Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KnossosR

Steroidi nerede muhafa etmeliyim? buzdolabı veya çekmece mi?

Önerilen İletiler

KnossosR    0

Merhaba, daha önce ampül şeklinde kullanmıştım ilaçları bunun gibisiyle ilk defa karşılaştım. Bunu nerede saklasam daha iyi olur? Buzdolabı falan mı? Bir de bunu nasıl kullanacağım kapağı falan mı var kaldırıp şırıngayla 1 ml çekeyim?

a4882daa-50d2-41bc-8348-64368eb71420.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    792

Beyaz plastik kapağı çıkarıp iğneyi sokup çekiceksin. Kaç ml çekeceksen enjektöre o kadar hava çek. İçine soktuktan sonra havayı boşalt ilacı çek. Güneş görmeyen dolap yada çekmecede saklayabilirsin.

Kullanmadan önce şu konuyu oku belli ki bu konularda bilgin yok.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792
KnossosR, Şimdi yazdı:

İlacı çekerken bulunduğu şeyi ters çevirmeme falan gerek yok değil mi? 

İlacı çektikten sonra pozisyonun önemi yok :) şişenin adı flakon bu arada.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94

keşke almadan önce bilgi edinmeye çalışsaydın  iğneyi sokup kaç ml çekeceksen çekip bırakabilirsin ve evet ters çevirmen lazım

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792

Kaç yaşındasın? Kaç yıldır yapıyorsun bu sporu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0
Diver, Bir saat önce yazdı:

• 21 yaşındayım
  • 184
  • 77 kiloyum
  • 1 yıl 8 ay oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792

Formda eski konuları oku dikkatli ol dostum tehlikeli bir ilaç bu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0
Diver, 2 dakika önce yazdı:

Formda eski konuları oku dikkatli ol dostum tehlikeli bir ilaç bu.

Hocam formda yan etkilerine baktım agresiflik, uykusuzluk gibi şeyler yazıyor. Arladaşıma danıştım kan kusarak uyanabilirsin falan dedi, pek inanmadım ama korkuttu biraz. Doğru mudur bu dediği?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    792
KnossosR, 4 dakika önce yazdı:

Hocam formda yan etkilerine baktım agresiflik, uykusuzluk gibi şeyler yazıyor. Arladaşıma danıştım kan kusarak uyanabilirsin falan dedi, pek inanmadım ama korkuttu biraz. Doğru mudur bu dediği?

İlk defa duyuyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    94
KnossosR, 10 dakika önce yazdı:

iyiliğin için söylüyorum kullanma artık herkesin atıp tuttuğu yeni başlayan birinin bile ağzından düşürmediği treni görüp aldığını varsayıyorum. bu ilacı kullanmak yan etkilerinden sakınmak hatta sana vereceği etkiyi daha doğrusu ilacı çalıştırmak nasıl olucak sence

şimdi ilacı vurdun çok kolay enjektöre ilacı çektin vurdun e daha sonra ne olacak ? kan değerlerindeki hormonları nasıl kontrol edeceğini biliyormusun birsürü değerlerinle oynayacak ve daha anlatmadığım bir sürü şey forumda bulabilirsin araştırarak dediğim gibi kullan buna kimse karışamaz sadece senin zarar görmemen için diyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    37
KnossosR, 28 dakika önce yazdı:

kan kusma neymiş ya daha neler duyacaz acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KnossosR    0
metropol, 16 dakika önce yazdı:

iyiliğin için söylüyorum kullanma artık herkesin atıp tuttuğu yeni başlayan birinin bile ağzından düşürmediği treni görüp aldığını varsayıyorum. bu ilacı kullanmak yan etkilerinden sakınmak hatta sana vereceği etkiyi daha doğrusu ilacı çalıştırmak nasıl olucak sence

şimdi ilacı vurdun çok kolay enjektöre ilacı çektin vurdun e daha sonra ne olacak ? kan değerlerindeki hormonları nasıl kontrol edeceğini biliyormusun birsürü değerlerinle oynayacak ve daha anlatmadığım bir sürü şey forumda bulabilirsin araştırarak dediğim gibi kullan buna kimse karışamaz sadece senin zarar görmemen için diyorum 

Hocam baktım fakat abartılacak kadar yan etkisi olduğunu düşünmüyorum. Bilmediğim bir şey mi var bu ilacın yan etkileri hakkında neden bu kadar abartılıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.642
KnossosR, Bir saat önce yazdı:

Hocam baktım fakat abartılacak kadar yan etkisi olduğunu düşünmüyorum. Bilmediğim bir şey mi var bu ilacın yan etkileri hakkında neden bu kadar abartılıyor?

:)

Sadece gülüyorum. Ne karaciğer değerlerini stabil tutabilirsin ne de psikolojini. Hele bu kadar genç ve amatör iken. Yapmayın böyle şeyler. 

İlacın yan etkileri abartılmıyor. İlacın yan etkileri anlatılıyor. Sana abartı gibi gelen şey ilacın yan etkileri.  

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    202
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 2 saat önce yazdı:

ben sanmıyorum daha önce bu arkadaşın küre girdiğini Allaha emanet iş yapıyor flakonun ismini bilmiyor ilacı nasıl çekçeğini bilmiyor. Trenin yan etkisini bende kontrol edemediğim için psikolojik tarafını kullanmıyorum karaciğer böbrek iflas etmezse tımarhaneye tıkarlar artık. flakonun içine çekiceğin ilaç kadar hava basmayı unutma ilacı çekemezsin yoksa geri boşalır içine.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Basayev    17

21 Yaşında yapma böyle şeyler dostum. Ben 34 yaşındayım, 10 yıldır yapıyorum bu sporu trene hiç girmedim zaten yarışmacı olmayacağım, bu işten parada kazanmayacağım. Bu işte tabi ilerleyeceksen hedeflerin bu yönde ise  forumda @metinav  @Loving  gibi hocaların açtığı konuları özellikle kitapta yazmayan bilgiler başlıklı makaleleri mutlaka oku ve bir kopyasını çıkart derim. Ben öyle yaptım. 

WhatsApp Image 2024-06-12 at 14.53.49.jpeg

• Beğen 3
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.