Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Ucuz ve yüksek proteine sahip yiyecek ve içecekler önerileriniz nedir?

Önerilen İletiler

Draqul Org    38

Merhabalar.

Ucuz ve yüksek proteinli içecek ve yiyevek önerileriniz nelerdir?

cevaplarınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pusalik    182
Draqul Org, 25 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Kimya laboratuvarlarının veya endüstriyel gıda firmalarının üretmiş oldukları whey proteinler var.Bunlardan daha ucuza ve içeriği daha iyi bir protein kaynağı bulma şansın neredeyse yok.

Bir tanıdığımız vasıtasıyla 1 kg wheyi 350 tl gibi komik bir fiyata alabiliyoruz.İnternettede bu fiyata yakın fiyatlarda veren firmalar bulunuyor.

https://www.kalipsokimya.com/urun/yagsiz-peyniraltisuyu-protein-konsantresi-tozu-whey-proteini-70-1-kg

örnek olarak buraya bakabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

Bitkisel proteinden yararlanabilirsin ama kaliteli protein değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lufi    25
pusalik, 15 dakika önce yazdı:

Kimya laboratuvarlarının veya endüstriyel gıda firmalarının üretmiş oldukları whey proteinler var.Bunlardan daha ucuza ve içeriği daha iyi bir protein kaynağı bulma şansın neredeyse yok.

Bir tanıdığımız vasıtasıyla 1 kg wheyi 350 tl gibi komik bir fiyata alabiliyoruz.İnternettede bu fiyata yakın fiyatlarda veren firmalar bulunuyor.

https://www.kalipsokimya.com/urun/yagsiz-peyniraltisuyu-protein-konsantresi-tozu-whey-proteini-70-1-kg

Verdiğiniz linkte ki ürün güvenilir mi değerleri doğru mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
pusalik, 33 dakika önce yazdı:

Yurtdışındayım ve burda böyle bir yer bulfum. Dışarda 30 pound olan whey’i 12 pounda satıyorlarmış. Bakıcam ona haftaya.

mustafaskh, 20 dakika önce yazdı:

Bitkisel proteinden yararlanabilirsin ama kaliteli protein değil. 

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    182
lufi, 2 dakika önce yazdı:

Ben sadece örnek göstermek için attım açıkçası bir fikir oluşması açısından.Daha önce buradan herhangi bir alışveriş yapmadım.

Referans olmam doğru olmaz bu sebeple.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    63
lufi, 9 dakika önce yazdı:

doğru olsa da bana çok mantıklı gelmedi. 2 kg 900 tl ediyor. ssn whey kullanıyorum ben ve 79 servislik ürünü indirim kodu ile 1150 tl tutuyor ben memnunum ha içeriği güvenilir mi dersen bir şey diyemem belki ama bu aromasız ürünler için de bir şey diyemeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

en iyi ve biyolojik değer olarak en yüksek ucuz ve güvenilir protein kaynağı YUMURTA dır dostlar...

• Beğen 1
  • +1 2
  • Tamam 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
Draqul Org, 3 saat önce yazdı:

Yurtdışındayım ve burda böyle bir yer bulfum. Dışarda 30 pound olan whey’i 12 pounda satıyorlarmış. Bakıcam ona haftaya.

teşekkürler

Gittiğim Avrupa ülkelerinde yumurta ve kıyma uyguna geliyordu. Sende Avrupa dasın diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    130
SERKO, 24 dakika önce yazdı:

en iyi ve biyolojik değer olarak en yüksek ucuz ve güvenilir protein kaynağı YUMURTA dır dostlar...

