Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bovearch

Rad140 + mk677 kür günlüğüm (noxy labs)

Önerilen İletiler

Bovearch    26

Selam arkadaşlar biraz kendimi ve geçmişimi anlatmak istiyorum öncelikle,  önceden anabolik steroid kür geçmişim var bu sporda 5. Yılıma giriyorum ama sürekli devam ettiremedim tabi ki en uzun 1 yıl sürdürdüm diğerleri kesik kesik oldu ayrıca şuan fitness eğitmeniyim kürü bırakma sebebim sakatlık profesyonel 1. Ligde Amerikan futbolu oyuncusuydum ve sakatlıktan dolayı bırakmak zorunda kaldım bu spordan soğumama sebep oldu son 3 Aydır düzenli gidiyorum. bu formu keşfettim sarmları araştırırken burak hocayla iletişime geçtim ve ürünlerimi sorunsuz aldım kendisi her konuda yardımcı oluyor sağolsun çok bilgili bir büyüğümüz kendisi.

Şuanda belirttiğim gibi 2 tane sarm kullanıyorum ve bugün 15. Günüm ilk günden itibaren ben ürünleri hissetmeye başladım vücudum bu tarz steroidler hızlı tepki veriyor kesinlikle psikolojik değil ilk günden öyle bir açlık çekmek yok çünkü arkadaşlar 😂 daha önce sarm kullandım bunlar fısmış diyen arkadaşlara ithafen çakma ürün kullanmışsınız bunu belirtmek isterim yada ürünler orijinal olabilir ama disiplin bilgi sahibi spor geçmişi olmayan bir bireysiniz lütfen bu tarz ilaçları kullanmadan önce bir spor geçmişimiz olsun..

Benim kullanma amacım yağ yakarak kütle koymak sakatlıktan sonra 1 Yıl hiçbir şekilde spor yapmadım ve hayvan gibi yedim tabiki hayatımda ilk defa 95 kilo obez oldum bu beni şoka soktu ve artık kolları sıvamam gerektiğini düşündüm ve daha zararsız olduğuna inandığım için sarmları tercih ettim konular kesik kesik yazıyorum kusura bakmayın günlük gibi aklıma gelen kısımları yazıyorum ilaçta özellikle ilk hissettiğim tepki verdiği şeyler 1. Açlık yediğim yarım saat sonra yok oluyor sürekli Açım 2. Fena bir pump ve şuan ilaç top noktada adelem soğukken bile sürekli sert dolu hissediyorum.

Sarm sayesinde çok hızlı toparladım gerçekten bu kadar etki beklemiyordum mk677 sabah aç karna içiyorum 20 dk sonra yemek yiyorum genelde rad140 da idmandan 20 dk önce alıyorum maddi durumum olsa gw501516 da eklemek isterdim ama şuan bütçem yok haftada 5 gün idman yapıyorum push pull leg şeklinde ve her idman sonu 35 40 dakika kardiyo yapıyorum (15 eğimde 4 hızda) beslenme konusuna gelirsek şuan da bazı günler 500g tavuk bazı günler 400g kıyma yiyorum.

Son 1 haftadır kıyma tüketiyorum ve günlük 2 ölçek protein tozu içiyorum Bigjoy marka suplement olarak creatin alıyorum sadece vitamin olarak da omega 3, C , d plus, multi vitamin alıyorum ölçü almayı sevmiyorum bu yüzden almadım testo kullanırkende almıyordum şuanlık aklıma gelenler bunlar arkadaşlar 2. Ayda öncesi sonrası atarım her hafta form atmam minik farkları anlayamayacak arkadaşlar olabilir bu süreçte aklıma geldikçe konuya yazacağım sormak istediğiniz yada ekstra eksikler olursa söyleyebilirsiniz arkadaşlar iyi forumlar.. (müsait olunca sakatlık öncesi formumu sonra obez halimi atarım güncel içinde çekeceğim idmanı tek yaptığım için güzel çıkmıyor seviliyorsunuz)

Sarm öncesi:

• kilo 92
  • 15. Gün kilo 87,3
  • Boy 176
  • Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Draqul Org    40

Başarılar çok iyi bir kür sadece formunu paylaşsan insanlar bilse çok iyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26

(Kür öncesi 92 kg pumplı halim) çok daha beterdi öncesinde biraz toparladım 

IMG_5213.thumb.jpeg.40911d83d1befeca4cfde098f4d1021e.jpegIMG_5216.thumb.jpeg.098fb1fb4ae47a88b8c9ce76e46b8aa7.jpegIMG_5215.thumb.png.8b2ecc7a8618417e2e10dc9acb7a283b.pngIMG_5214.thumb.jpeg.d70f526debdfa629e297bc3feab7da12.jpeg

Merak eden olursa diye sakatlık öncesi testo bolde kürümde böyleydim 1 senede ne hale gelmişim 😂

IMG_4934.jpeg IMG_4901.jpeg

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204
matiquew133, 13 dakika önce yazdı:

Ben de ayni kürdeyim daha 4. gün açılmadı ben de sarmlar

Kişiden kişiye değişiyor bende 2.5 hafta sonra açıldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
matiquew133, 52 dakika önce yazdı:

İdman hacmin ne kadar iyi ne kadar düzgün idman yapabiliyorsun beslenmen ne durumda disiplinli devam ediyor musun uyku düzenin nasıl kişiden kişiye değişir açılmalar noxy kullanıyorsan merak etme hissedeceksin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
matiquew133    1
EmreGundi, 39 dakika önce yazdı:

Kişiden kişiye değişiyor bende 2.5 hafta sonra açıldı

Açıldığını nasıl hissettin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    952
matiquew133, 56 dakika önce yazdı:

4 günde samr mı açılır :) günlükleri oku ne kullandığını bil iyi öğren. 3 haftada açılır sarmlar o da çalışan sarmsa.

