Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

h4runx

Yohimbine ile aspirin beraber kullanılır mı?

Önerilen İletiler

h4runx    9

Merhaba, yohimbine kullanırken nabız 170leri görüyor, önlem amaçlı aspirin kullanabilir miyim? Teşekkürler @Diver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.467
h4runx, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba, yohimbine kullanırken nabız 170leri görüyor, önlem amaçlı aspirin kullanabilir miyim? Teşekkürler @Diver

Aspirinin nabız düşürme etkisi yok. Pıhtılaşmayı önler. Yohimbine markası nedir ve günlük ne kadar kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
Diver, Şimdi yazdı:

Aspirinin nabız düşürme etkisi yok. Pıhtılaşmayı önler. Yohimbine markası nedir ve günlük ne kadar kullanıyorsun?

Nutricost, 30 kullanıyordum 40mg çıktım bugün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
h4runx, Şimdi yazdı:

Nutricost, 30 kullanıyordum 40mg çıktım bugün 

Yanında başka uyarıcı ne kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Yanında başka uyarıcı ne kullanıyorsun?

200mg caffeine sadece, bugün fena çarpıntı yaptı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
h4runx, Şimdi yazdı:

Kafein bende de yüksek nabız yapıyor. Birlikte kullanmamanı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
Diver, Şimdi yazdı:

Kafein bende de yüksek nabız yapıyor. Birlikte kullanmamanı tavsiye ederim.

Normalde koşarken 190 nabız görüyordum ama çarpıntı olmuyordu şimdi 140'da fena çarpıntı var açıkçası biraz korktum. Yohimbine fena çalışıyor bu arada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
h4runx, 1 dakika önce yazdı:

Normalde koşarken 190 nabız görüyordum ama çarpıntı olmuyordu şimdi 140'da fena çarpıntı var açıkçası biraz korktum. Yohimbine fena çalışıyor bu arada. 

Tansiyonda yükselmiştir büyük ihtimalle. Bol su ve mineral takviyesi içmelisin dikkat et kendine :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    20
h4runx, 16 dakika önce yazdı:

Yohimbineyi iherbden mi aldın gümrükten nasıl geçti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    431
h4runx, 24 dakika önce yazdı:

Yohimbine kullanırken nabzın 170'e çıkıyorsa, bu ciddi bir durum olabilir. Aspirin kan inceltici olduğu için bazı riskler taşır ve yüksek nabız sorununu çözmez. Ayrıca, yohimbine dozunu azaltmayı ve kafein gibi diğer uyarıcılardan kaçınmayı düşünebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
metinav, 59 dakika önce yazdı:

HAYIR ! Birlikte kullanılmaz, kanama riski oluşturur...Nabzın yükselmesi sorun yaratmaz, çarpıntı gibi rahatsızlık hissi oluyorsa yanına l-teanine 200-400 mg ekleyebilirsin faydası olur...

hocam korkup 300mg coraspin kullandım umarım sorun olmaz, bu yohimbinin yarılanma ömrü kaç saat? 8 saat oldu nabız hala düşmedi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.786
h4runx, 3 saat önce yazdı:

hocam korkup 300mg coraspin kullandım umarım sorun olmaz, bu yohimbinin yarılanma ömrü kaç saat? 8 saat oldu nabız hala düşmedi. 

Aldığın dozu azalt, ve tek seferde alma ikiye mümkünse 3'e böl gün içinde...Ham yohimbe extresi alıyorsan onun etkisi uzun sürüyor...Hcl formu 3-4 saat etki eder...Dinlenirken nabız yükselmez hareket halindeki gibi...Yohimbe çocuk oyuncağı değil bir çok şeyle etkileşime giriyor.Tek başına veya en fazla kahveyle alınmali, onun dışında herşeyden uzak durulmalı.Alkol, uyuşturucu, sigara, enerji içecekleri, aspirin gibi her türlü kan sulandırıcılar, bitkiler de dahil...tansiyonu arttıran nabzı yükselten her türlü maddeden uzakta alınmalı...Efedrin clenbuterol vb. profesyonel ve sağlıklı kişilerin birlikte alacağı maddeler.Diğer herkesin kaçınması gerekli...

