Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Bedava diye 28 yaşın da ilk kürünü yapmak mantıklı mı ?

Önerilen İletiler

Selam saygıdeğer arkadaşlarım.Kuzenim 28 yaşın da 4 yıl civarı aralıksız natürel vücut geliştirme yapıyor.180cm 75-80kg tahmini %12 yağ oranı var.Kendisi memnun fiziğinden sadece 3-5 kilo saf kütlesi eklesem güzel olur düşüncesi var, natürel olarak artık gelişemediğini söyledi.

***Elinde 4 kutu İran testo var 2 kere 10 hafta 500mg only testo kürü yapabilir  (Arkadaşı İran'dan kendine getirmiş oda 4 kutusunu almiş ondan, belki de parayla aldı bilemiyorum ama orjinal duruyor)

---- Ben kendisine  3-5 kg kas kütlesi için doğal üretimine hiç el sürme, bak parayla aldıysan bana sat aynı paraya da dedim  çeşitli nasihatlar, yok anlamıyor siz bu konu hakkın da ne düşünüyorsunuz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cano16    18

Hedefi önemli. Eğer profesyonel bir hedefiniz yoksa zaten bu işe girmek biraz saçma. Profesyonelden kastım illa yarışma değil, Instagram'dan gelir elde etmeye çalışıyor olabilir, PT olma hedefi olabilir güzel bir vücut istiyordur.

Lakin 3-5 kilo kas kütlesi için bir hedefi yokken kür yapmak mantıklı değil. Zaten görüntüsü çok fazla değişmeyecek only testo kullandığı için. Sadece daha dolu duracaktır. Lakin kullanıcam diye insanın da önünde dağ durmaz kendi vücudu sonuçta.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim.Bu spordan maddi manevi beklentisi yok.Sadece bedava eczane  testosu eline geçtiği için, daha önceleri kür yapmak gibi bir düşüncesi yoktu olsa ilk bana söylerdi zaten. Tek amacı 3-5 kilo kas kütlesi eklemek zaten elinde ki ilaçla sadece bu olur oda farkında.

Cano16, 7 dakika önce yazdı:

Hedefi önemli. Eğer profesyonel bir hedefiniz yoksa zaten bu işe girmek biraz saçma. Profesyonelden kastım illa yarışma değil, Instagram'dan gelir elde etmeye çalışıyor olabilir, PT olma hedefi olabilir güzel bir vücut istiyordur.

Lakin 3-5 kilo kas kütlesi için bir hedefi yokken kür yapmak mantıklı değil. Zaten görüntüsü çok fazla değişmeyecek only testo kullandığı için. Sadece daha dolu duracaktır. Lakin kullanıcam diye insanın da önünde dağ durmaz kendi vücudu sonuçta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365

Testo bedava da vitaminler ve pct ilaçları bedava değil. 10 hafta bir şey anlayana kadar geçer gider. Bu ilaç sihirli değnek değil. Çok düşük bir ihtimalde olsa cinsel sıkıntı yaşarsa tedavisine yine dünya para ve zaman harcayacak. Bedava sirke baldan tatlıdır ama bu testo için geçerli değil 😄

• Beğen 3
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu iş ya hep ya hiç. Ara sıra küre gireyim yok. O girecegi kürün devamı gelecektir bagımlılık yapacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cano16    18
bunuyazanTosun, 46 dakika önce yazdı:

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim.Bu spordan maddi manevi beklentisi yok.Sadece bedava eczane  testosu eline geçtiği için, daha önceleri kür yapmak gibi bir düşüncesi yoktu olsa ilk bana söylerdi zaten. Tek amacı 3-5 kilo kas kütlesi eklemek zaten elinde ki ilaçla sadece bu olur oda farkında.

Yukarıda arkadaş en doğru yorumu yapmış bence. İlaçlar bedava olabilir ama kür sürecinde belli başlı vitaminleri kullanmak zorunda. Only testo kürü olduğu için çok fazla etki yaşamayacaktır ama yine de risk var kür sonrası sorun yaşamayacağına kimse garanti veremez. PCT gerekirse yine para ödeyecek. Yani risk almaya değer mi, bunun muhakemesini kendi yapacak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Bedava ilaç geldi diye yapılmaz kür başı, kür içi ve kür sonu pctsi vitamini cartı curtu ilaç parasını haylı geçiyor :) 

Kür içi ve kür sonu vitaminlerin fiyatı pct ve ilaç parasını geçiyor 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi, 23 dakika önce yazdı:

Bedava ilaç geldi diye yapılmaz kür başı, kür içi ve kür sonu pctsi vitamini cartı curtu ilaç parasını haylı geçiyor :) 

Kür içi ve kür sonu vitaminlerin fiyatı pct ve ilaç parasını geçiyor 😊

Hepsini söyledim özel hastane de çalışıyor ona bedava ;) Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da ?