Konuya gelince günlük çok detaylı ve güzel hazırlanmış elinize sağlık.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    204
matiquew133, 11 dakika önce yazdı:

Açıldığını nasıl hissettin?

Dehşet pump, antrenmanda ağırlıkları kemirme isteği, rahat uyku vb..

Mesela Mk-677 bende açlık yapmıyor 3-4 ay aralıksız kullandım belli bir süre sonra açlık hissiyatı gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kemalerkan    4
SPECTRE, 11.08.2024 - 11:06 yazdı:

4 günde samr mı açılır :) günlükleri oku ne kullandığını bil iyi öğren. 3 haftada açılır sarmlar o da çalışan sarmsa.

Konuya gelince günlük çok detaylı ve güzel hazırlanmış elinize sağlık.

size katılıyorum şimdi bana da garip geldi ama sonuç olarak sarm lar hakkı da tam bilgimiz yok mk677 nin bir arkadaşımda 4 hafta sonra açıldığını biliyorum kişiden kişiye çok değişiyor sanırım 5. gündeyim aynı kürde ben de açılma felan olmadı normal olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26

17. Gün idman sonu pumplı ön kameradan çektiğim için pek net çıkmadı güncel form böyle 

IMG_5245.thumb.jpeg.790ee255051b6805d83eed9ae89d1c41.jpegIMG_5244.thumb.jpeg.c6b47bfd868592669e3680cf9e1dfc23.jpeg 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Bovearch, 26 dakika önce yazdı:

17. Gün idman sonu pumplı ön kameradan çektiğim için pek net çıkmadı güncel form böyle 

etkiler nasıl dostum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
Baris10, 10 dakika önce yazdı:

etkiler nasıl dostum?

Günlükte yazdığım gibi Etkiler aynı çok iyi verim alıyorum gün geçtikçe daha iyi hissettiriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Bovearch, 28 dakika önce yazdı:

Günlükte yazdığım gibi Etkiler aynı çok iyi verim alıyorum gün geçtikçe daha iyi hissettiriyor 

güç artışı konusunu merak etmiştim de hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
Baris10, 27 dakika önce yazdı:

güç artışı konusunu merak etmiştim de hocam

Güç artışı yaşadım tabi ki ama düşük karb beslendiğim için sürekli üstüne koyamıyorum malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26

18. Günden selamlar iki fotoğraf da sabah boş mideyle çekilmiştir

sarm öncesi sabah 

IMG_5254.thumb.jpeg.f3e6fa8cff5abea0b85138060b339c1e.jpeg

18. Gün 

IMG_5249.thumb.jpeg.ff5eb9dcb10218191a32a46c241b5c12.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    27
matiquew133, 11.08.2024 - 10:08 yazdı:

SARM'lar sistemde kümülatif çalıştığı için ilk günden dahi hissedilebilir lakin kimi bünyelerde bu inşaat ve kandaki total kimyasal seviyesi peak noktasına geç ulaşır ve bu sebepten ötürü geç hissiyat verebilir. Vücudunu iyi tanırsan ilk günden bile etkileri hissedebilirsin dostum. Ama aceleci olmaya gerek yok 2 bilemedin 3. hafta itibari ile hissetmeye başlarsın.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    509

Kendi sarms kürümden örnek verecek olursam ;

mk-677 rad-140 ve mk-2866 + 250 mg testo

mk-677 nin tüm yan etkilerini yaşadığım için günlük 0,5 ml e düşürdüm inanılmaz bir açlık hissi ki sürekli yiyorum ve ileride derece halsizlik ve diz ağrısı yapıyor

rad  -140 ve mk-2866 adelede sertlik güç ve hacim konusunda istediklerimi veriyor.Bu arada 4.haftadayım sarmslar için acele etmeyin 3-4 haftayı buluyor açılması

12 hafta kullanmayı düşünüyorum..

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26
SERKO, 5 saat önce yazdı:

Kendi sarms kürümden örnek verecek olursam ;

mk-677 rad-140 ve mk-2866 + 250 mg testo

mk-677 nin tüm yan etkilerini yaşadığım için günlük 0,5 ml e düşürdüm inanılmaz bir açlık hissi ki sürekli yiyorum ve ileride derece halsizlik ve diz ağrısı yapıyor

rad  -140 ve mk-2866 adelede sertlik güç ve hacim konusunda istediklerimi veriyor.Bu arada 4.haftadayım sarmslar için acele etmeyin 3-4 haftayı buluyor açılması

12 hafta kullanmayı düşünüyorum..

