Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gigabatu

Winstrol'ü tablet formunda mı enjeksiyon formunda mı kullanmalıyım?

Önerilen İletiler

gigabatu    8

Merhabalar

İkinci kürüme başlamak istiyorum

Elimde Testo E, Deca, ve Winstrol var. Winstrolün tablet ve enjeksiyon formu var sizce hangisini kullanmalıyım?

Winstrol su bazlı olduğu için Testo ve Deca ile karıştıramıyorum ekstra enjeksiyon yapmak da biraz korkutucu geliyor baya can yaktığını duydum:D 

Daha önce iki formunu da kullanan var mı? Hangisini öneriyorsunuz? Şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.544

İlk defa deca ile Winstrol birlikte kullanmak isteyeni görüyorum. Neden Winstrol kullanmak istiyorsun? Winstrol yerine masteron daha mantıklı olacaktır. İlla kullanacaksan karaciğeri korumak adına Enjeksiyon öneririm serum fizyolojik su ile seyreltip vurabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    8
Diver, 15 saat önce yazdı:

İlk defa deca ile Winstrol birlikte kullanmak isteyeni görüyorum. Neden Winstrol kullanmak istiyorsun? Winstrol yerine masteron daha mantıklı olacaktır. İlla kullanacaksan karaciğeri korumak adına Enjeksiyon öneririm serum fizyolojik su ile seyreltip vurabilirsin.

Elimde şu an bunlar var bu yüzden kullanmak istiyorum kötü bir kombinasyon mu sizce? eklem sorunlarım var winstrol'un eklem içindeki sıvıyı azalttığını duydum deca'yı bu yüzden eklemek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.544
gigabatu, 1 dakika önce yazdı:

Elimde şu an bunlar var bu yüzden kullanmak istiyorum kötü bir kombinasyon mu sizce? eklem sorunlarım var winstrol'un eklem içindeki sıvıyı azalttığını duydum deca'yı bu yüzden eklemek istiyorum.

Winstrolu kullanmak zorunda değilsin ki dursun elinde 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    8
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Winstrolu kullanmak zorunda değilsin ki dursun elinde 😄

Son kullanma tarihi geçecek :D:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
gönderildi (düzenlendi)

Eğer elindeki winstrol 1 ay yeticek kadarsa kürün sonuna eklemen daha mantıklı ilk baştan eklersen 4 ay kür yapcaksan kalan 3 ayı decadan su filan tutucaksın zaten bi etkisi olmıcak en azından kür sonu kullanırsan son dokunuşu yapmış olursun.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mero4646
      Merhaba,
      KÜR DETAYLARIM:
      Tren acetat Testo prop Masteron prop Testo enanthat Omuzlardan da vursam  kalçadan da vursam ağrı oluyor bilhassa geçen gün üst bacaktan vuruldum 1 hafta yürüyemedim geceleri ateşlendim en ufak hareketimde bacağım canımı alırcasına ağrı yapıyordu şuan şükür azaldı acaba neden böyle bi sorunla karşılaşıyorum ilaçların markası  gideon pharma kalçadan yeşil uc omuzlardan siyah uç kullanıyorum.
    • Yazan: Seltarno
      Herkese Merhabalar!
      Çok merak ettiğim bir konu var ve size danışmak istedim. Ben 12 haftadır kürdeyim ve haftada 2 enjeksiyon yapıyorum pazartesi perşembe olacak şekilde.
      Sormak istediğim soru ise Enjeksiyonun spordan önce veya spordan sonra olması bir şeyi etkiler mi ? ve bacak günlerinde enjeksiyon kesinlikle spordan sonramı yapılmalı ?
      Bu tarz bilgiler hep kafamı kurcalamıştı ne kadar araştırsam da kesin bir sonuç alamamıştım yardımcı olursanız sevinirim.
      Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: Unrest
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yara izini azaltmak için 28g insülin iğne uçları arıyorum. Medikallerde 29g nin altında yok. Bununla aburaihan gibi kalın yağlı ilaçlar çok zor itiliyor. 28g vey a 27g uçları 100 lü paketlerde alabileceğim bir yer bilen var mı ?
      Yurtdışı marketlerde var ama Türkiye de bulamadım. 27 bile bulamadım desem yeri. En küçük 26 var....
    • Yazan: Hakansteo
      Selam arkadaşlar,
      En iyi winstrol markası hangisi ona göre bir kür yapacağım.
      Teşekkürler...
    • Yazan: ceman
      Merhabalar herkese hayırlı forumlar,
      Bir hoca ile çalışmaya başlayacağım önerdiği kürü sizinle de paylaşmak istiyorum marka olarak magnus kullanacağım. 3 aylık bir kür planlaması yaptık, uzun zamandır spor yapıyorum ama son 8 aydır bıraktım bu nedenle yağlandım yaşım 24 , fiziğim göründüğü gibidir.
      Kullanacağım ilaçlar:
      3 kutu testosterone propionate 3 kutu masteron  2 kutu winstrol tablet  Sizce eklemem gereken veya değiştirmemi düşündüğünüz ilaçlar hangileri teşekkür ederim şimdiden 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.