Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rheiwa

Sarmslar ile oral steroidlerin beraber kullanılması hakkında yardım lütfen.

Önerilen İletiler

Rheiwa    2

Herkese selamın aleyküm hayırlı sabahlar diliyorum, şimdi ben testosuz bir kür planlaması yaptım: Testo yerine onu taklit eden, RAD140 kullanacağım. (belki yk11)
Rad140 yanına anavar ekleyeceğim.
Mantıklı mı bilmiyorum ama ekstra olarak winstrol eklemek istiyorum, enjekte testo maalesef bulunmuyor fakat testo etkisini taklit eden rad140 kullanacağım dediğim gibi, bir problem yaşar mıyım ne düşünüyorsunuz? Winstrol ve anavar https://pharmonispharmaceuticals.com/ diye yunan bir marka var onu alacağım satan birisini gördüm tanesi 900-1k arası sarms da ortalama 3k falan tutuyor. eklediğim şeyler tamamen mantıksız olabilir bu oral tablet işinden hiç anlamıyorum gerçekten kusura bakmayın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    197
  1. Sarmslar o kadar ucuz olamaz sahtedir.
  2. Enjeksiyon testo nasıl bulunamıyor? En yakın eczaneden sustanon bulursun.
  3. Bu kürle karaciğerin içinden geçersin :) 
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rheiwa    2
  1. hocam sarmsı direkt chemyo alacğaım amerikadan sahte olma ihtimali nasıl oluyor? siz tabletleri dediniz sanırım.
  2. enjeksiyon bulunamıyor derken enjeksiyona girmek istemiyorum diyecektim :D
  3. neden ki? ne çıkarmam lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178    17

900 - 1 k arası bir fiyata sarms cok zor hocam. Yollu sitelerde çakmayım diye bağıranlar bile 1300 den başlıyor .

Orijinal bir sarms tek şişe fiyatı bile sağlam maliyet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
Rheiwa, 6 dakika önce yazdı:

1. hocam sarmsı direkt chemyo alacğaım amerikadan sahte olma ihtimali nasıl oluyor? siz tabletleri dediniz sanırım.
2. enjeksiyon bulunamıyor derken enjeksiyona girmek istemiyorum diyecektim :D
3. neden ki? ne çıkarmam lazım

Oral steroidler genelde kick start yani kullanılan enjeksiyon ilacı açılana(2-4 hafta) kadar kullanılıyor. Oral kullanımını bitirdikten sonra kazanımların gidiyor.

Uzun süreli kullanımlarda çeşitli zararları var fakat en başta karaciğer zararı geliyor yani değmez hocam.
Steroid kürü yapılacaksa o iğne, o vücuda ne yazık ki girecek. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rheiwa    2
gönderildi (düzenlendi)
makro1178, 1 saat önce yazdı:

900 - 1 k arası bir fiyata sarms cok zor hocam. Yollu sitelerde çakmayım diye bağıranlar bile 1300 den başlıyor . Orijinal bir sarms tek şişe fiyatı bile sağlam maliyet.

hocam ben size oral steroid 900-1k arası diyorum amerikadan 3k civarına CHEMYO sarms alacağım, orijinal direkt. oral steroid fiyatı 900-1000tl arası 50-60 tableti

xendroov, 1 saat önce yazdı:

Oral steroidler genelde kick start yani kullanılan enjeksiyon ilacı açılana(2-4 hafta) kadar kullanılıyor. Oral kullanımını bitirdikten sonra kazanımların gidiyor.

Uzun süreli kullanımlarda çeşitli zararları var fakat en başta karaciğer zararı geliyor yani değmez hocam.
Steroid kürü yapılacaksa o iğne, o vücuda ne yazık ki girecek. :D

valla sarmsın yanına atacaktım 3 beş birşey ama bilemedim ya :(

tarihinde Rheiwa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
gönderildi (düzenlendi)
Rheiwa, 19 dakika önce yazdı:

hocam ben size oral steroid 900-1k arası diyorum amerikadan 3k civarına CHEMYO sarms alacağım, orijinal direkt. oral steroid fiyatı 900-1000tl arası 50-60 tableti

Tamamdır dostum biz yanlış okumuşuz 😅

Chemyo iyidir. Ortalama 3k diyince dedim herhalde 2-3 sarmsı 3 kya alıyor.. Bence sarms kürü yapmalısın anavardır winstroldur testo olmadan bulaşma onlara faydasından çok zararını görürsün. Küre girmende ki amaç nedir Bulk? Definasyon? 

