Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KitchenMan

Testosteron enanthate+rimobolan ilk kür planlamam hk. eksik yerler varsa yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

KitchenMan    2

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

3 Yıldır Spor geçmişim var küre girmeye karar verdim. Zor kilo alan bir insanım amacım kür boyunca 7-8 kilo temiz almak ve aşçılık yapıyorum.

Sizden ricam ilk kürüm olacağı için:

1. Nelere dikkat etmem lazım eklemem çıkarmam gereken birşey var mı birde bu testosteron markası nasıldır?
  2. Almam gereken vitamin takviyeleri nelerdir genel olarak kür planı nasıl ne eklemeli ne çıkmalı? 
  3. Enjekte nasıl nereye yapılmalı?

Kür içeriği:

• testo enanthate haftalık 500mg (haftada 2 doz 250mg)
  • Rimobolan haftalık 400mg (haftada 2 doz 200mg)
  • Danabol  günlük 20mg 6 yada 8 hafta
  • Arimidex haftalık 2mg

Kişisel özellikler:

Yaş-32

Boy-1.78

Kilo-86

Yağ oranı %17

Ek Açıklama 2024-06-29 142648.png Ek Açıklama 2024-06-29 142818.png Ek Açıklama 2024-06-29 143911.png

WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31 (2).jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31 (3).jpegWhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.31.jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.32 (1).jpeg WhatsApp Image 2024-06-29 at 23.32.32.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    841

Hayırlı olsun dostum. 

1. Arimidexi kafana göre almamalısın. Büyümek istiyorsan östrojene ihtiyacın olacak.
  2. Danabol karaciğeri yoracaktır. Koruyucu olarak Milk thistle nac600 enginar ekstratı kullanmalısın. Bol su, yeşillik ve sebze tüketimine önem ver. Temiz beslen.
  3. Bu ilaçlar sihirli değnek değildir disiplinli olman lazım. Beslenmeye antrenmana ve dinlenmeye önem ver.
  4. Balık yağı kullanman lazım kullanıyorsan miktarı artır. Multivitamin Çinko D3k2 gibi vitaminleri kullanmalısın.
  5. İlk kürün olduğu için 4 haftada bir bu tahlilleri tekrardan yaptırman lazım. 
  • Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2

Söylediğiniz takviyeleri alacağım çok teşekkürler hocam. Peki sizce Sadece testo kürüne mi girmeliyim formuma ve spor geçmişime bakarak yoksa Rimo ve danabol ekleyip örnek küre devam mı etmeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    841
KitchenMan, 9 dakika önce yazdı:

Söylediğiniz takviyeleri alacağım çok teşekkürler hocam. Peki sizce Sadece testo kürüne mi girmeliyim formuma ve spor geçmişime bakarak yoksa Rimo ve danabol ekleyip örnek küre devam mı etmeliyim

Formunu ben görmediğim için bişe diyemiyorum 😄 ilk kürün olduğu için 250 mg Only testo ile başlayıp gelişime göre hareket etmen mantıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 29 dakika önce yazdı:

Formunu ben görmediğim için bişe diyemiyorum 😄 ilk kürün olduğu için 250 mg Only testo ile başlayıp gelişime göre hareket etmen mantıklı olur.

İlaçları aldım ancak dediğiniz gibi yapacağım mantıklı olan sanırım. son olarak hocam zoretanin kullanıyorum bir problem yaratırmı bilginiz varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    841
KitchenMan, 11 dakika önce yazdı:

İlaçları aldım ancak dediğiniz gibi yapacağım mantıklı olan sanırım. son olarak hocam zoretanin kullanıyorum bir problem yaratırmı bilginiz varmı

Ne kadar zamandır kullanıyorsun karaciğeri çok yoran bir ilaç kürle birlikte kullanmayı sağlıklı bulmuyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Ne kadar zamandır kullanıyorsun karaciğeri çok yoran bir ilaç kürle birlikte kullanmayı sağlıklı bulmuyoruz.

