Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

supzero

Kilo alımım durdu bunun için insülin kullanmalı mıyım?

Önerilen İletiler

supzero    21

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Bayadır konu açmıyordum hemen hemen kilo alımım oldukça yavaşladı forumda gezinirken insulin hormonunun + yönlerinden - yönlerine kadar sıkıntıları var Lantus insulini 16 saatte kandan çıktığı için faydalı olacağını düşünüyorum + olarak büyüme hormonu da içeriyormuş(yanlış biliyorsam bilgilendirmenizi rica ederim) konuya geleceksek vücudum büyüdü evet ama kilomda yerinde sayıyorum sizce kullanmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    521

Yeni açılmış konu oku istersen. Bunun gibi daha en az 10 konu var göz atmak istersen faydası dokunur insülin kategorisinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    96

Tiroidlere ve insüline dokunmak geri dönülemeyen sonuçlara yol açabilir. Bunun yerine ghrp-6 veya mk677 gibi pepditleri, sarmsları kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    21
EmreGundi, 7 dakika önce yazdı:

Tiroidlere ve insüline dokunmak geri dönülemeyen sonuçlara yol açabilir. Bunun yerine ghrp-6 veya mk677 gibi pepditleri, sarmsları kullanabilirsiniz.

hocam sarms kullanılabilir biliyorum zaten hali hazırda susta bolde küründeyim ilk haftalar da

anapolon kullanmıştım kilo almam oldukça yavaşladı çünkü.

GHOST, 12 dakika önce yazdı:

Yeni açılmış konu oku istersen. Bunun gibi daha en az 10 konu var göz atmak istersen faydası dokunur insülin kategorisinde.

evet bu konuyu okudum hocam geri dönülmeyecek sıkıntılar olması büyük olası. küre devam etmeyi düşünüyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    96
supzero, Bir saat önce yazdı:

hocam sarms kullanılabilir biliyorum zaten hali hazırda susta bolde küründeyim ilk haftalar da

anapolon kullanmıştım kilo almam oldukça yavaşladı çünkü.

evet bu konuyu okudum hocam geri dönülmeyecek sıkıntılar olması büyük olası. küre devam etmeyi düşünüyorum açıkçası.

Kaçıncı haftadasın? Boldenonun açlığı gelmedi mi?

Dediğim gibi bunlara bulaşma. Sarms kullanmak istemiyorsan kesinlikle ghrp-6 kullanmanı öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    21
EmreGundi, 32 dakika önce yazdı:

Kaçıncı haftadasın? Boldenonun açlığı gelmedi mi?

Dediğim gibi bunlara bulaşma. Sarms kullanmak istemiyorsan kesinlikle ghrp-6 kullanmanı öneriyorum.

11. haftada olmam lazım. boldenin açlığı geldi fakat istediğim etkiyi gösteremedi fazla. nateglinid hakkında ne düşünüyorsunuz?

ghrp-6yı burak hocadan temin edebilirim elinde varsa illa ama şuanlık eczane ürünlerine yönelmeyi düşünüyorum pratiklik açısından

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    96
supzero, 21 dakika önce yazdı:

11. haftada olmam lazım. boldenin açlığı geldi fakat istediğim etkiyi gösteremedi fazla. nateglinid hakkında ne düşünüyorsunuz?

ghrp-6yı burak hocadan temin edebilirim elinde varsa illa ama şuanlık eczane ürünlerine yönelmeyi düşünüyorum pratiklik açısından

Nateglinid hakkında bir bilgim yok. 

İstersen burak hocaya bir sor vardır belki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    847
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

takipteyim.

Sayfanın altında konuyu takip et butonuna tıklarsan senin için daha kolay olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    21
gokalaf, 20 saat önce yazdı:

takipteyim.

metin hocadan alıntıladığım mesaj var biraz gezindim forumda ve şu metni gördüm

Diğer konuda yorumda belirmiştim, kontrollü salınım yapıldığı belirtiliyor nateglinid için.Ben fiyatından dolayı alıp denemedim :)

Açıkçası vucudumda fazla salgılanan bir madde insülin ve kilo alımıyla ilgili en küçük bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.

Denemek için repaglinid formunu alıp kullanmıştım.Beni baya zorladı ve bıraktım...Daha sonra berberin alıp kullandım.

Yabancı sporcuların diamicron dışında bir deneyimleri olduğunu okumadım.Belki vardır bir yerlerde önümüze çıkar, kimbilir.

