Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Pena

17 yaşımda sarms kullandım ve çok pişmanım hormonlarımı nasıl düzeltebilirim?

Önerilen İletiler

Pena    2

Merhabalar 17 yaşımda sarms kullanmaya başladım 5 gün oldu pişmanım bugünden itibaren kullanmıcam yaşadığım şeyleri aktarıcam hormonlarım baskılanmış mıdır bilmiyorum bilgili kişilerin yardımcı olmasını istiyorum.

mk677: 5 gün önce kullanmaya başladım yatmadan 30 dk önce 10mg halinde herhangi bişeyini hissetmedim şuana kadar yan etki olarak

rad140: 3 gün önce başladım antrenmandan 30 dk önce 10 mg halinde inanılmaz nabzım yükseldi geceleri yatamıyorum bu yüzden aşırı kötü hisettirdi yattığımdada 5-6 saat anca uyuyabiliyorum ve gece aralıklarla hep kalkıyorum sabah kalktığımdada aşırı dinç ve enerjik uyanıyorum uyuyamama rağmen 

cardarine: rad140 la aynı gün başladım antrenmandan 30 dk önce 12.5 mg tek kapsülü nabzımın hızlanması neyden kaynaklı bilmiyorum ikisinide aynı anda atıyodum.

bu süreçte hormonlarım baskılanmış mıdır kısa süre kullandım ve bugün bırakıcam ilerde sorunlar yaşar mıyım kan testi yaptırmıştım 2 ay önce. aşağıda hem kullandığım sarmsların kutularını hemde kan testimi paylaşıcam lütfen beni bilgilendirebilir misiniz 

432D285D-581D-4848-9908-5CFA32238580.jpeg CFEA0263-6728-413C-B761-7D97DB9246D2.jpeg 080F51EE-E34C-46B4-9AF2-5BB01F69A292.jpeg

IMG_7213.png IMG_7214.png IMG_7215.png IMG_7216.png IMG_7217.png IMG_7218.png IMG_7219.png IMG_7220.png IMG_7221.png IMG_7222.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

makro1178    17

Bu kadar panik durumda parol bile alsan sıkıntı hissedersin . Birazdan konu hakkında detaylı bilgili abiler gelir yardımcı olurlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Korkulacak bir şey yok kardeşim değerlerin güzel 👌🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19

kardeşim bu kadar kısa zamanda ve bu ilaçlarla hormonlarını alt üst etmen imkansız ama bu kadar evhamlı birisiysen sana asla kür yapmanı tavsiye etmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Değerlerinde bir sıkıntı yok güzel kardeşim

Vitaminlerin düşük çıkmış kemik gelişimini devam ettirmek için çok iyi beslen 3-4 tane yumurta ye spor yapıyorsan daha çok yiyebilirsin son olarak doktoruna söyle  d vitamini yazsın kemik gelişimi için önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pena    2
EmreGundi, 1 saat önce yazdı:

Değerlerinde bir sıkıntı yok güzel kardeşim

Vitaminlerin düşük çıkmış kemik gelişimini devam ettirmek için çok iyi beslen 3-4 tane yumurta ye spor yapıyorsan daha çok yiyebilirsin son olarak doktoruna söyle  d vitamini yazsın kemik gelişimi için önemli

Abi kan testi mayıs ayına ait d vitamini alıyorum yeşillik yemediğim içinde folik asit hapı kullanıyorum oldukça düzenli beslenmeye çalışıyorum

barisates, 1 saat önce yazdı:

kardeşim bu kadar kısa zamanda ve bu ilaçlarla hormonlarını alt üst etmen imkansız ama bu kadar evhamlı birisiysen sana asla kür yapmanı tavsiye etmiyorum 

Abi hiç enjeksiyon yapmayı düşünmedim bunlar oral yolla alındığı için bişey olmayacağını söylediler 2 ay kullanımda ilk günden uyku tutmadı rad ve cardarine kullandığım an nabzım uçuyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Pena, 4 dakika önce yazdı:

Abi kan testi mayıs ayına ait d vitamini alıyorum yeşillik yemediğim içinde folik asit hapı kullanıyorum oldukça düzenli beslenmeye çalışıyorum

Güncel kan testini niye atmıyorsun? Sarmsların vücuduna etki edip etmediğini şuan nerden bilelim? 

