Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gainzavcısı

Hap içerken zorlanıyorum alternatif olarak ne yapabilirim?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Çok uzun yıllardır hap içerken çok zorlanıyorum, zorda olmadıkça hap içmem. Kür için gerekli olan koruyucuları omega3, d vitamini, çinko gibi şeylerin efervesan tablet olarak yada şurup gibi satılan halleri de var yani sıvı olarak içiyorsun.

1. Bu şekilde kullansam hap formuna göre ilacın etkisinde bir değişiklik olur mu?
  2. Böyle kullanmayı önerir misiniz?

Gerçekten benim için büyük bir sorun ve aşamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    334
gönderildi (düzenlendi)

çinko magnezyumun kapsül olanları var onlardan alıp kapsülü suyun içine döküp içebilirsin kimisi öyle içiyor.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
gainzavcısı, 4 dakika önce yazdı:

Peki plastik hapların içindeki tozu içsem? Plastiğini çıkarıp, öyle olur mu?

olur tabiki suyla değilde ice tea tarzı şeyler ile hapı içersen sorun yaşayacağını sanmıyorum aslında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

olur tabiki suyla değilde ice tea tarzı şeyler ile hapı içersen sorun yaşayacağını sanmıyorum aslında 

İnternette araştırmıştım, eğer kapsülünden çıkartıp sadece toz olarak hapı içerseniz o hapın etkisi kayboluyor falan yazıyordu ama emin olamadım ne yapcam bilmiyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
gainzavcısı, 12.07.2024 - 13:34 yazdı:

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Çok uzun yıllardır hap içerken çok zorlanıyorum, zorda olmadıkça hap içmem. Kür için gerekli olan koruyucuları omega3, d vitamini, çinko gibi şeylerin efervesan tablet olarak yada şurup gibi satılan halleri de var yani sıvı olarak içiyorsun.

1. Bu şekilde kullansam hap formuna göre ilacın etkisinde bir değişiklik olur mu?
  2. Böyle kullanmayı önerir misiniz?

Gerçekten benim için büyük bir sorun ve aşamıyorum.

Aşırı basit bir taktik vericem. Mandalina buluyorsun veya o tarzda bir meyve dışını kesip hapı içine koyuyorsun devamında mandalina yer gibi sert olmayacak şekilde ufak ufak ısırarak yutuyorsun bu kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gigabatu
      Merhaba, yeni bir küre başlayacağım içine Winstrol'ün tablet formunu ekleyeceğim.
      Kullanımı hakkında detaylı bilgiye sahip değilim, sitede de araştırdım fakat bulamadım. 
      Günde kaç mg kullanmalıyım? Ne kadar süre kullanmalıyım?
      Teşekkürler...
    • Yazan: gigabatu
      Merhabalar
      İkinci kürüme başlamak istiyorum
      Elimde Testo E, Deca, ve Winstrol var. Winstrolün tablet ve enjeksiyon formu var sizce hangisini kullanmalıyım?
      Winstrol su bazlı olduğu için Testo ve Deca ile karıştıramıyorum ekstra enjeksiyon yapmak da biraz korkutucu geliyor baya can yaktığını duydum 
      Daha önce iki formunu da kullanan var mı? Hangisini öneriyorsunuz? Şimdiden teşekkürler..
    • Yazan: Aslar
      Merhaba Arkadaşlar,
      Şuan ki kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Kürümün ilk haftası ve ikinci enjeksiyon olacağım yarın ancak boldenon aşırı yağlı gibi geldi ve önceki forumlarımda demiştim 3 gün ağrı hafif şişme ve sertlik vardı şuan da azaldı baya sadece bazen yatarken falan acıyor ve çok az bir sertlik kaldı elleyince deri altında elime geliyor bende bu yüzden boldenon yerine tablet steroide geçmeyi düşünüyorum testesteron enantat yanına alabileceğim temiz kütle için ne gibi tablet Steroidler önerir misiniz? Ve kalçamdaki sertlik sizce normal bişey mi?
    • Yazan: kartal_altiner
      Merhaba arkadaşlar,
      42 yaşındayım 183 boy 102 kg 20 sene önce vücut çalışıp 5 sene bıraktım, son 5 aydır haftanın en az 4 günü çalışıyorum. Kütle olarak büyümeden parçalanmak için bana kur konusunda yardımcı olur musunuz? Enjeksiyon düşünmüyorum oral hap olursa daha çok mutlu olurum. 
      Amacım yarışma yada abartı bir vücut değil. 
    • Yazan: splitbro
      Herkese merhaba, iyi forumlar, iyi sporlar.
      Mart ayında 2. Kürüme girmeyi planlıyorum. İlk kürümde 17 hafta testosteron ve boldenon kullanmıştım.
      Tekrardan 17-18 haftalık bir kür planlamaktayım (kürün ilerleyen seviyesinde uzatılabilir). Kürümde 1-3 hafta 300 mg testosteron e + 100 mg primobolan + 300 mg boldenon
      3-15 hafta 500 mg testosteron e + 200 mg primobolan + 500 mg boldenon 
      15-17 hafta 300 mg testosteron 
      şeklimde kapatmayı düşünüyorum. Daha önce bolde ve primo yu kombinleyenlerin deneyimini metak ediyorum. Mantıklı mı mantıksız mı açıkçası emin değilim.
      2. Alternatif kür planım boldenonu iptal edip testosteron e + primobolan veyahutta tam tersi primobolanı iptal edip boldenone ile devam etmek.
      Fikirleriniz ve deneyimleriniz benim için değerli yardımcı olursanız sevinirm.
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.