Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mogger

18 haftalık testosteron+boldenon ve trenbolone kürü yapacağım bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

mogger    1

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

Testosteron Enanthate, Boldenon ve Trenbolone Enanthate, 18 haftalık bir kür planım var.

• Testosteron Enanthate 1-12 hafta 600mg
  • Boldenon 1-18 hafta 600mg
  • Trenbolone Enanthate 1-8 hafta 400mg 
  • Testosteron Propionate 13-18 hafta 600mg
  • Trenbolone Acetate 10-18 Hafta 400mg

Kürüm iki fazdan oluşuyor, Clean Bulk kürü olacak son sekiz hafta su atmak ve ucundan yağ yakmak için kısa ester tercih ettim. Trenbolone maks sekiz hafta kullandıktan sonra iki hafta ara vereceğim, ondan sonra Acetate'ına geçeceğim. Kullanacağım ilaçların markası Optimum Overdose yarışmacı serisi. Şuan kendi imkanlarımla bulabildiğim ve kendi denediklerim arasından en kaliteli bulduğum marka bu. Su tutmasını çok istemiyorum, yağ oranım %11 çok yükselmesini istemiyorum.

SORULARIM:

1. Mg'lar nasıl?
  2. İlaç seçimlerim nasıl?
  3. Bu benim hedefime göre iyi bir kür mü?
  4. Aynı zamanda kür içinde kullanacağım multivitamindir bilmemnedir koruyucu malzemedir onlardan ne önerirsiniz? 

Teşekkürler, iyi forumlar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bargadas    13

Güzel kür hocam bende benzer küre gireceğim.

Tren tecrübeniz oldu mu daha önce? Çok sert ilaç çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    1
emre oktay, 1 dakika önce yazdı:

Güzel kür hocam bende benzer küre gireceğim.

Tren tecrübeniz oldu mu daha önce? Çok sert ilaç çünkü.

Teşekkür ederim hocam. Tren tecrübem daha önce olmadı ama onunla aynı aileden denilen Deca kullandım. Tren'den belki iki tık daha az sertlikte olan Masteron kullandım, bu dördüncü kürüm, hazır olduğumu düşünüyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bargadas    13
mogger, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam. Tren tecrübem daha önce olmadı ama onunla aynı aileden denilen Deca kullandım. Tren'den belki iki tık daha az sertlikte olan Masteron kullandım, bu dördüncü kürüm, hazır olduğumu düşünüyorum açıkçası.

Kür olarak deneyimlisin ama trene çok dikkat et hocam yan etki yaşarsan allah yardımcın olsun çok zor geçiyor kür :D 

Kaç paraya aldın ilaçları tek tek yazar mısın merak ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    1
emre oktay, 7 dakika önce yazdı:

Kür olarak deneyimlisin ama trene çok dikkat et hocam yan etki yaşarsan allah yardımcın olsun çok zor geçiyor kür :D 

Kaç paraya aldın ilaçları tek tek yazar mısın merak ettim.

Doğrudur hocam sağlık her şeyden önce gelmeli.

Testoyu 1000'e aldım, Bolde'yi 1100, Tren 1400.

Biraz cep yaktı ama boş ilaç veya boşa yakın ilaç almaktansa cep yansın abi hava hoş. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.305
mogger, 3 dakika önce yazdı:

Biraz cep yaktı ama boş ilaç veya boşa yakın ilaç almaktansa cep yansın abi hava hoş. :)

Testosteron 1000 lira trebolone 1400 lira? Ve sen buna inandın? :) Yazık.

• ahahaha 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bargadas    13
mogger, 4 dakika önce yazdı:

Hocam yanlış anlama bende şaşırdım tren imkansız o rakamlara :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    424

1. Mg'lar nasıl?

• Testosteron Enanthate (1-12 hafta 600mg): Haftalık 600mg makul bir doz, bulk döneminde yeterlidir.
  • Boldenon (1-18 hafta 600mg): Boldenon genellikle uzun süreli kürlerde kullanılır ve dozun da mantıklı. 18 haftalık bir kullanım, etkilerini görmek açısından uygundur.
  • Trenbolone Enanthate (1-8 hafta 400mg): Trenbolone oldukça güçlü bir bileşik olduğundan, bu doz sert ama kontrol edilebilir. 
  • Testosteron Propionate (13-18 hafta 600mg): Son haftalarda kısa esterli Testosteron kullanmak, vücuttaki su tutulmasını azaltmak ve daha sert bir görünüm elde etmek için mantıklı.
  • Trenbolone Acetate (10-18 hafta 400mg): Trenbolone Acetate'yi Enanthate'den sonra eklemen ve araya bir boşluk koyman doğru bir adım. Kısa esterle devam etmek, yağ yakımına ve kas sertliğine yardımcı olur.

2. İlaç Seçimleri Nasıl?

