Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

smthncl

Aynı günde verilen 2 farklı kan testi ve 2 farklı sonuç bunu nasıl yorumlamalıyım?

Önerilen İletiler

smthncl    2

Merhabalar yaşım 23. Bu forumu daha yeni keşfettim keşke daha öncesinde keşfetseydim. Yanlış ve yasak bir şey yazarsam ceza vermeden uyarırsanız sevinirim, forumlara pek alışkın birisi değilim çünkü.

Yaklasık 4 hafta önce spor salonunda bi abi ile tanışıp küre girmeye karar verdim. Testo ve bolde. Bolde oxygine markaydı testo iran testo abduririhan olması lazımdı. Sonuç 4. haftanın sonuna geldik, sonuç aldınız mi diye sorarsanız daha sonuç almadım. Ancak peptid ile tanıştıktan sonra kullandığım markaların pek iç açıcı olmadığını anladığımda bi kan testi vermek istedim. Bi kan testini eğitim araştırma hastanesinde bir diğer kan testini de sağlık ocağında verdim. Ancak 2’sininde sonuçları bambaşka çıktı. Bu neden olur? Güvenilir ve dolu olan hangi markaları ve hangi satıcıları önerirsiniz? Boyum 192 Kilom 109 Yaşım 23.

IMG_1634.png IMG_1644.png IMG_1646.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    426

Kan testlerinde farklı sonuçlar genellikle laboratuvar farklarından, test yöntemlerinden, örneğin işlenme şeklinden veya testin yapıldığı zamandan kaynaklanır. Laboratuvarların kullandığı ekipman ve yöntemler farklı olabilir, bu da sonuçların değişmesine neden olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Aradaki fark senkron sorunundan kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Bu aletlerin belli periyotlarda senkronize edilmesi gerekiyor. Prolaktin arasında bu kadar fark olması sadece aletlere değil sendeki değişimlere bağlı. Bu yüzden kan tahliline sabah aç karnına 3 gün cinsel perhiz ile gidilmesini öneriyoruz. Bu arada testosteronun çalışıyor boldeyi kan tahlili ile anlayamayız. Östrojenin yüksek rahatsızlık hissetmiyorsan müdahaleye gerek yok. Göğüste batma kaşıntı yada duygusallıkta artış hissedersen anlaki östrojen fazla yüksek. Müdahale etmek gerekiyor. Boldenon çok geç açılan bir ilaç o yüzden acele etme genellikle 8-12 hafta arasında açılıyor. Bu sürede etki görmezsen ilaç için boş diyebilirsin. Bir daha kan tahlili yaptırırsan aşağıya yazdıklarımı iste.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh
  • Hdl,ldl,Trigliserid 
  • D, demir ve b12
  • Dht
  • Progesteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, 49 dakika önce yazdı:

Aradaki fark senkron sorunundan kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Bu aletlerin belli periyotlarda senkronize edilmesi gerekiyor. Prolaktin arasında bu kadar fark olması sadece aletlere değil sendeki değişimlere bağlı. Bu yüzden kan tahliline

Tamamdır çok teşekkür ederim. Bu arada boyum 188 kilom 110 şuan için. Yağ oranım %20 seviyelerinde. Bu küre devam etmemi mi önerirsiniz yoksa başka bir şey mi kullanmam gerekiyor.

AS1L, Bir saat önce yazdı:

Kan testlerinde farklı sonuçlar genellikle laboratuvar farklarından, test yöntemlerinden, örneğin işlenme şeklinden veya testin yapıldığı zamandan kaynaklanır. Laboratuvarların kullandığı ekipman ve yöntemler farklı olabilir, bu da sonuçların değişmesine neden olabilir.

Çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
smthncl, 29 dakika önce yazdı:

Tamamdır çok teşekkür ederim. Bu arada boyum 188 kilom 110 şuan için. Yağ oranım %20 seviyelerinde. Bu küre devam etmemi mi önerirsiniz yoksa başka bir şey mi kullanmam gerekiyor.

Çok teşekkürler.

Başladığın kür yani kullandığın boldenonu büyüme kürlerinde kullanıyoruz. Devam edebilirsin temiz beslen günlük alman gereken kaloriyi ilk başlarda hiç arttırma yağ oranın düşmeye başladığı zaman yavaş yavaş artır . Protein ağırlıklı beslenmelisin. Haftalık dozlarını söyler misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Başladığın kür yani kullandığın boldenonu büyüme kürlerinde kullanıyoruz. Devam edebilirsin temiz beslen günlük alman gereken kaloriyi ilk başlarda hiç arttırma yağ oranın düşmeye başladığı zaman yavaş yavaş artır . Protein ağırlıklı beslenmelisin. Haftalık dozlarını söyler misin?