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rheiwa    2
EmreGundi, 16 dakika önce yazdı:

Tamamdır dostum biz yanlış okumuşuz 😅

Chemyo iyidir. Ortalama 3k diyince dedim herhalde 2-3 sarmsı 3 kya alıyor.. Bence sarms kürü yapmalısın anavardır winstroldur testo olmadan bulaşma onlara faydasından çok zararını görürsün. Küre girmende ki amaç nedir Bulk? Definasyon? 

dediğine katılıyorum yüksek ihtimal öyle yaparım sarmstan devamm, kral bulk aslında ama şöyle diyeyim yağsız kas kütlesi koymak istiyorum ama definede görünmek istiyorum damar görünümü vs seviyorum yani o yüzden yk11 veya rad140 ile başlayacğaım memnun kalırsam ileride stack halinde giderim senin düşüncen nedir bu konuda? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Rheiwa, 41 dakika önce yazdı:

dediğine katılıyorum yüksek ihtimal öyle yaparım sarmstan devamm, kral bulk aslında ama şöyle diyeyim yağsız kas kütlesi koymak istiyorum ama definede görünmek istiyorum damar görünümü vs seviyorum yani o yüzden yk11 veya rad140 ile başlayacğaım memnun kalırsam ileride stack halinde giderim senin düşüncen nedir bu konuda? 

Yağsız kas kütlesi ve damarlanma için senin ilacın Mk-677 ve ostarine. İkisini kullandım gayet güzel verim aldım. Tabi ki temiz beslenme çok önemli..

Rad-140 ve Yk-11'i deneyimlemediğim için bir şey söyleyemem.

Çok dersen Rad-140 kullanmak istiyorum Mk-677 ve Rad-140 mix ikisi bir arada oluyor onu alıp üzerine ostarine eklersen deme keyfine. Mk-677'yi istediğin kadar kullanabilirsin istersen 1-2 yıl kullan yapılan araştırmalar iki yıla kadar kullanımda tehlikeli bir durumu göstermiyor. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rheiwa    2
EmreGundi, 3 dakika önce yazdı:

Yağsız kas kütlesi ve damarlanma için senin ilacın Mk-677 ve ostarine. İkisini kullandım gayet güzel verim aldım. Tabi ki temiz beslenme çok önemli..

Rad-140 ve Yk-11'i deneyimlemediğim için bir şey söyleyemem.

Çok dersen Rad-140 kullanmak istiyorum Mk-677 ve Rad-140 mix ikisi bir arada oluyor onu alıp üzerine ostarine eklersen deme keyfine. Mk-677'yi istediğin kadar kullanabilirsin istersen 1-2 yıl kullan yapılan araştırmalar iki yıla kadar kullanımda tehlikeli bir durumu göstermiyor. :) 

bu değerli bilgiler için teşşekkür ederim kral :) o zaman bi yk deneyelim ekleriz sonra mk677, ostarine en güvenlisi ama bildiğim kadarıyla da en zayıf olanı o yüzden hiç girmek istemiyorum ona kral

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Rheiwa, Şimdi yazdı:

bu değerli bilgiler için teşşekkür ederim kral :) o zaman bi yk deneyelim ekleriz sonra mk677, ostarine en güvenlisi ama bildiğim kadarıyla da en zayıf olanı o yüzden hiç girmek istemiyorum ona kral

Başkaları en güvenlisi hangisi diye sorar bizim millet en güvensizini ahahaha

Mk-677 en güvenlisi. Rica ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Rheiwa, 46 dakika önce yazdı:

MK677, androjenik reseptörlere bağlanmıyor. Direk büyüme hormonuna oynuyor. Tek faydası kaslarına değil, cilt ve saçlara da çok faydalı. Bence etkisini yabana atmamak lazım. Ben gördüğüm kadarı ile üzerinde en çok çalışma yapılmış SARMS kendisi. Ve en güvenlisi. 

