Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

İbo01

Total testosteron değerim kür içinde artacağına azaldı sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

İbo01    1

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,

Sorunum şu kür başlarında gayet iyiydi her şey yolundaydı haftalık :

• 500 enanthate
  • 400 boldenone
  • 30 mg turinabol

Sp marka sorgulattım orijinaldi hatta 2. Hafta ilaçları test etmek için tahlil yaptırdım total testosteron 15 lh fsh kapalıydı şu an 7. Haftadayım geçen hafta milk thistle saw palmetto kullanmaya başladım düşüş olduğunu farkettim bugün yaptırdığım ölçüm de total testosteron 6.25 çıktı sizce düşmesine sebep milk thistle saw palmetto mu ?  @metinav @rastlantisal @Askabar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.487

Sonuçları buraya görsel olarak atarsan daha iyi anlarız.

Saw palmetto o kadar düşürmez. Düzenli kullanıyorum. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
rastlantisal, 43 dakika önce yazdı:

Sonuçları buraya görsel olarak atarsan daha iyi anlarız.

Saw palmetto o kadar düşürmez. Düzenli kullanıyorum. 

Hocam paylaşıyorum sonuçları bu arada başladığımdan beri kür içerisinde D3 vitamin kolajen çinko magnezyum omega3 hiç eksik etmedim sadece son 1 hafta 10 gündür milk thistle ile saw palmetto ekledim.

IMG_8149.jpeg IMG_8150.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.487

İlacı aldığın kaynağa kesin güveniyor musun? İki farklı şişeden mi bahsediyoruz yoksa iki sonuçta aynı şişeden mi çekilme?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

İlacı aldığın kaynağa kesin güveniyor musun? İki farklı şişeden mi bahsediyoruz yoksa iki sonuçta aynı şişeden mi çekilme?

Hocam aldığım kaynak kesinlikle sağlam ben iki flakonu da denedim yani tek bir flakonu açıp bitene kadar devam etmedim zaten ikisi de bitmek üzere başta herşey iyiydi son iki haftadır halsizlik antrenmandan anladım birşeylerin yolunda olmadığını ve gidip test yaptırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.487
İbo01, 6 dakika önce yazdı:

Hocam aldığım kaynak kesinlikle sağlam ben iki flakonu da denedim yani tek bir flakonu açıp bitene kadar devam etmedim zaten ikisi de bitmek üzere başta herşey iyiydi son iki haftadır halsizlik antrenmandan anladım birşeylerin yolunda olmadığını ve gidip test yaptırdım.

Ama sonuçlar çok öyle demiyor. Yani makul değil. En olası ihtimal şişenin biri gerçek biri şaibeli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Ama sonuçlar çok öyle demiyor. Yani makul değil. En olası ihtimal şişenin biri gerçek biri şaibeli.

Hocam her ikisi de önce sorgulanmamış ayrıyetten orjinal çıktı ve yaptırdıktan sonra ağrı ve iğne ucu yanması mevcut testislerde küçülme var başladığımdan beri sadece bir defa arimidex aldım ama saw Palmetto milk thistle başladığım andan itibaren aşırı su attım memlekette baya sıcak ben bir hafta sonra başka hastahanede mi test yaptırıp paylaşsam ? Kafam baya karıştı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.457
İbo01, 1 dakika önce yazdı:

Hocam her ikisi de önce sorgulanmamış ayrıyetten orjinal çıktı ve yaptırdıktan sonra ağrı ve iğne ucu yanması mevcut testislerde küçülme var başladığımdan beri sadece bir defa arimidex aldım ama saw Palmetto milk thistle başladığım andan itibaren aşırı su attım memlekette baya sıcak ben bir hafta sonra başka hastahanede mi test yaptırıp paylaşsam ? Kafam baya karıştı 

Sorgulama olayı çok basit şekilde yapıyorlar ona güvenme :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
Diver, 9 dakika önce yazdı:

Sorgulama olayı çok basit şekilde yapıyorlar ona güvenme :) 

Yok güvenmiyorum hocam o konu da haklısınız bu 2. Kürüm 16 hafta yapmayı düşündüm hafta ya yine test yapacağım eğer aynısı çıkarsa öneriniz nedir ? Satıcıyı ve markayı değiştirmelimiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    379

Yok güvenmiyorum hocam o konu da haklısınız bu 2. Kürüm 16 hafta yapmayı düşündüm hafta ya yine test yapacağım eğer aynısı çıkarsa öneriniz nedir ? Satıcıyı ve markayı değiştirmelimiyim ?

