Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaaneth

Sustanon dalgalanmasına nasıl çözüm bulabilirim?

Önerilen İletiler

kaaneth    4

Merhaba değerli hocalarım,

500 mg enanthate yerine 500 mg sustanona geçmeye karar verdim fakat sustanondaki dalgalanma sorununun ml arttırmadan önüne nasıl geçebilirim?

• Pazartesi
  • Çarşamba
  • Cuma
  • Pazar

Sizce öneri olarak:

1. 0.5 ml (125mg) şeklinde devam etsem dalgalanmanın önüne geçer miyim?
  2. Ya da 3 günde 1ml mi devam edeyim?

Cevaplarınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    1.365

Haftada dört gün dalgalanmanın önüne geçer dostum. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91

Bence de eğer yapabilirsen haftada 4 harika olur, şahsen ben de denemek istiyorum ama vücudum ödem yapıyor o yüzden biraz tedirginim açıkçası 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    4
Tony Montana, Bir saat önce yazdı:

Bence de eğer yapabilirsen haftada 4 harika olur, şahsen ben de denemek istiyorum ama vücudum ödem yapıyor o yüzden biraz tedirginim açıkçası 😅

hocam evigen e vitamini ile çok ödem yapmıyor bende ve düşük dozlarda da kısa süreli ödemler yaşıyorum eğer cesaret edebilirseniz kalça ve kanat kaslarını da kullanabilirsiniz omuz ile beraber

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
kaaneth, 3 saat önce yazdı:

hocam evigen e vitamini ile çok ödem yapmıyor bende ve düşük dozlarda da kısa süreli ödemler yaşıyorum eğer cesaret edebilirseniz kalça ve kanat kaslarını da kullanabilirsiniz omuz ile beraber

Ya valla evigen sürekli kullanıyorum da belki tek seferde 2-3ml ilaç girdiği için bu kadar ödem yapıyordur. Bir de artık kalçadan yapamıyorum en son denediğimde ödemden dolayı çok acıdı ve bacağa geçtim, bu arada bacak daha kolaymış kalçadan yaparken belim ağrıyordu dönmekten 😅🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46

Hocam yanlış anlamayın ama enanthe cypionate gibi nimetler varken sustanon bence kötü bir tercih.

Gene de siz bilirsiniz ama.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jonturk    5

Sustanon Kullanan Biri Olarak söle Birşey Keşfettim İlaci Ne kadar Yavaş Enjekte EderseniZ Ödem Yapmiyor Bilginize

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
mustafaskh, 1 saat önce yazdı:

Hocam yanlış anlamayın ama enanthe cypionate gibi nimetler varken sustanon bence kötü bir tercih.

Hocam eczaneden alıyoruz ulaşması çok kolay ve kafada soru işareti bırakmıyor biraz da tercih sebebimiz bu

Jonturk, Bir saat önce yazdı:

Sustanon Kullanan Biri Olarak söle Birşey Keşfettim İlaci Ne kadar Yavaş Enjekte EderseniZ Ödem Yapmiyor Bilginize

Evet bu gerçekten fark ediyor bi tane daha ben ekliyim o zaman, ilaç çok soğuk yerde beklediyse de zor dağılıyor, biraz sıcak yerde tutmak gerek vurmadan önce bence

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    4
mustafaskh, 3 saat önce yazdı:

hocam katılıyorum ama hızlıca tedarik edebilme açısından ve güven açısından seviyorum ayrıca gücümü de diğer esterlere göre daha çok arttırdığını keşfettim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    46
kaaneth, 2 saat önce yazdı:

hocam katılıyorum ama hızlıca tedarik edebilme açısından ve güven açısından seviyorum ayrıca gücümü de diğer esterlere göre daha çok arttırdığını keşfettim

Evet eczane ürünü Buda demek oluyor ki %100 steril ve dolu ilaç ve evet esteri değişik olduğundan e2 biraz yüksek oluyor sustanon da, Buda fazladan su demek elbette fazla güçlendirir ama, biraz ( kendim için en azından ) getiri götürü penceresinden baktığım zaman götürüsü daha fazla sustanonun adamı depresyona sokar. Bir de ödem olma olasılığı falan da çok fazla. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Hergün enjekte ederek :D Hergün yapamazsan Ne kadar sık yapabilirsen o kadar iyi diyelim. Kürün bitişini enanthe ile yap yoksa hayattan soğursun.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
sdfsdfsf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091

Ben olsam 1 gün on 1 gün off şekilde 0.5 ml vururdum. Bu şekilde içerisinde ki en kısa estere göre enjeksiyon yaptığın için dalgalanma minimum olacak. Mümkün oldukça da e2 blokaj kullanmam kan testi verip duruma göre ara ara müdahale ederim. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16

Sustanon piyasa ulaşabileceğin en güvenilir test. ürünüdür. buna çamur atmak çok yanlış. içeriğinde ne yazıyorsa o var. güvenilir ürün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaaneth    4
nickarmada, 13.07.2024 - 14:36 yazdı:

Sustanon piyasa ulaşabileceğin en güvenilir test. ürünüdür. buna çamur atmak çok yanlış. içeriğinde ne yazıyorsa o var. güvenilir ürün.

