Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Dmnzx0    14

8 mayıs küre başlangıç tarihi ( şuanda hala küre devam ediyorum bugün 30 haziran, agustos sonunda kürü bitiricem )

Kullandığım ilaçlar ;

• Kür boyunca testo propionat ( haftada 300 mg )
  • İlk 13 hafta primobolan ( haftada 200 mg )
  • Son 6 haftadır masteron propionat ( haftada 300 mg )
  • Son 20 gündür clenbuterol
  • Son 15 gündür iran yohimbine ( günde 3 tablet )

Kür öncesi formum ;

Screenshot_20240630-170130_Gallery.thumb.jpg.48deff464d31ac8740a87427c5909146.jpg

Şuan ki formum ;

1000071941-01.thumb.jpeg.48edcc80bbf62cbf6ccead8b87867015.jpeg 1000073479-03.thumb.jpeg.f5213c8063800ec8f8f1f8118c80c5c1.jpeg1000072591-01.thumb.jpeg.49d216cc3f9a181108c4485748e70fc6.jpeg1000073788-01.thumb.jpeg.67ab915d2029f6a676a007a59a806b35.jpeg

• Beğen 4
  • Alkış 2
  • Ödül 2
  • 100 Puan 3
  • Şerefe 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zodi    28
gönderildi (düzenlendi)

Süreci muazzam yönetmişsiniz hocam tebrik ederim çok temiz form. 

Beslenme ve kardiyo şeklinizden de kısaca bahseder misiniz? 

tarihinde Zodi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dmnzx0    14
Zodi, 2 saat önce yazdı:

Süreci muazzam yönetmişsiniz hocam tebrik ederim çok temiz form. 

Beslenme ve kardiyo şeklinizden de kısaca bahseder misiniz? 

Öncelikle çok teşekkür ederim yorumun için :)

Haftada 6 gün antreman yaptım her bölgeyi haftada 2 çalıştırdım ve her antreman sonu 30 dakika İncline yürüyüş yaptım

2000 - 2200 kalori arası beslendim kür boyunca

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seytan9    12

Hayatımda böyle bir değişim inanın görmedim. Gerçekten beni motive etti. Açıkça söyleyeyim 3.5 ayda neredeyse imkansıza yakını başarmışsınız. Tamam güzel bir görüntü elde edilir fakat six-pack beklemediğim bir görüntü idi. %100 çok kabarık bir spor geçmişiniz var. Yoksa neredeyse imkansıza yakın bir sonuç o sürede.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    142

Çok güzel kardeşim tebrikler.. 

Son 20 gündür clenbuterol

ve Son 15 gündür iran yohimbine ( günde 3 tablet ) demişsin asıl abs için patlamayı  hangisinde hissettin ya da hissettin mi? kalp atış hızın çarpıntı nasıl bu kombinde yan etki var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47

harika bir değişim olmuş tebrik ederim markaları neydi ilaçların

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TSML    0

Harika bir değişim olmuş tebrikler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten bu emeğinizi tebrik ederim çok güzel olmuş. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir değişim, ben bile bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: baltalı hano
      Öncelikle herkese merhaba,
      Daha önceden kür yapmış biri olarak bir arkadaşım ısrarla kendisine kür yazmamı istiyor. Kendisi daha önceden uzun süre spor yaptı fakat bir süredir ara verdi. Tekrar spora başlamak için motivasyon olarak sadece kürlere sıcak bakıyor (ne dediysem dinletemedim o yüzden lütfen yanlış olduğuna dair şeyler yazmayın yanlış olduğunu ben de biliyorum.) 
      İlk kür definasyon için doğru bulmuyorum ben ama sadece definasyon istediği için ve ilk kür tren ya da npp tarzı bi ilaç girmesine sıcak bakmadığım için kararsız kaldım ve sizlere sormak istedim ilk kürde definasyon olarak önerileriniz nelerdir? Testo Enanthate veya Propionate arasında su tutumu harici yağ yakımın da ekstra bir değişim fark eder mi çünkü propionate daha maliyetli oluyor. 
      Anavar veya Winstrol eklemek istemiyorum pek çünkü anavarların %90 ı ya boş oluyor ya da etken maddesi çok az oluyor. Winstrol de sadece kullanıldığı süre zarfında iyi etki gösteriyor. Testo Prop Masteron ya da Testo Enanthate Boldenon Masteron tarzı bir şey düşünüyorum tavsiyelerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.
    • Yazan: pechkoo
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Yohimbine definasyon ilacı olduğunu biliyorum fakat clean bulkta kullanmak bi katkı sağlar mı libido ve... dışında? 
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: gazomika
      Haftalık 250 mg testo vurmayı düşünüyorum only testo gideceğim. Bir hocayla görüştüm 250 mg kür için düşük 250 mg efektif olmayan bir doz vücuda girince side effect değeri aynı dedi öyle mi gerçekten?
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

• Yazan: Wgestelx
      Ben haftalık 250mg gibi bir dozla only testosteron kürüne başlamıştım. Ama ani bir kararla kürü 500mg testoya çektim yani 2 ampul vurucam, enanthate esterinin yarılanma ömrünün 4 gün olduğunu göz önünde bulundurursak, pazartesi 1ml , cuma 1ml toplam 2ml(500mg) şeklinde bir enjeksiyon planlaması uygun mudur?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.