Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zagor.

Testosteron + dianabol (ilk kürüme gireceğim bana yardımcı olur musunuz?)

Önerilen İletiler

zagor.    1

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Araştırmalarım neticesinde konu açmadan önce testlerimi oldum.

Aklımda Eczaneden Testosteron + dianabol kürüne girmek var.

• Boy:180
  • Kilo: 67-69

Spor öyküm: Amatör olarak kickboks yaptıktan sonra sakatlık üzerine fitness'a yöneldim yaklaşık 4-5 yıldır spor salonlarına aşinayım ancak düzenli olarak son 1 yıldır spor yapıyorum. Sporu bıraktıktan hemen sonraki 1-2 ay içerisinde aşırı kilo veriyorum. Spora başladıktan 1-2 ay sonra kilo alma verimim yine artıyor. Şu an vücudumun sınırlarında değilim tabii ki de. Kendimi aynada hala zayıf görüyorum. Test sonuçlarına göre ve görüşlerinize göre kür için değişiklikler yapmayı düşünüyorum.

Düşündüğüm:

• 20-25 hafta testosteron 250mg
  • Sonrasında 500mg çıkmak
  • Dianabol konusunda bilgim yok kürün ortalarında alınabilir mi, ya da başında mı almak gerekiyor bilmiyorum.

Kür içinde:

• Multivitamin
  • magnezyum
  • çinko
  • b12
  • b complex
  • d vitamini
  • omega 3

gibi viraminler ve nac600 koruyucu kullanmayı düşünüyorum.

Ekran görüntüsü 2024-08-18 133314.png Ekran görüntüsü 2024-08-18 133342.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Knvo    5

Dianabol kür başında kick start ürün olarak kullanabilirsiniz fakat bıraktıktan sonra tuttuğu su gideceği için karaciğeri boşuna yormuş olacaksınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Genel olarak, hemogram ve diğer değerlerin normal sınırlar içinde görünüyor. LDL kolesterolün düşük, bu genellikle iyi bir şeydir, ancak anabolik steroid kullanımı sırasında kolesterol seviyelerini düzenli olarak kontrol etmelisin. HbA1c değeri normal, bu da son 3 aylık kan şekeri seviyenin kontrol altında olduğunu gösteriyor. Sedimentasyon oranın düşük, bu da vücudunda aktif bir iltihap olmadığını gösterir.

Testosteron, 250 mg ile başlamak makul bir dozdur. 20-25 hafta oldukça uzun bir süre, bu süre zarfında düzenli kan testleri yaparak değerlerini kontrol etmeni öneririm. 250 mg'dan 500 mg'a çıkmak mantıklı olabilir, ancak bu kararı vücudun tepkisine göre vermelisin. Dianabol hızlı kilo ve güç kazanımı sağlar ancak karaciğere oldukça yük bindirir. Bu nedenle, kullanmaya karar verirsen, karaciğer koruyucu (NAC gibi) kullanmanı kesinlikle öneririm. Dianabol genellikle kürün başında "kick-start" olarak kullanılır, yani testosteronun etkisi tam oturana kadar hızlı bir başlangıç sağlar.

Multivitamin, magnezyum, çinko, B12, B complex, D vitamini, omega 3, bunlar genel sağlık için önemli takviyelerdir ve kür sırasında vücudun genel sağlığını destekler. NAC karaciğer koruyucu olarak kesinlikle iyi bir seçenektir. Özellikle oral steroidler kullanıyorsan karaciğer sağlığını korumak için önemli.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zagor.    1
AS1L, 2 saat önce yazdı:

Genel olarak, hemogram ve diğer değerlerin normal sınırlar içinde görünüyor. LDL kolesterolün düşük, bu genellikle iyi bir şeydir, ancak anabolik steroid kullanımı sırasında kolesterol seviyelerini düzenli olarak kontrol etmelisin. HbA1c değeri normal, bu da son 3 aylık kan şekeri seviyenin kontrol altında olduğunu gösteriyor. Sedimentasyon oranın düşük, bu da vücudunda aktif bir iltihap olmadığını gösterir.