hocam zamanında iran testo tedarik etmiştim kan testim çok istediğim gibi çıkmamıştı bir insan iranın sahtesini yapmaya neden uğraşır ki 10 tl kâr amacı için sağlığımızla oynuyorlar en güvenilir marka bile olsa tereddüt ile yaklaşıyorum o yüzden haftada 1 kez 2 ml bile vurabilsem sustanondan şaşmam. Ama tabiki pctye yaklaştığım zaman güvenilir bir marka enanthate’ e geçicem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    33
Tony Montana, 12.07.2024 - 14:34 yazdı:

sustanon ampülünü sıcak su koyduğunuz bir bardakta 5 dakika bekletin, kaynar su olmasın ampül çatlar ama ılık da olmasın. ilaç iyice sıvı hale geliyor hemen kırıp enjekte edin farkı göreceksiniz

kaaneth, 12.07.2024 - 22:43 yazdı:

söyledikleriniz türevler farklı zamanlarda farklı kişilerde işlevsel olabilir buna lafım yok fakat sustanon bir nimettir hocam, kimseyi üzmez yarı yolda bırakmaz sıcak suda bekletirsin ödem yapmaz sterildir hasta etmez. hatta ve hatta bazı vücutlar sustanonla daha iyi gelişir bunu kendimden biliyorum, östrojene ihtiyacı olan zayıf bireyler için sustanon bir nimettir, şimdi söylediklerimin hepsini unutun Eskilerin tercihi her zaman sustanondur☺️

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
Ritalin, 2 saat önce yazdı:

sustanon ampülünü sıcak su koyduğunuz bir bardakta 5 dakika bekletin, kaynar su olmasın ampül çatlar ama ılık da olmasın. ilaç iyice sıvı hale geliyor hemen kırıp enjekte edin farkı göreceksiniz

söyledikleriniz türevler farklı zamanlarda farklı kişilerde işlevsel olabilir buna lafım yok fakat sustanon bir nimettir hocam, kimseyi üzmez yarı yolda bırakmaz sıcak suda bekletirsin ödem yapmaz sterildir hasta etmez. hatta ve hatta bazı vücutlar sustanonla daha iyi gelişir bunu kendimden biliyorum, östrojene ihtiyacı olan zayıf bireyler için sustanon bir nimettir, şimdi söylediklerimin hepsini unutun Eskilerin tercihi her zaman sustanondur☺️

Evet bu arada son haftalarda bu taktiği deniyorum ve gerçekten ödem ve ağrı sorunu sıfır şu an hatta o kadar ağrımıyor ki bazen ilacı vurdum yoksa unuttum ve vurmadım mı diye tereddüt ediyorum 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    33
Tony Montana, 19 dakika önce yazdı:

Evet bu arada son haftalarda bu taktiği deniyorum ve gerçekten ödem ve ağrı sorunu sıfır şu an hatta o kadar ağrımıyor ki bazen ilacı vurdum yoksa unuttum ve vurmadım mı diye tereddüt ediyorum 😅

ben bazen o kadar sıcakta bekletiyorum ki sudan farksız oluyor 😂 aşırı işlevsel 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    91
Ritalin, 8 dakika önce yazdı:

ben bazen o kadar sıcakta bekletiyorum ki sudan farksız oluyor 😂 aşırı işlevsel 

Hahahaha valla öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?
    • Yazan: eren54
      Merhaba herkese,
      Testosteron un enanthate cypionate v.s den çok daha güçlü bir türü vardı başında farklı bir kelime gerisi testosteron du o ürünün ismi neydi hatırlayamadım. Türkiye'de hatta orjinali yok denicek kadar azmış enjeksiyon şeklinde.
      Rica etsem aklınıza geldiyse o esteri benimle bu konu başlığı altında paylaşır mısınız? Teşekkürler.
    • Yazan: emnakin1
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği:
      400 mg boldenone 400 mg testosterone enanthate Kürümün 6. haftası bitti. 12 hafta düşünüyordum ama. Boldenone'da 20 haftadan önce bitirmeyin diyenler çok fazla. 24 haftaya kadar uzatabilirsin diyenler vs. Bu hafta kan verdim. Karaciğer, böbrek değerlerim falan iyi çok şükür.
      Sorularım:
      Bu cycle'ı 20-24 haftaya kadar uzatabilir miyim? Uzatmalı mıyım? Uzatırsam bu dozlarda devam mı etmeliyim 20-24 haftaya kadar? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: HayaletSürücü
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      En son konum üzerinden sonra piyasadaki sahte ürünleri kullanacağıma eczaneden sustanon ve primabolon ikilisini kullanarak küre girmek istiyorum.
      SORULARIM:
      Sustanon ve primabolon reçetesiz verilir mi? Nasıl ve ne kadar kullanmalıyım? Haftada kaç gün ve enjeksiyonu nasıl vurabilirim? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ritalin
      Selamlar nasılsınız?
      Hassas içeriktir lütfen midesi bulananlar bakmasın..
      2 ml kadar apse çektim omuzumdan. delik deşik ettim omuzumu. ve hala şiş. Enjeksiyon ile ilgili bir problem değil bu, tamamen sustanon ile ilgili bir problem. Ya kısa esterinden ya da kullanılan yağdan dolayı. Son günlerde mahvetti beni bu sustanon. 2 ml çıkardım fakat içeride eminim ki hala var. Çünkü omuzum hala şiş.
      Ateş vesaire yok fakat ne olur ne olmaz yarın antibiyotik yazdırmaya gideceğim.
      Bunun dışında başka ne yapmalıyım bu bölgeye?
      Not : Ha bir de elimde travazol krem, fito krem, silverdin krem, fastjel, thicioline merhem var.
      Bunlardan hangilerini bu bölgeye süreyim? En azından yarına kadar fayda sağlaması için...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.