Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nickarmada

Total testosteron seviyem referans değerlerimin altında ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

nickarmada    16

Sevgili abilerim kardeşlerim hocalarım. 

Öncelikle ben 9 senedir aralıksız olarak korona harici ağırlık idmanı yapıyorum. doğal olarak bugüne kadar ilerledim. Yalnız az bişey enerji düşüklüğü, (kafein vs alımları haricinde), yaşıyordum. Uyku düzenim çalışma şartlarımdan ötürü değişik. libidosal olarak bugüne kadar hiç problem yaşamadım. hatta aşırı istek durumu dahi vardı... Aklıma esti bugün saat 16.20 de fotoğrafını paylaşacağım değerli hocalarımın da genel olarak istediği hormon testini yaptırdım. Sonuca açıkçası çok şaşırdım. acaba yaptığım saat ve dün gece sert idmandan sonra attığım için bu değer farklılık göstermiş olabilir mi? Küre girmek istiyordum açıkçası. 

Şuan genel olarak only anavar 3 gündür sadece 20 mg aldım. Bu ürün meditech markasına ait ürün. Bu değerleri uyduruk bi anavar ilacı baskılama yapabilir mi?

Üstelik doğal olarak 124 kilo olan birinde bu kadar az doz baskılama yapabilir mi? 

Açıkcası ürünü taylandda bulunan .......  uzantılı instagram hesabından almıştım. kızmayın değerli abilerim, yorumlarınızı sonradan gördüm :D sadece 1 tane 50 tablet aldım zaten. 3. gününde durum bu. testesteronumun düşüklüğü sayısal olarak beni üzdü. aksi halde herhangi bi sertleşme problemi yaşamadım, ayıp olur mu bilmiyorum sıırf bu durumdan dolayı 2. kere mast yaptım yav gerçekten diyorum bu arada :D

Belki bir işinize yarar diye ekstra olarak vücut ölçülerimi de vereyim;

• Boy:188
  • Kilo:124(aç karna 122,5)
  • Kol: 50 cm sol, 49.5 cm sağ kol(soğuk)
  • Omuz: 150 cm
  • Göğüs:121 cm
  • bel:112 cm
  • Kalça:118 cm
  • bacak:75 cm (soğuk) Yağ oranı:21%

Bel kalınlığım istediğim gibi değil sadece. onun haricinde omuz ve göğüs üstünde damarlarım gözüküyor. 9 ila 10 senelik spor geçmişim ve resmi belgeli antrenörüm... Buda bugün (30.06.2024) tarihli sadece 3 günlük anavar kullanırken (ürünün ne olduğunu bilmiyorum burdaki yorumlardan sonra emin olamadım açıkcası) yaptırdığım hormon testim. Bana desteklerinizi lütfen esirgemeyin. Çok değer verdiğim saygı değer hocalarım var bu sayfada, 6 senedir bir fiil yazdığı yazıları okuyarak çok fazla bilgiler edindiğim değerli hocalarım var... buna göre bir kür başlatacağım. onun içinde desteğinizi bekliyorum.. Bu başlıkta açmamın sebebi ise bunu düzeltebilmek gibi birşey olabilirmi? Rakamsal değerlere bakmazsam hiç birşey hissetmiyorum.

Tecrübenize ihtiyacım var ... saygılar sevgiler.

testo test.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    391

İlaç kullanmadan önce de test yaptırsaydın karşılaştırırdık zaten düşükse lh fsh bu seviyelere gerilemesi normal. (Belki doğal olarakta düşüktür yani ilaç %25 bile baskılamış olsa bu seviyelere inmiş olabilir.) Dianabol koymuşsa bile içine natural olarak test yaptırsaydın e2 prolaktinden filan anlaşılırdı gene.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
ardas, 19 dakika önce yazdı:

İlaç kullanmadan önce de test yaptırsaydın karşılaştırırdık zaten düşükse lh fsh bu seviyelere gerilemesi normal. (Belki doğal olarakta düşüktür yani ilaç %25 bile baskılamış olsa bu seviyelere inmiş olabilir.) Dianabol koymuşsa bile içine natural olarak test yaptırsaydın e2 prolaktinden filan anlaşılırdı gene.

açıkcası tam kan sayımı yaptırmıştım 27 sinde 28.inde kullanmaya başladım 28 inde 10 mg, 29 unda 20 bugünde sabah 1 tane içip gittim. testesteronu bu kadar düşüren sebep o mudur ki? alt ast vs hepsi düşük, ref. aralıkta. kan değerlerimde sorun yok ama bu böyle geldi işte... only testo gitsem acaba bu duruma desteği olabilir mi ? .. yoksa şimdilik yapılması gereken ekstra bir durum varmıdır ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    391
gönderildi (düzenlendi)
nickarmada, 58 dakika önce yazdı:

açıkcası tam kan sayımı yaptırmıştım 27 sinde 28.inde kullanmaya başladım 28 inde 10 mg, 29 unda 20 bugünde sabah 1 tane içip gittim. testesteronu bu kadar düşüren sebep o mudur ki? alt ast vs hepsi düşük, ref. aralıkta. kan değerlerimde sorun yok ama bu böyle geldi işte... only testo gitsem acaba bu duruma desteği olabilir mi ? .. yoksa şimdilik yapılması gereken ekstra bir durum varmıdır ? 