Formum hariç her türlü konu konuşuluyor günlüğümde 😂😂

• ahahaha 1
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baris10    35
Bovearch, 1 saat önce yazdı:

hahahaha başlangıç ve son halini atar mısın yan yana bi karşılaştıralım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    509
Bovearch, 12 saat önce yazdı:

At da görelim kardeşim benim :) üzerine konuşalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26

Selam arkadaşlar,

Bugün sarm kürümün 1. Ayının sonuna gelmiş bulunmaktayım

Başlangıç kilom 92 kg :

IMG_5213.thumb.jpeg.40911d83d1befeca4cfde098f4d1021e.jpeg IMG_5214.thumb.jpeg.d70f526debdfa629e297bc3feab7da12.jpeg IMG_5216.thumb.jpeg.098fb1fb4ae47a88b8c9ce76e46b8aa7.jpeg IMG_5215.thumb.png.8b2ecc7a8618417e2e10dc9acb7a283b.png

Birinci Ayım bugün çekildim durumlar böyle şuan 1 ay daha devam edeceğim

Güncel kilom 85,9 kg :

IMG_5398.thumb.jpeg.37e24255a7ac986ba5ceeeab1f754815.jpeg IMG_5393.thumb.jpeg.c14d92ea9406e1df87ed624b0a853b43.jpeg IMG_5407.thumb.jpeg.5e90dd47dad189424c7d69146d26d03a.jpeg IMG_5399.thumb.jpeg.9c9147a62ea3136ac6da11956359582d.jpeg IMG_5378.thumb.jpeg.744c5b481c41c12b9626cc6a4d8fc31c.jpeg IMG_5386.thumb.jpeg.908e5aa82749e697caa05b9282ebe62a.jpeg IMG_5389.thumb.jpeg.11cf63dd2bf9deefc82cd87116289679.jpeg IMG_5392.jpeg

• Beğen 2
  • Ödül 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ataakbey
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Mk 677 (yeşil damla) Mk 2866 (kırmızı kapsül) Kullanımına 16/09/24 tarihinde:
      Sabah aç karnına (mk677) 0,5 Akşam antrenman sonrası 0,5 - (mk2866) Antreman öncesi 1 kapsül Gece yatmadan önce 1 kapsül + zma  kompleks  ile birlikte başladım. Ayrıca gün içersin de kahvaltı ile birlikte vitamin d3-k2 + a vitamin kahvaltıdan bir süre sonra B kompleks vitamin C öğle yemeğinden sonra liv.52 kullanıyorum antrenman öncesi 5g kreatin (mk2866) ile birlikte alıyorum. Ciddi anlamda açlık hissi ve biraz da sinirlilik başladı. Kullandığım ürünlerin sıralaması ve çeşitleri ile alakalı eksik fazla yada yanlış zamanlamam varsa düzeltmem için fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Revengew
      Sp ve noxy arasında kaldım güncel olarak hangisi iyi.
      Sp eskisi gibi değil diyorlar şuan sp kullanan var mı?
    • Yazan: sarmkolik
      Öncelikle hepinize iyi forumlar.
      Forumda çoğu konuda gördüğüm üzere MK-677'yi boy uzaması için kullanacak olan arkadaşlara GH ve igf-1 gibi yanıtlar verilmiş ama MK-677 büyüme hormonunu artırdığı için dolaylı olarak boy uzamasına da katkı sağlamaz mı? 
    • Yazan: cangr8
      Selamlar,
      internette orijinal sarms ararken kafam karıştı hangisi orijinal hangisi değil emin olamıyorum. Sitedeki yorumlarada güvenemiyorum. Bu yüzden bi kaç marka ve satıcı buldum bunlar arasından kullananlar ve ya alanlar varsa etki edip etmediğini ya da satıcıların güvenilirliği hakkında bilgilendirirse sevinirim.  
      İlki ...... sattığı oxy2gen markalı sarmslar fiyatlar örneğin rad140 2600 e satılıyor şuan. 
      ikincisi ....... instagramı. Burdada Ultimate lab ürünleri satılıyor güzel yorumlar olmasına rağmen orijinal mi güvenemedim.
      Bildiğiniz güvenilir satıcı ve markalarıda belirtirseniz güzel olur.
      Bu sitedede satıldığını biliyorum bu yüzden onun haricinde yalnızca soruma yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Hulk808
      Merhabalar bir kaç gün önce Burak bey ile tanıştım, çok iyi niyetli ve samimi bir ses tonu ve her probleme çözüm üretebilecek bilgili ve kendinden emin bir potansiyeli vardı açıkçası ben ürününe ve kendisine güvendim diyebilirim. Daha önce Noxy Labs markasını temin edip kullanan var mı acaba ? Biraz tuzlu rakamlar verdi , fakat ucuz etin yahnisi yenmez diyip onayladım, vücuduma alıyorum sonuçta kalite şart. 
      Fikirlerinizi almak istedim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.