Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rhapsody3132

Only testo kullanıyorum fakat e2 seviyem yüksek ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Only testo enantat haftalık 250 mg küründeyim 3.haftam e2 çok yükseldi kaç günde bir ne kadar süre armidex kullanmam gerek hiçbir bilgim yok bu konu ile alakalı yardımınıza ihtiyacım var şuan sert bir diyet yapıyorum mini cut gibi sonrasında clean bulka geçicem şuan libidom aman aman değil...

Screenshot_2024-06-26-20-19-01-742_com.google.android.apps.docs-edit.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    207

250mg testo da nasıl aromatize olmuşsa referans aralığının içine çekmek istiyorsan 2tam 1 yarım arimidex yoksa 2 tane yeter.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    803

Bir adet yut bir gün ara ver bi tane daha yut referansa sokar büyük ihtimalle. Haftaya bir daha e2ye baktır yüksekse kür boyunca 4 gün arayla yarım yutarsın. Göğüste kaşıntı batma hissetmedin mi? 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Şimdi yazdı:

Bir adet yut bir gün ara ver bi tane daha yut referansa sokar büyük ihtimalle. Haftaya bir daha e2ye baktır yüksekse kür boyunca 4 gün arayla yarım yutarsın. Göğüste kaşıntı batma hissetmedin mi? 

hayır jino olarak bir hissiyat olmadı fakat libido düşük...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    41

Demir depoların bomboş öncelikle onu bir ayarla ardından 250mg testoda bu aromatize nedir haftalık 2  yarım at etki etmezse test tekrar al ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    803
Rhapsody3132, Şimdi yazdı:

hayır jino olarak bir hissiyat olmadı fakat libido düşük...

Dediğim şekilde arimidex kullan düzelir büyük ihtimalle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso, 3 dakika önce yazdı:

Demir depoların bomboş öncelikle onu bir ayarla ardından 250mg testoda bu aromatize nedir haftalık 2  yarım at etki etmezse test tekrar al ama

demir depoları için ne yapmam gerek armidex dozu herkes farklı söyledi yanlış anlaşılmasın ama çok kararsız kaldım
tekrardan e2 kontrole gitmem için armidex kullandıktan 1 hafta sonra mı gideyim hadi diyelim gittim referansa çektim kür sonuna kadar o dozda sürekli devam mı etmem gerek pek bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    41
Rhapsody3132, Şimdi yazdı:

demir depoları için ne yapmam gerek armidex dozu herkes farklı söyledi yanlış anlaşılmasın ama çok kararsız kaldım
tekrardan e2 kontrole gitmem için armidex kullandıktan 1 hafta sonra mı gideyim hadi diyelim gittim referansa çektim kür sonuna kadar o dozda sürekli devam mı etmem gerek pek bilmiyorum

@Diver hocam yazmış zaten benim yazdığım gibi demir takviyesi Alman lazım  hızlı Emilim sağlanması için de demir vitaminini alırken mutlaka C vitamini içeren bir taze. sıkım meyve suyu ile iç C vitamini demir emilimini hızlandırır kısa sürede toparlarsin ve bu arada kaç kgsin dostum? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    207
Rhapsody3132, 8 dakika önce yazdı:

demir takviyesi al benim de depolar boşalmıştı aşırı halsizlik filan yapıyordu derin uyuyamama vs... içtikten 1 hafta 10 gün sonra test yaptır tekrar aynı seviyeye çıkmışsa yada artmışsa 100e çıkmışsı mesela 1 tane iç düzenli 10 günde 1.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso, 23 dakika önce yazdı:

@Diver hocam yazmış zaten benim yazdığım gibi demir takviyesi Alman lazım  hızlı Emilim sağlanması için de demir vitaminini alırken mutlaka C vitamini içeren bir taze. sıkım meyve suyu ile iç C vitamini demir emilimini hızlandırır kısa sürede toparlarsin ve bu arada kaç kgsin dostum? 

tamamdır demir takviyesi alıcam şuan güncel kilom aç karna 90 kilo sadece 2 tane karın kası gözüküyor alt tarafları yağlı yani