Beslenmem şu şekilde; Sabah 5 yumurta 100gr Yulaf, oglen 100gr basmatı 250gr tavuk, aksam 100gr basmati 250gr tavuk 1 ölçek toz. 500 bolde 500 testo. Bu ay ekstra olarak da deca eklemeyi dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
smthncl, 1 dakika önce yazdı:

Beslenmem şu şekilde; Sabah 5 yumurta 100gr Yulaf, oglen 100gr basmatı 250gr tavuk, aksam 100gr basmati 250gr tavuk 1 ölçek toz. 500 bolde 500 testo. Bu ay ekstra olarak da deca eklemeyi dusunuyorum.

Beslenmen güzel. Basmati tok tutacaktır. İlk kürün ise deca eklemeni tavsiye etmem. Psikolojik ve fizyolojik olarak bu konuda bilgisi az olan birisini hayattan ve spordan soğutur. En büyük sorun deca Dick. Bu konu forumda bolca mevcut araştır bilgi sahibi ol riski göze alabiliyorsan kullan :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, 25 dakika önce yazdı:

Beslenmen güzel. Basmati tok tutacaktır. İlk kürün ise deca eklemeni tavsiye etmem. Psikolojik ve fizyolojik olarak bu konuda bilgisi az olan birisini hayattan ve spordan soğutur. En büyük sorun deca Dick. Bu konu forumda bolca mevcut araştır bilgi sahibi ol riski göze alabiliyorsan kullan :) 

Deca harici kullanmamı tavsiye edeceğiniz bir şey varmı? Ve bu süreçte yağ yakımını hızlandırması için kullanmam gereken bir tablet vs var mı önerebileceğiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
smthncl, 24 dakika önce yazdı:

Deca harici kullanmamı tavsiye edeceğiniz bir şey varmı? Ve bu süreçte yağ yakımını hızlandırması için kullanmam gereken bir tablet vs var mı önerebileceğiniz?

Tablet önermiyorum karaciğeri yorduğu için. Üstüne senin %20 yağ oranında karaciğerde baya yağlıdır gerek yok riske. Acele etme diyetin güzel. Hergün %8 eğimli hızlı tempo kardiyo yap min 30 dk. Sabah aç karnına yaparsan su atımı daha fazla olacaktır. Uyku, beslenme ve antrenmanı hakkıyla yaparsan inanki hızlı sonuç alacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Tablet önermiyorum karaciğeri yorduğu için. Üstüne senin %20 yağ oranında karaciğerde baya yağlıdır gerek yok riske. Acele etme diyetin güzel. Hergün %8 eğimli hızlı tempo kardiyo yap min 30 dk. Sabah aç karnına yaparsan su atımı daha fazla olacaktır. Uyku, beslenme ve antrenmanı hakkıyla yaparsan inanki hızlı sonuç alacaksın.

Tamamdır çok teşekkürler :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, 2 saat önce yazdı:

hocam bu arada htp markası hakkında ne dusunuyorsunuz? bi arkadasımın hocası onu kullanıyormuş. forumda pek fazla bilgi bulamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
smthncl, Bir saat önce yazdı:

hocam bu arada htp markası hakkında ne dusunuyorsunuz? bi arkadasımın hocası onu kullanıyormuş. forumda pek fazla bilgi bulamadım.

Dolu olmadığı söyleniyor. Kullanmadığım için net bir şey söylemem doğru olmaz. Ya eczane ürünü kullan yada Burak hocadan almanı öneririm. Burda hemen hemen herkesin dili ilk kürlerde sahtekar satıcılar yüzünden yandı. Bu piyasada babana bile güvenmeyeceksin hele ki arkadaşımın hocası...😄 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, 15.08.2024 - 13:03 yazdı:

Dolu olmadığı söyleniyor. Kullanmadığım için net bir şey söylemem doğru olmaz. Ya eczane ürünü kullan yada Burak hocadan almanı öneririm. Burda hemen hemen herkesin dili ilk kürlerde sahtekar satıcılar yüzünden yandı. Bu piyasada babana bile güvenmeyeceksin hele ki arkadaşımın hocası...😄 

abi bu arada ben 152kgdan 110kga kadar düştüm. definasyon yapmadan testo ve bolde kürüne başladım. oral hap kullanmıyorum. sence bu şekilde de kürün etkisini görebilir miyim? eksiksiz beslenme eksiksiz spor yapıyorum. yağ oranım yüksek ve 1 ayda sadece 2kg verebildim. bugün yağ oranımı tekrardan ölçüp sana atarım. ve sence bu kürü kaç ay kullanmaya devam etmeliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
smthncl, 1 dakika önce yazdı:

abi bu arada ben 152kgdan 110kga kadar düştüm. definasyon yapmadan testo ve bolde kürüne başladım. oral hap kullanmıyorum. sence bu şekilde de kürün etkisini görebilir miyim? eksiksiz beslenme eksiksiz spor yapıyorum. yağ oranım yüksek ve 1 ayda sadece 2kg verebildim. bugün yağ oranımı tekrardan ölçüp sana atarım. ve sence bu kürü kaç ay kullanmaya devam etmeliyim.