16 gün kullandım son 3 gün kestim kürde problem olur belki diye davam etmelimiyim sizde hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    841
KitchenMan, 3 dakika önce yazdı:

16 gün kullandım son 3 gün kestim kürde problem olur belki diye davam etmelimiyim sizde hocam

Burda örnekleri var karaciğer değerlerini hoplatan bir ilaç zaten doktor kontrolünde kullanıyorsundur. Tercih senin only testo ile zoretanin kullanıp 4 hafta sonra tahlile göre hareket edebilirsin. Sivilceler çok mu fazla?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 22 dakika önce yazdı:

Burda örnekleri var karaciğer değerlerini hoplatan bir ilaç zaten doktor kontrolünde kullanıyorsundur. Tercih senin only testo ile zoretanin kullanıp 4 hafta sonra tahlile göre hareket edebilirsin. Sivilceler çok mu fazla?

Sadece yüzümde vardı  oda bitti sayılır ama bırakınca takrar çıkar diye korkuyorum.Birde hastanede aşçılık yapıyorum kan tahlilinde problem olmuyor istediğim zama verebilirim kan

tarihinde KitchenMan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    841
KitchenMan, 10 dakika önce yazdı:

Sadece yüzümde vardı  oda bitti sayılır ama bırakınca takrar çıkar diye korkuyorum.Birde hastanede aşçılık yapıyorum kan tahlilinde problem olmuyor istediğim zama verebilirim kan

Küre girdiğin zaman hormon değişiminden ötürü yine tekrarlayabilir. Doktoruna danış tamam derse onun kontrolünde ilerlersin. only testo ile birlikte kullanıp karaciğer koruyucularını kullanırsın duruma göre hareket edersin. Doktora danışamam dersen 4 haftada bir kontrol ederiz olmadı zoretanini kesersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 01.07.2024 - 21:35 yazdı:

Küre girdiğin zaman hormon değişiminden ötürü yine tekrarlayabilir. Doktoruna danış tamam derse onun kontrolünde ilerlersin. only testo ile birlikte kullanıp karaciğer koruyucularını kullanırsın duruma göre hareket edersin. Doktora danışamam dersen 4 haftada bir kontrol ederiz olmadı zoretanini kesersin. 

tamam hocam teşekkürler

Diver, 01.07.2024 - 20:08 yazdı:

Hocam aklıma takılan bir konu vardı.Haftalık 500mg testosterone enanthate ile başladım  eğer primobolan eklemek istersem 3-4 hafta sonra aynı enjöktöre testo ile çekebilirmiyim ve haftalık 200mg yeterli olurmu primobolan için.haftada 2 kere olacak şekilde  250mg enanthate ve 100mg primo aynı enjöktöçrde uygun mu acaba. Birde bu markalar hakkında düşünceniz varmı cevaplrsanız çok sevinirim

WhatsApp Image 2024-07-03 at 00.39.24.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    841

Çekebilirsin. Yağlı ilaçları aynı enjektörde vurabilirsin. Rimobolan kullanacaksan min 400mg olmalı. Markalar hakkında bilgim yok forumda araştır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KitchenMan    2
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Çekebilirsin. Yağlı ilaçları aynı enjektörde vurabilirsin. Rimobolan kullanacaksan min 400mg olmalı. Markalar hakkında bilgim yok forumda araştır.