Testosteron, 250 mg ile başlamak makul bir dozdur. 20-25 hafta oldukça uzun bir süre, bu süre zarfında düzenli kan testleri yaparak değerlerini kontrol etmeni öneririm. 250 mg'dan 500 mg'a çıkmak mantıklı olabilir, ancak bu kararı vücudun tepkisine göre vermelisin. Dianabol hızlı kilo ve güç kazanımı sağlar ancak karaciğere oldukça yük bindirir. Bu nedenle, kullanmaya karar verirsen, karaciğer koruyucu (NAC gibi) kullanmanı kesinlikle öneririm. Dianabol genellikle kürün başında "kick-start" olarak kullanılır, yani testosteronun etkisi tam oturana kadar hızlı bir başlangıç sağlar.

Multivitamin, magnezyum, çinko, B12, B complex, D vitamini, omega 3, bunlar genel sağlık için önemli takviyelerdir ve kür sırasında vücudun genel sağlığını destekler. NAC karaciğer koruyucu olarak kesinlikle iyi bir seçenektir. Özellikle oral steroidler kullanıyorsan karaciğer sağlığını korumak için önemli.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Başka bir forumda total testosteron seviyelerimin naturellere göre "çok iyi"  olduğunu söyleyen oldu

ve başlamayı ertelememi söyledi bu durumda ne düşünüyorsunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    97
zagor., 8 dakika önce yazdı:

Başka bir forumda total testosteron seviyelerimin naturellere göre "çok iyi"  olduğunu söyleyen oldu

Ben olsam 250 testo için döngümü bozmazdım yalan yok ama karar senin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15

Dianabol kullanılacak ilaç değil bence iyice bir araştır negatif etkilerini muhtemelen fikrin değişir onun yerine boldenon kullan tertemiz.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
zagor., 42 dakika önce yazdı:

Total testosteron seviyen doğallara göre iyi durumdaysa, kür yapmayı ertelemek mantıklı olabilir. Bu, vücudun doğal hormon dengesini korumana ve olası riskleri en aza indirmene yardımcı olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zagor.    1
AS1L, 5 saat önce yazdı:

Total testosteron seviyen doğallara göre iyi durumdaysa, kür yapmayı ertelemek mantıklı olabilir. Bu, vücudun doğal hormon dengesini korumana ve olası riskleri en aza indirmene yardımcı olur. 

Total testosteronum 700 sonuçlarda da görüldüğü gibi. Ancak ne kadar süre bu seviyede kalır bilmiyorum. Kolay değişken bir şey midir? Testosteron alımında hangi seviyelere kadar çıkar?

Emin982, 5 saat önce yazdı:

Dianabol kullanılacak ilaç değil bence iyice bir araştır negatif etkilerini muhtemelen fikrin değişir onun yerine boldenon kullan tertemiz.

Araştıracağım, teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
zagor., 44 dakika önce yazdı:

Total testosteronum 700 sonuçlarda da görüldüğü gibi. Ancak ne kadar süre bu seviyede kalır bilmiyorum. Kolay değişken bir şey midir? Testosteron alımında hangi seviyelere kadar çıkar?

Araştıracağım, teşekkürler.

Testosteron seviyeleri günlük faktörlere bağlı olarak değişebilir. Dışarıdan testosteron alımıyla seviyeler 2000-3000 ng/dL’ye çıkabilir, ancak bu bireysel farklılıklar gösterir. Testosteron seviyenin ne kadar süre yüksek kalacağı yaşam tarzına bağlı olarak değişir; düzenli kan testi yaptırarak seviyeleri takip etmek en iyisidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zagor.    1
Emin982, 5 saat önce yazdı:

Testosteronu eczaneden alacağım güvenli bir kaynağım olmadığı için. Boldenonu nereden temin edeceğimi bilmiyorum. Eczanede bulabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.432
zagor., 17 dakika önce yazdı:

Testosteronu eczaneden alacağım güvenli bir kaynağım olmadığı için. Boldenonu nereden temin edeceğimi bilmiyorum. Eczanede bulabilir miyim?