Doğal insülin miktarını arttırmak/dengelemek için berberin kullanılabilir.

Steroid kürü yapanların düşük doz bazal insülin kullanmaları daha akla yatkın geliyor.Zaten hariçten üretimi baskılayan maddeler alınıyor insülin içinde benzer mantık düşünülmeli.Vucudunu doğal olarak geliştirenler için diamicron veya benzeri sülfonürler destekleyici olur.

Denemek için nateglinid (starlix) kullanmanın çok bir zararı olmaz, vucudu aç bırakmadıktan sonra.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Cano16
      Merhaba herkese.
      Forumda çok sayıda insülin kullanan ve de kullanmak isteyen arkadaş görüyorum. Öncelikle eşim tip1 şeker hastası. Birçok kez evde kendi başına olduğu süreçte hipoglisemin kenarından döndü şeker düşüklüğü yüzünden. Bu insülin kullanımını bu sektöre kim soktu bilmiyorum ama tüm sporculara büyük bir kötülük yaptığı kesin. Arkadaşlar lokal insülin kullanımı sizler şeker hastası olmadığınız için sizi ekstra etkileyecektir. Çünkü pankreasınız zaten insülin salgılıyor. Dışarıdan ekstra bir insülin alımı zaten var olan insülin ile birleşip sizi ölüme kadar götürecek bir süreci başlatabilir. Eğer yanınızda şekeriniz düştüğünde size nasıl müdahale edeceğini bilen biri yoksa ne yazık ki hayatınızı dahi kaybedersiniz.
      Bu konuyu açmamın sebebi ise bugün yaşanan bir ölüm ile alakalı.
      Şöyle bırakıyorum halen insülin kullanmaya devam edecek yada insülin kullanmayı varsa, kendi muhakemesini kendisinin yapmasını istiyorum;

• Yazan: Tayfuncan28
      Hepinize merhabalar öncelikle,
      Yaklaşık 15 haftadır only susatanon küründeyim ve artık insülin kullanmak istiyorum genel olarak merak ettiğim ve cevabını bulamadığım bir kaç konu var...
      Öncelikle:
      Açlık tokluk kan şekeri düzeyleri nasıl olmalı? Açlık 78 5 ünite humalog vurup 100 gr yulaf 100 gr cici bebe mix den 2 saat sonra 168 ve 3 saate kan şekerim 90 cıvarlarına geldi. insülin dozunu ve saatlerini neye göre belirlemeliyim? En iyi verimi nasıl alırım ve doğal insülin salgım baskılanır mı? İnsülini bırakırsam testodaki gibi vucut belli süre insülinsiz kalır mı? @rastlantisal @Emrah @Askabar @metinav @Semih Erarslan
      mutlaka dikkat etmem gereken şeyler neler ve günde kaç defa hangi saatler ve hangi dozlarda kullanmam gerekiyor çok az bilgi bulabildim bu konularda ve sayfada da kısa etkili insülinler hakkında çok fazla kullanıcı yorumu bilgisi bulamadım abilerim kardeşlerim beni aydınlatırsanız çok sevinirim...
    • Yazan: sw1ssz
      Uzatmadan konuya gireceğim.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON DECA PRIMO Küründeyim ve 1 haftadır karbonhidrat tüketemiyorum adam akıllı sürekli tok oluyorum yemek yiyemiyorum yediğim gibi midem aşırı bulanıyor,
      insulin kullanmalı mıyım? kullanacaksam da ne kadar kullanmalıyım? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
    • Yazan: efenone
      Merhaba dostlar,
      5, 5.5 saat önce 450 gram pirinç yiyip antrenmana gitmiştim antrenmandan geldim ve kan şekerimi ölçeyim dedim tokluk kan şekeri 150 çıktı 5 saat geçtikten sonra böyleydi normal midir? Yarın sabahta ölçeceğim fakat şimdiden insülin direnci oluşma korkusu verdi, bulktayım ve nasıl düşürebilirim illa definasyonamı girmem lazım veya diuretik çay vs. yapsam işe yarar mı?
    • Yazan: Gainzzz
      Bazı sorularım olacak sizlere;
      Definasyon döneminde gh ve insülin birlikte kullanımı ne gibi bir fayda sağlıyor? Eğer ki kullanımı yağ yakımını hızlandırıyorsa günlük nasıl ve ne kadar alınmalı? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.