Piyasada yohimbe diye satılan yine içeriği tağşişli bir çok suplement ürün var.Bunlara güvenip yanına bir şeyler kullanmayın...

• Minnettarım 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9

2 haftadır yohimbine kullanıyorum, 

plateu dönemindeydim kilo veremiyordum bu direnci kırıp 4 kg verdim. verdiğim 4 kilonun %90'ı karın bölgesinden. göbek, simit vs hiç bir şey kalmadı. bu ilaç tam bir mucize. 

oisobb123, 03.08.2024 - 12:11 yazdı:

Yohimbineyi iherbden mi aldın gümrükten nasıl geçti

evet iherb üzerinden aldım, 2 kutu 500₺+500 vergi+kargo sorunsuzca geldi. omega3 ve b12 için reçetem vardı yanına ek yohimbine aldım sorunsuz geçti. 

arnoldşıngırmıngır, 03.08.2024 - 12:49 yazdı:

30 ve 40mg çok yüksek değil mi? Ben başka markalar 10-20mg arası kullanıyorum. Yürüyüşte aman aman nabız yükselmesi yaşamıyorum. Terlemeyi biraz arttırıyor.

asıl etki 40mg üstünde görülüyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
h4runx, Bir saat önce yazdı:

2 haftadır yohimbine kullanıyorum, 

plateu dönemindeydim kilo veremiyordum bu direnci kırıp 4 kg verdim. verdiğim 4 kilonun %90'ı karın bölgesinden. göbek, simit vs hiç bir şey kalmadı. bu ilaç tam bir mucize. 

evet iherb üzerinden aldım, 2 kutu 500₺+500 vergi+kargo sorunsuzca geldi. omega3 ve b12 için reçetem vardı yanına ek yohimbine aldım sorunsuz geçti. 

asıl etki 40mg üstünde görülüyor. 

Aracı kargo şirketi mi kullandın yoksa sitenin kargoladığı firma mı? Nasıl sorunsuz geçti😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
gönderildi (düzenlendi)

iherb ecms kargo ile çalışıyor, ürün Türkiye'ye gelince yerli gümrük şirketi ürünü teslim alıp sürat kargo ile gönderiyor. 10 günde geldi. kargo ücreti 260 lira. Sen sadece siparişi veriyorsun, artık ptt ile uğraşmana gerek yok. kendileri hallediyor. eskiden tebligat vs sıkıntılı oluyordu. ben doktordan reçete almadım, a4 üzerine " x x ürünleri kullanmasında sakınca yoktur" yazıp kaşe bastı. @Diver

tarihinde h4runx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467

Gümrük senden fatura ve reçete istedi mi yani onu merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
h4runx    9
Diver, 44 dakika önce yazdı:

Gümrük senden fatura ve reçete istedi mi yani onu merak ediyorum. 

Hayır, gümrük ile hiç uğraşmadım. O işleri iherbin ayarladığı yerli şirket yapıyor. Ürünü sipariş verirken kimlik, reçete gönderdim. 10 gün sonra kapımdaydı. 

IMG_20240724_105649.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    9
h4runx, 39 dakika önce yazdı:

Hayır, gümrük ile hiç uğraşmadım. O işleri iherbin ayarladığı yerli şirket yapıyor. Ürünü sipariş verirken kimlik, reçete gönderdim. 10 gün sonra kapımdaydı. 

hocam merhaba reçete görüntüsü atabilirmisiniz örnek olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    23
h4runx, 3.08.2024 - 12:01 yazdı:

Bende efedrin cafein yohimbine aspirin. İlaçlarının kombine edilmiş suplementi var yorulmak nedir bilmiyorsun kardiodan çnce atıyorum bir tane. Ama 13 yıllık kardio geçmişim var müsabık sporcuyum herkese önerilmez. Özellikle yüksek kilo be sigara kullananlar uzak dursun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berko110    16
uslu4335, 06.08.2024 - 11:59 yazdı:

hocam merhaba reçete görüntüsü atabilirmisiniz örnek olarak.

+1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.