Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

theturbo07

Definasyon yapmak istiyorum fakat tavsiyelerinize ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

theturbo07    0

Herkese iyi forumlar,

Ben 1 yıl içinde natural olarak 112 kg'dan 78 kg'a düştüm ama yanlış beslenme ve antrenman programları sonucu haliyle kas kaybımda fazlaca oldu. Güncel olarak 1.78 boy, 78 kilo ve yağ oranı %26 seviyelerinde. Amacım yağ yakımının yanı sıra hafifte olsa kas kütleside eklemek. Aklımda anabolik olarak testo propionat, oxandralon, clenbuterol ve hgh f kürü var ama Sarms ve pepdit konusunda bilgi ve tecrübem olmadığı için tavsiyelerinize ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.413

Merhabalar.

Şimdi yapman gereken 2000 kalori civarı ve 100gr proteine sabitleyip haftada 3 gün PPL yada full body antrenmanı yapmak. Bu kilo da 6-7 ay daha devam edip yağ oranını düşüreceksin. 2 güne de sadece kardio ekle. Sonra formuna göre seninle Anabolik, Pepdit veya sarms konuşuruz.

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theturbo07    0
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Şimdi yapman gereken 2000 kalori civarı ve 100gr proteine sabitleyip haftada 3 gün PPL yada full body antrenmanı yapmak. Bu kilo da 6-7 ay daha devam edip yağ oranını düşüreceksin. 2 güne de sadece kardio ekle. Sonra formuna göre seninle Anabolik, Pepdit veya sarms konuşuruz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz daha detay verebilir misiniz. 2000 kalori aşağı yukarı benim günlük olan ihtiyacım, kalori açığı vermeden aynı kiloda yağ oranını düşürmek nasıl mümkün olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.413
theturbo07, 12 saat önce yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim. Biraz daha detay verebilir misiniz. 2000 kalori aşağı yukarı benim günlük olan ihtiyacım, kalori açığı vermeden aynı kiloda yağ oranını düşürmek nasıl mümkün olabiliyor.

Günlük kalori ihtiyacını artırarak. 

Hayatına günlük yürüyüş, hitt kardio yada kickbox antrenmanı da ekle.

Ağırlık antrenmanlarını haftada 3 gün ama sağlam çalışarak yap. Amaç sürekli ağırlık artırmak olsun doğru formda.

Yağ kaybetmemen imkansız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
gönderildi (düzenlendi)

@rastlantisal ek olarak kas kazanmakta başlı başına yağ yakmayı teşvik eder vücudu  doğru beslenme ve antrenmanla kas gelişimi yağ yakmanı sağlayacak 

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mamibolone
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Daha önce 12 haftalık only testo kürüne girdim. Şuan pct sürecindeyim.
      Merak ettiğim konu şu;
      Eğer kürümü 12 değil de 20 hafta veya 24 hafta yapsaydım bana ekstra olarak zararları ne olurdu ? Diğer sorum ise ideal kür en fazla kaç hafta olmalı? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: baltalı hano
      Öncelikle herkese merhaba,
      Daha önceden kür yapmış biri olarak bir arkadaşım ısrarla kendisine kür yazmamı istiyor. Kendisi daha önceden uzun süre spor yaptı fakat bir süredir ara verdi. Tekrar spora başlamak için motivasyon olarak sadece kürlere sıcak bakıyor (ne dediysem dinletemedim o yüzden lütfen yanlış olduğuna dair şeyler yazmayın yanlış olduğunu ben de biliyorum.) 
      İlk kür definasyon için doğru bulmuyorum ben ama sadece definasyon istediği için ve ilk kür tren ya da npp tarzı bi ilaç girmesine sıcak bakmadığım için kararsız kaldım ve sizlere sormak istedim ilk kürde definasyon olarak önerileriniz nelerdir? Testo Enanthate veya Propionate arasında su tutumu harici yağ yakımın da ekstra bir değişim fark eder mi çünkü propionate daha maliyetli oluyor. 
      Anavar veya Winstrol eklemek istemiyorum pek çünkü anavarların %90 ı ya boş oluyor ya da etken maddesi çok az oluyor. Winstrol de sadece kullanıldığı süre zarfında iyi etki gösteriyor. Testo Prop Masteron ya da Testo Enanthate Boldenon Masteron tarzı bir şey düşünüyorum tavsiyelerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.
    • Yazan: Baris10
      Selamlar, 8 haftadır sarms küründeyim. Mental hep bir çöküşte, sürekli depresifleşiyorum. Kütle arttıkça mental düşüyor. Günlük hayatım zaten karmaşık geçiyor üstüne ilaçların da etkisi olunca iyice mod düşüyor, anksiyete vs. tetikleniyor diye düşünüyorum. Bu durum için tavsiyesi olan var mı?
      Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.