Güncel kan testi ver ona göre yorum yapalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pena    2
EmreGundi, 4 dakika önce yazdı:

Güncel kan testini niye atmıyorsun? Sarmsların vücuduna etki edip etmediğini şuan nerden bilelim? 

Güncel kan testi ver ona göre yorum yapalım

Daha kan vermedim vitaminlere baktırmak için bu hafta vericem sarmsları toplamda 5 gün kullanmış oldum değerlerde oynama yapar mı veya üretimi durdurma gibi ihtimali olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Pena, 2 dakika önce yazdı:

Daha kan vermedim vitaminlere baktırmak için bu hafta vericem sarmsları toplamda 5 gün kullanmış oldum değerlerde oynama yapar mı veya üretimi durdurma gibi ihtimali olur mu

Olmaz kafana takma beslenmene sporuna devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pena    2
Diver, Şimdi yazdı:

Olmaz kafana takma beslenmene sporuna devam et.

Teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Pena, 27 dakika önce yazdı:

5 günde hiç bir şey olmaz benim kızdığım nokta eski kan testlerini atman yanıltıcı oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pena    2
EmreGundi, Şimdi yazdı:

5 günde hiç bir şey olmaz benim kızdığım nokta eski kan testlerini atman yanıltıcı oluyor 

Yazarken 2 ay öncesi olduğunu belirtmiştim kusura bakmayın 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 24.oguzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Önümüzdeki yaza kadar planım eylül ayı boyunca dragon pharmanın cy3 ürününü kullanıp sadece yağ yakmaya odaklanmak ekimde yağ yakımı + azda olsa kütle kazanımı ve kasım 1 den itibaren nisana kadar bulk yapmak sorum şuki cy3 kullanan var mı nasıl ürün.
      Ekim ayında kullanacağım kür nasıl olmalı ve artı bilgi olarak;
      178 cm 95 kg Biriyim 6 ay önce natty bi define sürecine girmiştim 24 günde 11 kg vermiştim bu süreçte günde 2000 kalori alıp ayrıca her gün 1000 1200 kalori yakan bir kardiyo yaptım(basketbol idmanı) simdi bu kalorileri alıcam yine ve yine o şekil kardiyo yapacağım amacım bulk öncesi yeniden bir forma girmek ufaktan bulk da nasıl bir kür yapmalıyım sarms olarak ayrıca marka öneriniz var mıdır .... var ondan ürün alıcam güvenilir midir ne düşünüyorsunuz?
    • Yazan: Draqul Org
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3 aydır sarms küründeydim..
      ilk ay:
      rad 140 - 10mg mk 677 - 10mg 2. aydan sonra:
      rad 140 - 20mg mk 677 - 20mg Kullandım toplam 3 ay kadar.
      Sorularım:
      3. Kürü yapacağım fakat ne zaman yapmalıyım? Ne kadar ara vermeliyim? 2. kürümü 30mg dozunda yapsam sıkıntı olur mu? 2 ay boyunca! Veya eğer enjekteye geçmek istiyorsam ne kadar ara vermeliyim? Kür içi kalp sorunları yaşamıştım ama bıraktıktan 2 gün sonra her şey geçti ve yan etkiler yok oldu ama küçülme yaşandı baya ve beni üzüyor. Kan değerlerim bir kaç günde pct siz yerine geldi fakat kür öncesi ve sonrası hormon dengeleyici kullandım. 
      Kür 15 ağustosta bitti yani 18 gün galiba veya 19.
      Ne kadar sonra 2. Küre başliyabilirim?
    • Yazan: cangr8
      Bir sarmsı almadan önce orijinal olup olmadığını nasıl anlarım. QR kod vs. Koyuyolar onlar orijinal olduğunu teyit etmek için yeterli mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.