Kullandığın dozları söyler misin? 4 haftada bir kan tahlili yaptır değerlerine göre hareket edersin. Beslenmeni ve antrenman programını yaz.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Free testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh
  • Hdl,ldl,Trigliserid 
  • D, demir ve b12
  • Dht
  • Progesteron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2

Dozlar haftada 500-500 alıyorum hocam

Beslenme:

• Sabah 5 yumurta 7 yemek kaşığı yulaf
  • Öğlen 100gr basmati 250gr Tavuk
  • Akşam 100gr basmati 250gr Tavuk
  • Spordan sonra 1 ölçek toz

Spor programım da resim olarak atıyorum ( önerebileceğiniz başka bir program varsa onuda yapabilirim )

IMG_2054.png IMG_2053.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Çok fazla hareket var. Müsait olunca program yapalım sana.

Hergün min 30 dk kardiyo yapmalısın. Eğimli yürüyüş yada merdiven yapmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
Diver, Şimdi yazdı:

Çok fazla hareket var. Müsait olunca program yapalım sana. Hergün min 30 dk kardiyo yapmalısın. Eğimli yürüyüş yada merdiven yapmanı öneririm.

Tamamdır hocam ne zaman yapalım ve size dediğim ilaçları da aldım. Konusunu ve resimlerini paylaştım. Bu forumda okudum yarışmacılara vs veriyorlarmış. Bilginiz varsa sizde yorumlarsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
smthncl, Şimdi yazdı:

Tamamdır hocam ne zaman yapalım ve size dediğim ilaçları da aldım. Konusunu ve resimlerini paylaştım. Bu forumda okudum yarışmacılara vs veriyorlarmış. Bilginiz varsa sizde yorumlarsanız sevinirim.

Htp dolu bir marka olsada malesef ülkemizde sahtesini çok rahat yaparlar. Kimden aldığın önemli sağlam referansları olan satıcı ise kullan görelim. Yağ oranın yüksek olduğu için 4 haftada bir kan tahlilini ihmal etmemelisin . Antrenmanımı yapayım program yazıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
gönderildi (düzenlendi)
Diver, Şimdi yazdı:

Htp dolu bir marka olsada malesef ülkemizde sahtesini çok rahat yaparlar. Kimden aldığın önemli sağlam referansları olan satıcı ise kullan görelim. Yağ oranın yüksek olduğu için 4 haftada bir kan tahlilini ihmal etmemelisin . Antrenmanımı yapayım program yazıcam.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim. 1 ay sonra kan testlerimi paylaşacağım.

tarihinde smthncl tarafından düzenlendi
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
h4runx, 1 dakika önce yazdı:

hangi aile hekimi testoya bakıyor? 

sağlık ocağına git hocam bakıyorlar ücretsiz yada ilinizde üniversite hastanesini varsa oraya da gidebilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
smthncl, Şimdi yazdı:

sağlık ocağına git hocam bakıyorlar ücretsiz yada ilinizde üniversite hastanesini varsa oraya da gidebilirsiniz 

sağlık ocağında hormon testlerini yapmıyorlar diye biliyorum hocam, ilk kez gördüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
h4runx, Şimdi yazdı:

sağlık ocağında hormon testlerini yapmıyorlar diye biliyorum hocam, ilk kez gördüm 

bende öyle zannediyordum gittim sordum ve tabii ki de bakabiliriz yanıtını aldım ve sonuçlar da doğru çıkmadı.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
smthncl, Şimdi yazdı:

bende öyle zannediyordum gittim sordum ve tabii ki de bakabiliriz yanıtını aldım ve sonuçlar da doğru çıkmadı.

bu arada tebrik ederim o kadar yüksek kilodan düşmek kolay değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
smthncl    2
h4runx, 1 dakika önce yazdı:

bu arada tebrik ederim o kadar yüksek kilodan düşmek kolay değil 

çok teşekkür ederim. istedim ve yaptım. çok da zorlanmadım. çünkü aynaya baktığımda artık bir insan görmek istiyordum. şimdide sıra yağ oranında. sadece spordan sonra kardiyo yapmak çok fazla yoruyor. sabahları aç karna 20dk yüksek tempo yürüyüş ve spordan 1-2 saat sonra yüksek tempo yürüyüşle çözmeye çalışıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.