• Optimum Overdose yarışmacı serisi: Deneyip memnun kaldığın bir marka kullanman önemli. Ancak her zaman ürünlerin saflığı ve kalitesi konusunda dikkatli olmalısın.
  • Trenbolone ve Boldenon gibi bileşikler: Bu bileşikler, ciddi kas kazanımları ve yağsız kütle için etkili olur. Ancak yan etkilerini kontrol etmek için dikkatli olmalısın.

3. Bu benim hedefime göre iyi bir kür mü?

• Clean Bulk: Bu kür, kas kütlesini artırırken yağ oranını kontrol altında tutmana yardımcı olabilir. Son sekiz haftada kısa esterlerle su atımını ve kas sertliğini hedeflemek mantıklı.
  • Yağ Yakımı: Trenbolone ve Testosteron Propionate kombinasyonu, yağ yakımı ve su atımı konusunda etkili olur.

4. Koruyucu ve Destekleyici Takviyeler:

• Karaciğer Koruyucular: Milk Thistle, NAC gibi karaciğer destekleyiciler, özellikle Trenbolone gibi güçlü ilaçlar kullanırken önemli.
  • Böbrek Destekleyiciler: Böbrek sağlığını korumak için Astragalus veya Cranberry Extract.
  • Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek: Omega-3 yağ asitleri ve CoQ10 gibi takviyeler, kolesterol ve kalp sağlığını desteklemek için faydalı.
  • Anti-östrojen: Arimidex veya Aromasin gibi AI'lar gerektikçe kullanmalısın.
  • Prolaktin Kontrolü: Dostinex gibi prolaktin kontrol edici takviyeler, Trenbolone kullanımı sırasında faydalıdır.

Düzenli kan testleri yaptırmalısın, kür boyunca sağlığını korumak açısından önemlidir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mogger    1
Bay-T, 30 dakika önce yazdı:

Testosteron 1000 lira trebolone 1400 lira? Ve sen buna inandın? :) Yazık.

Ben bu işe dün başlamadım hocam, biliyorum benimde ağrıma gitti bu fiyatlar ancak ilacın aynısını kullanan tanıdıklarım var, patır patır çalışıyor. Benim sorum dahilinde ilacın orjinalliği yoktu, zaten sadece planlamasını yaptım, ilaç elime daha geçmedi. Bu kadar üstten üstten konuşmanız çok garip açıkçası.

emre oktay, 29 dakika önce yazdı:

Hocam yanlış anlama bende şaşırdım tren imkansız o rakamlara :/

Hocam şimdi sordurdum, Tren'in markası Testo'nun markasıyla aynı değilmiş zaten. Optimum'un ilaç yine, ama overdose yarışmacı serisinden değil. Kıyaslama için Tren'in serisinden Testo alırsan 700'e geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bargadas    13
mogger, 11 dakika önce yazdı:

Ben bu işe dün başlamadım hocam, biliyorum benimde ağrıma gitti bu fiyatlar ancak ilacın aynısını kullanan tanıdıklarım var, patır patır çalışıyor. Benim sorum dahilinde ilacın orjinalliği yoktu, zaten sadece planlamasını yaptım, ilaç elime daha geçmedi. Bu kadar üstten üstten konuşmanız çok garip açıkçası.

Hocam şimdi sordurdum, Tren'in markası Testo'nun markasıyla aynı değilmiş zaten. Optimum'un ilaç yine, ama overdose yarışmacı serisinden değil. Kıyaslama için Tren'in serisinden Testo alırsan 700'e geliyor.

Anladım hocam yani çalışan trenler hakkını veren markalardad 2-3 bin bandında o yüzden 1400 duyunca bende garipsedim.

Ama sen eminsen bence sorun yok kullan deneyimlerini paylaşırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Haftalık 250 mg testo vurmayı düşünüyorum only testo gideceğim. Bir hocayla görüştüm 250 mg kür için düşük 250 mg efektif olmayan bir doz vücuda girince side effect değeri aynı dedi öyle mi gerçekten?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ritalin
      Bacaktan yolladığım tren (400mg) öksürük yapıyor. ama omuzdan yollayınca yapmıyor ben bunu kılcal damar yoğunluğuna bağlıyorum mantıken doğru muyum? bu arada gerçek trenin öksürü adamın gözünden yaş getirirmiş onu anladım 😂
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Meeter
      Herkese selamlar, gectigim süreçte 28 haftalık testo, bolde ve deca döngusunu tamamladım, 4 hafta only testo yaptıktan sonra tren enantatne ve testo enantate olarak devam ediyorum, tren de 2. Haftaya başladım enfeksiyonları haftada 2 kez olacak şekilde yapiyorum.
      Yoğun olarak enjeksiyonun ertesi günü bacaklarda aşırı ağrı oluyor,  sonraki günler azalıyor. Sanki hayatımda hiç spor yapmamışımda hali sahada maç yapıp hamlamisim gibi. Magnezyum kullanıyorum, laktik asit birikmesi gibi birsey mi anlayamadım sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.