Diver, 53 dakika önce yazdı:

Testo bedava da vitaminler ve pct ilaçları bedava değil. 10 hafta bir şey anlayana kadar geçer gider. Bu ilaç sihirli değnek değil. Çok düşük bir ihtimalde olsa cinsel sıkıntı yaşarsa tedavisine yine dünya para ve zaman harcayacak. Bedava sirke baldan tatlıdır ama bu testo için geçerli değil 😄

özel hastane de hemşire yrd. ona bedava tahliler. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da ? 28 yaşın da 3-5 kilo kas için Doğallığı bozma konuşun da ?

steroidnediryahu, 32 dakika önce yazdı:

Bu iş ya hep ya hiç. Ara sıra küre gireyim yok. O girecegi kürün devamı gelecektir bagımlılık yapacaktır.

Evet bende onu söyledim sonra tren şakası yaparken bana tren kaç para diye sorarsın dedim.Bu yaşa kadar kullanmadım sadece 3-5 kg kas kütlesi alıp çıkacağım diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Cano16, 27 dakika önce yazdı:

Yukarıda arkadaş en doğru yorumu yapmış bence. İlaçlar bedava olabilir ama kür sürecinde belli başlı vitaminleri kullanmak zorunda. Only testo kürü olduğu için çok fazla etki yaşamayacaktır ama yine de risk var kür sonrası sorun yaşamayacağına kimse garanti veremez. PCT gerekirse yine para ödeyecek. Yani risk almaya değer mi, bunun muhakemesini kendi yapacak. 

Anladım hocam vitamin vs. Parası ona çok koymaz Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da ? 28 yaşın da 3-5 kilo kas için Doğallığı bozma konuşun da ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
bunuyazanTosun, 3 dakika önce yazdı:

Hepsini söyledim özel hastane de çalışıyor ona bedava ;) Siz ne düşünüyorsunuz bu konu da ?

bunuyazanTosun, Şimdi yazdı:

Evet bende onu söyledim sonra tren şakası yaparken bana tren kaç para diye sorarsın dedim.Bu yaşa kadar kullanmadım sadece 3-5 kg kas kütlesi alıp çıkacağım diyor siz ne düşünüyorsunuz?

Ben olsam 28 e kadar kullanmamışım 35-40a kadar kullanmamaya gayret ederdim ondan sonra sistem yavaşlıyor hormon üretimi azalıyor kullanılabilir. 3'ü 5'i yok bunun bir kere başlarsa bırakamaz ayrıca alıp çıkıcağım ne manavdan karpuz mu alıyo arkadaş ahahah 

Şaka bir yana kürde ki haline özlem duyduğu an iş biter kürlerin ardı arkası kesilmez doğal olarak güzel vücudu varsa bozmasın bu işler 3-5 alıp çıkıcağımla olmaz insan oğlu doyumsuzdur .

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bovearch    26

Yarışma hedefin yoksa bence yapmamalısın ben böyle bir hataya düştüm küre girdim çıktım bunu korurum diye düşünme korumak çok çok zor yarısından çoğu zaten kafadan gidiyor zamanla kalanı da korumak için büyük mutfak disiplini sert idman takviyeler gerekli tek seferlikse bunu kendine yapma amacım seni vazgeçirmek değil ama deneyimlerimi söylüyorum ben kürü bıraktıktan sonra spora karşı aşkımı hevesimi kaybettim 8 ay ara verdim beni psikolojik olarak çok çökertti açıkçası en önemli konu dostum ilaç almak değil etine yumurtana kısacası beslenmene Suplementlere ve vitaminlere para gidiyor ilaç almakla olmuyor en büyük masraf saydığım 3 şeye gidiyor piyasada çakma ilaç bol zaten bu kullandıkların orijinaldir ama sonrasını ne yaparsın bilemem ayda en kötü 15 bin harcaya bilirsen iyi bir vücut sağlarsın kendine zararlarına zaten hiç girmiyorum sağlıcakla kal 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 senedir düzenli yapıyorsa zaten kafasında bu fikir epeydir var demektir. Fiziğinden memnun olduğunu belirtiyorsunuz ama natural gelişemeyeceğini de söylemiş burada bir çelişki var. 28 yaşındakı birine zor nasihat verirsiniz hocam. Only testo başlaması bile olumlu.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334

İlaca başliyim 5kg aliyim bırakiyim diye bir şey olsa keşke devamlı küre girmedikten sonra kürdeki kazanımları gidicek ondan tek sefer yapıcaksa boşuna doğal dengeyi bozmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.