Aynı markayı bende kullandım sp kötü bir marka değil satıcın güvenilir değil kontrol etme işi adam 1 tane orjinal alır hepsine aynı kodu basar olur biter orjinal çıkar taratınca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.457
İbo01, 14 saat önce yazdı:

Ben değiştirirdim. Marka güzel satıcıyı değiştir. Satıcı ne diyor bu duruma? Benden sana tavsiye piyasada çok dolandım en sonunda Burak hocayla çalışmaya başladım gram pişman değilim.

ardas, 14 saat önce yazdı:

Aynı markayı bende kullandım sp kötü bir marka değil satıcın güvenilir değil kontrol etme işi adam 1 tane orjinal alır hepsine aynı kodu basar olur biter orjinal çıkar taratınca.

Bazıları siteyi bile kopyalıyor😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Ben değiştirirdim. Marka güzel satıcıyı değiştir. Satıcı ne diyor bu duruma? Benden sana tavsiye piyasada çok dolandım en sonunda Burak hocayla çalışmaya başladım gram pişman değilim.

Satıcı ben ürünlerimin arkasındayım diyor zaten kendisi yakın arkadaşım onu suçlamam için bir flakonu bitirip diğerine geçmiş olmam lazımdı bende her ikisi de açık birinden pazartesi çekiyorum diğerinden perşembe günü ikisi de bitmek üzere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    47

bencede hiç heyecan aramaya gerek yok orjinal mi sahte mi gibi sorularla uğraşmıyorsun psikolojini bozup sürekli test vermiyorsun gözün kapalı al kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    379

Satıcı ben ürünlerimin arkasındayım diyor zaten kendisi yakın arkadaşım onu suçlamam için bir flakonu bitirip diğerine geçmiş olmam lazımdı bende her ikisi de açık birinden pazartesi çekiyorum diğerinden perşembe günü ikisi de bitmek üzere.

Dostum sana boş ilaç sattım özür dilerim buyur paran dicek hali yok yakın arkadaşın olsa ne fark edicek cebine para giriyor mu giriyor piyasada kimseye güvenme.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.457

Arkadaşın üretmiyor sonuçta o da birisinden alıyor. En güzeli eczaneden sustanon al test ver o zaman anlaşılır :) Geçen bir arkadaşta aynı sorunu yaşadı bi sustanon vurdu total testo tavan geldi :)

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşın üretmiyor sonuçta o da birisinden alıyor. En güzeli eczaneden sustanon al test ver o zaman anlaşılır :) Geçen bir arkadaşta aynı sorunu yaşadı bi sustanon vurdu total testo tavan geldi :)

Sustanon bende var son çare öyle yapacağım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    67

farklı bir flakon kullanımına geçmemişsin. biri boş olsa bile yine aynı sonuç çıkmalıydı. tavsiyem bşr test daha ver hatalı sonuç çıkmış olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
6arrows, 46 dakika önce yazdı:

farklı bir flakon kullanımına geçmemişsin. biri boş olsa bile yine aynı sonuç çıkmalıydı. tavsiyem bşr test daha ver hatalı sonuç çıkmış olabilir.

Bende öyle düşünüyorum evet farklı flakona geçmedim zaten ilk testi devlet hastahanesinde ikincisini özelde verdim gidip başka bi yerde baktırıp tavsiyene uyacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
senbatikan    8

saw palmetto ve milk thistleın böyle bir olayı var mı kür içi planlamama eklemeyi düşünüyordum. bilginiz var mı? ilk defa duydum ben böyle bir şey ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.487

Sadece Saw pametto DHT düşürerek dolaylı olarak testosteron düşüşüne de sebep olur. Ama bu kesinlikle dışarıdan ilaç alan insanların dert edeceği şey değildir. Doğal gidenlerin dert edeceği şeydir. Yani iş, o boyutta değil. Ayrıca kürde prostatların şişmesi önemli bir sağlık problemidir. 

