Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolik.adam

Boldenon küründe sivilce sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Boldenon küründeyken sivilcelenme yaşamayan nerdeyse kimse yoktur diye düşünüyorum.

Yaşamayan kişilerde genetik şanslıdır herhalde.

Bu sivilce olayını nasıl minimuma indirebiliriz bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

Bolde ile çok güzel büyüyüp damarlanıyorum fakat inanılmaz sivilce atıyorum.

Temiz beslenme konuları dışında herhangi bir çözümü var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.363

Boldenon sivilce yapıyorsa yapıyordur. En iyi yolu boldenondan vazgeçmek maalesef. Vazgeçince bile aylarca sürecek o sivilce işi.

• 100 Puan 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Boldenon sivilce yapıyorsa yapıyordur. En iyi yolu boldenondan vazgeçmek maalesef. Vazgeçince bile aylarca sürecek o sivilce işi.

Evet hocam bırakınca 3 ay sonra sivilceler sönmeye başlamıştı . Yok mudur bir alternatifi hocam ya yurtdışındakiler gh kullanarak sivilce problemini engellediklerini söylüyolardı doğru mudur? Cilt yenilenmesi hep oluyor diye sanırım . bunun hakkında bir bilginiz var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hadder    6

Hocam bende boldenon kullanıyorum 3.hafta oldu herhangi bir sivilce felan yok vücudumda aşırı derecede kendiliğinden pump var kollarım boştayken inanılmaz şiş anlamadım gitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
hadder, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bende boldenon kullanıyorum 3.hafta oldu herhangi bir sivilce felan yok vücudumda aşırı derecede kendiliğinden pump var kollarım boştayken inanılmaz şiş anlamadım gitti

İlaç geç açılıyor, sivilce olursa 10. haftalarda başlar diye düşünüyorum 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
anabolik.adam, 43 dakika önce yazdı:

Evet hocam bırakınca 3 ay sonra sivilceler sönmeye başlamıştı . Yok mudur bir alternatifi hocam ya yurtdışındakiler gh kullanarak sivilce problemini engellediklerini söylüyolardı doğru mudur? Cilt yenilenmesi hep oluyor diye sanırım . bunun hakkında bir bilginiz var mı 

Boldenonda 14. haftadayım. Çok şükür bende sivilce sorunu oluşmadı. Öncelikle genetiğe sonra hormon dengesine bağlı. Gh cildi güzelleştiriyor ama sivilce üzerinde ne kadar etkili bilmiyorum. Deniz ve güneş çok işe yarıyor imkan varsa yapmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 45 dakika önce yazdı:

Boldenonda 14. haftadayım. Çok şükür bende sivilce sorunu oluşmadı. Öncelikle genetiğe sonra hormon dengesine bağlı. Gh cildi güzelleştiriyor ama sivilce üzerinde ne kadar etkili bilmiyorum. Deniz ve güneş çok işe yarıyor imkan varsa yapmalısın.

Denicem . Bolde bence etkili bi ilaç ya çok underrated görülüyor bence. Sağlam bi büyüme ve damarlanma sağlıyor. Deca kullanıp su tutmaktansa bolde bence çok daha mantıklı yada rimo kullanıp bütçeyi zorlamaktansa. Tren kadar deca kadar protein sentezi üzerinde etkisi yoktur belki ama bence bekleneni veriyor diye düşünüyorum . Herkes hem büyüyüp hemde damarlı gözükmek ister sonuçta 😀 tek sorun bende çook ama çok sivilce yapıyor

hadder, Bir saat önce yazdı:

Evet 10.haftadan sonra filan sivilcelenme artıyor baya bi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
anabolik.adam, 44 dakika önce yazdı:

Kendi güncemde sivilce için topyekün bir savaş başlattım. İstersen orayı bir oku. Dışarıdan gH almıyorum ama mk677 ve kolojen takviyesi ile cilde yardım ediyorum. Eğer bunu halledersem hepimize faydası olacak. Ama sana tavsiyem Benzoxin kullanmaya başla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Kendi güncemde sivilce için topyekün bir savaş başlattım. İstersen orayı bir oku. Dışarıdan gH almıyorum ama mk677 ve kolojen takviyesi ile cilde yardım ediyorum. Eğer bunu halledersem hepimize faydası olacak. Ama sana tavsiyem Benzoxin kullanmaya başla.

Teşekkürler hocam umarım sende halledersin. Bu dediğin kremi araştırdım akne konusunda cidden etkiliymiş mutlaka denicem 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
anabolik.adam, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam umarım sende halledersin. Bu dediğin kremi araştırdım akne konusunda cidden etkiliymiş mutlaka denicem 🙏

Kesinlikle gündüz kullanma. Güneş ışığı görmemeli cildin onu sürdüğünde.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)
anabolik.adam, 3 saat önce yazdı:

İlaçlarda seni tatmin edecek düzeyde fayda etmezse Sivilcelere en iyi gelen @rastlantisal ve @Diver hocamın dediği gibi denize gir çık güneşlen çok iyi geliyor 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Sinan06
      Merhaba herkese,
      Definasfon küründe 3. Ay a girmek üzereyim:
      Testo prioponat Tren acetat Masteron Oxsandrolon tablet Wistrol tablet Igf1 lr 3 (1 aydır) Fragment (1 aydır) Vücudumda özellikle omuz bölgemde  küçük küçük bulgur tanesi gibi sivilceler çıkmaya başladı 10 gündür, yüzümde çok yağlandı anlımda da çıkmaya başladı, Sivilcelere karşı nasıl bir çözüm sağlayabilirim?
      Şimdiden teşekkürler herkese.

• Yazan: polat
      Aktif olarak sustanon kullanıyorum ve koltuk altlarımda inanılmaz sivilceler çıkıyor acıdan idmana dahi gidemiyorum günde 2 kere duş alıyorum temizliğine dikkat ediyorum bazen büyük bazen küçük olsa da koltuk altımda çıkmaya devam ediyor cildiyeye randevu bulamıyorum 15 gün arayla 2 kere randevumun iptal olduğunu yeniden randevu almam gerektiğini söylediler genel cerrahta 2 kere sivilceleri kestirmek zorunda kaldım fakat kestirdiklerimin hemen yanında tekrar aynı büyüklükte çıkmaya başladı...

• Yazan: Celal260101
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON ENANTHATE BOLDENON 4.haftada omuzlarımda sivilceler var ama sivilce gibi değil irinsiz küçük küçük bir sürü sadece omuzda nedeni nedir?
      Lütfen yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: mamibolone
      Merhabalar, kür bitimi sonrası koruyucuyu da bırakmamla beraber sivilcelerim çoğaldı.
      3 gündür nac-600 kullanmaya başladım.
      Sizce günde 2 kere kullanmam da bir sakınca var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.