Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arnoldşıngırmıngır

Irandaru yohimbine sizce orjinal mi?

Önerilen İletiler

nickarmada    16

üstündeki qr kodu taratıp çıkan numaraları atarmısın yada kontrol edebilirsin en son çıkan 3 rakam lot sayısı baştaki gt yazan kod ilk iki rakamından sonraki, burda kutunun üstüne yazan skt. filanda yazıyor genelde. yani direkt orjinaldir denemeyebilir ama en azından bir fikir edindirebilir. genelde çok fazla buna önem göstermiyorlar sahte  iran yohimbinini satan üreticiler.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16

büyük ihtimalle orijinaldir zaten masrafı normal şartlarda çok olmayan bir ürün. bende elimde orijinalliğine güvendiğim ürün var aynı eczane malı, lot numarası sizinkinden eski seri, farkı var çünkü price da eklenmişti yeni sürümlerinde. ürünü aç karna 10 mg ye kadar kullanabilirsin etkileri içerisinde hafif mide yangısı gibi bir etki ve ağızda metalimsi bir tat getiriyor (geğirme anında vs.) gerçekten ter seviyelerinde artış ve cinsel istekte(3-5 gün içerisinde) bir fark görebiliyorsunuz... Bendekiyle neredeyse her şeyi aynı çünkü seninkinin. hapın olduğu ambalajın arkasın dada fontları düzgün iran daru yazıyorsa endişeye çok fazla gerek yok. gerisi laboratuvara yollamaya bakıyor çünkü :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada, 36 dakika önce yazdı:

büyük ihtimalle orijinaldir zaten masrafı normal şartlarda çok olmayan bir ürün. bende elimde orijinalliğine güvendiğim ürün var aynı eczane malı, lot numarası sizinkinden eski seri, farkı var çünkü price da eklenmişti yeni sürümlerinde. ürünü aç karna 10 mg ye kadar kullanabilirsin etkileri içerisinde hafif mide yangısı gibi bir etki ve ağızda metalimsi bir tat getiriyor (geğirme anında vs.) gerçekten ter seviyelerinde artış ve cinsel istekte(3-5 gün içerisinde) bir fark görebiliyorsunuz... Bendekiyle neredeyse her şeyi aynı çünkü seninkinin. hapın olduğu ambalajın arkasın dada fontları düzgün iran daru yazıyorsa endişeye çok fazla gerek yok. gerisi laboratuvara yollamaya bakıyor çünkü :D 

Farklı 1-2 marka yohimbine kullanmıştım. Bakalım bunda farklı bir etki olacak mı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    9
arnoldşıngırmıngır, 26.07.2024 - 15:08 yazdı:

Farklı 1-2 marka yohimbine kullanmıştım. Bakalım bunda farklı bir etki olacak mı

hocam etki gördünüz mü iran daru dan orjinal mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
negfeedback    27

iHerb'den aldım 5 mg yohimbine hcl 240 kapsül olanından aldım  etki ediyor 10+10 alıyordum elde titreme, çarpıntı yaptı bende. daha önce çeşitli kaynaklardan iran yohimbine hcl temin edip kullanmıştım böyle bir etki görememiştim.

yohim.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335, 23.08.2024 - 14:41 yazdı:

hocam etki gördünüz mü iran daru dan orjinal mi ? 

Fena değil. Sertleşme ve libidoya net olarak etki ediyor. Bende aman aman çarpıntı yapmıyor. Hafif terleme artışı yaşıyorum. Bende nutricost yohimbine arayışındayım hem servis sayısı yüksek hemde güzel yorumlar okuyorum.

negfeedback, 23.08.2024 - 14:47 yazdı:

iHerb'den aldım 5 mg yohimbine hcl 240 kapsül olanından aldım  etki ediyor 10+10 alıyordum elde titreme, çarpıntı yaptı bende. daha önce çeşitli kaynaklardan iran yohimbine hcl temin edip kullanmıştım böyle bir etki görememiştim.

Birde ortopedi doktoruna kaşe imza reçete yazdırsak kabul edilir mi bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
arnoldşıngırmıngır, 5 dakika önce yazdı:

Birde ortopedi doktoruna kaşe imza reçete yazdırsak kabul edilir mi bilginiz var mı?

İş yeri hekimi bile oluyor😄 Kabul ederler merak etme.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    34
Diver, 4 saat önce yazdı:

İş yeri hekimi bile oluyor😄 Kabul ederler merak etme.

Reçetenin içeriği nasıl olması gerekiyor? Doktora göstermek için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601

Aile hekimi yazmaz sanırım var mı deneyen yazdıran?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
Güz, 22 dakika önce yazdı:

Reçetenin içeriği nasıl olması gerekiyor? Doktora göstermek için.

İlacın tam adı markası ve tablet sayısı ile yazması lazım. Tabiki teşhiste yazmalı :)  Bunun gibi yada a4 kağıda yazıp imza mühür atabilir.

IMG_3839.jpeg

GHOST, 21 dakika önce yazdı:

Aile hekimi yazmaz sanırım var mı deneyen yazdıran?

Hocam bazıları kırmıyor kafa dengi oluyor banane deyip yazıyor😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
arnoldşıngırmıngır, Bir saat önce yazdı:

Yohimbine ve ksm66 ashwagandha için teşhis ne yazdırabiliriz ki? Erkek sağlığı için kullanmasında sakınca yoktur tarzı yazdırsak onaylanır mı hocam?

Zannetmiyorum teşhis olmalı. Teşhise ne yazıldığının bir önemi olduğunu sanmıyorum gümrükte kim anlayacak teşhisten 😄 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.