Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ktpx

Definasyonda dönemi eca t5 kulanmak mantıklı mı?

Önerilen İletiler

ktpx    25

Merhabalar, şuan definasyonda 9.haftamdayım  hocamla konuşup fragment kullanımına başlayıp baslayamacağımızı sordum. Fragmentin gereksiz para olduğunu onun yerine EFEDRİN CAFFEINE ASPİRİNE bazlı bir ürün önerdi ürünün içeriğini paylaşacağım sizce hangi ürün daha mantıklı ve daha yan etkileri az deniyor.

IMG_7051.png IMG_7050.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    426

Fragment, yağ yakmak için etkili ama daha hafif yan etkileri olan bir seçenek, ECA (Efedrin, Kafein, Aspirin) ise daha hızlı yağ yakımı sağlar ancak çarpıntı, uykusuzluk gibi yan etkileri olabilir. Hangisini seçeceğin, hız mı yoksa güvenlik mi istediğine bağlı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
AS1L, 1 dakika önce yazdı:

Fragment, yağ yakmak için etkili ama daha hafif yan etkileri olan bir seçenek, ECA (Efedrin, Kafein, Aspirin) ise daha hızlı yağ yakımı sağlar ancak çarpıntı, uykusuzluk gibi yan etkileri olabilir. Hangisini seçeceğin, hız mı yoksa güvenlik mi istediğine bağlı.

Tamamen bilmediğim için soruyorum fragmentin yağ yakıcılıgı dışında growth etkilerini yansıttıgı için kas kaybını engelleme gibi pozitif etkileri olabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
ktpx, 2 dakika önce yazdı:

Tamamen bilmediğim için soruyorum fragmentin yağ yakıcılıgı dışında growth etkilerini yansıttıgı için kas kaybını engelleme gibi pozitif etkileri olabilir mi ?

Evet, Fragment 176-191in kas kaybını engelleme gibi pozitif etkileri olabilir. Bu peptid, HGHnin (büyüme hormonu) yağ yakımından sorumlu kısmını izole eden bir parçasıdır ve genellikle yağ yakarken kas dokusunu korumaya yardımcı olur. Dolayısıyla, yağ yakımını artırırken kas kütlesini koruma potansiyeli taşır, bu da definasyon dönemlerinde önemli bir avantajdır.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412

Hem mideye hemde kalp üzerinde ciddi zarar yapabilecek bir ilaç. Fragment ghdan daha etkili bir yağ yakıcıdır. Fragment + yohimbine +cardarine tavsiye ederim 👌🏻 Hocanın elinde Fragment olduğunu sanmıyorum yada kar marjı düşüktür. Bu işte bilgili olan birinci amacı sporcu sağlığı olan bir koç eca yerine Fragment tercih edecektir. Bu markayı kullandım ilk elden getiren hocayı tanıyorum eğer o ise gözümden düştü😄

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    25
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Hem mideye hemde kalp üzerinde ciddi zarar yapabilecek bir ilaç. Fragment ghdan daha etkili bir yağ yakıcıdır. Fragment + yohimbine +cardarine tavsiye ederim 👌🏻 Hocanın elinde Fragment olduğunu sanmıyorum yada kar marjı düşüktür. Bu işte bilgili olan birinci amacı sporcu sağlığı olan bir koç eca yerine Fragment tercih edecektir. Bu markayı kullandım ilk elden getiren hocayı tanıyorum eğer o ise gözümden düştü😄

Miğde sorunları yaşayan bir koç kendisi , bende fragment düşünüyorum ama arada kaldım şöyle zaten tr se fragment bulmak çok zor Amerikalı bir şahıs kendi fragmentini satıyor ama içinde me olduğu belli değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426
ktpx, 3 dakika önce yazdı:

Miğde sorunları yaşayan bir koç kendisi , bende fragment düşünüyorum ama arada kaldım şöyle zaten tr se fragment bulmak çok zor Amerikalı bir şahıs kendi fragmentini satıyor ama içinde me olduğu belli değil 

Tr de fragment bulmak bir parmak kadar uzağında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
ktpx, 3 dakika önce yazdı:

Tanıyorum kendisini çok saçma pct öneriyor üstüne birde bunu söylemesi yeterli bilgiye sahip olmadığını gösteriyor. Burak hocadan temin etmeni tavsiye ederim. Piyasada ucuzu vs var ama ucuz etin yahnisi olmuyor sende biliyorsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    291

Hocana para lazım belli ne kakalasam da para koparsam diye düşünüyor bunu önerdiyse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.412
impulse101, 6 dakika önce yazdı:

hocam merhaba bu ürüne fiyat ne dediler

Ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ama bin tlye almıştım.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302

Normal ECA yerine ECAPOWER ilk tercihim olur. Ben zamanında kardiyoylara ecapower, clen, gh ve injectable karnitinle başlıyordum benim yaptığımı siz yapmayın da.. yeriniz de olsam fragment + 40/80mg arası clen işinizi görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.