kür boyunca düzenli olarak kan testi yaptırmanı ve karaciğer koruyucular gibi ek takviyeler kullanmanı öneririm. Antrenman ve beslenmeni de kürün etkilerini en üst düzeye çıkaracak şekilde ayarlaman iyi olur.

Teşekkürler hocam arimidex uygun olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    429
Sinan06, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam arimidex uygun olur mu

Uygundur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293
Sinan06, 44 dakika önce yazdı:

Hocam tek seferde 500 vursam olmaz mı acaba , birde gyno açılımı neydi 

yüksek doz öksürük yapar ekstra organlara yük bindirir yüksek doz ilacın yan etkileri yaşatır. Gyno'da jinekomasti demek oluyor haftada 500 mg testo ideal ne çok ne az orta şeker 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinan06    1
Tr3n, 22.08.2024 - 23:49 yazdı:

yüksek doz öksürük yapar ekstra organlara yük bindirir yüksek doz ilacın yan etkileri yaşatır. Gyno'da jinekomasti demek oluyor haftada 500 mg testo ideal ne çok ne az orta şeker 

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

steroidnediryahu, 23.08.2024 - 01:35 yazdı:

Haftada 1 enjeksiyon istiyorsan cypionate esterine geç. 4.5 günde bir vurman lazım enanathe i. 

Tamamdır hocam teşekür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    8

Gayet güzel gelişirsin. Östrojeni biraz yüksek tutman daha iyi olur growth kullandığın için çünkü igf 1 dönüşümünü arttıracak. Jinekomasti ya da libido problemleri olmadıkça elleme. Yalnız 500 testo senin vücuda az gelebilir fotoda büyük duruyorsun. Ölçüler nedir acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: speddyx
      Selamlar Peptid Türkiye ailesi aranızda iran gh kullanan oldu mu?
      Verim alan küründe olan bilgi verebilir mi daha doğrusu verim alan?
    • Yazan: s1m4k
      Arkadaşlar herkese selam,
      Merak ettiğim bir konu:
      Testosterone enanthat esterini baz alarak hesaplama yapalım. Her pazartesi haftada 1ml/250mg testosteron enanthat enjekte eden bir kişinin günlük testosteron seviyeleri kaç olur? Tabi kişiden kişiye farklılık gösterir. O yüzden ortalama olarak 400ng/dL testosterona sahip bir kişiyi ele alalım.
      Örnek: ilk enjeksiyon pazartesi günü saat 15:00. 250mg enjeksiyon sonrası salı, çarşamba,perşembe, cuma şeklinde 7günlük olarak kan seviyelerinde ki değerler kaç çıkar? Bilgili ve bunu test eden hocalarım var mı? 
    • Yazan: Revengew
      Selamun aleyküm iyi akşamlar,
      Kür içeriğim:
      Testo enantat npp boldenon danabol Kürüne gireceğim. Npp yi kullanmak için testonun kanda aktif olmasını beklemeli miyim yoksa ilk haftadan npp ve danabol de enjekte edilir mi? Farklı görüşler var sizin görüşünüz nedir?
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

• Yazan: bunuyazanTosun
      Selam dostlarım,
      11 hafta hexarelin kullanıcam gh artıyor metabolizma yavaşlıyor daha önce deneyimledim hexrelini.
      8 hafta piramit sistem bitiron eklicem (metabolizma hızlansın diye) Son 3 hafta animal cuts kullanıcam (metabolizma hızlansın diye) Bu şekil de düşünüyorum 11 hafta sizce nasıl olur ?
      Elimde eczane anavar ve Yohimbine var sizce ekleyim mi bu küre, bence gerek yok biraz kas kazanıp güzel yağ yakacağımı düşünüyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.