Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lastdeat

Kan değerlerimde referans dışı noktalar var bu durumu nasıl yorumlamalıyım?

Önerilen İletiler

lastdeat    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kan değerlerim ekte gördüğünüz gibidir. Henüz doktora daha gidemedim bilen biri yardımcı olabilir mi?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

WhatsApp Görsel 2024-08-15 saat 17.46.44_f160cba7.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lastdeat    0
Synthbody, 1 dakika önce yazdı:

Kanda ufak miktar enfeksiyon var gibi, ne kullaniyorsun?

4 ay önce küre girmeye niyetlendim 1 ay girdim saçlarım aşırı dökkülünce bıraktım nasıl geçer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    18
lastdeat, 1 dakika önce yazdı:

4 ay önce küre girmeye niyetlendim 1 ay girdim saçlarım aşırı dökkülünce bıraktım nasıl geçer

Dostum boy yas kilo yag orani vesaire lazim.diger hormonlar ne durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lastdeat    0
Synthbody, 3 dakika önce yazdı:

Dostum boy yas kilo yag orani vesaire lazim.diger hormonlar ne durumda

yaş 25 boy 1,75 kilo 80 yağ oranımı bilmiyorum ama diğer hormonlarda problem gözükmüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431

Kan tahlilindeki bazı değerler referans aralığının dışında.

Özellikle hemoglobin ve hematokrit gibi kan değerlerin yüksek.

Bu durum vücudunda fazla kan hücresi olduğunu veya başka bir sorunu gösterebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: alpak
      B ile başlayan kaliteli bir steroid markası kullanıyorum reklam olarak anlaşılmasın diye adını vermiyorum yaşadığım sorunla ilgili bir bilgi vermek istiyorum testo enanthate aldım 3 sise ilk 4 hafta 250mg sonrasında 500mg ile kür yapacaktım ilk kürümdü çok fazla araştırma yaptım kullanmadan önce fakat yaptığım araştırmalara dayalı bir sonuca varamadım yaşadığım sorunla ilgili o yüzden tecrübelerinize ihtiyacım var  
      Sorunu anlatıyorum kür öncesi test verdi total testo 570ng/dl serbest ise 22.07 çıkmıştı ilk enjeksiyonu pazar akşamı yaptım 0.5 ml olacak şekilde sorunsuz şekilde ilaç aktı gitti yağ gibi zaten omuz içine kahverengi uçlu insülin enjektörü ile enjeksiyon yaptım ardından 2.enjeksiyonu perşembe sabahı yaptım 2.enjeksiyonu elime yüzüme bulaştırdım biraz 0.5ml 0.2-0.1-0.2 seklinde enjekte edebildim sterillik konusunda bir sorun yaşamadım fakat ardından 3.enjeksiyonu cumartesi akşamı yaptım 0.5 ml yine fakat pistonu ittiğimde ilaç gitmedi direndi ardından biraz daha üst tarafa soktum ilaç aktı fakat yanma vardı enjeksiyon sırasında ve ilacın bir kısmını kusma yaptı ben o gecenin ardından pazartesi sabahı kan testine gittim testo değerim bu şekilde çıktı ilacın sahte olma sansı yok 12 tane gerçek hayattan arkadaşlarım kullanıyor ilacı ve hepsinin değerleri olması gerektiği gibi.
      Bende kan verdiğim günün akşamı sinirlendim gittim 1 ml 250 mg vurdum yani haftada 500e yükselttim daha kan testi vermedim buradaki hata nedir aşağıda ise 1. 2. 3. ve 4. enjeksiyon alanları işaretleyip atıcam hatamı bana söylerseniz çok memnun olurum mavi olan 4.enjeksiyon TURUNLAR 1,2,3 hatalarımı söylersen sevinirim iyi günler.

• Yazan: makro1178
      Dün kan testi yaptırdım.. Çıkan sonuçlar ektedir.
      Bir öneriniz var mı ?
      Total testestoron biraz düşük gibi geldi. Serko hocanın bitkisel kürüne de bugün başladım. 

• Yazan: Furkantepeci
      Sarms kullanacağım. Benim öğrendiğim bilgiye göre sarmslar kişisel kullanımda (yarışma dışı) tam olarak yasak değil.
      SORULARIM:
      Doktora sarms kullandığımı söyleyerek yardım istersem ne olur? Doktor hasta gizliliği başımın belaya girmesini engeller mi? Doktora sarms kullandığımı söylememem gerekiyorsa doktorun bana kan testi yapması için ne demem gerekiyor? Hangi değerlerime baktırmam lazım, hangi ilaçları yazarsa doğru ilaç yazdığını anlarım? Doktora test için ne zaman gitmem lazım? Sarms kullanırken, sarms kullanımım bittiği an, 24 saat sonra sarms vücut dan ayrılınca.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.