Yani önce sağlık.

• Beğen 2
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    379

vücudunda üretilen testosteron doğal değil sonuçta ilaç alıyorsun dht yi düşürül saç dökülmesinide yavaşlatıyor idrar yolu iltihapı prostatı filan engelliyor dozunda aldığın sürece vitaminler zararla değil kür içi verimi düşürmez yani.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İbo01    1
6arrows, 17 saat önce yazdı:

Üstad sen haklıydın ölçüm yanlış çıkmış tavsiyene bugün tekrardan test verdim sonuçları paylaşıyorum.

IMG_8162.jpeg IMG_8161.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Inevitable
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 300mg testo prop kullanıyorum.
      total testom 153 çıktı sahte oluyor bu durumda doğru muyum yanında eczane rimosu kullanıyordum.

• Yazan: mawsqa
      Merhabalar,
      Yaklaşık 1.5 yıldır düzenli spor yapıyorum bundan 5 ay önce tahlil vermiştim ve total testom 472 çıkmıştı. Bugün ki tahlilde 451 çıktı. Bu değeri yükseltmek için nasıl bir yöntem izlemeliyim yanii amacım doğal olarak 600 700 seviyelerine çıkarmak fakat işe yarayan bir yöntem bulamadım.
      Orjinal olimp ashwagandha kullandım 20-25 ng artış olmuştu.
      Yağ oranım şuan %9 65 kg'yim.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: hirstyz
      Merhabalar, definisyon kürümde 4.haftadayım. Kan tahlili yaptırmak istedim çok bilindik bir türk markası testo prop kullanıyorum. Çalışıp çalışmadığını da görmek istedim açıkcası. Değerlerimi sizlerle paylaşmak isterim bu konuda pek bir bilgiye sahip değilim. Sağlık açısından bana katabileceğiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
      Haftalık 300 mast - 400 prop kullanıyorum. 4.haftada clen ve winstrol ile devam edeceğim

• Yazan: pt.e.l.j.i.n
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürümde  6. haftamdayım tahlillerimde serbest testo oranım totele göre düşük çıkmış sebebi nedir ? @metinav
      Testo prop Masteron   
    • Yazan: ghettoMonk
      Merhabalar,
      Kişisel özelliklerim:
      Yaklaşık 7 senedir spor yapıyorum 5 senesi MMA son 2 senesi de vücut geliştirme Yaşım 20 Kilom 78 Boyum 1.80 Yağ oranım düşük Nispeten beni tatmin eden bir fiziğim var diyebilirim. Yaptığım sporları profesyonellik seviyesinde ciddiye alarak yapıyorum. Antrenman, beslenme ve dinlenme pek sekmez. Malum yaz ayındayız ve ben 2 aydır diyetteyim, her sabah da 1 saat kardiyom var. Geçen günlerde kendimde bazı semptomlar fark ettim bunlardan bazıları depresyon, halsizlik, ani anksiyete, uykuya dalamama, sürekli yorgunluk, libidoda değişiklikler vs. Sonrasında dahiliyeye gidip sorunlardan bahsettim ve kan testi yaptırdım, testosteron alt sınıra yakın çıktı. Düzenli D vitamini kullanıyorum, ZMA alıyorum, alkol tüketimim yok, uykum olabildiğince düzenli (son zamanlarda dalamıyorum) ve sağlıklı besleniyorum. Bu yaşta bu kadar düşük testosteron beni gerçekten çok rahatsız etti. Sporun ölene kadar hayatımda olacağını da hesaba kattığımda TRT'ye geçmek çok mantıklı geliyor.
      Haftalık 120mg Test Enanthate ve sperm üretiminin durmaması için de haftada 3 kez 500iu HCG yapmayı düşünüyorum. Ve bunu ömür boyu sürdürmeyi planlıyorum. Kan testimi ve güncel formumu ekte bırakıyorum (Sensitif Total Testosteron referans aralığı 2.7 ile 8 küsürmüş ben de doktorun yanına tekrar gidince öğrendim). @metinav @rastlantisal @GHOST @AS1L @Diver
      Değerli hocalarım yorumlarınızla bana bir yol gösterebilirseniz çok sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.