WhatsApp simgesine tıklayıp Burak hocayı arayabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zagor.    1

Rimobolan hakkında ne düşünüyorsunuz eczaneden alabilir miyim? İsmi nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: burakedgn
      Kişisel özelliklerim:
      Yaşım 20
      boy/kg 185/80
      Kür detaylarım:
      Testo E. bolde tbol Kürüne giriyorum ilk enjeksiyonu cuma günü yapacam dozajlar 500/500 olacak tbol de 40 olacak. Küre başlar başlamaz kullanmam gereken vitamin takviyeleri nelerdir. Reçeteyle vit c d magnezyum ve çinko yazdırdım. Ayrıca omega 3 de alacağım tavsiye edilenler bu oldu sizlerin de fikirlerini almak isterim. Arimidex gibi koruyucuları şuan almadım vereceğim kan testine göre ilerlemek daha mantıklı gibi geldi.
      Soracağım bi kaç soruda şunlar:
      İlk kan testini kaçıncı haftada yapmam iyi olur? (Laborantım istediğim sıklıkta kan değerlerimi kontrol edebilirim sorun olmaz) Omuz enjeksiyonu için hangi enjektörü kullanayım kahverengi uçlu 23G önerenler olmuştu. Enjeksiyona evigen karıştırmam şartmı yoksa ödem ve ağrı gibi durumlar olursa duruma göremi alayım? Forumdaki ilk konum eksik ve hatalı bir yazı yazdıysam şimdiden kusura bakmayın.
    • Yazan: bdy754
      Küçüklüğümden beri zayıf sıska bir çocuktum yaşım 28 ve şimdi de zayıf ve yağlıyım skinny fat görünümdeyim hiçbir kıyafet yakışmıyordu bu sporu naturel yapmaya çalıştım, beslenmeme dikkat ettim antrenmanıma dikkat ettim ama hiçbir gelişim olmadı, muhtemelen genetiğim çok kötü ve artık kürlere başvurmak durumunda kaldım, boy 1.83 kilo 80 sizce ilk kürüme göre yeterli midir ? testoyu haftada iki gün 250-250 mg olacak şekilde vurucam, oxu hergün 2 tablet olmak üzere içiyorum, sizce nasıl olur ?
      Başarıya ulaşır mıyım ?
    • Yazan: colw1n
      Arkadaşlar merhaba,
      Şuanda hali hazırda:
      500 mg - testo enanthate 400 mg - boldenon Vuruyorum ve yanına bir ürün ekleyip süreci hızlandırmak istiyorum. Npp eklemeyi düşündüm ama libido ve psikolojik sorunlarını hesaba katınca ister istemez vazgeçer gibi oluyorum. Önerebilceğiniz anabolizan var mıdır?
      Kişisel özelliklerim:
      Boy 185 Kg 86 Yağ oranı %12-13 Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yasar
      2, 3 yılı aşkındır fitness yapıyorum daha önce rad 140 ve yk 11 kullandım çok sivilce yapmıştı sırtımda 5, 6 ayda geçti gitti şimdi tekrardan spora başladım ve iştah konusunda çok iyiyken aşk meşk işlerinden dolayı tam tersi oldu yemek yiyemiyorum 1 ayda 8 kilo vermişim sizden yardımcı olmanızı istediğim konu benim için bir bulk kürü hazırlamanız enjeksiyon bir tık korkutucu geliyor bana onun dışında oral stereoidler yada sarms olabilir haftada 4 gün spor salonundayım ona göre bir program önerebilecek abilerim kardeşlerim varsa çok iyi olur teşekkür ederim şimdiden. 
    • Yazan: kaLi
      Herkese merhaba iyi forumlar,
      Sorularım:
      Kür konusunda tecrübeli olan abilerim kardeşlerim ilk defa küre girecek birisi neler ile karışılabilir ?  Görülebilecek olan yan etkiler nelerdir ? Kişiden kişiye göre değişiklik gösterebileceğini biliyorum.  
      Şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.