Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Uzun kürlerde hcg kullanımı nasıl olmalı ve terkar küre girilecekse pct yapmanın anlamı var mı?

Önerilen İletiler

Darkdefender    54

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Sorularım:

• 1,2yıllık kür sonu pct de kaç adet ovittrelli kullanmak gerekir?
  • Tekrar küre tekrar başlanacaksa pct yapmamın bi faydası olacak mı?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    424

İki yıllık uzun kür sonrası PCT yapmanın amacı, doğal testosteron üretimini yeniden başlatmaktır. Ancak, PCT sonrası hemen yeni bir kür başlatacaksan, PCT'nin faydası sınırlı olur. Ovittrel kullanımı genellikle haftada 2-3 kez 5.000 IU şeklinde kullanılır ve toplamda 10.000-15.000 IU arasında olabilir. Eğer PCT sonrası dinlenme dönemi planlamıyorsan, PCT yerine düşük doz TRT ile devam etmek daha mantıklı olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584

Bu başlık pct konusunda merakını giderir hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.388
Darkdefender, 46 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Sorularım:

• 1,2yıllık kür sonu pct de kaç adet ovittrelli kullanmak gerekir?
  • Tekrar küre tekrar başlanacaksa pct yapmamın bi faydası olacak mı?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

2 adet ovitrelle yeterli olur büyük ihtimalle. Küre 2-3 ay sonra gireceksen hiç pct yapma 100-200 mg arası testo kullanarak dinlenebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
Diver, 6 saat önce yazdı:

2 adet ovitrelle yeterli olur büyük ihtimalle. Küre 2-3 ay sonra gireceksen hiç pct yapma 100-200 mg arası testo kullanarak dinlenebilirsin. 

Kür içi klomen ovitrelli kullanmanın bi faydası olurmu aslında testisleri canlandırmak istiyorum kan değerlerimde bi sıkıntı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.388
Darkdefender, 3 dakika önce yazdı:

Kür içi klomen ovitrelli kullanmanın bi faydası olurmu aslında testisleri canlandırmak istiyorum kan değerlerimde bi sıkıntı yok 

Ben faydası olacağını düşünmüyorum. Zararı olacağını da sanmıyorum. Klomen değilde ovitrelle olabilir. Testo dozunu haftadan haftaya azaltarak 125e kadar düşür. 125e çektikten 4 hafta sonra birer hafta arayla 2 adet ovitrelle kullanabilirsin. Kendi deneyimlerimde 125e düşünce testislerde ağrı ile büyüme gözlemliyorum. Başkalarında da bu hareketi gözlemledim. Zaten bu dozda 2-3 ay gidersen reseptörler dinleniyor. Bir nevi kayıpsız pct yapıp yeni küre başlamış gibi oluyorsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    54
Diver, 18.08.2024 - 22:32 yazdı:

Ben faydası olacağını düşünmüyorum. Zararı olacağını da sanmıyorum. Klomen değilde ovitrelle olabilir. Testo dozunu haftadan haftaya azaltarak 125e kadar düşür. 125e çektikten 4 hafta sonra birer hafta arayla 2 adet ovitrelle kullanabilirsin. Kendi deneyimlerimde 125e düşünce testislerde ağrı ile büyüme gözlemliyorum. Başkalarında da bu hareketi gözlemledim. Zaten bu dozda 2-3 ay gidersen reseptörler dinleniyor. Bir nevi kayıpsız pct yapıp yeni küre başlamış gibi oluyorsun :)

Ovitrelle nin de üretimi durmuş zarzor buldum ovitrelle yi yaptıktan sonra klomen tomoxifen kullanmalımıyım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.388
Darkdefender, 17 dakika önce yazdı:

Ovitrelle nin de üretimi durmuş zarzor buldum ovitrelle yi yaptıktan sonra klomen tomoxifen kullanmalımıyım 

Kullanmana gerek yok dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.