+ +  yumurta en temizi en iyisidir son aylar 20tane yiyorum günde tavuğa ete göre çok daha ucuz ama yemesi zor

• ahahaha 1
  • Voov!! 2
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
metropol, 37 dakika önce yazdı:

+ +  yumurta en temizi en iyisidir son aylar 20tane yiyorum günde tavuğa ete göre çok daha ucuz ama yemesi zor

😱😱🤢☠️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

Arkadaşım 60 tane yerdi günde et vs asla yemezdi ilk yarışmasında 1 olmuştu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
barisates    19
SERKO, 11 dakika önce yazdı:

maşallah o olsun zaten 1.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
metropol, 4 saat önce yazdı:

Çiğ içebilirsin süt ve pekmez veya bal karıştır fıstık ezmesi vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
SERKO, 47 dakika önce yazdı:

Mide alsa biz de yeriz hocam 5 de tıkanıyoruz yav

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
BBurak, 6 saat önce yazdı:

Gittiğim Avrupa ülkelerinde yumurta ve kıyma uyguna geliyordu. Sende Avrupa dasın diye biliyorum.

Birleşik krallıktayım

SERKO, 2 saat önce yazdı:

hocam sığınmacıyım burda devlet para veriyor yetmiyor bu kadar yemeye maalesef

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Draqul Org, Bir saat önce yazdı:

Birleşik krallıktayım

hocam sığınmacıyım burda devlet para veriyor yetmiyor bu kadar yemeye maalesef

Günlük 10 beyaz 2 sarisiyla 200 gram kıyma 1 ton balığı 1 ölçek whey günlük aldığım protein bu fazlası zarar

EmreGundi, 1 saat önce yazdı:

Mide alsa biz de yeriz hocam 5 de tıkanıyoruz yav

Bnde Max 10 fazlasını yiyemem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    421
Draqul Org, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar.

İçecekler: Süt, Yoğurtlu Smoothie, Protein Tozu, Ayran.

Yiyecekler: Yumurta, Tavuk Göğsü, Nohut, Mercimek, Lor Peyniri, Ton Balığı, Soya Fasulyesi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    29
gönderildi (düzenlendi)

Skyr yoğurt var. 100gr da 10gr protein 0 yağ var, Reçel ve meyve ile karıştırınca çok güzel oluyor. Ama  Birleşik krallıkta fiyatı ne kadardır bilmiyorum.

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows, 20 saat önce yazdı:

doğru olsa da bana çok mantıklı gelmedi. 2 kg 900 tl ediyor. ssn whey kullanıyorum ben ve 79 servislik ürünü indirim kodu ile 1150 tl tutuyor ben memnunum ha içeriği güvenilir mi dersen bir şey diyemem belki ama bu aromasız ürünler için de bir şey diyemeyiz

Bir supplement markasının sahibi kendi hesabında böyle yazmıştı.

image.png.a82eeaba420489d5db8302f4c92fe181.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.418
arnoldşıngırmıngır, 22 dakika önce yazdı:

Bir supplement markasının sahibi kendi hesabında böyle yazmıştı. 

Doğru söylüyor söylediği fiyatlar gerçek pahalıya satılan çoğu ürün birbiriyle aynı hammadde hatta çoğuna Torku firması veriyor hammaddeyi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
SERKO, 10 saat önce yazdı:

Günlük 10 beyaz 2 sarisiyla 200 gram kıyma 1 ton balığı 1 ölçek whey günlük aldığım protein bu fazlası zarar

Bnde Max 10 fazlasını yiyemem 

Hergün ton balığı yiyormusun bildiğim kadarıyla zararlıydı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
rıza333, 31 dakika önce yazdı:

Hergün ton balığı yiyormusun bildiğim kadarıyla zararlıydı 

Haftada 3 4 gün yerim ben birde çok fazla balığa gittiğim için taze balıkta yerim 30 yıldır durum böyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3

ticaret yapan biri olarak söylemek gerekirse evet aldığımız ürünlerin çoğu fiyatının %30 değeri kadar geri kalan + masraflarıdır dükkan reklam ambalaj vs vs. gel gelelim ham maddeciler kimya firmaları direk elden üretici olduğu için reklamsız paket maliyetsiz + masrafları olmadığı için verdikleri fiyatlar çoğunlukla doğru rakamlar oluyor denenip memnun kalanlarda oluyor hatta platformlarda satış yapan ham maddeci vardı akcan kimya forumda da araştırırsan görürsün alanlar var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik, 22 saat önce yazdı:

Burası bireysel satış yapıyormuş kendilerine sordum. Muz aromalı whey proteinleri var denenebilir bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.