Diver, 33 dakika önce yazdı:

yarın eczaneden demir takviyesi ve armidex alıcam
yarın(perşembe) 1 tane tam / cumartesi 1 tane tam
haftaya e2 ve ferritin için randevu alıcam sadece bir yanlış yok dimi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    803
Rhapsody3132, 3 dakika önce yazdı:

Yok dostum doğru düzelir inşallah.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 10 dakika önce yazdı:

Yok dostum doğru düzelir inşallah.

tamamdır hocam bir tane daha sorum olucak ben iran enantatı tek seferde enjeksiyon yapıyorum 250 mg testo aromatize olması herkese saçma geldi çünkü acaba 125-125 bölsem faydası olur mu? olursada hangi günler yapmalıyım. sıkıntı yoksa tek seferde devam mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    41
Rhapsody3132, 20 dakika önce yazdı:

tamamdır demir takviyesi alıcam şuan güncel kilom aç karna 90 kilo sadece 2 tane karın kası gözüküyor alt tarafları yağlı yani

Hocam yag oranıniz yüksek galiba bundan dolayı ilaç aromatize olmuş durumda 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    803
Rhapsody3132, 6 dakika önce yazdı:

tamamdır hocam bir tane daha sorum olucak ben iran enantatı tek seferde enjeksiyon yapıyorum 250 mg testo aromatize olması herkese saçma geldi çünkü acaba 125-125 bölsem faydası olur mu? olursada hangi günler yapmalıyım. sıkıntı yoksa tek seferde devam mı

Pazartesi cuma yaparsan daha sağlıklı olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    207
Rhapsody3132, Bir saat önce yazdı:

aromatize olması bi yönden iyi büyümek için fakat 250mg da bu kadar aromatize olması saçma bende 500 de bile hiç aromatize olmuyor.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Bir saat önce yazdı:

aromatize olması bi yönden iyi büyümek için fakat 250mg da bu kadar aromatize olması saçma bende 500 de bile hiç aromatize olmuyor.

yağ oranı yüksek ondandır yüksek ihtimal zaten mini cuttayım düzelticez inş.
bu arada:

• 250 mg only testo
  • neredeyse 0 yakın yağ
  • 200 gr pirinç çiğ (0 yapmayı düşünüyorum)
  • 500 gr tavuk g çiğ
  • 1 ölcek whey

fark yaratır mı formda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    207

yağı 0 alma zeytin yağı filan kullan kolestrol için filanda iyi hem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 26.06.2024 - 21:26 yazdı:

Pazartesi cuma yaparsan daha sağlıklı olur.

diver hocam tekrardan kan testi için randevu alıcaktım fakat 14 gün sonraya atıyor yeni randevu aldığım için nasıl bir yol izleyebilirim şimdiden yardımınız için teşekkürler. dün 1 armidex almıştım yarında alıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    803
Rhapsody3132, 3 dakika önce yazdı:

diver hocam tekrardan kan testi için randevu alıcaktım fakat 14 gün sonraya atıyor yeni randevu aldığım için nasıl bir yol izleyebilirim şimdiden yardımınız için teşekkürler. dün 1 armidex almıştım yarında alıcam

Sabah 7 gibi git randevusuz.Sekretere doktor kan tahlili için gel demişti randevu bulamadım yardımcı olur musunuz dersin. Yada özel hastane yada laboratuvara gidip ücretli yaptır. Libido nasıl düzelme var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Şimdi yazdı:

Sabah 7 gibi git randevusuz.Sekretere doktor kan tahlili için gel demişti randevu bulamadım yardımcı olur musunuz dersin. Yada özel hastane yada laboratuvara gidip ücretli yaptır. Libido nasıl düzelme var mı? 

