Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tony Montana

Cruise dönemine girmeden önce mini cut yapmalı mıyım ?

Önerilen İletiler

Tony Montana    139

Evet arkadaşlar, diyetin 2.haftasından çektiğim bir video bırakıyorum. Dozları aşağı çekmeye başladım yaklaşık haftaya sadece 125mg sustanon almaya başlayacağım. Kilom 3.haftanın başı 86 çıktı, kardiyolar ve antrenmanlar iyi gidiyor. Sıradaki bulk için sabırsızım 

Rhapsody3132, 20.09.2024 - 01:54 yazdı:

son durum nedir güncellemeye sabirsizim

Geldi hocam 

@Diver @rastlantisal hocalarım sıradaki kürümü bolde ile 20 hafta üzeri düşünüyorum sonrasında arada cruise yapmadan defineye girebilir miyim ? Klasik tren kürü olacak. Yoksa arada bi köprü yapmalı mıyım ? Ona göre küre başlama tarihlerini net planlamak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
Tony Montana, 18 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar, diyetin 2.haftasından çektiğim bir video bırakıyorum. Dozları aşağı çekmeye başladım yaklaşık haftaya sadece 125mg sustanon almaya başlayacağım. Kilom 3.haftanın başı 86 çıktı, kardiyolar ve antrenmanlar iyi gidiyor. Sıradaki bulk için sabırsızım 

Geldi hocam 

@Diver @rastlantisal hocalarım sıradaki kürümü bolde ile 20 hafta üzeri düşünüyorum sonrasında arada cruise yapmadan defineye girebilir miyim ? Klasik tren kürü olacak. Yoksa arada bi köprü yapmalı mıyım ? Ona göre küre başlama tarihlerini net planlamak istiyorum

Boldenondan çıkar çıkmaz trene geçmeni önermem arada 8 hafta olmalı bence. Bolde ve tren böbrekleri yoruyor ona göre hareket edersin :) 8 hafta 250 testo ile cruise yapar trene geçebilirsin. Form sulu baya sabah aç karnına kardiyo yardımcı olacaktır 👌🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
Diver, 26 dakika önce yazdı:

Boldenondan çıkar çıkmaz trene geçmeni önermem arada 8 hafta olmalı bence. Bolde ve tren böbrekleri yoruyor ona göre hareket edersin :) 8 hafta 250 testo ile cruise yapar trene geçebilirsin. Form sulu baya sabah aç karnına kardiyo yardımcı olacaktır 👌🏻

Teşekkür ederim hocam, evet şu an haddinden fazla ödem var. Kardiyo ve sebzelere biraz daha asılacağım sanırım 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
Tony Montana, 15 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam, evet şu an haddinden fazla ödem var. Kardiyo ve sebzelere biraz daha asılacağım sanırım 😅

Rica ederim. Aşağıya yazdıklarımı kaynar suya atıp 20 dk demlendikten sonra içebilirsin güzel su attırıyor😄

Günlük  1,2 fincan yeterli olur.

1. Mısır püsküllü 
  2. Kiraz sapı
  3. Karahindiba 
  4. Hubiskus 
  5. Maydanoz
  6. Limon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
Diver, 28 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Aşağıya yazdıklarımı kaynar suya atıp 20 dk demlendikten sonra içebilirsin güzel su attırıyor😄

Günlük  1,2 fincan yeterli olur.

1. Mısır püsküllü 
  2. Kiraz sapı
  3. Karahindiba 
  4. Hubiskus 
  5. Maydanoz
  6. Limon

Mutlaka deneyeceğim hocam, kullandığım süre boyunca ara vermem gerekiyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
Tony Montana, Şimdi yazdı:

Mutlaka deneyeceğim hocam, kullandığım süre boyunca ara vermem gerekiyor mu?

Bir hafta içip bir hafta off verebilirsin.Suyu bol içmelisin ve vitamin mineral alımına dikkat et. Vücut su durumuna göre hareket edersin. Ve böbreklerde rahatsızlık yada koyu renk idrar olursa ara verirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Bir hafta içip bir hafta off verebilirsin.Suyu bol içmelisin ve vitamin mineral alımına dikkat et. Vücut su durumuna göre hareket edersin. Ve böbreklerde rahatsızlık yada koyu renk idrar olursa ara verirsin. 

Uygulayacağım hocam çok teşekkürler 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    642
Tony Montana, 29.07.2024 - 21:37 yazdı:

Yalan olmasın kendimi Michelin lastik adam gibi hissediyorum 😅. Evet cut yapacağım ama seneye yaza doğru planlıyorum, öncesinde sadece 2 bulk planlamam var. O yüzden mesela %14-15 yağ oranıyla girersem diğer bulk kürüne fazla olmaz mı

Hocam hemen ekliyorum 

Evvet form geldi

Yağ oranın aşağı yukarı %17 civarı. Cruise döneminde de cut yapabilirsin sorun olmaz. Sonrasında blast yapacaksan işin çok daha kolay olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    139
Rhapsody3132, 2 saat önce yazdı:

güncel kalori ve kilo kaç hocam?

Kalori olarak hesaplamadım 

600 pirinç

600 tavuk 

40 whey

20 zeytinyağı

Kilom 86

şu an bu makrolarda kilo verebiliyorum, muhtemelen yeni

haftaya biraz daha kısarak başlarım

hectordoyle, 41 dakika önce yazdı:

Yağ oranın aşağı yukarı %17 civarı. Cruise döneminde de cut yapabilirsin sorun olmaz. Sonrasında blast yapacaksan işin çok daha kolay olur. 

Evet şu anda diyetteyim, bu prosedürü uyguluyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.