teşekkürler hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yasarrcnn
      Herkese merhabalar,
      Yaş 24 Boy 178 Kilo 74 Yağ oranım ise %10-12 aralığındadır Kullanacağım ilaçlar;
      1-8 Hafta arası 250mg Testosteron Enanthate 6-17 Hafta arası 200/300mg Rimobolan  8-18 Hafta arası 500mg Testosteron Enanthate 18-20 Hafta arası 250 Testosteron Enanthate Kullandığım ve kullanacağım ekstralar;
      Omega-3, Demir Dikeni, Deve Dikeni, ZMA, Demir, B-Complex, Devit-3, Kreatin Genel olarak bugüne kadar öğrendiğim bilgiler, insanların paylaştığı deneyimler ve en çokta bu forumdan edindiğim değerli bilgiler ile sizlerle kür, antrenman ve beslenme programımı paylaşmak istedim. Sizlerden paylaşımlarım ile ilgili yorumlar, tavsiyeler almak beni hem bir adım ileri taşıyacaktır hem de hatalarım var ise düzeltmemi sağlayacaktır. Şimdiden yardımcı olmak isteyecek herkese teşekkür ediyorum. @rastlantisal Abi en çok senin paylaşımlarını, yorumlarını okudum ve senden çok fazla şey öğrendim, öğrenmeye devam edeceğim inşallah, eğer inceleyip yorum yapma fırsatın olursa senin tavsiyelerini mutlaka bekliyor olacağım.
      Kür programım resimdeki gibidir, ilaç dozajları veyahut pct ilaçlarının kullanım zamanı ve dozajları kür içerisinde ve sonrasında alacağım kan değerlerim ile mutlaka değişime uğrayacaktır. Kesinlikle ezbere hareket etmeyeceğim, görseldeki kullanımlar şimdilik tamamen temsilidir. 

Kür öncesinde doğal test sonuçlarım;

İlerleyen haftalarda gelen test sonuçları ile değerlerin güncel halini paylaşacağım.
      Ekstra olarak ilgisini çeken, merak eden olursa diye güncel beslenme ve antrenman programımı da ekliyorum.

Buraya kadar okuyan yardımcı olan, olmayan herkese vaktini ayırdığı için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın!
    • Yazan: Furkan14255
      Şuan ki halim böyle elimde sustanon var 14 kutu civarı.
      Küre girmeli miyim?  Yoksa yağ oranını daha da düşürmeli miyim?
    • Yazan: senbatikan
      Dün ilk cyleını yaptığım sustanon rimobolan kürümde kür öncesi değerlerimi koyuyorum önerilerinize açığım.
      Gözüme e2 seviyem yüksek gibi geldi ama yorumunuz nedir acaba? İleride sıkıntı çıkarma potansiyeli var mıdır? 2 gün off verdikten sonra 12 saat açlık sonrası tahlilimi verdim. (optimal sonuçlar için) değerli görüşlerinizi bekliyorum.
      DOZAJLAR:
      Sustanon sabit 250 mg Rimobolan ilk 10 hafta 400mg son 10 hafta 500 mg Kickstart 5 hafta 50 mg/gün anapolon  
    • Yazan: Emir32
      15 hafta kürde kalmayı planlıyorum kür detayları aşağıdaki gibidir eksik veya şöyle yap dediğiniz konularda desteğinizi bekliyorum.
      Hafta ve ürün detayları:
      15 hafta testo e. 15 hafta dhb 10 hafta npp 10 hafta masteron İlaç dozları planlaması:
      4ml npp 4ml dhb 4ml masteron 5ml testo (attırmam gerekir mi?) Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ahmtylmz0011
      8 hafta sonra askere gidiyorum. Barfiks, şınav sayılarımı arttırmak ve daha da güçlenmek için küre girmeyi düşünüyorum fakat 8 hafta sürem olduğu için uzun ester giremem.
      Bütçem 3.5k yeterli mi? Bu bütçeyle only testo prop girmek mantıklı olur mu? Ne yapabilirim? Çok teşekkür ederim. 
      23 yaş 186 boy 96kg Yağ oranı 18-19 En son kan tahlili sonuçlarım: 
      Total testo 510 Prolaktin 6 E2 20 Lh 3 Fsh 4 Günlük 2000 kalori alıyorum:
      150 gram protein 200 gram karbonhidrat 50 gram yağ

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.