tamamdır hocam randevusuz denicem şansımı armidexi dün aldım bugün sabah ereksiyon çok iyidi dikkatim +18 olmadığı halde yarım saat inmedi 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: braythum
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Herkese iyi bayramlar.
      5 yıldır vücut geliştirme yapıyorum. Daha önce küre girmedim. Düzenli beslenme ve uyku kalitesine önem veriyorum fakat son 1 senedir ereksiyon kapasitemin %70 ini kaybettim. Libidomda sorun yok fakat makine harekete geçmiyor. Tek kötü alışkanlığım ise sigara. Yaşımın 31 olması, kütlemi artık bir seviye yukarı çıkarmak için küre girmeye karar verdim. Kür ve daha sonraki PCT döneminin ereksiyon sorunuma yardımcı olabilir mi merak ediyorum. Daha doğrusu olumsuz birşey olmadan, dengeli ve doğal devam ederken makinemin sadakatsizliğini neye borçlu olduğunu anlamadım.
      Yaş:31 Boy:173 Kilo:81 Yağ oranım %19 Güncel kan tahlil sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum.
      @rastlantisal @Askabar @metinav @otopsicikedi @Oathbreaker @SPECTRE @godofdark
      Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun,
      375 mg testo enanthat vuruyorum 2.5 aydır hiçbir yan etki gözlemlemedim vücudumda ta ki 2 hafta önceye kadar meme uçlarım kaşınmaya başladı. Hemen randevu alamadığım için dün kan vermek zorunda kaldım. Estradiolum çok fazla artmış.
      Referans dışı Değerlerim şu şekilde:
      ( diğer değerlerimi isterseniz atabilirim)
      Neler yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

• Yazan: Arda67
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Tam 18 haftadır kürdeyim!
      Haftalık Testo en. 450 mg Haftalık bolde 600 Günlük 30 mg dianabol Alıyordum fakat son 4 haftadır:
      Deca(500) bolde (600) testesteron enanth (750) dianabol (40) Sorularım:
      Kullanıyorum kan değerlerimde e2 117 çıktığını gördüm ve testesteron baskılanmış sizce kürü kesip cruise yapmam gerekli mi? Armidex ve Dostinex kullanmaya bu hafta başladım 2 günde 1 Armidex 10 günde bir Dostinex alıyorum  yoksa mg düşürüp devam etmeli miyim? @rastlantisal @BBurak @SantoR @Oathbreaker @ardas

• Yazan: reviaces
      Arkadaşlar Öncelikle merhaba,
      Bir aydır hiçbir anabolik androjenik steroid kullanmadan östrojen düşürücü ilaç olan aromasın kullanıyorum bunu boy uzaması için kullanıyorum östrojen büyüme plakları kapanmasında rol oynuyor yanında 5 ünite Büyüme hormonu kullanıyorum bu östrojen düşürücüler aynı zamanda lh ve FSH arttırıyor bunu yapan başka hiç kimse görmedim yaptığım doğru mu?
    • Yazan: Salih Zekten
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Bir cahillik edip Benelux Pharma marka:
      Mk677 Lgd4033 Rad140 Kullandım. (Üstünde yazanla içeriğin alakası olmadığını biliyorum)
      3Hafta mk677 ve lgd4033 ü düzenli kullandım 1 Hafta mk677 lgd4033 ve rad140 birlikte kullandım ve bıraktım. Başladıktan 10 gün sonra tahlil yaptırdım. (sadece lgd ve mk kullandığım dönem)

3. haftadan sonra Rad140 ekleyip 1 hafta devam edince kendimi iyi hissetmedim.
      Bu sefer sadece karaciğer böbrek safra kolestrol e baktırdım.
      Alt 195 Ast 40  Değerleri görünce ne yapıyorum ben diyerek hepsini bıraktım. Tahlil için 1 hafta bekle dedikleri için beklemeye başladım. 2. gün uyandığımda sol göğüs ucumda ciddi bi yanma ve kaşıntı vardı. 
      Panikleyip Sabah Klomen 50mg 2 saat sonra Tamoksifen 20mg başladım.  Şuan 17. gündeyim her sabah klomen 2 saat sonrası tamoksifeni düzenli kullandım. İyi besleniyorum faydalı yağları düzenli kullanıyorum. Haftada 5 gün antrenmanım var Hafif bir kalori açığındayım. Sabahları hafif olsa da göğüs uçlarımda hassasiyet hissediyorum. 3 gün sonra 2. kutu klomen bitiyor. Tamoksifen 10 günlük daha olacak elimde.
      @metinav @SPECTRE @Bay-T @rastlantisal @Diver @GHOST @Oathbreaker @Askabar @otopsicikedi

Tecrübesi olan arkadaşların bilgilerine ihtiyacım var.
      Ne yapmalıyım? Ne şekilde devam etmemi önerirsiniz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.