Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ağırlık

Antrenman programı konusunda yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

Ağırlık    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kişisel özelliklerim:

• Kilom : 65
  • Boyum : 1.75 

Ben bir spor programı yapıyorum memnunum ama sizlere de sormak istedim böyle bir spor programı kötü mü ?

ANTRENMAN PROGRAMIM:

Pazartesi günü:

• sırt
  • bices

Salı:

• bacak
  • omuz

Çarşamba:

• göğüs
  • triceps

Perşembe:

• sırt
  • biceps

Cuma:

• bacak
  • omuz

Cumartesi:

• göğüs
  • triceps

Günde 4000 kcal alıyorum herşeyim tam uyku düzeni vs ve sadece spor yapıyorum bir işte falan çalışmıyorum yorulmuyorum.

Screenshot_20240715-063204_Video Player.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Draqul Org    38

Merhaba antrenman çok fazla. Azaltabilirsin. Onun yerine yüksek ağırlık 1 set tükeniş idmanları yapabilirsin.

Mike mentzer veya dorian yates programlarina göz atmanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

Kaç set yaptığına ve hareketlere bağlı düzgün ayarlanmış bir programsa bir bölgeyi haftada 2 çalışmak daha mantıklı vücudun tolere edebileceği kadar hasar verirse.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, Şimdi yazdı:

Kaç set yaptığına ve hateketlere bağlı düzgün ayarlanmış bir programsa bir bölgeyi haftada 2 çalışmak daha mantıklı vücudun tolere edebileceği kadar hasar verirse.

Hocam sağlam çalışıyorum sağlam yemek yiyorum iyi dinleniyorum. 

Serdar aktolganın programı vardı youtube de onları yapıyorum aylardır. Güzelde verim alıyorum  son dönemde 2 haftada 5 kilo aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 2 dakika önce yazdı:

Kaç set yaptığına ve hateketlere bağlı düzgün ayarlanmış bir programsa bir bölgeyi haftada 2 çalışmak daha mantıklı vücudun tolere edebileceği kadar hasar verirse.

Bir bölge için örneğin göğüs haftada 8 sette tekabül ediyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Ağırlık, 1 dakika önce yazdı:

Bir bölge için örneğin göğüs haftada 8 sette tekabül ediyor

Yeterli o zaman 1 bölgeyi haftada tek kez çalışıp 6 gün dinlendirmek mantıklı gelmiyor bana ondan böyle yapman daha iyi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 6 dakika önce yazdı:

Yeterli o zaman 1 bölgeyi haftada tek kez çalışıp 6 gün dinlendirmek mantıklı gelmiyor bana ondan böyle yapman daha iyi.

Banada  biraz mantıklı gelmiyor çünkü güzel brdinlenme yapıyorum setler çok değil az ama öz her bölgemi çok güzel hissediyorum . Bence iyidir sence iyi hocam (ardas) Bir de 8 saatlik bir işte garson olarak çalışırsam bu spor programı ağır gelir mi yapılması mantıklımıdır sizce 4 den gece 12 e kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
Ağırlık, 1 dakika önce yazdı:

Bir de 8 saatlik bir işte garson olarak çalışırsam bu spor programı ağır gelir mi yapılması mantıklımıdır sizce 4 den gece 12 e kadar

Yani kilo alman filan yavaşlarsa kaloriyi arttırabilirsin. Antrenman çok yorarsa iyileşmediğini düşünürsen o zaman düşürürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    2
ardas, 7 dakika önce yazdı:

Yani kilo alman filan yavaşlarsa kaloriyi arttırabilirsin. Antrenman çok yorarsa iyileşmediğini düşünürsen o zaman düşürürsün.

Eyvallah hocam sağolun iyi akşamlar

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
ardas, 17 saat önce yazdı:

Mike mentzer çoğu öğrencisine haftada 1 gün antrenman yapmalarını söylerdi ve sonuçlar inanılmazdı fakat antrenman çok ağır bir antrenman ve kesinlikle yanında birinin olması gerekli. Ben kendim mike mentzer kitaplarına göre yapılmış bir program kullanıyorum ve bir kaç ayda görmediğim gelişmeyi 1 ayda gördüm. Haftada sadece 3 gün çalışıyorum ve antrenman en fazla 1 saat sürüyor çok ara verirsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Draqul Org, 2 dakika önce yazdı:

Mike mentzer çoğu öğrencisine haftada 1 gün antrenman yapmalarını söylerdi ve sonuçlar inanılmazdı fakat antrenman çok ağır bir antrenman ve kesinlikle yanında birinin olması gerekli. Ben kendim mike mentzer kitaplarına göre yapılmış bir program kullanıyorum ve bir kaç ayda görmediğim gelişmeyi 1 ayda gördüm. Haftada sadece 3 gün çalışıyorum ve antrenman en fazla 1 saat sürüyor çok ara verirsem.

Programı çok uzatma mike mentzerın programları sinir sistemini felaket yoruyor 

Programı bıraktıktan sonra 1 hafta da dinlen vücut kendine gelsin

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
EmreGundi, 2 saat önce yazdı:

Programı çok uzatma mike mentzerın programları sinir sistemini felaket yoruyor 

Programı bıraktıktan sonra 1 hafta da dinlen vücut kendine gelsin

Evet program 5 haftalik ve kürüm ile beraber bitiyor. Ondan sonra 1 hafta dinlenip farkli bir mike mentzer programi ile devam edicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Draqul Org, 3 saat önce yazdı:

Biraz açar mısın bu 3 günlük programını detaylara iner misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)
Draqul Org, 3 saat önce yazdı:

Ben 1 çalışma setinin filan yeterli olduğunu düşünmüyorum çalıştığım çoğu hocada bu yönde düşünüyor ayrıca burda olay zaten çalışma setlerini yayarak haftada 2 kez kası uyarıp gelişimi devamlı kılmak zaten 2.göğüs gününe kadar onarılıcak miktarda hasar vermiş oluyorsun setleri yaydığın için önceden yaptığın program bilinçsizce hazırlanmışsa kaç ayda göremediğin değişimi 1 ayda görmen normal.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
ardas, 1 dakika önce yazdı:

Ben 1 çalışma setinin filan yeterli olduğunu düşünmüyorum çalıştığım çoğu hocada bu yönde düşünüyor ayrıca burda olay zaten çalışma setlerini yayarak haftada 2 kez kası uyarıp gelişimi devamlı kılmak zaten 2.göğüs gününe kadar onarılıcak miktarda hasar vermiş oluyorsun setleri yaydığın için önceden yaptığın program bilinçsizce hazırlanmışsa kaç ayda göremediğin değişimi 1 ayda görmen normal.

Bu mentzerin öğrencisine antrenman yaptırdığı videoyu izledim. Tamamen Sinir sistemini yormaya yönelik. Bu kadar yavaş tekrar yapmanın yapılan araştırmalara göre normal tekrara göre hiçbir artısı yok. İsteyen instagramdan Ebubekir çiftçinin paylaştığı araştırmalara bakabilir

• +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
ardas, 2 saat önce yazdı:

2 farkli antrenman denedim birisini parayla satin aldim bi hocadan ama hic biri simdi gelistigim gibi gelistirmedi beni. Eger guzel bir heavy duty programi varsa cok iyi gelisirsin

ardas, 2 saat önce yazdı:

İnternetten ve sosyal medyadan araştırabilirsin. Programı iyice anlaman için mike mentzerin videolarını izlemen lazım ve türkçe altyazıları da var internette. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.