Bu işlerde hızlı yol almak gibi bir hayaliniz olmasın. Kötü patlarsınız. Amaç naturalden hallice hızda gelişim olmalı. Hızlı gelen hızla da gidiyor. Hiç biriniz sonsuza kadar ilaçta kalamayacaksınız.

• Beğen 2
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 24.oguzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Önümüzdeki yaza kadar planım eylül ayı boyunca dragon pharmanın cy3 ürününü kullanıp sadece yağ yakmaya odaklanmak ekimde yağ yakımı + azda olsa kütle kazanımı ve kasım 1 den itibaren nisana kadar bulk yapmak sorum şuki cy3 kullanan var mı nasıl ürün.
      Ekim ayında kullanacağım kür nasıl olmalı ve artı bilgi olarak;
      178 cm 95 kg Biriyim 6 ay önce natty bi define sürecine girmiştim 24 günde 11 kg vermiştim bu süreçte günde 2000 kalori alıp ayrıca her gün 1000 1200 kalori yakan bir kardiyo yaptım(basketbol idmanı) simdi bu kalorileri alıcam yine ve yine o şekil kardiyo yapacağım amacım bulk öncesi yeniden bir forma girmek ufaktan bulk da nasıl bir kür yapmalıyım sarms olarak ayrıca marka öneriniz var mıdır .... var ondan ürün alıcam güvenilir midir ne düşünüyorsunuz?
    • Yazan: Draqul Org
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      3 aydır sarms küründeydim..
      ilk ay:
      rad 140 - 10mg mk 677 - 10mg 2. aydan sonra:
      rad 140 - 20mg mk 677 - 20mg Kullandım toplam 3 ay kadar.
      Sorularım:
      3. Kürü yapacağım fakat ne zaman yapmalıyım? Ne kadar ara vermeliyim? 2. kürümü 30mg dozunda yapsam sıkıntı olur mu? 2 ay boyunca! Veya eğer enjekteye geçmek istiyorsam ne kadar ara vermeliyim? Kür içi kalp sorunları yaşamıştım ama bıraktıktan 2 gün sonra her şey geçti ve yan etkiler yok oldu ama küçülme yaşandı baya ve beni üzüyor. Kan değerlerim bir kaç günde pct siz yerine geldi fakat kür öncesi ve sonrası hormon dengeleyici kullandım. 
      Kür 15 ağustosta bitti yani 18 gün galiba veya 19.
      Ne kadar sonra 2. Küre başliyabilirim?
    • Yazan: Anubis666
      Dostlar merhaba,
      1. Ayım dolmak üzere kullandığım ilaçları ve mgları yazıyorum:
      testo p 300  tren ace 300 masteron 300 winstrol-anavar günlük x3 clenbuterol x1 5. Haftama girdiğimde enjeksiyonları 600 e çekicem 2 günde bir değilde günlük enjeksiyon şeklinde. ilk kürüm değil fakat tren ile ilk kürüm trenin olumsuz yan etkileri az denecek şekilde yaşıyorum bu yüzden vücudumun bu mgları kaldırıcağını düşünerektende arttırma yoluna gidiyorum. Gerekli vitamin mineraller, eklem ve karaciğer koruyucuları bunların hepsi tam ve düzenli şekilde kullanıyorum. Fakat her gün kalçadan iğne çok zor olacak ve ödemde cabası… Enjeksiyon önellerinizi yaşadığım yan etkilerden bahsedeyim ki gayet az yaşıyorum...
      sinir ve agresiflik ufak tefek  paranoya nadir nefes darlığı nadir özellikle şunu da fark ettim ki forumda da okumuştum ama deneyimledim de  tatlı yediğimde yarım saat geçmeden vücut ısısı artıyor boncuk boncuk terletiyor klima fayda etmeyecek şekilde buda trenin gayet çalıştığını gösteriyor diye tahmin ediyorum ki verdiği güç kuvvet cabası. Bu tarz küre girmiş kişilerin değerli bilgilerini ve öneri vb her şeyinizi canı gönülden dinlemek isterim dostlar saygılar.
    • Yazan: cangr8
      Bir sarmsı almadan önce orijinal olup olmadığını nasıl anlarım. QR kod vs. Koyuyolar onlar orijinal olduğunu teyit etmek için yeterli mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.