yani dediğim gibi önceden de zaten düşükse bu denli düşük çıkması normal fakat işte önceden test olmadığı için net bir şey diyemem yanına testo ekleyebilirsin sana kalmış ben kür yapıcam diyorsan eklersin kimi kür yapmaktan ziyade ilüzyon için kullanıyor biraz daha kuru gözükiyim diye amacı kür yapıp şu kadar kg kas koyiyim olmuyor senin böyle bir amacın varsa ekleyebilirsin.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
gönderildi (düzenlendi)
ardas, 2 dakika önce yazdı:

yani dediğim gibi önceden de zaten düşükse bu denli düşük çıkması normal fakat işte önceden test olmadığı için net bir şey diyemem yanına testo ekleyebilirsin sana kalmış ben kür yapıcam diyorsan eklersin kimi kür yapmaktan ziyade ilüzyon için kullanıyor biraz daha kuru gözükiyim diye amacı kür yapıp şı kadar kg kas koyiyim olmuyor senin böyle bir amacın varsa ekleyebilirsin.

teşekkürler yardımın için dostum. vücudu temizlemek istiyorum şimdilik farmakolojik destekle.. temiz şekilde beslenen biriyim sadece biraz da onların desteğiyle yağ oranı vs düürmek amacım..

tarihinde nickarmada tarafından düzenlendi
eksik bilg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    391
gönderildi (düzenlendi)
nickarmada, 1 dakika önce yazdı:

teşekkürler yardımın için dostum. vücudu temizlemek istiyorum şimdilik.. 

O zaman gerek yok testoya. tongat ali daa filan kullanabilirsin yanına testosterona takviye olarak.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
ardas, 1 dakika önce yazdı:

O zaman gerek yok testoya tongat ali daa filan kullanabilirsin yanına testosterona takviye olarak.

teşekkür ederim...

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16

Bugün 07.07.2024 Tekrardan kan değerlerimi verdim . Anavarı yada herneyse onu bıraktım 7 gün sonra tekrardan total testo fsh lh prolaktin ve e2 testi verdim arkadaşlarım. 

Fsh:6;46

Lh: 4,77

e2:28

prl:18

Total testo: 16

Beni korkutan şeyi geride bırakmış, askerden sonra küre girersem girme kararı aldım. tamamen birşey tüketmeden 1 haftada vücudum referans seviyelerinin üst noktasına tekrar ulaştırmış beni. Burdan ulaşılacak sorun anavar diye aldığım ürün danabol olabilirmi? 2 gün sadece kullanmıştım demiştim .. yada ilk sonucuma bakarsak anavarmıdır.?değerlendirme yapabilirmisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    391

Prolaktin ilacı kullanmadan önce kaçtı ilaçsız değerleri bilmeden yorum yapmak zor e2 yüksek değil kilonda ani bir artış filanda olmadıysa dianabol olmayabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
ardas, 7 saat önce yazdı:

Prolaktin ilacı kullanmadan önce kaçtı ilaçsız değerleri bilmeden yorum yapmak zor e2 yüksek değil kilonda ani bir artış filanda olmadıysa dianabol olmayabilir.

Prolaktin ,ilacı kullanmadan önce 16 çıkmıştı. üst sınır 21 olarak yazıyor ref değerinde, herhangi bir güce ve kiloma katkısı olmamıştı büyük ihtimalle ürün orjinal ... 
Fotoğraflarınıda atayım.

WhatsApp Görsel 2024-07-08 saat 01.21.11_dc00c46f.jpg WhatsApp Görsel 2024-07-08 saat 01.21.16_089c3994.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.513

Merhabalar. 

Başlığı geç gördüm. 

Oral steroidlerin olayı zaten bu. Hızlıca devreye girdikleri için tercih ediliyor. Prolaktin konusuna da takılma. Oynak bir hormondur. Tek test bir anlam ifade etmez natural bireyler için. Cinsel istekte sorun yoksa problem yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nickarmada    16
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar. 

Başlığı geç gördüm. 

Oral steroidlerin olayı zaten bu. Hızlıca devreye girdikleri için tercih ediliyor. Prolaktin konusuna da takılma. Oynak bir hormondur. Tek test bir anlam ifade etmez natural bireyler için. Cinsel istekte sorun yoksa problem yoktur.

Abi merhaba özellikle senden mesaj bekliyordum teşekkürler bilgilendirme için :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: higgy
      Herkese iyi günler dilerim,
      Küre gireceğim bunun için test yaptırdım.
      Ancak LH FSH yok, geçen seneki 3 test sonuçları aşağıdadır.

Devlet hastanesinde kan testi verdim.
      Ancak LH & FSH ölçmemişler. Geçen sene ölçüm sonuçlarımda lh fsh var. Onu referans alarak küre başlamalı mıyım? Yoksa tekrar randevu alarak yeni bir test mi yaptırmalıyım?  
      Not;Sadece yohimbine kullandım, daha önce kür geçmişim yok.
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

• Yazan: nasa01
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Sorularım:
      Referans aralığının üstünde bu değer için ilaç kullanmalı mıyım ? Cabaser gibi eğer kullanmam gerekse kaç adet kullanmalıyım bilgili arkadaşlar yazabilir mi ? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.